Exitus amicus

4. prosince 2007 v 14:30 | kolka |  Povídky kolky
Tak jste se konečně dočkali, tahle povídka není nic moc. Bude na pokračování, ale kdy bude další část tak to vám teď nepovím. Doufám, že nebyla ztráta času napsat tuhle povídku a že si počkáte na na další díl.


"Dej do toho všechno!" křičel, "Jo, já se snažím……" opověděla. "Tak dost, nechte toho vy dva Tsunade-sama si vás zavolala do kanceláře, tak si pospěšte prý je to naléhavé." Začala je kárat růžovláska. "Tak jo, pojď Hinato jdeme ať na nás lady nečeká."
…………………………………………………………………………………………………...
V Tsunadině kanceláři
"Naruto, Hinato, mám pro vás dva misi.Nebude zrovna jednoduchá, ale…." Nedopověděla. "Ale notáák, vždyť mi to zvládneme." Skočil jí do řeči Naruto. "Nenechal si mě domluvit, půjdete do Vodopádové vesnice, cesta bude namáhavá a dlouhá. V polovině cesty se spojíte s Anbu skupinou a budete pokčačovat podle pokynů. A to nejdůležitější, poslala bych vás víc, ale všichni ostatní mají nějaké mise. Pro vás zůstala tato: Ve vesnici do které se ještě dnes vydáte, se objevila skupina pronás známá jako Akatsuki…." "Akatsuki? To je ta zatracená banda ve který je Itachi a spol?" "Ano Naruto to je ono, tak vydáte se na cestu. Hinato?" "Ano" "Nemáš nějaké námitky?" "N-ne nemám." "Dobře, zbalte si věci,které potřebujete a vydejte se na cestu. Tu máš Naruto MAPU:" "Nééé s tím já neumím dejte to Hinatě. Copak vy si nevzpomínáte nato jek jsem měl na starost Konohamara a jeho tým?" "To je pravda, Hinato vezmi si to!"
…………………………………………………………………………………………………...
"Ať vám cesta dobře dopadne." Křičela ne ně od brány Sakura."Díky."
"Tak co Hinato, kudy máme jít?" "Podle mapy bychom měli zahnout u té skály doleva, ale když použiji Byakukan, tak vidím, že tam žádná cesta nevede." "To je divný, podíváme se tam. Třeba je to past na to taky musíme být připraveni." "Dobře." Šli velmi opatrně, protože nevěděli co je tam může čekat. Naruto postupoval jako první a Hinata se krčila za ním. Když se chystali zatáčet doleva…… "BUM" vybouchla před nimi bomba a žačala je obklopovat banda ninjů. "Hinato!!!" "Dobrý." Byla jich značná přesila, ale nebyl zde nikdo koho by Naruto nebo Hinata znali. Tohle nebyli Akatsuki, to byl někdo jiný.
Naruto použil stínový klony a Hinata své Shugo Hakke Rokujyuu Yonshou (64 úderů). Chvíli to vypadalo, že útočníky zahnali, ale situace se obrátila proti nim. Na Hinatu se vrhlo několik ninjů ze zálohy a Hinata byla proti nim úplně bezmocná. "Hinato!" vykřikl Naruto, který měl sám plné ruce práce. Hinata se snažila bránit, ale nešlo to, bylo jich moc. Narutovi se jako zázrakem povedlo vyklouznout útočníkům a běžel na pomoc Hinatě.
…………………………………………………………………………………………………...
Sakura chodila vesnicí jako bez života. Chtěla jít s nima na misi ale Tsunade jí to zakázala. Nechápala proč, proč nemohla jít s nima, jaké měla Hokagge před ní tajemství?
…………………………………………………………………………………………………
"Tsunade-sama?" "Ano Shizume?" "No vím, že mi do toho co děláte nic není, ale neměly bychom říci Sakuře pravdu?" "Neboj se, dozví se jí velmi brzy."
Exitus amicus- je latinsky a znamená smrt přítele
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ajdalenka25 ajdalenka25 | E-mail | 5. prosince 2007 v 14:36 | Reagovat

Tak aleeeeeeeee tohle mi nedelej....tyjsi zkoncila v tom nejlepsim,,no taky proc se divim to ja tam vzdcyky :P

,,,eeeee.....to je peklo!!!!!!a kdy bude pokracko,ponevaž  ja se do te doby asi zblaznim do te miry ze zapomenu heslo na pocitac a tak se sem nedostanu no snad do tydne se jeste nezcloknu....hihi,aleeeeeeeeeeeee,nemuzu se dockati!

2 Anika Anika | 22. května 2008 v 20:53 | Reagovat

to jo ale hned si du přečíst další

3 sakura sakura | E-mail | Web | 27. srpna 2008 v 20:46 | Reagovat

dobre

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama