Exitus amicus 2

5. prosince 2007 v 19:57 | kolka |  Povídky kolky
Možná vám přijde tento díl krátký, ale doufám, že se bude líbit.

Objevil se kouř! A potom "BUM" rána. "Hinato jsi v pořádku?" "……….." "Hinato! Ozvy se sakra už!" "Na-Naruto?" "Hinato!" nabral všechny síly co mu ještě zbyly a vydal se ke skále,kde se krčila Hinata. "Hinato co ti je? Jsi v pořádku? No tak Hinato!?" "naruto p- prosím tě uteč!" "Ne!!!" "Co to děláš zabijí tě, uprostřed boje se zmínili o tobě Sasukemu a nějaké lišce." "Hinato řekni mi co jsi všechno slyšela, honem je to otázka života a smrti." "Ale já už si navíc nevzpomínám, jenom na to že nevědí kdo lišku vězní, ale že si to zjistí. Naruto o čem to mluvili?" "Na tom teď nesejde." "Máš pravdu Naruto nesejde, ale mohl bys jí to říct stejně to budou tvoje poslední slova!" Rozchechtal se vůdce banditů.
…………………………………………………………………………………………………...
"……" "…." "Proč se tady blížíš uprostřed noci?" "Věděla jsem, že tudy půjdeš kdybys chtěl odejít. Takže jsem tu prostě čekala." " Zmiz odsud… A běž spát…" "Proč mi nikdy nic neřekneš? Proč jsi vždycky tak tichý? Nikdy mi neřekneš ani slovo..?" "Říkal jsem ti: Nepotřebuji tvou pomoc. Nestarej se o mě.." "Ať se stane cokoliv, ty mě prostě nenávidíš, je to tak… Pamatuješ si to že ano? Tenkrát jak jsme se stali geniny a byl vytvořen náš tříčlenný tým..Poprvé kdy jsme tu byli sami. Byl jsi na mě tak naštvaný.." "Na to si už nevzpomínám." "No, asi máš pravdu…to už je dávno minulost co?" "…." "Ale tehdy to všechno začalo, ty a já. Společně s Narutema mistrem Kakashim…Dělali jsme všemožné mise jen my čtyři. Někdy to bylo bolestivé a obtížné, ale i přesto…jsem si to užívala. Vím vše o tvé minulosti Sasuke, i když vykonáš svou pomstu…Nikomu to štěstí nepřinese, dokonce ani tobě, Sasuke. "Ale to já vím.Já jsem jiný, než jste vy…Nemůžu sledovat stejnou cestu.Až doteď jsme dělali všechno jako tým,ale je tu i něco jiného…Co musím udělat. Hluboko ve svém srdci jsem se už dávno rozhodl pro pomstu…To je jediný důvod proč žiji. NIKDY NEBUDU JAKO TY, NEBO NARUTO!" "Opravdu se chceš vrátit k tomu být sám? Říkal jsi mi přece, jak je bolestivé být sám! A já chápu tvou bolest. Možná mám přátele a rodinu..ale kdybys teď odešel pro mě.. pro mě by to znamenalo, být úplně stejně sama, jako jsi ty." "…Od této chvíle všichni půjdeme novými cestami…" "Já, já tě miluji celým svým srdcem! Kdybys tu zůstal se mnou..Nikdy bys toho nelitoval….Protože bychom každý den dělali něco zábavného, byli bychom šťastní..PŘÍSAHÁM!!! Udělala bych pro tebe cokoliv! Takže…Prosím zůstaň se mnou…Dokonce ti i pomůžu s tvou pomstou…Nevím co bych mohla udělat, ale dám toho všechno, abych něco udělala. Takže prosím, zůstaň se mnou. Nebo mě vezmi s sebou, jestli tu nemůžeš zůstat…" "Vážně jsi otravná." "neodcházej, jestli půjdeš pryč budu křičet!" "Sakuro! Díky." "Sasuke- kune."
Myslela na něho, pořád myslela na to jak odešel a nechal ji tu. Byla z toho úplně zdrcená, milovala ho a nemohla s tím nic dělat. Několikrát se snažila utéct z vesnice a najít ho, ale vždy jí v tom někdo zabránil. Buď to byl Naruto, spíše jeho praštěný sensei a nebo to byl Kakashi. Chtěla mu pomoct, ale nevěděla jak, už si ani pořádně nepamatovala jeho tvář přece jenom to bylo už dva a půl roku. Jediné co jí zbylo, byly vzpomínky…… Nevzdá to!
…………………………………………………………………………………………………
"Lee, Neji, Tenten? Rychle musíte se za ní vydat než se jí něco stane." "Ano hokagge-sama, ale kam se za ní máme vydat?" "Do Vodopádové vesnice!" Odpověděl hlas za nimi "Kakashi, jak to můžete vědět?" "Protože chtěla jít přací s Narutem a Hinatou."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ajdalenka25 ajdalenka25 | E-mail | 6. prosince 2007 v 8:56 | Reagovat

Takze na te misi kam sla Hinata a Naruta tak je i Sasuke?proto tam Sakura bezela????uuuuuuuu,dobra povidka

2 nssn nssn | 6. prosince 2007 v 9:40 | Reagovat

moc se mi tvoje povídka líbí a hodně se těším na další díl :-)

3 kolka kolka | E-mail | Web | 6. prosince 2007 v 14:25 | Reagovat

Všechno se včas dovíte :o)

4 sakura sakura | E-mail | Web | 27. srpna 2008 v 20:52 | Reagovat

ju super to ako si sem napisala tu cast a ich rozhovor super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama