Exitus amicus 3

9. prosince 2007 v 21:14 | kolka |  Povídky kolky
Pardon o5 trochu krátká kapitola, ale jinak to nešlo. :o)
Běžela. Nezastavila se celou noc i den. Jen nahlas přemýšlela. "Tak jo, teď je ze mě hledaný ninja. Jsem já to pitomá." Měla na sebe zlost, ale zároveň byla šťastná. Usmála se. "Vím, že tak budeš Sasuke…."
O den dříve
Tsunade musela z velmi vážných důvodů opustit svou kancelář, takže nebylo problém se do ní dostat. Sakura to měla velmi dobře naplánované. Už je to dávno, co jí Tsunade ukazovala tajné složky uprhlích ninjů, ale ona to moc neregistrovala. "Jak iracionální" pomyslela si. Vzala do ruky první složku. "U-U-Uchiha Sasuke. Našla jsem to. Promiňte Tsunae-sensei. Obejdi pravidla když je potřeba." Sakura se začetla do spisů, tajných spisů hokage. "Sasuke byl naposledy viděn blízko travnaté vesnice, kde byl v tu dobu spatřen i jeho bratr Itachi. Nejspíše má Itachi namířeno do vodopádové vesnice a Sasuke se tam nejspíš vyskytne také……" Nemeškala, sbalila si jenom to potřebné a utíkala.
Zpátky v přítomnost
i
Nepotřebovala mapu, protože nežli Hinata s Narutem odešli, stačila si ji prohlédnout. Málokdo to věděl, ale Sakura měla fotografickou paměť, proto byla tak chytrá………
…………………………………………………………………………………………………
Tsunade koukala na pár listů, které leželi na jejím stole. "Zatracená Sakura, to nemohla počkat?" "Omlouvám se že tak náhle Tsunade-sama, ale mohli bysme ji možná nechat, stejně se potká s Narutem a Hinatou a poté se připojí k Anbu." "Shizume, to není tak jednoduché, ani ty nevíš co se může stát, jaké ona skrývá tajemství a ani o tom neví, jestli se dostane do rukou Akatsuki a oni poznaj co je zač……nemuseli bychom ji u nikdy spatřit." "H-hokage-sama, a co je to za tajemství?" "Má dvě mysli, poznala jsem to, když jsem ji učila. Sakuřino vnitřní já je mnohem horší nežli Kyubi v Narutovi. Jestli na tohle někdo přijde a podaří se mu probudit Sakuřino druhé já, Sakura bude pracovat pro něj, aniž by o tom věděla……."
…………………………………………………………………………………………………..
"Jsi tu sama?" "Jistě přece se jen tak neprozradím." Odpověděla sarkasticky. "Dobře, jaké máš pro mě zprávy?" "Naše skupina se zítra pravděpodobně objeví ve Vodopádové vesnici, ale o jedno tě prosím…" "O co?!" " Zabij si klidně bratra, ale ostatní nech žít.." "No jasně…." "Co mi řekneš ty, chci vědět co nejvíc věcí na co se Orochimaru chystá." "Neboj se Konan, vše se brzy dozvíš…"
…………………………………………………………………………………………………...
"No Naruto, copak ty jí to nepovíš?! Ale to je škoda. Nemyalíš?" odpověděl vůdce bandy a Naruto konečně poznal s kým má tu čest "Tuto záležitost bych nerad řešil na tomto místě Aoi." "Naruto, kdo to je?" "To je ten grázl co zradil Kononu ukradl meč Rakijin a vzácný svitek. To on zredil a zneužil Idateho, to on Mučil jeho staršího bratra Ibikiho." Naruto byl vyčerpaný a bylo to na něm vidět. Zuřil strašně moc, žačínal se bát že se neovládne. V tu chvíli na ně zaůtočili……
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 aaa aaa | 9. prosince 2007 v 21:21 | Reagovat

Našiel som super web - www.TopHry.net - dá sa tam zahrať kopu online hier úplne zadarmo a hry idú aj stiahnuť! Všetkým odporúčam!

2 kesidy kesidy | 9. prosince 2007 v 21:56 | Reagovat

super, super už se těším na další díl:)

3 tia tia | 9. prosince 2007 v 22:01 | Reagovat

super uz se tesim na dalsi dil velice napinave!!!

4 sakura sakura | E-mail | Web | 27. srpna 2008 v 21:00 | Reagovat

supis

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama