Exitus amicus 6

13. prosince 2007 v 17:07 | kolka |  Povídky kolky
Možná tam budou nějaké hrubky ale toho si nevšímejte.
Vzbudili ho ranní paprsky slunce, tak přece se mu to jen nezdálo. Podíval se na děvče, které leželo na jeho hrudi pravidelně oddychovalo. Nechtěl jí vzbudit, ale tlačil ho čas. Pomalu zvednul ruku a začal jí prsty hladit po tváři. Sakura jen něco zamrmlala a spokojeně spala dál. Sasuke si nahlas oddychl. "Sasuke?!" "Ano?" "Tak tohle je asi konec že?" zeptala se na rovinu, nemělo cenu schovávat city. "Ne, není. Říkal jsem ti, že když zabiju bratra, vrátím se zpátky. Slibuju. Ale teď už budu muset jít, Orochimaru se zase bude vyptávat, kde jsem byl." "Dobře, ale nepustím tě dokud neudělám tohle." Políbila ho dlouze a vášnivě. Pravda až to nečekal. Poté se začal oblíkat. "Sakuro, já slib dodržím." "Dobře ale teď už bys měl jít." Chtěl jí ještě něco říct když v tom. "Sakuro!Sakuro!" "Co se děje Naruto hoří snad?" "né něco horšího právě dorazil posel z nedalekého města a přinesl dopis ve kterém stálo ža Akatsuki míří do Koniny." "Bobře obleču se a hned jsem dole." Řekla a rychle na sebe začala házet věci. "Slyšel jsi to?" "Ano každé slovo hned se tam vydám. Pa." Naposledy ji políbil a zmizel. Běžela dolů na recepci, kde už byli všichni připraveni. "Dobře jsme v plné sestavě, vydáme se na cestu." Řekl Neji a všichni sním souhlasili.
Museli běžet rychle, hodně rychle aby nikde nemuseli zastavovat, cesta do Koniny byla na dva dny, ale oni neměli čas, vyspávat. Běželi celej den a celou noc, odpočinky byly jen velmi krátké. Za další půl den dorazili do vesnice a Hokage je uvítala se slovy. "Jsem ráda že jste přišli co nejdříve to šlo budeme potřebovat každého člena, ale teď běžte do nemocnice, musí vám tam prohlídnout a přinejhorším vám obnoví čakru." Viděla jak jsou vyčerpaní, nechtěla je tahat do toho boje ale i když to byli teprve Chunníni byly nejlepší nijové ve vesnici. Každý z nich byl něčím zvláštní ať už sílou, inteligencí nebo osobním kouzlem už chápala svého bratra i svého přítele, kteří bojovali za to aby ochránili tuto vesnici svými životy a o které při bitvách přišli. Vzpomněla si na Nawakiho i na Dana, jak říkali je to můj sen stát se Hokage. Usmála se. Naruto byl stejný. A hrozně moc se podobal jejímu bratru. Nevěděla proč, ale Naruta si oblíbila, byl pro ní jako syn…..

Akatsuki se objevili ve vesnici, ale ne velmi zajímavém místě. Byly u řeky a dávali se dohromady z té úmorné cesty. Itachi stál na malém kopci kousek od řeky a vítr mu česal jeho dlouhé vlasy. Najednou začali padat první lístky sakury. Vzpomněl si na tu dívku, kterou kdysi viděl. Měla růžové vlasy a zelené oči, jmenovala se stejně jako ten strom ze kterého na něj růžové listy. Sakura, tak se jmenovala dívka na kterou každou noc myslel, ale ona měla zájem jen o jeho bratra. Pamatoval si jak ji utěšoval, když byla malá. Měl ji rád, ale asi nejspíš jako sestru. Teď z ní vyrostla překrásná žena. Zamiloval se a nevěděl co dělat. Přišel k němu Pein. "Šéfe, ch-chtěl jsem se tě na něco zeptat." "Pokud jí přesvědčíš nebudu proti aby se k nám přidala. Budu rád" Odpověděl velmi klidně. "Dík." (Já ví je to divný že se Itachi takhle zeptal a ještě že poděkoval)
Nastala osmá hodina večer, všichni už byli fit, a byli odpočatí. Skupina Akatsuki se objevila, u skály Hokágů. Přihnali se tam všichni ninjové z vesnice. Pein se podíval na Itachiho a ten už věděl že nastal jeho čas. Věděl kde jí má hledat a běžel rovnou k nemocnici. Zrovna celý jejich tým vycházel a on se připravil. "Sakuro. Podívej se nahoru není to Itachi?" křičel na ní Naruto. "Jo je jdeme na něj." "Né Sakuro zastav." Křičela na ní Tsunade. "Ale proč sensei?" Tsunade jí chtěla říct celou pravdu, ale Itachi si přivolal ninji a všechny kromě Sakury zaměstnal. Poté seskočil ze skály a šel rovnou k ní. Sakura si už připravoval kunai, když v tom…. "Sakuro nechci ti ublížit." "Ne a co po mě tedy chceš?" řekla rázně a tvrdě jak to uměla. "Mám pro tebe návrh a chtěl bych aby si ho přijala, poté budou všichni ušetřeni." " Co mi to udělá, když tě vyslechnu." "Nic! Chtěl bych aby si se k nám přidala." "Ne!" "Nenechala si mě domluvit. Chci tě tam kvůli tomu že tě mám rád." Chtěla mu na to něco říct, ale nestihla to. Políbil ji. V tom tam přišel Sasuke. Nemohl uvěřit svým očím. To co viděl…Sakura se vůbec nebránila, jenom tam stála a nechala jeho proklatého bratra aby jí líbal. Zlomilo mu to srdce. Rozběhl se proti Itachi s Chidorim v ruce ale ten ho hned zatavil. "Tak co rozmyslela jsi si to?" "Sakuro jak si mohla?" podíval se na ní, ale….To nebyla ona, měla černé oči ne zelené. Trhlo to s ním. "Itachi co jsi to s ní provedl ty bastarde." "On s ní nic neprovedl:" odpověděla mu Tsunade. "To je její vnitřní démon. Teď jí už nepomůžem, snažila jsem se jí to říct ale nestihla jsem to." Do očí jí vtrhli slzy. "Sakuro, jsi v pořádku?" neopověděla mu praštila ho. "Jdeme!" řekla………….
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kesidy kesidy | 13. prosince 2007 v 17:16 | Reagovat

Takže:) Je to nejlepší díl..fakt úplně suprový:D Já miluju, když Sasuke žárlí..no prostě je to úžasný jako vždy:) Musím jenom chválit, páč na tom není co zkritizovat:)

2 tia tia | 13. prosince 2007 v 18:33 | Reagovat

krasa plsky at uz je dalsi dil fakt ndhera ty jojo:)!!!!

3 Temari54 Temari54 | E-mail | Web | 13. prosince 2007 v 18:43 | Reagovat

Jestli chceš teda spřátelit napiš mi na 239879850  ;) tam se domluvíme :)

4 ajdalenka25 ajdalenka25 | E-mail | 13. prosince 2007 v 19:11 | Reagovat

Waaaaaaaaaaaaao tak to jjooooo Sakura se klidne liba s Itachim po tom co se vyspala se Sasukem a potom se z ni stal demon a uhodila Sasukeho!!uuuuu super povidka

5 Hanashi Hanashi | 13. prosince 2007 v 21:17 | Reagovat

fakt super, líbí se mi to-těším se na pokračko

6 ajdalenka25 ajdalenka25 | E-mail | 13. prosince 2007 v 22:52 | Reagovat

:DDD ahojky chtela jsme jen rict ze jsem si zalozila blog http://kira-uchiha.blog.cz rada bych aby ses jukla a slysela bych nazor profesionala samozrejme muzou i jiny blazinci do naruta :) no je tam zatim neco ale kazdy den tam neco dodavam,dik moooooc ajdalenka. :)

7 Sakura132 Sakura132 | E-mail | 4. května 2008 v 16:47 | Reagovat

mas fakt sveli napady

8 sakura sakura | E-mail | Web | 27. srpna 2008 v 21:24 | Reagovat

WAW JEJ WAW JEJ WAW JEJ WAW JEJ WAW JEJ WAW JEJ KRASNE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama