Exitus amicus 7

14. prosince 2007 v 18:17 | kolka |  Povídky kolky
Další část mojí povídky.
Všichni zmizeli až ne jednu jedinou osobu. "To byl o tebe podvod Konan. Jak si mi to mohla udělat, já jsem ti věřil." Byl naštvaný a celý bez sebe, kdyby ho Naruto nezastavil byl by to děvče nejspíše zabil. "Je mi to líto Sasuke, opravdu líto, za to já ale nemůžu. Byl tam zvěd a vše jim řekl nebýt Peina tak mě všichni ostatní zabili. Nemohla jsem nic dělat. Promiň." Zmizela. "Sakra sakra! Proč co jsem komu udělal." Začal nadávat Sasuke. Naruto ho chitil za rameno a v klidu mu řekl. "Jestli s námi nechceš jít tak nemusíš my to zvládneme sami, ale jestli ti na ní záleží, tak z ní toho démona vypudíme." "Záleží, ale já…..nemůžu, stalo se tolik věcí o kterých vy nikdo nemáte ani páru a teď tohle. Dívka, kterou jsem miloval šla dobrovolně pryč s mužem, kterého nenávidím." "Sasuke, ona nešla dobrovolně!" řekla Tsunade, tato slova ho zaskočila. "Vždyť jsem to na vlastní oči viděl, jak s ním odešla, nechala se od něj líbat, copak jste slepá a neviděla jste to?" křičel na ní Sasuke. "Poslouchej mě *vzdych* Sakura má velmi nebezpečného vnitřního démona, dalo by se tomu říkat druhé já. Když se někomu povede zmanipulovat její druhou mysl, dostane se do takzvaného tranzu, do té doby než se někomu opět povede ožit její hlavní mysl. Je to velmi těžké, potřebuješ k tomu neuvěřitelné zkušenosti, které se podobně jako jutsu učíš. Já jsem na to bohužel nebyla dostatečně připravená, přišla jsem na to teprve nedávno a tři týdny na přípravu nestačí." "Když mě to naučíte, pomohu vám." "Dobře, teď jim dáme nějakej čas, potom žačneme pátrat po jejich úkrytu, nejdříve za půl roku než budeš řádně připraven."
"Peine? Peine!" "Co chceš Konan po tom všem." "Prosim tě jak jste věděli o tom démonovy?" "Itachi jí zná od mala, nějak to u ní vycítil. Vysvětlit to neumí. A já ho nenutím." "Dobře, a díky že jsi se za mě přimluvil. Miluju tě." "Já vím." Chytil jí za ruku a běželi dál.
"Itachi, kam to vlastně jdeme." Zeptala se po dlouhé době Sakura. "Do našeho úkrytu, tam budeme v bezpečí." Dále už se neptala byla unavená, nevědela co se přesně stalo a bylo jí to jedno.
Když dorazili do skrýše Akatsuki, tak Pein seznámil novou členku se vším co v tomto úkrytu bylo. No vlastně byl to obyčejný velký dům, každý člen měl svůj vlastní pokoj. Byly tam dohromady tři koupelny v každým patře jedna. Společná jídelna kuchyně a obývací pokoj. Sakura dostala pokoj ve druhém poschodí, uprostřed pokoje Itachi a Sasoriho. Dostala taky prsten se znakem, který znamenal krása. Itachi byl unavený a chtěl si jít lehnout, jen řekl. "Až bude večeře přijdu, ne aby mě někdo budil!" Sakura nevěděla co si o tom má myslet. V tom k ní přišla Konan a povídala. "Pojď se mnou Sakuro, podíváme tady po hábitu pro tebe a pro nějaké oblečení, které máme ve skladě." "Dobře." Řekla jen. Přišly do skladu a Sakura nemohla uvěřit svým očím. Byly tam jak pánské tak dámské věci všeho druhu. "To je všechno tvoje Konan?" zeptala se Sakura. "Ne není, je to tady kdyby sis chtěla prostě něco vzít, bylo to tu už když jsem přišla a všechno je úplně nové. Já si tady občas beru taky nějaké věci, například šaty a boty, když se někam jde. Nestyď se a něco si vyber, taky si něco vemu když už tu jsem. Ty dostaneš klíče i od tohohle skladu a budeš moct kdykoliv sem jít." Řekla a usmála se na ní. Obě se dali do vybírání věcí. Konan si vybrala upnuté džíny a přiléhavé tričko s dlouhým rukávem a tenisky. Zato Sakura byla spíše na šaty, vybrala si krásné modré šaty s rozparky na bocích k tomu bílé šortky pod ně a modré balerínky. Říkala si že to nebude nosit příliš často,ale že je to krásné. Přišla do svého pokoje a převlíkla se do svého černého trika a zelených kalhot. Cítila se v nich nejlépe. Poté šla na večeři. Zjistila že tam ještě není Itachi a Pein řekl. "Měl by ho jít někdo vzbudit." "Zbláznil ses vždyť by tě zabil." Naštvala se Konan. "Já ho vzbudím. Nemůže to být tak strašný." "Sakuro nevíš co děláš, nezahrávej si s ním." "Zkusit to můžu ne?" "Jo ale já tě varovala." Odvětila jí Konan. Sakura pomalu stoupala po schodech do druhého patra. Pomalu, potichu otevřela dveře do Itachiho ložnice. Vešla dovnitř a za sebou zavřela. Zamkla. Přešla k oknu roztáhla závěsy a zakřičela. "Vstávat večeřé." S Itachim to trhlo, nečekal to myslel že jí zabije. Zvednul se z postele a šel pomalým krokem k ní. Couvala, ale za chvilku narazila do zdi. Už měla jen jedinou možnost. Itachi k ní pořád přistupoval blíž a blíž a byl na krok od ní. Nic jiného jí nezbývalo. Přistoupila k němu a pomalu ho políbila, jen krátce, ale on jí nepustil.
Jednou rukou se opíral o zeď a tou druhou si jí přidržoval. Nepřestával, pořád ji líbal a začal jí sundávat tričko. Položil jí na postel a pořád jí líbal. Nevěděla proč to dělá, ale nedokázala si poručit, prostě se tomu podala. Něco jí říkalo, že by to dělat neměla ale nedokázala to rozumě vysvětlit. Prostě na to přestala myslet a podala jemným dotykům muže se kterým nyní byla.
Ležela pod ním, oba byly nazí, zaryla se mu prsty do vlasů a sundala mu gumičku, kterou je měl stažené. Pořád ji líbal a teď na ní padali prameny jeho vlasů……..
Konan si už dělala o Sakuru starosti co tam tak dlouho dělá. Chtěla jít nahoru ale Pein jí zadržel. "Ne Konan, Sakura je v dobrých rukou moc dobrých."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kesidy kesidy | 14. prosince 2007 v 21:05 | Reagovat

skvělí!!!:) moooc se mi ten díl líbí:) mno akorát mi začíná být líto Sasukeho, ale dobře mu tak:D

2 ajdalenka25 ajdalenka25 | E-mail | 14. prosince 2007 v 21:31 | Reagovat

Pekny,ale ty jo pri cteni toho jak se k sobe meli Itachi a Sakura me bylo tak divne mela jsem smiseny pocity,dokazete si to predstavit Itachï a Sakura???hej ty jooooo fakt dobry

PS:a bude jeste se Sasukem,ja vim sem hrozdna ale ja jsem proste na Sasukeho hrozdne fixovana :Dhihi

3 kolka kolka | E-mail | Web | 14. prosince 2007 v 21:38 | Reagovat

Hele já nic neřeknu napřed, musíte si počkat. Jediný co prozradím je že se tam objeví dvě nové postavy ale nic víc. :o)

4 SuPeR!!!! SuPeR!!!! | 14. prosince 2007 v 22:20 | Reagovat

a kdy bude další pokračování? Jinak to bylo suprovní

5 Hanashi Hanashi | 14. prosince 2007 v 23:38 | Reagovat

fakt zírám nad tvou fantazií

6 ajdalenka25 ajdalenka25 | E-mail | 15. prosince 2007 v 8:59 | Reagovat

WWau

7 Katinka Katinka | 30. prosince 2007 v 19:46 | Reagovat

Jeeežiš,prvně zlomí Sasuke srdce Sakuře,tetkom zase Sakura Sasukemu,no doufám že se nějak udobří.Jinak díl moc hezkej : o)

8 sakura sakura | E-mail | Web | 27. srpna 2008 v 21:33 | Reagovat

JEJE NO TOTO KEBI VEDEL SASUKE NO RADSEJ NATO NECHCEM ANI POMISLIT NO SUPER PRIBEH

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama