Naruto shippuuden 8 část

16. prosince 2007 v 18:34 | kolka |  Povídky Kess
Sakura se probudila a všimla jsi, že je v nemocnici ve své vesnici v bezpečí. Rozhlížela se kolem sebe, v tom někdo otevřel dveře a vešla tam Tsunade a následovali ji Kakashi, Sai, Naruto, Hinata, Ino, Rock Lee. ,,Sakuro!!" volal na ni Naruto šťastně a běžel k ní. ,,Naruto.." Sakura se usmála a ostatní k ní mezitím přišli .,,Sak-kuro!" řekl pomalu s brekem Lee. ,,Lee jsem ráda, že tě vidím!" řekla Sakura..,,Kakashi sensei, Hinato, Ino, Shikamaru, Sai!! Jsem tak ráda že jsem zase zpět!!" řekla šťastně Sakura. Sai si k ní sednul a chytl jí za ruku..v tom se otevřeli znovu dveře, byl to Sasuke. Sakura se podívala, kdo to je a když uviděla Sasukeho tak se zarazila: "Sasuke?!" řekla nevěřícně. ,,Sakuro zapomněla jsem ti říct, že Sasuke se k nám vrátil zpět…" řekla s úsměvem na tváři Tsunade. "Není to skvělé Sakuro? Jsme zase tým a to jsme vždycky chtěli!" říkal šťastně Naruto. Sakura se na Naruta podívala..konečně viděla Naruta šťastnýho konečně se dočkal. Jeho nejlepší kamarád se vrátil. Sakura mu na otázku neodpověděla a hned svůj zrak upřela znovu na Sasukeho. "No tak to zase počkej Naruto, Sasuke bude muset předstoupit před radu a ta rozhodne co sním a jestli ho přidělíme někomu do týmu!" "Ale.." "Ale nic Naruto je mi to líto." Naruto ztichnul. Sasuke stál vzadu stále u dveří, bylo trapné ticho, v tom Naruto se otočil k Sasukemu přišel k němu a poplácal ho přátelsky po zádech.: "Tak Sasuke pojď k nám." řekl mu s úsměvem Naruto, Sasuke se na něho podíval, měl ten pohled, co říká ,,Nech mě na pokoji nebo…." Když byl v kroužku kolem Sakury všiml si jak jí Sai držel za ruku a pěkně to v něm vřelo.
"No tak necháme Sakuru zase odpočívat!" řekla Tsunade po chvilce a všichni se otočili. Sai se na Sakuru usmál a snažil se jí dát pusu na rty, ale Sakura se začala červenat a otočila hlavu a tak jí dal Sai pusu na tvář. Sasuke to všechno sledoval a užíral se žárlivostí..,,To není možný že by Sakura měla ráda toho Saie!! To nemůže být pravda takový ubožák, který mi nesahá ani po paty.." Sai se zvednul a šel ke dveřím, kde stál Sasuke. Když kolem Sasukeho procházel všiml si Sai jeho vražedného pohledu, Sai se ale na něj usmál takovým úsměvem, že mu Sasuke měl chuť rozbít hubu před Sakurou. Sakura si všimla Sasukeho pohledu na Saie a trochu znervózněla. Když všichni odešli tak si Sakura lehla a koukala ven z okna, potom usnula…………..
Byla noc někdy kolem 10. Sakuru probudila klika od dveří, dělala že spí. Osoba k ní přicházela a potom odešla byla to sestřička z nemocnice. Sakura si odechla v tom jí někdo chytl za pusu. Sakura sebou škubla koukla kdo to je..byl to Sasuke. ,,Sasuke!! Co tu děláš?!" zeptala se ho: "Chci si jenom promluvit! Tak buď v klidu!" řekl Sasuke a Sakura se teda uklidnila(trochu). "Už zase chceš s semnou mluvit?! Tebe to asi nepřestane bavit otravovat mě." Řekla si v duchu.. "Á ty se mi chceš omluvit za to jak jsi se ke mně choval, že??!" řekla Sakura a už si představovala jak jí Sasuke prosí o milost, jenže…..,,Ne nechci!! Nemám důvod se ti tu omlouvat! Chci s tebou mluvit o něčem…ehmm…. o někom jiným!" "Cože?! Takže se nemáš za co omlouvat!! No jasně proč by jsi se měl omlouvat, že?! Dyť ty jsi Sasuke Uchiha z Uchiha klanu, tak bych měla být poctěná že jsi mě držel ve svém domě, že?! Měla bych být z toho hotová že jsi zavadil svým pohledem o mě!!!" ze Sakury to přímo jelo, Sasuke se nestačil divit jak mu to tam nandává a tímhle přístupem ho přitahovala ještě víc…. ,,Sasuke prober se!! Jak jsem ti řekla už nejsem tvoje obdivovatelka, tvoje faninka číslo 1, ta holka už není!! Ta zemřela, když si jí opustil!!! Trpěla jsem pro tebe, ale tobě to bylo jedno!! Byl jsi sobec a pořád jsi!!!" řekla mu. Sasukeho tyhle slova dostala. Sasuke na Sakuru koukal, potom, ale si stoupnul a koukal se ven z okna. Sakura na něj koukala,,Asi jsem to přehnala, ale dyť je to pravda!! Ne nebudu se mu omlouvat nic takovýho!!" Sasuke stál u okna a koukal na hvězdy, Sakura si všimla jak se Sasukemu chvěje ruka, potom si všimla, že on vlastně….celý se chvěje. V Sakuře se v tu chvíli něco zlomilo, když tam viděla Sasukeho takhle stát. Sakura ho sledovala v tom si všimla jak zaťal pěst. ,,Tak já jsem sobecký!!! Takže já myslím jenom na sebe!! Takže já jsem ten špatný!!!" začal Sasuke říkat. ,,Dobře, dobře!" potom se otočil hlavou k Sakuře. Sakura s sebou škubla, ale potom se uklidnila. Sasuke stál a koukal se na ní: "No přišel jsem se zeptat co je mezi tebou a tím blbečkem Saiem?!" Sakura se na něj podívala a zvedla jedno obočí: "Do toho ti, ale vůbec nic není Sasuke!" ,,Ale je!!" ,,Ne není! Je to moje věc!!" "Dyť mi nesahá ani po paty!! Takový ubožák je ještě větší ubožák než Naruto!!" řekl Sasuke povýšeně. ,,Snad Sasuke nežárlíš?!" řekla posměšně Sakura. Sasuke se na ní podíval: "Nemám důvod žárlit! Já a žárlit pche.." tu poslední větu řekl potichu no teda spíš si jí mumlal pro sebe, ale Sakra ho stejně slyšela. ,,Jo? No nevypadá to tak." ,,Já nemám důvod žárlit!!" řekl Sasuke, ale u vnitř se užíral žárlivostí. ,,No tak proč jsi přišel?!" Sasuke zůstal zticha, potom z ničeho nic přišel k Sakuře, Sakura couvla na druhý kraj postele, Sasuke natáhl ruku, kterou jí chtěl pohladit, ale když viděl Sakuru jak couvla, zaťal ruku v pěst a vztekle odešel. Sakura si oddechla, ale taky na se na jejím obličeji objevil úsměv.
Kesidy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 tsn tsn | 16. prosince 2007 v 18:45 | Reagovat

to je pěny.přídavek

2 Kimm-chan Kimm-chan | E-mail | Web | 16. prosince 2007 v 18:46 | Reagovat

Páni, tak to je super!!!! Teda, chudák Sasuke(bože, já ho lituju, no to je jedno) Fakt kawai povídka, moc se mi líbila, bude zítra další?

3 ajdalenka25 ajdalenka25 | E-mail | 16. prosince 2007 v 19:32 | Reagovat

Ach jjo chudak Sasuke,no ale myslim ze Sakura se pak prece jen rozhodne pro nej?!!ale jinak opet moc hezky

4 kesidy kesidy | E-mail | 16. prosince 2007 v 19:50 | Reagovat

no tak to nevím:D to se uvidí já nic prozrazovat nebudu....ale Sasuke si to zaslouží dyť furt Sakuru zavrhovat říkal jí jak je otravná no tak teď mu to Sakura vrací:D

5 n!ka n!ka | 16. prosince 2007 v 20:40 | Reagovat

skvěle jen tak dál už se těším na další

6 Hanashi Hanashi | 16. prosince 2007 v 22:32 | Reagovat

páni to je tak napínavý mezi něma já už se nemůžu dočkat jak to bude pokračovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama