Březen 2008

o anketě k povídce "Láska mění."

30. března 2008 v 17:40 | Kesidy |  Povídky Kess
Ahojky zdrawím vás
Teď k věci..všichni víte o anketě k povídce Láska mění...takže vám musím ještě než anketu zveřejním něco říct..teda napsat..
ti co budou vybrány tak není jisté, že přežijou do konce povídky..je mi líto, ale je to tak..prostě napíšu to co mě napadne..dál taky chci upozornit, že to nebude pohádka.....právě naopak...a
ty co budou vybrány mi napíšou svůj život v Narutovi, ale upozorňuju, že schopnosti co tam budete mít musí být jako v Narutovi. Taky to, že dám ještě přesný instrukce kdo co bude...nemůžou být všichni buď ANBU nebo medic ninja...až to začnu psát tak napíšu koho potřebuju do obsazení....no to se s dotyčnými potom domluvím buď přes icq nebo e-mail... Hlavními postavami v této povídce budou: Já (jako Kesidy Sandaime), Kira Uchiha (ajdalenka25), Kolka, Kakashi, Itachi, Kiba, Sakura Haruno, Sasuke Uchiha, Naruto Uzumaki, Hinata...atd..
to je zatím vše...
mějte se hezky Kess
PS: ještě jedna změna budu to vyprávět jako Kesidy Sandaime jelikož tam hraju hlavní postavu...

Amazonky vs Sparta část 5

28. března 2008 v 23:07 | Kesidy |  Povídky Kess

Ahojky takže je tu další díl... je hrozný! vůbec fakt mám dojem, že je to čím dál horší...:( už neumím psát:( no posuďte sami....


Všude kolem nich byly padlé bojovnice. Kira se rychle rozeběhla k jedné z bojovnic.. "Je na živu, ale spí.." Kolka procházela kolem spících bojovnic… "Co to je?!" a rychle přiběhla za Kesidy.. Podívala se na to.. "Ti zbabělci!" vykřikne.. a Kira s Kolkou se na Kesidy podívají… "Víte co to je?! Víte to?!" Kolka s Kirou se na sebe podívaly a pak se otočily zpět na Kesidy a zakroutily hlavou, že neví. "To jsou bomby s uspávací směsí! Tohle uspí kohokoliv! Tohle se nemusí ani vdechnout! Vsákne se vám to do šatů, do kůže..nemáte šanci se tomu vyhnout pokud nemáte protilátku…." "Jak to všechno víš?" zeptala se Kira.. "Ještě než jsem vás dostala jako žákyně, tak jsem bojovala na severu..používali to na nás..Vzpomínám bylo mi tenkrát 16…byl to dlouhý boj a všichni kolem mě umírali..jak na naší straně tak na jejich…bojovaly jsme proti Sparťanům, kteří si říkali jako skupina AKATSUKI….měli i jiný oděv…neměli brnění jako ti co bojovali s námi na jižní straně…tyhle měli přes sebe černý plášť a na něm..něco jako mraky…podobné, ale jejich barva byla červená. Byli jiný, lepší..než ty se kterýma jsme bojovali na jihu… Tihle byli skuteční protivníci…No ale nechme vzpomínání! Probudíme je…účinky už dávno přestanou působit takže se o ně postaráme a pak nám řeknou co se stalo…I když je to zřejmé, že se tu odehrál boj a že nedopadl dobře…."
Sakura utíkala dál a dál do jeskyně…"Sakra musí tu být někde východ.." ale zatím, na žádný nenarazila…"Hmm podívejme dva tunely…jakým se mám vydat…půjdu tím napravo…" řekla si a vydala se jím… Byl slyšet po celé jeskyni šramot a dupání…potom to už bylo slyšet funění a běh… Sasuke s Nejim utíkali za Sakurou. Zastavili se u dvou tunelů.. "Tak teď kudy?!" "Rozdělíme se!" řekl Sasuke a utíkal do levého tunelu… Neji do pravého. Sakura běžela celou dobu… Zastavila se.... byla v prostředku skály… Všude kolem ní byly další a další tunely… "No bezva..tohle je fakt super..to tu budu bloudit do konce svého života..Hotový bludiště!" řekla a chtěla se vydat do dalšího tunelu, ale uslyšela jak někdo běží. Rychle se schovala. Neji doběhl .. "Páni a jak jí mám teď najít.." řekl vztekle..a šel k jednomu z tunelů.. "Nemusíš.." ozvalo se za ním. Otočil se, ale to už na něj mířila Sasukeho katana.. "Hm super a co jako uděláš? Zabiješ mě?!" "To není špatný nápad..Kde máš kamaráda?!" "Koho?!" "Toho surovce!" "Á tak Sasuke…" "Jo asi ten…je tak strašněj jako jeho jméno!" "Cože?!" Sakura se otočila.. "Takže všechny tyhle tunely směřují do středu jeskyně…." "Hm asi jak vidíš tak jo.." odsekl jí Sasuke. Sakura chytla Nejiho a katanu mu dala pod krk… "Přibliž se a zemře!" Sasuke nic neřekl stál na místě.. "Hn." "Cože?!" nechápala Sakura.. "Klidně ho zabij na našich životech nezáleží.." "To je fakt na vašich životech nezáleží…" "Na tvým snad jo?" "Jo!" "Tak to nechápu proč.." řekl Sasuke. "Vy toho nechápete víc!" řekla Sakura a praštila Nejiho do hlavy a spadl na zem.. "Teď nás nebude rušit.." řekla Sakura. "Co chceš jako dělat?" "Co by jsi tak řekl?!" řekla Sakura a vydala se ven z jeskyně.. Sasuke se za ní rychle vydal… Chudáka Nejiho tam nechali opuštěného……………………………..
"Pust mě!" "Ale vydrž už budeme doma!" "Můj domov je jinde!" "Teď už ne!" řekl Naruto a běžel dál. Hinata s sebou škubala jak to jen nejvíc šlo.. Pak se ale Naruto zastavil a Hinatu postavil na nohy. "Tak tohle je tvůj domov!" řekl Naruto a ukázal jí dům ve kterém Naruto bydlel. "A kde je Sparta?!" "Já nebydlím v jejich sídle v základně..chtěl jsem bydlet někde jinde, věděl jsem, že nebudu sám…a dívčí společnost je ve Spartě zakázaná, teda až na pár výjimek, třeba když se jdeme s kluky pobavit..a lišácky se usmál.. "A ode mě čekáš jako co?!" Naruto Hinatě, ale neodpověděl a vedl jí do domu.. Bránila se. .. "Sakra nech mě! Já tam nechci!" "Na to se tě, ale nikdo neptá co chceš!" řekl Naruto a zatáhl jí do domu.. "Néé!" ale už byli v domě. Hinata se kolem sebe rozhlédla.. Naruto jí dotáhl až doprostřed jeho domu.. "Tak co jak se ti líbí?!" "Co jako chceš abych řekla je to dům! Co mi je po něm!" "No mělo by být, protože je to teď i tvůj dům!" "No to teda není! A nikdy nebude!" Naruto k ní přišel a chytl jí za bradu a nasměroval si jí tak, aby mu koukala Hinata do očí. "Musím říct, že se mi líbí tvoje povaha, proto jsem si tě taky vybral, ale všeho moc škodí!" řekl Naruto výhružně.. Hinata mu na to nic neřekla, koukala se mu do očí. Kdyby pohled zabíjel tak je Naruto už dávno mrtvý. Naruto se zatvářil vážně, ale taky stále udržoval oční kontakt. Potom si jí k sobě přitáhl a políbil. Hinata se vztekala a cloumala s sebou, ale Narutovi to evidentně nevadilo. Po chvíli jí pustil. Hinata si oddechla…. Připoutal jí a odešel ke dveřím… "Ony pro mě přijdou!"... zastavil se.. "Tak ať…tebe nezachrání není totiž proč..uvidíme se..až se vrátím budeme pokračovat." řekl a zmizel. Hinata si sedla a začala se z pout vyvlíkat… "Ano!" vykřikla Hinata po půl hodině. Konečně se osvobodila. Odhodila pouta a utíkala ke dveřím otevřela je.."Au!" křikla Hinata, když vletěla zpět do domu. "Co to sakra bylo?!" přišla znovu ke dveřím.. šáhla na ně a otevřela je.. Vypadalo to, že může odejít, ale nešlo to.. Neviditelná zeď byla okolo celého domu.. "Ale jak?!" zeptala se Hinata, ale odpověď si musela buď odvodit sama, ale nemusela, jelikož jí to určitě její věznitel řekne sám až se vrátí domů………………………
"No tak probuďte se!" řekly Kira s Kolkou, když probouzely spící bojovnice. Pomalu se probudily. "Temari? Co se tu stalo?!" zeptala se Kesidy přímo. "Já..byla tu Sparta…pár kluků v našem věku..zaútočily na nás a unesli Sakuru a Hinatu.." "Cože! Tak tohle je vážné.." řekla Kesidy a přišla ke svým žačkám.. "Kiro dojdi za Tsunade a pověz jí co se tady stalo.." "Ale.." "Žádný ale! Řekla jsem, že tam půjdeš!" Kira se otočila.. "Nechápu proč se ke mně takhle chováš jsem tvá sestra!" "Jsi, ale musím se k tobě chovat jako k žákyni!" "Někdy to ale přeháníš.." řekla Kira a zmizela. Kesidy se koukala na místo, kde před chvíli byla Kira.. vzdychla si.. "Opravdu se k ní musím takhle chovat.." "No je pravda, že to někdy přeháníte.." "I ty Kolko?!" "Je mi líto, ale je to pravda! Vůbec se k ní nechováte jako k sestře..." " Hmm jak myslíš...ale teď jdi pomoct ostatním a já se půjdu podívat do lesa..jestli tam nenajdu náký stopy." řekla a zmizela.. "Dobře!" řekla Kolka a věnovala se bojovnicím………………………………………………………………………..
" Á Naruto pojď k nám!" zařve na něj Itachi. Naruto se na něj podívá a usměje se na něj a vydá se k němu.. "Co vy tady?! Jsem si myslel, že jste byli v sousedních zemích s dohodami ohledně majetku." "Jo to jsme byli.." řekl Itachi a napil se vína. "Úkol jsme splnili, že jo Deidaro!" řekl Itachi a plácl po zádech Deidaru, který už nebyl vstřízlivý ležel na stole a spal, ale Itachi ho probudil.. "Jéé co sse děje?!" dostal ze sebe.. "Ale nic..spi dál.." řekl Itachi.. "A kde jsou ostatní z tvého týmu?!" zeptal se Naruto. "No..tak Sasori je támhle.." a ukázal na kluka sedícího u vedlejšího stolu..byl tam s Peinem, Zetsem, Tobim. Kisamem a s Hidanem. Všichni byli abych to shrnula .. "byli na mol! Všichni do jednoho...." Smáli se a vyprávěli si zážitky z boje..a taky zážitky s hoklama. Jediný kdo vypadal celkem v pořádku byl Itachi.. "Á koukám, že se to tu rozjelo.." Naruto se otočil, kdo to řekl… "Kakakshi!" Kakashi se na Naruta usmál a sedl si k Itachimu.. "Tak co Naruto, slyšel jsem, že jste šli vyřídit pár Amazonek..?!" "No.." začal Naruto.. "Fakt jste šli na Amazonky?! Vy?!" Itachi se začal smát. Narutovi se na obličeji objevil naštvaný výraz. Itachi ho viděl a tak se trochu uklidnil.. "Můjmalý bratr taky?" "Jo, ten taky..vedl nás.." řekl Naruto.. "No bylo na čase..už potřeboval dostat nějakou tu misi. Aby byl konečně zkušený jako já.." řekl Itachi a ťuknul si s Kakashim. "Doufám, že jste si dali na ně bacha! Jsou nebezpečný.." řekl Kakashi "Jo dávali…sice jsme je podcenili, ale nikomu z nás neublížili.." řekl Naruto.. "Teda až na omráčení Choje a Shikamara.." Kakashi se na sebe s Itachim podívali a pak na Naruta. "Měli jste štěstí, že to nedopadlo hůř.." "Co vy jste s nimi už měli zkušenosti?" "Jo měli.." řekl Kakashi.. "Bylo to, ale před 4 lety.." "Kakashi pokračuj!" řekl mu Naruto a Itachi se usmál.."Tak to řekni, stejně je to už jedno.." řekl. Kakashi se nadechnul a začal vyprávět…"Jak jsem řekl bylo to před 4 lety. Byli jsme asi ve vašem věku…teda až na mě, mě bylo 22..ale ostatním bylo 20 jako tobě.. Měli jsme trénink, když k nám přišel pán a řekl:
"Mám pro váss úkol…Zaútočíte na amazonky na sssseverní ssstraně…" řekl a zmizel. Přestali jsme bojovat a hrozně se smát.. "Cože to jsme asi fakt nemehla když nás posílá na ty ženský.." řekl Itachi…"Co tomu říkáš Kakashi?" "Přesně..ale tak je to náš úkol, alespoň zabijeme pár tich odbojnic.." řekl Kakashi a šli se připravit… "Vážně Kakashi a co dál no tak povídejte!" Kolem Kakashiho bylo plno kluků a mužů, kteří poslouchali jeho vyprávění tak napjatě jako Naruto. "Dobře.." "Hej Kakashi to bude sranda! Alespoň jim konečně ukážeme co je zač Sparta! Nějaký cácorky s dřevěnýma mečíkama nás nevystračí!!" řekl Itachi a začali se, se Sasorim smát, k nim se přidali i ostatní kluci a i Kakashi…Dorazili jsem na severní stranu jejich území..už tam byla jedna naše jednotka, ale nevěřili jsme tomu co jsme viděli.. "ÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" křičel jeden ze Sparťanů, když mu jedna z Amazonek usekla ruku a pak ho probodla. Viděli toho hodně, ale tohle by je v životě nenapadlo.. Všude se válely mrtvoly, ale převládali ty od Sparty.. "Jak je to možné?!" zeptal se Deidara, který byl schopen dostat se z toho překvapení. "Tak fajn, tohle těm mrchám nedovolíme!" řekl nahlas Kakashi a kluci za ním zařvali "Správně! Za Spartu!!!!!" Zakřičeli a rozeběhli se na Amazonky… Bojovali jsme s nimi dlouhobyl to boj vyrovnaný..zabíjelo se jak na našich stranách tak na jejich..ale pak to přišlo…." "Co co přišlo no tak Kakashi!" Itachi se usmál.. "Ona.." "Kdo ona?! O čem to mluvíte?! Nechápal Naruto jako ostatní, až samozřejmě na AKATSUKI.. Kakashi se na Itachiho podíval… Itachi se usmál.. "Hádej od koho má Kakashi tu jizvu přes oko.." "Ta amazonka?!" "Jo, jo..to byl ale kus!" řekl Deidara se Sasorim.. Kakashi se na něj podíval.. Bojoval jsem s jednou z nich.."Vzdej se ty proradný pse!" "Ani nápad!" řekl Kakashi a Amazonka se ho snažila probodnou katanou, ale Kakashi uhnul a probodl jí.. "Nééééééééééééééé!" uslyšel za s sebou. Otočil se a za ním běžela směrem k němu dívka..kolem 16 let.měla dlouhé červené vlasy a štíhlou postavu. Kakashi se jí ale dál nezabýval a šel zabít další z nich.. V tom, se ale když po půl hodině chtěl zabít další bojovnici, katanu mu překřížila další katana. "Co to?!" zeptal se, ale když se otočil dostal pěstí a odletěl 5 metrů od útočníka. Kakashi to usál a akorát si setřel koutek od krve.. "Zabil jsi jí!" "Koho!" "Byla to moje kamarádka!" "No neměla být slabá!" řekl Kakashi. "Za to zaplatíš!" zařvala na něj dívka, s modrýma očima plnýma slz. "No tak se ukaž." Řekl Kakashi a dívka se na něj vrhla. Bojovali jsme dlouho, byla mrštná! A velmi rychlá…" "Jo to si pamatuju, zrovna jednu od nich jsem zabil když jsem tě viděl bojovat s tou červenovlasou dívkou.." "No tak Kakashi pokračuj!" řekl mu Deidara.. "Ale dyť to znáš!" "Já vím, ale tak hezky vypravíš.." řekl Deidara..a všichni kluci souhlasili s ním.. "Fajn dobře!….Boj byl dlouhý, když konečně….. "Tak se vzdej!" zakřičel na ní Kakashi. "Nikdy!" zakřičela na něj na oplátku.. "No řekla sis o to!" řekl a zmizel. "Kde..sakra.." nestačila to dívka doříct, když jí Kakashi odhodil na stěnu skály…Dívka napálila zády do skály a vykašlala krev..Kakashi se rychle objevil před ní s katanou, která mířila na dívku.. "Další slabá.." řekl… "Csss slabý jsi tady ty!" "Jsi drzá! Odhadl bych, že ti je tak 15 nebo 16! Jsi ještě dítě…" "Já ti ukážu dítě! Hlavně, že jsem pozabíjela většinu tvých kolegů!" "No tak to abych tě hned zabil…." Řekl Kakashi a chtěl jí probodnout, dívka, ale vytáhla kunai nůž a postavila ho kataně do cesty..zbraně se střetly..dívka sjela kunai nožem dolů po kataně k její rukojeti, kde držel Kakashi svojí zbraň. Byli opření o svoje zbraně a byli od sebe sotva půl centimetru.. Koukali si do očí, dívka, ale vytáhla druhý kunai, kterým sekla Kakashiho přes oko..Kakashi pustil bolestí katanu a chytl si oko. Klečel a syčel bolestí....Dívka k němu přišla a chtěla udělat poslední zasáhnutí…ale nestihla to vyletěly na ní další kunani nože… Odrazila je, Kakashi se na ní jedním okem podíval "Za tohle mi zaplatíš!" "Nemáš nás podceňovat! Udělali jste velikou chybu!"… Měla tu možnost mě zabít, ale "Kesidy pojď! Sparťané prohráli!" křikla na ní jedna z bojovnic a čekala na ní.. "Ale dyť tu jich je ještě přes 15!" "Nemají šanci stahují se! Jsme v přesile a jsou navíc vysílený!" Kakashi dobře poslouchal jejich rozhovor. Kesidy se musela rychle rozhodnout..8 mužů v černých hábitech se blížili k ní.. "No tak Kesidy!" Kesidy si oddechla a v mžiku se přemístila k bojovnici.. "Jdeme!" řekla a zmizely….. Potom ke mně přiběhli kluci a pomohli mi, jeden zraněný bojovník mi dal svoje oko, za to, že jsem mu pomohl, ale pak ho stejně dostaly! Sliboval jsem, že za to mi ta holka zaplatí..Její jméno mi navždy zůstane v mysli..Kesidy!" "Hezké jméno.." řekl z ničeho ni Tobi..a Kakashi se na něj podíval vražedně… "Je to pravda, ale co řekla ta holka..podcenili jsme je a tím jsme přišli o většinu bojovníků…" řekl Zetsu. Bohužel museli souhlasit.. Kakashi byl stále zamyšlený… tu holku musí dostat! "Tak já se s vámi loučím.." řekl Naruto a vyrazil pryč.. "Počkej kam jdeš?!" zeptal se ho Itachi.. "Jdu domů, jsem vysílený…byl to namáhavý den." Řekl a zmizel.. Itachi, ale nebyl vysílen naopak a tak se zase dal společně s kluky do pití. Naruto si to mířil domů……………………
Mezitím se dostali do základny Sparty Lee, Gaara, Kankuro, Shino, Kiba a s Chojim. Kankura s Gaarou a Kibu potkal Lee když se vracel na základnu.. Chudáci se s Chojim vláčeli…byl pěkně těžký..možná byli už dávno v základně, ale Gaara nebyl ochoten jim pomoct s Chojim, takže to trvalo dýl..pak se tam ale objevil Lee a společně došli konečně domů… Byli uprostřed dalo by se říct náměstí… "Tak jo odneste Chojiho domů a já dojdu s Gaarou k pánovi!" řekl Lee.. Kluci ho poslechli a Lee se vydal s Gaarou za pánem.. "Tak co unesli jste tu holku?" "Jo! Dostali jsme jí! Sasuke mi nařídil, abych to pánovi vzkázal!" Gaara se usmál.. " To pána jistě potěší!"………………………………………….


Gaasaku část 5

28. března 2008 v 13:53 | kolka |  Ostatní povídky
,,Kazekage-sama,máte tady vzkaz od Tsunade samy,"řekl posel mladému kagemu.,,Lidé z Konohy jsou na cestě sem.Jsou v poušti a potřebují vás tam.Je to prý naléhavé,"dokončil mladík.
,,Naruto!Nepanikař.Sakura je silná a chytrá.Poradí si.A navíc nám příjde pomoc,"konejšil Kakashi běsnícího Naruta.,,Ááá to nebude stačit.Jde sem jenom Gaara a Temari."vřískal dál Naruto.,,Jako kazekage ví co dělá"okřikla ho už dobíhající Temari.Gaara se jen mlčky netrpělivě rozhlížel a zeptal se:,,Kde je Sakura?",,O to tu jde,"spustil Kakashi a vysvětlil,že se ztratila cestou sem,když je někdo napadl.,,Počkejte tady,jdu ji najít"nakázal Gaara a utíkal.
Slunce v tuhle tu dobu vypadalo jako krvácející srdce,sklánějící se nad obzorem.Obloha kolem získala sytě oranžový nádech.Nebylo kolem nic.Jen ona a on.Velký příval chakry ji tlačil pryč,ale Sakura ještě stihla zasadit úder.Věděla,že ho poranila jenom lehce.Druhý zásah chakry jí odhodil pár metrů dáleko.Cítila,že ji po čele stéká něco teplého.Krev.Chtěla vstát,ale nemohla.Nohy ji neposlouchaly.,,Nenávidím tě"zaklela Sakura.,,Opravdu?Vždycky jsi mě přece milovala.A ted..Vždyt jsem tě přišel jenom požádat aby ses přidala na moji stranu.Myslel jsem že nebudeš vzdorovat,ale překvapila jsi mne.Stala se z tebe silná dívka.Proto to budu muset ted ukončit,"usmál se škodolibě Sasuke.Valila se na další mlha modré chakry spolu se švitořením tisíců ptáčků.Zavřela oči přes,které se ji draly slzy a čekala.Uslyšela výkřik,ránu a pak ucítěla kolem sebe něčí ruce.Bála se ty oči otevřit.Nemohla.Strach jí to nedovolil.,,Sakuro..už je dobré..už je prozatím pryč"řekl příjemný hlas za ní,který rozhodně nepatřil Sasukemu.,,Gaaro..."vydechla.Konečně se odvážila podívat se.Otočila se a jejich pohledy se střetly.Nechtěla mluvit.Jen se k němu přitiskla a nechala čas,at plyne dál.Všechno jim připadalo jako sen.Gaara ji vzal do náruče a mlčky odnesl do vesnice skryté v písku.
Sakura ležela na posteli a odpočívala.Hlavou se ji honilo tisíce myšlenek.Bodejd by ne,když ho viděla po dvou letech.Dva roky.Neuvěřitelně dlouhá doba,aby na sebe nemysleli,ale neuvěřitelně krátká,aby na sebe zSaapoměli.Spala už dost hodin,proto se zvedla.Chtěla ho přeci jenom vidět.Byla již uplně v pořádku.Proto ji nic nebránilo jít za ním.Tak proč se tedy tak zdráhala?Proč zdržovala každý krok?Než si to stihla rozmyslet a couvnout,odchytla ji Temari.,,Sakuro.Slyšela jsem,že se z tebe stala medic-nin,šla by ses prosím podívat na Gaaru?Myslím,že mu není dobře."Sakura odkývla.Ted už se mu nemohla vyhnout.Byl to prostě ten osud jak často sama říkala.
Úplně vyčerpaného Gaaru se dalo vidět jen málokdy.Bohužel i zrovna ted.Ležel v posteli,spal a měl vysokou horečku.,,Musí to být nějaká chřipka"zkonstatovala to Sakura,protože jiné vysvětlení pro tak náhlé onemocnění neměla.Za to Temari měla ještě jednu diagnozu.,,Třeba je nemocný láskou.."Sakuře tahle narážka nedošla a zděsila se.,,On..on má tady ve vesnici dívku???",,Ty si vážně blázen Sakuro"usmála se Temari a s pocitem,že je Gaara v dobrých rukou zavřela dveře do pokoje a nechala je o samotě.
Dala mu nějaké prášky a seděla u něho zbytek celého dne.Šahala mu na čele a hladila ho po vlasech.Jednak aby mu zkontrolovala teplotu,ale také mu chtěla nějak naznačit,že je tady s ním a že se za pár dní uzdraví.Horečka neustála,proto byla Sakura u Gaary i v noci.Seděla u něj,hlavou opřená o kraj postele a pomalu usínala,když v tom ucítila něžný dotek na vlasech.,,Sakuro..Jdi si lehnout.Já to tu zvládnu"pobízel ji tiše slabý Gaara.Sice ho tam nechtěla nechat,ale usoudila,že má pravdu.A kdyby něco má pokoj hned vedle něj.Už odcházela,však ve dvěřích se zaposlouchala do jeho pravidelného oddechování,které ji donutilo vrátit se.Zadíval se na něj..jak tak nevinně spal.Sehnula se a letmo ho políbila na čelo v místech,kde měl červený znak se slovem:,,láska".Ted už mohla sic s bušícím srdcem,ale klidně odejít.
Saikano

NARUTO SHIPUDEN MANGA FINAL FANS

24. března 2008 v 10:14 | kolka |  Videa
Tak jo, našla jsem zase jedno moc pěkný video, jako nejdříve to tam vypadá tak trochu smutně, ale nakonec vše dopadne dobře. Jediný co mi tam vadí jsou ty písničky, jsou tak divně "rozestavěné" XD


Amazonky vs Sparta část 4

23. března 2008 v 14:31 | Kesidy |  Povídky Kess
Tak další dílek je na světě No snad se bude líbit a už se tu objevují nové postavy Kira, Kolka a Kesidy no a opravdu jsem se snažila aby tenhle díl byl dlouhý...a řekla bych, že je opravduuu moooc dlouhý..no řekněte sami

"Cože?!" nechápala Sakura. Sasuke se jenom usmíval, ale jako by jeho úsměv říkal
"Css chudinko ani nevíš co tě čeká!" Sakura se postavila do bojové pozice. "Nevím co tady chcete! Ale nepodaří se vám to!" "To se uvidí." řekl Sasuke klidně. Sakura si vytáhla kunai nůž zatočila s ním v ruce a pak ho silně chytla a dala ho před sebe. Sasuke se na ní podíval. Upoutala ho svým pohledem. Byl tak chladný a zároveň plný odhodlání. Ale on měl výraz stejný chladný spíš přímo ledový. Byla to pro něj urážka bojovat s holkou! Stáli tam proti sobě a čekali, který z nich začne první. Sasuke se na ní stále koukal, nespustil jí z očí. Sakura na něj koukala též, ale udělala chybu…"Ááá!!" "Hinato!!!" vykřikla Sakura a Sasuke toho využil. Ze zadu jí chytnul, ale nečekal, že bude tak silná, že se z jeho sevření dostane. Sasuke opět odletěl asi jenom 5 metrů. Sasuke to tentokrát ustál a rychle se k ní blížil se svojí katanou v ruce. Sakura po něm hodila jeden kunai nůž, ale Sasuke se mu vyhnul, úplně bez problémů……………………………………………………………………….
"Haha! Tvoje kamarádka Sakura ti nepomůže!…" "Mlč! Ty hnusný perverzáku!" "No tak tohle teda ne! Nejsem žádný hnusný perverzák! Ale velmi pohledný perverzák, když tak!" "Css buď si jaký chceš! Stejně zemřeš!" řekla Hinata a znova zaútočila na Naruta, kterému se Hinata líbila čím dál víc……..
"To je otrava…" "Cože?! Otrava! Tak to si už asi nemám hrát, ale začít bojovat pořádně!" zakřičela Temari na Shikamara a rozmáchla se pořádně svým vějířem, až se stromy pomalu začaly kácet. "Sakra!" řekl Shikamaru a rychle uhnul pryč, ale nestihnul to a narazil do jednoho stromu zády. Spadl na zem a nemohl se ani pomalu pohnout. Temari k němu přišla a koukala se na něj pohrdavě. Shikamaru pomalu stával, ale jeho ruce se klepaly, byla to pořádná rána do zad. "No tak co? Už to není otrava že?!" Shikamaru si sednul a opřel se o strom a zhluboka dýchal. Temari se k němu skrčila a koukla se na něj. Nevěděla proč, ale ten kluk se jí mooc líbil. Shikamaru měl hlavu skrčenou a snažil se nevnímat bolest, která mu projížděla celým tělem. Temari vytáhla z kufříku malou nádobu s tekutinou uvnitř. Otevřela jí a chytla Shikamarovi hlavu a nadzvedla mu jí. "Teď otevři pusu a tohle vypij." "Proč bych to měl pít?! Je to nákej jed!" "Jed to není! Je to sérum, které tě zbaví bolesti!" "Jo to je mi jasný, že mě to zbaví bolesti! Budu hádat pak usnu a už se neprobudím!" Temari už cukalo jedno obočí. "Fajn, když to nejde po dobrým tak to půjde po zlým!" řekla Temari a vrazila mu lahvičku do pusy, Shikamaru to nečekal a vypil všechno, co v lahvičce bylo. "Tak vidíš to je hodnej kluk!" řekla Temari a otočila se k němu zády. Shikamaru najednou přestal cítit bolest, která mu před chvílí proudila po celém těle. "Proč jsi to udělala?!" "Co?" "Že jsi mi pomohla?!" "Ani nevím…" řekla a vzala si vějíř, který měla položený na zemi. "Tahle odpověď mi ale nestačí!" zakřičel na ní Shikamaru, Temari se na něj otočila. "Musí! Nemáš teď stejně na vybranou! Musíš se smířit s touhle odpovědí! Nedokážeš se teď pohnout! Až tak do západu slunce!" "Tak přece! Měl jsem pravdu! Byl to jed!" "Jsi hlupák! My nejsme jako vy! Že otrávíme nepřítele! My bojujeme poctivě a to v boji! Sám pochopíš!" řekla Temari a schovala se za vějíř a jak se vějíř zavřel tak zmizela. Shikamaru chtěl vstát, ale nedokázal se pohnout. "No aspoň mám teď možnost si odpočinout…" řekl si a usnul. "Otče nezklamu tě!" "Saka o čem to ten kluk pořád mele! Jakej otec! Je fakt divnej..no jako každej ze Sparty!" "Tak se připrav protože proti mně Leemu nemáš šanci!" "Jo? No už se bojím!!" "Áááá ty se my vysmíváš?!!!" "Jo! Snad sis nemyslel, že se tě budu bát! Tebe! To zrovna! Kluka, který má obočí tak huňatý, že mu pomalu zakrývá čelo!" " ÁÁÁ cože?! Tak za tohle ty zatracená Amazonko budeš pykat!"…………………………………………………..
"To je všechno co umíš?! Na to že jsi dcera velitelky Amazonek moc dobrá nejsi!" "Hm?! On ví, že jsem dcera velitelky! Tak proto říkal našel jsem tě! Oni jdou po mě!" Sasuke byl už kousíček od ní. "Chceš vidět co umím?! Tak sleduj!" Sasuke se trochu zarazil, ale hned se rozeběhnul na ní. "Fajn Sakuro dýchej zhluboka a soustřeď se….." Sasuke viděl jak Sakura zavřela oči a stála nehybně na místě. "Css tohle na mě nezapůsobí!" a běžel dál. Jakmile, ale byl u ní, tak zmizela. Sasuke se otočil za sebe, ale tam nebyla, díval se na zem, pak ale uviděl stín nad ním, který se stále zvětšoval. Uhnul a myslel si, že má vyhráno, ale zem se roztrhla na kousíčky a Sasuke to neustál a spadl do jedné jámy. Sakura se postavila a usmála se. Čekala až Sasuke vyleze, ale ten pořád nic. Přestalo se jí to líbit. Ale zůstala na místě a čekala co se bude dít dál……. "Křup" Sakura se za sebe otočila, ale Sasuke byl rychlejší a praštil jí do hlavy. Sakura omdlela a Sasuke jí chytnul a hodil na záda. "Tady jsme skončili! Máme to co jsme chtěli! Jdeme!" křikl na ně Sasuke a pomalu se vydával pryč.Lee se podíval na Shikamara, kterého zrovna řev Sasukeho probudil. Už se dokázal hýbat tak se postavil a následoval Sasukeho. "Tak musíme se rozloučit, ale až se znova setkáme tak ti ukážu kdo je to Lee!" řekl a zmizel. Ino nešťastně sledovala jak její kamarádku unesli. "Musíme se též rozloučit!" řekl Neji a zmizel. Tenten zrovna na něj hodila pár kunai nožů, které se potom zabodli do stromu. Tenten se, ale tak nevzdávala utíkala za Nejim, který si toho všiml a hodil před ní pár bomb, které v sobě měli uspávací směs. Tenten tak i Temari, která jim běžela na pomoct s ostatníma 10 bojovnicemi, které přivedla na pomoct se nadechly taky uspávacího plynu. "Co se to děje?!" křikla Hinata. Naruto se usmál. "No měli bychom se rozloučit, ale já se loučit nechci…" Hinata byla pomalu v plynu, který se rozšiřoval……………usnula, ale nespadla na zem, ale na Naruta, který jí vzal do náruče a utíkal s ní pryč od jejího domova a mířil s ní do svého domova..a tím byla Sparta. Sasuke mířil se Sakurou a se svými pomocníky do Sparty. "Sasuke!" Sasuke se zastavil. "Co se děje?!" "Naruto ..není tady!" "Zatracenej Naruto!" "Co budeme dělat?" zeptal se Neji. "No počkáme…najdeme si úkryt a počkáme na Naruta. Úkryt našli. Nebylo to těžké. Amazonky měli velké hranice svého panství. Měly nádhernou přírodu kolem sebe a bylo zde hodně podzemních jeskyní. Takže se Sasuke se Sakurou a s kluky ukryli. "Shikamaru jdi napřed s Leem do Sparty a řekni našemu pánovi, že úkol je splněn! Ať pro vězně nechá připravit celu!" ""Dobře! Pán bude nadšen.." Sasuke se na ně podíval. "To bude tak ale jděte!" Kluci na nic nečekali a vydali se na cestu.
Byla už tma a Naruto nikde. "Neji budeš mít hlídku." Neji se na Sasukeho podíval a odešel ven z jeskyně. Sasuke došel k ohni se dřívím a hodil ho do ohně. Oheň zapraskal. "Hmm" Sasuke se otočil, vězeň se právě probouzel. Sakura ležela u stěny jeskyně daleko od ohně. Takže jí bylo chudákovi pěkná zima. Sasuke vstal od ohně a šel se na ní podívat. Sakura pomalu otevírala oči. Viděla postavu, ale viděla ji rozmazaně. "Mami…" Sasuke se usmál. Když je konečně pořádně otevřela tak viděla toho proradného kluka! Rychle vylítla. Ale projela jí hlavou strašná bolest, tak se sesunula znova na zem. Zasyčela bolestí. A znova se podívala na toho kluka. "Kde to jsem!" "Zatím ještě na vašem uzemí, ale dlouho už nebudeme.." "Cože?! Hned mě pust! Nebo.." Sasuke se k ní naklonil, aby si prohlídla jeho oči. Aby poznala a dostala z něho strach. Aby věděla, že na něj výhružky neplatí. Ale nedomyslel to. I ona měla oči plná síly a odhodlání. A navíc byly její oči krásné. Sasuke se do jejích očí dlouho díval. Sakura si zatím rozvázala pouta o kunai, který měla dobře schovaný v botě. Když si pouta rozvázala tak nahmátla kamen, který vzala do ruky, ale stále koukala Sasukemu do očí. Sasuke si, ale všiml, že se její oči uklidnily…byly jako dalo by se říct klidnější. Sakura se rozmáchla a dala mu kamenem do hlavy. Sasuke, ale uhnul, ale stejně dostal ránu, ale ne tak velkou. Odpadl na stranu a Sakura se postavila a kopla do něj až odlítl k východu z jeskyně… "Ubožáku!" křikla a chtěla utéct, ale Neji se objevil v jeskyni a bránil jí v útěku z jeskyně a pomáhal Sasukemu vstát a Sakura toho využila vzala si svoje zbraně, který jí sebrali a daly je k ohni, ale vzala si i Sasukeho zbraň a to jeho katanu. "Vzdej se nemáš kam utéct!" Sakura se otočila za sebe. "My se nevzdáváme!" řekla jim a utíkala dál do jeskyně. …………………………………….
Zatímco přátelé Naruta měli potíže tak sám Naruto byl v sedmém nebi. Mířil si to do Sparty se svojí vyvolenou, kterou měl hozenou přes záda. Hinata se probouzela. Naruto to poznal a usmál se a dál běžel ke svému domovu. Hinata začala brblat a trhat sebou a když se konečně dostala z působení uspávacího plynu tak jí došlo, že jí někdo někam nese a že to ale není nikdo z Amazonek, ale ten hrozný žlutovlasý perverzák! "Sakra pust mě! Slyšíš!" Naruto se nahlas zasmál. "Jen vydrž! Za chvíli budeme doma!" a plácl jí po zadku. Hinata měla sto chutí mu jednu vrazit, ale měla svázané ruce a za nohy jí držel ten kluk. "Pust mě! Já jsem doma tady a né ve Spartě!" Naruto jí na to nic dalšího neřekl………………………………
" Dobrý den..Tsunade volala jste mě?!" "Ano Kesidy…volala…" "Co potřebujete?!" "Vrátila jsi se z jižní strany našeho území..jak postupujete?!" "Právě jsem se odtamtud vrátila se svými bojovnicemi Kolkou a Kirou. Odrazily jsme útoky Sparťanů a vyhrály jsme. Ale i přesto jsem tam nechala pár bojovnic, aby území ještě hlídaly.. " Skvěle! Jsi moje nejschopnější a nejnadanější studentka, kterou jsem kdy cvičila a proto jsem ti dala na starost mou dceru Sakuru, abys jí cvičila…" "Ano vím a děkuji vám, že mi tak důvěřujete..ale mám takový dojem, že jste si mě nezavolala jenom proto, aby jste se zeptala jak pokračujeme v boji na jižní straně…a proto přejděte k věci.." "Dobře…máš pravdu.. vezmi si své bojovnice Kiru a Kolku a vydejte se k jezírku kam často chodí moje dcera se svými členkami, které taky cvičíš..Mám dojem, že se něco přihodilo" "Dobře!" řekla Kesidy a odešla z ložnice Tsunade. "Co ti paní chtěla?" zeptala se Kolka. "Má strach o svou dceru.." "To je tvoje žačka ne?!" "Jo je a patří mezi nejlepší…Paní má strach, že se jí něco stalo..musíme to jít zjistit." "Snad to se nic nestalo.." "To si nejsem tak jistá Kiro.." "Dnes když jsme se vracely z jižní strany, kde jsme bojovaly proti těm Sparťanům, kteří si mysleli, že nás porazí (hlupáci)..tak jsem něco zaslechla…" "A co?" zeptala se Kira. "Nevím to přesně..ale měli něco v plánu…..únos, ale čeho..to nevím.. Ale to zjistíme…" řekla Kesidy a vzala si zbraně stejně tak i Kira a Kolka a zamířily ke jezeru………………..
………………."No bezva! Doufám, že tahle jeskyně má druhý východ jinak mám velký problém.." "Sasuke co budeme dělat?!" "To je snad jasné! Musíme jí najít! Ta holka má jediný štěstí a to, že jí chce pán mít na živu! Jinak bych jí zabil!!" a vydal se s Nejim za Sakurou.
Kesidy dorazila s Kolkou a Kirou na místo určení. "Tak tohle se paní líbit určitě neubude…"


Amazonky vs Sparta jejich oblečení....

23. března 2008 v 14:12 | Kesidy |  Povídky Kess
Zdrawím jedna čtenářka mi napsala, abych popsala co mají holky na sobě...no nerada popisuju takže jsem hledala obrázky, které jsou shodné s tím, jak si je představuju a i jak si představuju kluky jak jsou oblečený...předem říkám, že jsou to obrázky, které jsou nejpodobněnjší tomu jak to vidím v hlavě, když píšu tuhle povídku...dál tam kde jsou pásky se znakem vesnice, tak těch si nevšímejte:) tady je pár obrázků našich Amazonek a jak vypadají Sparťani u nich je to teda jednoduší, protože oni mají stejné oblečení..
u tenten bylo složitější najít oblečení ve kterém by vypadala jako Amazonka...dávám jsem tenhle obrázek...ten mi příjde nejlepší...
No snad vám to pomůže víc se vžít do povídky...
PS: Pokud jde u toho sparťanskýho obleku...tak jsem si fakt v něm představila Sasukeho a páni jako jestli si to dokážete představit jako já..no slintám:-D i Itachiho.....hmmmm
obrázek Sakury mám od lovesakury:) díky moc za pomoc

Rozhodnutí

22. března 2008 v 19:02 | kolka |  Povídky kolky
Chápu, že ne moc lidí má rádo povídky kde se umírá, ale já to jinak neumím. XD Ale jinak tahle povídka za moc nestojí.....
"Minuta Ticha za zemřelého přítele a zrádce naší vesnice." Řekl nakonec muž oděn v černém plášti. "Jak o něm můžete sakra takhle mluvit?! Zachránil naší vesnici před zkázou a zaplatil vlastním životem a vy o něm říkáte že je zrádce!" "Naruto uklidni se, já……chápu jak ti je, ale taky pochop, že tohle vše je pravda." Řekla růžovlasá mladá žena. "Že i ty Sakuro?! To jsem si nikdy nepomyslel, bránila jsi ho a milovala a teď když nám všem pomohl vyhrabat se z nejhoršího……..jak to, že k němu už nic necítíš?!" "Cítím, ale není to co jsi si myslel…." "A dost! Konec! Sakuro tohle není normální už se prober kdyby ho nebylo tak….." "Nech toho! Zatraceně jsme na pohřbu tak se uklidni, tohle rozebereme potom." "Ne nic se rozebírat nebude."
"Tak už pojď." "NE! Zůstanu tu, byl to můj přítel……." "Jak myslíš, zatím ti připravím u tebe doma večeři….Naruto…." "No co ještě chceš?!" "Prosim tě, neobviňuj mě za to." "Hn…" sklopila oči a odešla. "Sasuke ty zmetku co jsi to udělal?! Proč?! Sakra proč jsem ti v tom nemohl zabránit, proč? I když jsi nás všechny zachránil, tak ani jediný člověk v tebe nevěří ani po smrti, byl jsi jediná rodina, kterou jsem měl…….." slzy velké jako hrách padaly na kamennou desku a do to ho se zpustil také déšť. "Já už takhle dál nemůžu žít Sasuke. Nemůžu žít bez toho aniž bych ti řekl, že tvá mladší sestra žila. A taky jak žila. Vzlyk vzlyk….já a sensei jsme jí našli v dalekém klášteře…to po ní všichni šli a ty jsi se jim postavil do cesty, aniž by jsi věděl o koho se jedná. Nakonec jí zabili, ale ty jsi se nikdy neměl dozvědět, že přežila rodinný masakr. Prostě nemůžu dál žít……."
Ráno šla Sakura k Sasukeho hrobu s náručí plnou květin. Nevěděla jestli špatně vidí a nebo se to na hřbitově nějak hemžilo. "Co se tady děje?" zeptala se zástupu lidí…. "Sakuro je mi to líto." "Tsunade-sama co se děje, tak řekne mi to už konečně někdo?!" "…….to Naruto…on…." "Bože Naruto ne! Já jsem tě tu neměla nechávat samotného." Plakala s jeho tělem v náručí. "Já hloupá….proč…….próóóóóč?!" Křičela a pořád plakala. "…Naruto…Sasuke….už nikoho nemám…." "Sakuro, prosim tě, jdi teď domů…" "Ale Tsunade-sama…." "Sakuro….prosím….." "Dobře."
"Ahoj Sakuro ty už jsi tu zase? Vždyť jsi pro kytky byla včera." "A není to jedno Ino?!" "Tak dobře, taky máš jako obvykle." "Díky."
"Už mě nebaví vám nosit kytky, nechali jste mě tu samotnou. Ani si nedovede představit jaké to je…..chci být s vámy….."
Tsunade-sama, Tsunade-sama, stala se hrozná věc……" 'Snad neudělala…..' "Spusť Shizume….."
"Sešli jsme se tu, abychom se rozloučili s………"
Omlouvám se...je to krátké a bez Happy endu

Na život a na smrt část 10

21. března 2008 v 21:20 | Kesidy |  Povídky Kess
Omlouvám se za to, že jsem dlouho nic nepřidala, ale byla jsem u své sestry, takže nebyl čas psát, zítra snad přibydou další díly nebo jednorázoveky a díl Amazonky vs Sparta.
Další den Sakura brzo ráno vstala a šla se projít po vesnici. Bylo asi 5 hodin ráno. Šla a koukala po všem možným, ale všude měli ještě zavřeno došla, tak se rozhodla, že se půjdu projít až za bránu vesnice. Bylo těžké, ale najít nějaké krásné místo…všude byl jenom písek a k tomu ještě foukal vítr, takže Sakura pomalu ani neviděla. Dostala se zrovna do písečné bouře, takže nevěděla kam jde a ani jestli jde zpět do vesnice, nebo pryč. Šla a ruce měla pře obličejem, aby alespoň viděla něco, ale moc jí to nepomohlo. Zastavila se a otáčela se kolem dokola na místě. Potom se zastavila a začala se soustředit. Potom udělala "Kai!" a jutsu zmizelo. Bylo to genjutsu…a Sakura na něj přišla sice později, ale přišla a to je to hlavní. Před sebou uviděla postavu, ale byla od ní asi 15 metrů. "Kdo jsi?!" "To brzo zjistíš!" řekl a zmizel. Sakuru hned napadlo, že je to ten útoční, co zabíjí ty dívky. Rychle se rozeběhla zpět do vesnice. Bylo 7 hodin a Kakashi se zrovna vzbudil.. "Á Sasuke ty už jsi vzhůru?!" "Ano…" "Nemohl jsi snad spát?" "Hnn…..nemohl…" "Proč jsi nemohl spát? Podívej se na Naruta, ten spí bez problému?" "Nemůžu spát, protože se mi nelíbí, že je tady s námi Sakura.." "Jak to myslíš?! Jak nelíbí!" Sasuke vstal z postele. "Prostě by tu neměla být!" a tím rozhovor ukončil a přešel k oknu a začal se z něj koukat. Naruta poslední Sasukeho věta probudila… "Kakashi sensei co se stalo?!" "Nic Naruto..a vstávej půjdeme za Gaarou." Naruto se na Kakashiho usmál a rychle vyskočil na nohy. Naruto nevěděl o čem spolu Kakashi a Sasuke mluvili, ale někdo jejich rozhovor vyslechl. "Jak nepatřím?! Myslí si snad, že jsem slabá?! Tak mu ukážu, že nejsem!" Sakura nevěděla co si má myslet, ale ze Sasukeho slov jí vyplynulo, že tu nemá co dělat, protože je slabá! A to jí pěkně štvalo. Rychle se otočila a směřovala do svého pokoje, než si jí někdo všimne. Došla do pokoje a vzala si ručník a kartáček a pastou na zuby a vydala se do veřejné koupelny. Vlezla dovnitř a pustila si vlažnou sprchu. Celou dobu co se sprchovala, tak jí vrtala hlavou jeho slova… "Prostě by tu neměla být!" Při vzpomínce na tuhle větu se zamračila. "Tak jo jdu se osprchovat.." řekl Naruto a vyrazil ke dveřím od pokoje. "Ne Naruto já se jdu mejt!" "Ale.." "Máš s tím problém!!" "Ne…nemám…" řekl potichu Naruto a Sasuke se na něj vražedně podíval a pak zmizel z pokoje. Naruto se otočil na svého senseie "Dneska má Sasuke špatný den koukám…" Kakashi se na něj usmál.. "Ani mi nepřijde..podle mě se chová stejně, když byl malý.." "Neřekl bych…něco se mu asi nelíbí a tak je nakrknutej, že to nemůže změnit.." dořekl Naruto a natáhl se znova na postel. Kakashi se na něj podíval… "To máš pravdu…" řekl si Kakashi a lehl si vedle Naruta na vedlejší postel a vytáhl si svojí oblíbenou knížku a začal si jí číst. "Kakashi sensei?" "Hmm co je Naruto?" "Co to čtete?" "No…knížku…" "No to vím, že knížku, ale co tam je? O čem se tam píše?" "Naruto to není nic pro tebe…" "Kakashi sensei no tak…." Kakashi mu ale nic neříkal a četl si dál svojí knížku . Naruto se uraženě otočil na bok a koukal ven z okna…Sasuke mířil po chodbě směrem ke koupelně. Když uslyšel vodu. "Sakra kdo se tam sprchuje!" křikl Sasuke nahlas, ale ne tak nahlas, aby ho osoba v koupelně slyšela. "Hej dělejte! Ta sprcha není jenom pro vás!!" Sakura uslyšela hlas, ale zkresleně. "Jen si hezky počkej! Teď jsem tady já!" křikla po Sasukem aniž by věděla, že je to on. Sasuke slyšel odpověď, ale jako Sakura i on nevěděl, že je to právě ona co se koupe. Nelíbila se mu začal bouchat vztekle do dveří. Ale Sakura si s tím nelámala hlavu. Do té chvíle než se dveře rozrazily a Sasuke vtrhnul dovnitř…. a jak Sasuke do nich udeřil tak se samy otevřely a i zavřely .. Sasuke nic neviděl až na páru, co byla po celé koupelně. "Co si ten člověk myslí!" řekla nahlas Sakura. Sasuke směřoval k sprchovému koutu pěkně soptil v očích měl hněv a tvářil se naštvaně a to pěkně naštvaně. Sakura, ale byla taky pěkně naštvaná vypnula vodu….Sasuke už byl u sprchovýho koutu chtěl ho odhrnout, ale to za něj udělala Sakura, ale neodhrnula ho celý, jen aby se podívala kdo je ten zmetek co otravoval. "Jakej debil!!" křikla a zarazila se. To samé bylo i u Sasukeho. "Sasuke! Co tady děláš! Zmiz!" Sasuke byl pořád mimo, ale po chvilce se probral. "No tak zmiz z koupelny! Nejsi jediná kdo se chce umýt!" "Odejdu až budu umytá!" "No, ale já nemám tolik času! Chci se osprchovat teď!" "To máš vážně blbý Sasuke! Ale já teď nikam nepůjdu! Ještě nejsem umytá!" "Vyplýtváš akorát teplou vodu! Jsi tady hodinu!" "To teda nejsem! Jsem tady asi tak čtvrt hoďky! Tak se uklidni a vypadni! Pokud jde o tu vodu tak na tebe bude perfektní ta studená!" křikla na něj a pak zase závěs zatáhla a pustila vodu. Sasuke naštvaně odkráčel pryč. Zavřel za s sebou a čekal za dveřmi. Přešlapoval a klepal jednou nohou do země. Hodiny tikaly, ale Sakura stále nikde. Sasuke se naštval a znova tam vlítl. Sakura ho ale neslyšela tak se sprchovala dál. Už byl u ní. Sakura si konečně všimla stínu, co byl vidět přes závěs. Znova ho odtáhla aby se podívala kdo to je. "Sasuke co tady děláš! Vypadni jsi mě předtím neslyšel?!" Sasuke jí ale nic neodpověděl a místo toho si sundal župan a vlezl k ní do sprchy. Sakura na to koukala jak z jara. Rychle se obalila závěsem, aby jí Sasuke neuviděl. "Vypadni!" "Já jsem ti říkal abys odešla, ale ty né! Chci se osprchovat teď! Tak jestli máš s tím problém tak se jdi pryč ty!" Sakura se na něj podívala pěkně naštvaně. Ale pomalu cítila jak se jí líce zbarvují do červena. Sakura sklonila hlavu, ale to neměla dělat, protože viděla něco o čem se jí ani nesnilo. Kdo neví tak stačí říct tohle. Sasuke byl ve sprše nahý:-D Sakura nabrala ještě víc červené barvy do tváří až byla úplně rudá. Sasuke si toho všiml, že Sakura kouká dolů a pak jak uhnula pohledem pryč, ale hlavu měla stále skloněnou. Sasuke se musel usmát. Sakura vypadala legračně, obalená v závěsu od sprchy a s rudou barvou ve tváři. Sakura se konečně uklidnila a rudá barva konečně zmizela z jejího obličeje, tak zvedla hlavu a podívala se na Sasukeho. "Baví tě to?!" "Co?!" "Tohle!" "Sprchování?! Jo baví!" Sakura se na něj vražedně podívala a Sasuke se zrovna na ní podíval. Musel se usmát. "Čemu se jako směješ?!" "Tobě.." "Mně a proč?!" "Jsi legrační.." "Nejsem!" Sasuke svůj pohled od Sakury odklonil a podíval se na ní od shora nahoru. Sakura ten pohled cítila, cítila jak cítí divný pocit v žaludku. Svým pohledem uhnula do strany, když Sasuke svůj pohled zastavil v jejích očích. "Ale nevím jestli jsi víc legrační nebo roztomilá.." Sakura vykulila oči a podívala se na něj. Sasuke se k ní přiblížil co nejvíc. Sakura se v jeho očích začala topit. Byly tak krásné. Vždycky byly, ale v tuhle chvíli byly ještě krásnější než kdykoliv předtím. Chytnul jí kolem pasu a přitáhl si jí k sobě i s tím závěsem. Sakura nic nenamítala stále se topila v těch jeho nádherných očí, od kterých se nedokázala odtrhnout. Sasuke taky svůj pohled nedokázal odtáhnout od Sakuřiných zelených očí. Byli oba dva jak zhypnotizovaní. Jejich obličeje se k sobě pomalu přibližovaly, ani snad o tom nevěděli. A stalo se to. Sasuke konečně Sakuru políbil a Sakura jeho při tomto polibku oba dva zavřeli oči a nechali se unášet pocity. Nevinný polibek se změnil ve vášnivý. Sakura chytla Sasukeho hlavu a líbala ho víc a víc, Sasuke si jí přitahoval k sobě víc a víc..prostě dokud necítil její tělo na svém. I když je stále odděloval závěs…………………………………………………………………………………….. vím jak tyhle 2 slova máte rády.."pokračování příště!"
PS: omlouvám se za chyby...a snad se vám další díl líbil:)

Sasusaku 3

18. března 2008 v 21:46 | kolka |  Obrázky
Takže po dlouhý době sem zase dávám obrázky Sasusaku. Některý jsou opravdu povedený a některý jsou taký trochu divočejší

Kesidy Sandaime - Můj život v Narutovi

16. března 2008 v 13:43 | Kesidy |  Povídky Kess
Jméno: Kesidy Sandaime
Věk: 17
Kontakt: ICQ: 446-423-266 (pokud máte někdo problém co se týče povídek nebo něčeho kolem Naruta a chcete se s ním poradit, tak neváhejte a napište mi ráda vám pomůžu)
e-mail: Kesidy7@seznam.cz

Tak a je to tu můj život v Narutovi Už jsem se tu zmiňovala o novém příběhu "Láska mění" ale začnu ho psát až dopíšu aslespoň jeden příběh, který mám rozepsaný (Na život a na smrt nebo Amazonky vs Spatra) Bude to velmi dlouhý projekt, ale moc se na něj těším Budou tam vystupovat všichni z Naruta, které máte rádi, ale taky ty, které nenávidíte A budou tam vystupovat i nové postavy Ty budou vybrány po anketě, kterou zveřejním (ale zatím nevím kdy) Ta anketa nebude ale jen tak ledajaká bude to anketa do páru Takže pokud budete rychlý a budete tu ve správnou chvíli tak můžete právě vy být se svou životní "láskou" v tomto příběhu Ty, kteří budou vybráni, budou informováni a pak dostanou za úkol poslat mi informace, které budu potřebovat. Doufám, že se těšíte stejně jako já a pokud ne tak je mi to líto, ale tento nápad se mi honí hlavou už od minulého roku, ale zatím jsem neměla čas ani sílu to začít Ale teď mám

Tak a teď něco o mém životu, je to zkrácené, ale dalo by se říct, že je to nejpodstatnější, co se stalo v mém životě...

Jsem dcerou 3 hokágeho Sarutobiho Sandaimeho...jsem jeho 2 dcera. Jako malá jsem podléhala depresím, protože se o mě otec nestaral a vůbec si mě nevšímal. Všude viděl jenom svého oblíbence Orochimara, kterého měl v týmu. Když mi bylo 6 rozhodla jsem se jít do ninja Akademie, aby si mě otec konečně všimnul. Patřila jsem mezi nejhorší ninji. A díky tomu mě otec ještě víc ignoroval. Když jsem slavila 7 narozeniny tak otec nepřišel..začala jsem ho nenávidět... Jednou mě Orochimaru unese a bude mě chtít vyměnit za tajný svitek, ale otec to odmítne bude zničený, že jeho oblíbenec ho zradil. Orochimaru mě nezabije, ale bude na mě zkoušet pokusy a nové techniky. Jednou se mi podaří utéct do lesa smrti a tam budu žít pomalu 2 roky a konečně zjistím jaké mám schopnosti. Vrátím se do vesnice když mi bude 9. Stane se ze mě nejlepší kunoichi, ale s velikou nenávistí ke všem lidem. Budu přísahat pomstu otci a lidem co mnou opovrhovali.Nedokážu, ale žít ve vesnici, která mi tolik ublížila a kterou nenávidím, že odejdu do vesnice písku a stanu se tam joninem a budu mít svůj vlastní tým 17.(Jo ve skutečnosti je mi 17, ale v Narutovi je mi 20:)) Mám schopnost vytvářet nová jutsu a ovládám element země a vody a umím navracet život( toto jutsu ale nepoužívám, protože jsem zlá) a mojí nejoblíbenější zbraní jsou kunai nože a shurikeny. Potkám, ale Kakashiho a vše se změní....
Jsem silná, rychlá, tvrdohlavá, nepřátelská, arogantní a agresivní, neutíkám z boje a za žádnou cenu se nevzdávám! jsem zlá a tvrdá na svoje studenty, ale díky tomu patří mezi nejlepší..., nesnáším lež a lidi co nemají sílu něco dokázat...jsem sice zlá, ale nepodvádím a hlavně když něco slíbím tak to dodržím..


Konečně si může splnit svůj sen a být někde zlá To je zatím vše
Vaše Kess

Gaasaku část 4

16. března 2008 v 12:26 | kolka |  Ostatní povídky
Tak tady máte další díl povídky od Saikano. Tvrdí, že je krátká a na nic, ale to si já nemyslím. Je sice krátká, ale zajímavá.
Sakura se vzbudila a s děsem se rozhlédla po prázdnem pokoji.Rychle vstala a utíkala ke vstupní bráně.Došla ve chvíli,kdy už se skoro zavírala.,,Gaaro!!"zakřičela zoufale.Otočil se.Naposled se mu podívala do očí a potom už viděla jenom masité hnědé dřevo brány.Sesunula se podél ní a tiše vzlykala.
Gaara byl doma.Seděl za psacím stolem a za boha si nemohl vzpomenout kam dal svůj zápisník.,,No jasně,vždyt jsem si ještě nevybalil,mám ho v tašce"trklo ho.Šmátral v tašce a vyndal obálku.Dárek od Sakury.Otevřel ji a byla v ní fotka z níž ho zabodalo u srdce.Byl na ní on jak stojí,ruce zkřížené na prsou a jeho rádoby chladný pohled.Hned velde něho stála Ona.Vlasy ji vlály ve větru,oči měla plné energie,ale nejduležitější byl její úsměv.Byl tam na věčnost zachycený její nejkrásnější,bezstarostný úsměv.Začalo mu docházet,že se bez ní neobejde,že ji potřebuje a že ji musí brzy vidět.Začínaly ho pálet oči.Omylem upustil fotku.Když ji zvedal,všiml si textu napasného na druhé straně fotografie.Rukou napsané tam stálo:Láska může srdce naplnit, pak zlomit a to zlomené srdce znovu vyléčit. To jsou slova na velkou bolest.Co bylo pak,mu nešlo přes mysl.Cítíl jak se mu z očí dere slaná tekutina,a že nejde zastavit.Slyšel,že přišla Temari a Kankurou a slyšel,že jim říká:,,Já ji asi miluju."V tu chvíli si připadal tak strašně zranitelný.Vždyt naposledy brečel už tak dávno.Ale i tentokrát k tomu měl patřičné důvody.
Sakura seděla ve svém pokoji pod oknem při svitu měsíce.,,Odešel Sasuke,kterého jsem milovala"přemítala v duchu a po tváři se ji kutálely slzy.,,A odešel Gaara,kterého jsem.."ke svému úžasu jí to došlo,,kterého jsem..milovala."Ted už to nebylo jen tiché zvlykání.Brečela zoufale a dlouho.
Saikano

Na život a na smrt část 9

15. března 2008 v 12:41 | Kesidy |  Povídky Kess
Takže tady je slíbený další díl povídky pro ajdalenku25 nebo-li pro "ségru":-D Jak jsem napsala ke povídce Amazonky vs Sparta, tak už měla být tahle povídka zveřejněná už včera, ale blog nešel, když jsem to chtěla zeveřejnit tak mi to psalo, že není text nebo co! no myslela jsem, že asi něco zničím:-D Dál povídka Amazonky vs Sparta bude dneska, ale kdy ji zveřejním ještě nevím...
Snad se vám tenhle dílek bude líbit:) Vaše Kess
Byl to on Kibor! Sakura se nedokázala ubránit..Kibor jí začal sundávat noční košilku, sám si sundal kalhoty a tričko. Sakura začala ječet, prosila ho aby to nedělal, ale on jí neposlouchal jako by jí vůbec neslyšel..Najednou jí bodl do břicha. Sakura zasténala a cítila jenom bolest a bolestí potom i vykřikla…..
"Sakuro! Sakuro!"……………… "Sakuro!!" "Néééé!!" Sakura vylítla z postele. "Sakuro uklidni se.." Sakura si uvědomila, že se jí to jenom zdálo.. oddechla si, ale pořád se klepala. Bylo jí nějak divně… "Co..co tady děláš?!" Sasuke vstal z postele. "Slyšel jsem jak tady řveš o pomoc, tak jsem přiběhl.." Sakura vydýchávala.… chytla se za břicho, hrozně jí bolelo.. Byla tma nic nebylo vidět, do té doby než se měsíc ukázal v okně a rozsvítil Sakuřin pokoj. Sasuke viděl najednou to co nechtěl nikdy vidět…Sakura měla košili od krve, kolem břicha a krev jí stékala dolů po nohách. Sakura si ale nic neuvědomovala, jako by vůbec nevěděla co se děje.. Byla jako by v transu.. Sasuke si to jinak nedokázal vysvětlit. "Sakuro..ty..ty… krvácíš!" Sakura se na něj koukala se strachem, couvala do zadu ke dveřím, chtěla utéct. Potom jí konečně došlo co jí řekl… podívala se na ruku, která byla celá od krve. "Ale jak! Co se mi stalo! To já sama?! Sama jsem si zabodla nůž do břicha?!" "Sakuro!" Sakura ho ale nevnímala, byla stále zamyšlená..Sasuke to nevydržel a přišel k Sakuře a vzal jí do náruče a nesl jí k sobě domů. "Sasuke pust mě! Já se o sebe postarám!" Sasuke jí ale neposlouchal dál pokračoval v cestě. Otevřel dveře svého domu a položil jí na gauč v obýváku. Sakura chtěla vstát, ale byla slabá.. Sasuke rychle běžel do koupelny a přinesl lékárničku. Sakura tam ležela a koukala po místnosti. "Ach jo! Už jsem zase u něj! Zase!" řekla si v duchu. Sasuke za chvilku přišel s lékárničkou a položil jí na stolek, který byl vedle gauče. Bylo trapné ticho. "Musím ti ošetřit zranění…" Sakuře došlo co má na mysli. "Ani za nic! Sama se ošetřím!" Problém byl v tom, že Sakura měla na sobě jenom noční košilku a to krátkou, měla jenom spodek spodního prádla, ale i tak nechtěla, aby jí Sasuke ošetřoval. "Sakuro, už jsem tě jednou viděl…" Sakura zrudla..vzpomněla si na tu noc, kdy ji Sasuke přinesl do svého domu a spal s ní v jedné posteli. Byla zmrzlá na kost a jeho nenapadlo nic jiného než to, že jí zahřeje svým tělem! "To bylo něco jiného! A navíc jsem nemohla nic říct, byla jsem v bezvědomí! Ale teď ne! A říkám že se ošetřím sama! Navíc to zranění není tak vážné!" Sasuke se naštval. "Fajn! Tak si to ošetři!" a vztekle odešel do kuchyně. Sakura se na něj koukala, ale potom si začala ošetřovat svoje zranění. Sasuke přišel do kuchyně a málem vztekem zničil stůl. "Proč se vůbec o ní starám! Měl bych se na ní vykašlat, ona o mě evidentně nestojí!" "Ták a je to!" řekla Sakura a sedla si. Potom se pokusila vstát, ale nešlo to. Bohužel jí kunai nůž nařízl břišní sval, ale nebylo to vážné. Stačí aby si odpočinula a potom si zranění vyléčí svou čakrou. Sasuke mezitím přišel do pokoje, kde byla Sakura. "Koukám, že už jsi se ošetřila.." řekl potichu a naštvaně. "Jo, nebylo to nic vážného." "Hnn.." Sakura tohle jeho "Hnn!" nesnášela! Sasuke došel k ní, Sakura trochu znejistěla. Sasuke se k ní skrčil a podíval se jí na břicho. Sakura byla rudá jak rajče. "Sas…" "Jo není to nic vážného máš pravdu." A odklonil se od ní a sedl si na křeslo naproti ní. Sakura jeho chování nechápala. Nevěděla o co mu jde. Sasuke si vzal knihu do ruky a začal si číst. Teda vypadalo to takJSakura seděla naproti němu a koukala se na něj. Štvalo jí to, že jí ignoroval! "Jestli chceš jít domů tak můžeš jít.." řekl. "Jak? Jestli chceš jít domů tak můžeš jít?! To víš, že půjdu a ráda!" Sakura se pokusila vstát, ale projela jí tělem hrozná bolest a zasyčela bolestí. Sasuke okamžitě položil knížku a přiskočil k Sakuře. "Sakuro co je ti?!" Sakura si lehla na gauč. "To je dobrý..já jsem v pořádku.." Sasuke se na ní podíval.. "Neřekl bych…" "Sasuke já jsem medik ninja a vím co……" Sakura to nedopověděla Sasuke na ní použil svůj sharingan. Uspal jí sharinganem. Sakura usnula a Sasuke jí vzal do náruče a odnesl jí k ní domů. Nevadila mu krev, kterou Sakura měla na sobě. Chtěl jenom, aby byla v klidu a vyspala se na zítřejší misi. Nechápal co se to s ní děje. Ale věděl, že si ten nůž zapíchla sama do sebe..Položil jí na postel a přikryl jí. Podíval se na ní a pak odešel spát do svého vlastního domu …………………………………………………………………………………………
Sakura se probudila. Pomalu se posadila na postel. Zkontrolovala svoje zranění a koukla se na kalendář, který jí ukázal den MISE! Sakura vylítla z postele i přes bolest, kterou cítila vlítla do koupelny a umyla se a upravila. Potom si sbalila poslední věci co potřebovala a ještě než se vydala ke zbytku týmu tak šla za Tsunade… Bylo sedm hodin ráno a nikde nikdo. Jediný kdo tam byl, byl Sasuke a za chvilku po něm se objevil Naruto. Sakura ani Kakashi nikde. "Sakuro nezapomeň buď opatrná." "Budu. Děkuji vám za informace k tomu pachateli...mohlo by nám to pomoct." řekla Sakura a zmizela. Tsunade si oddechla smutně a sedla si na židli a koukala se do papírů. "Sakura bude v pořádku nebojte se!" "To doufám Shizune to doufám."………………………………………………………………………………………………..
V půl osmý se Sakura objevila. "Sakra kde jsi byla!" křikl na ní Naruto, ale když viděl její vražedný výraz tak zmlknul. Sasuke jako vždy nic neřekl, ale podíval se na Sakury břicho. Vypadalo to, že je vyléčená a že s tím nebude mít problémy, ale to byl na velkém omylu…..Kakashi přišel v osm a přes Narutovo hubování se dali do vesnice písku za záhadným pachatelem, který tam vraždí nevinné dívky……Když byli v půlce cesty, tak si Sakura vytáhla spis, kde byly informace o tom co ten útočník napáchal. Studovala to celou chůzi, ale i tak byla stále ostražitá. Naruto byl ve předu s Kakashim, Sasuke byl kousek za nimi a vzadu byla Sakura. Celou dobu nikdo s nikým nepromluvil. Když došli do vesnice tak byla tma. "Tak fajn bando půjdeme se ubytovat do hotelu. Ty Sasuke a Naruto budete spát se mnou v jednom pokoji a ty Sakura v jiném." Sakura kývla souhlasně hlavou. Jediný kdo z toho neměl moc dobrý pocit, byl Sasuke, nechtěl, aby Sakura byla sama na pokoji, ale nemohl nic dělat. Když si zaplatili hotel, tak se šli najíst o místní hospůdky. Tam se najedli. Nikomu nebylo do řeči. Nikdo nechtěl mluvit. Kakashi si četl knížku. Naruto byl zase zabrán do svého jídla. Sakura zase byla myšlenkama mimo a Sasuke ten zase byl při smyslech a stále nenápadně pokukoval po Sakuře. Když se najedli tak vyšli před hospodu. " Tak jo pro dnešek se s vámi loučím, teda spíš s tebou Sakuro, tak se měj a zítra ráno v 8 dole v hale hotelu. Půjdeme za Gaarou." Řekl Kakashi a zmizel. "Dobře!" řekla a mířila si to k hotelu společně s Narutem a Sasukem. . "No to se podívejme co to máme za hosty….Hmm růžovlasá kunoichi…už se těším až se setkáme! Bude to naposled! " řekl neznámý muž a s těmi slovy zmizel. Jeho poslední pohled padl na Sakuru………


Moje výtvory 1

14. března 2008 v 15:20 | kolka |  Moje výtvory
No když mám čas, tak doma kreslím. Tak se podívejte co při volných chvilkách vzniká. XD Ale některý jsou děs XD
Doufám, že jste se nelekli XD

Exitus amicus 18

13. března 2008 v 21:33 | kolka |  Povídky kolky
Moc se omlouvám, že jsem dlouho nic nepřidala, ale zmohla mě nemoc pod názvem lenota XD. Tenhle díl není přesně takovej jakej jsem ho očekávala, ale doufám, že svůj účel alespoň trochu má.
Aki dala Aikovi poslední letmou pusu a pustila se jeho krku. Když se otočila na dívky, v duchu se usmála. Děvčata mohla být stejně stará jako ona, možná o rok starší. Po chvilce se jedna z dívek rozkoukala a začala na Aki křičet. "Ty! Já tě zabiju! Aiko je můj!" "A proč tak silná slova? Co jsem podle tebe udělala tak stašného, že mi tady vyhrožuješ?" zeptala se Aki pobaveně, ačkoli její tón hlasu byl značně ironický. "Jsi tu nová a oblizuješ se tu s nejhezčím klukem z vesnice!" "No asi mám něco, co vy ne!" "Cha a co to je?!" "Rozum!" "Aki přece se tu s nimi nebudeš hádat. Pojď půjdeme." "Stůjte! Kam si myslíte, že jdete! Ty pojď sem a bojuj se mnou. Jsem nejlepší dívka v akademii a to ti potvrdí každý." "No a? Tak se nevytahuj. Není to nic zvláštního, co by na mě udělalo dojem, nebo mě to nějak zajímalo. A jestli chceš bojovat, tak prosím, já mám času dost." Odpověděla Aki bez zájmu a šla proti tomu nafoukanému děvčeti. Ta se na Aki rozeběhla a házela na ni kunaie a shurikeny. Pro Aki to byla procházka růžovou zahradou. Když pak děvče začalo používat ninjutsu země, které Aki stáhlo po kotníky do bahna, použila Aki trochu čakry do své ruky a rozbila zem.Byla to menší rána, ale prasklina byla pořádná. Pak si stoupla a oprášila se, jenomže viděla, jak ta holka sedí na zemi a drží se za nohu. Aki za ní hned běžela. "Kde to bolí?" "U kotníku au." "To je jenom naštíplý, nic to není." "Nic to není?! Vždyť nemůžu chodit." "Ale prosim tě. Ukaž mi to a vydrž!" řekla Aki a v ruce se jí objevila zeleno-modrá čakra. "AU to stašně bolí co to děláš?!" "Uzdravuju ti to vydrž." Aki byla za chvilku hotová. "No a teď se projdi." "Ty jo, jak jsi to udělala?" "Jednoduše…." Chtěla to dopovědět, ale místo toho se chytla za hlavu a začala křičet. "Nééé už zase próóč?!" Aiko na nic nečekal a hned k ní běžel, věděl od Nobu co v této situaci dělat. "Psst Aki to bude dobré." Žačal ji konejšit, když si s ní sednul na zem a začal jí hladit po vlasech.
BLIK
Ninjové, černé pláště a masky.
BLIK
Aiko bojuje.
BLIK
Známý hlas volá o pomoc.
BLIK
Aiko leží na zemi celý od krve.
BLIK
BLIK
BLIK
"ÁÁÁ." Otevřela oči a před s sebou viděla osobu, která v jejím vidění umírala. Chytila ho kolem krku a z očí jí padaly slzy. "Aki co jsi viděla?" Chtěla mu to říct, ale nechtěla mu kazit narozeniny. "Já o tom nechci mluvit." "Ale Nobu říkal, že když se ti to stane, tak to máš okamžitě říct." "Jo to jsem říkal." Ozval se hlas nad jejich hlavami. "Aki cítil jsem, že se něco děje. A vynalezl jsem nové jutsu, které mi umožní, abych viděl i jí tvé vidění." "A jak si to otestoval?" "No dříve jsem na tom pracoval s otcem a ted mi s tím pomohl Sasuke-sama, tak můžem?" "Jo jasně co mám dělat?" "Aktivuj si sharingan, dívej se do mého a vzpomínej na to co jsi viděla, uvidím to také." Aki uděla to o co jí bylo žádáno a Nobu utvořil několik složitých pečetí a podíval se Aki do očí. Uviděl takovou hrůzu o jaké se mi ani v nejhorších snech nezdálo. Černě odění lidé, lidé to snad ani lidé nebyli, a hrozivé masky na obličeji. A ty oči nikdy v životě neviděl takové oči které přímo touží po krvi. Vsadil by cokoliv, že tako skupina vrahů, je daleko horší, než Akatsuki. Určitě! Když skončili, tak se Aki znovu rozplakala. Nobu nevěděl co své sestře má na toho vidění povědět a tak raději změnit téma. Vzpomněl si totiž, že by se měli pomalu vrátit, aby nezmeškali oslavu. "Aki víš co, máma tě hledala, prý je to důležitý. A Aiko ty pojď se mnou." "A proč?" "No to ti řeknu po cestě."
"No konečně Aki co ti tak dlouho trvalo?!" "Ale nic, mami co jsi mi chtěla?Přece jsme měli jít na ty narozky." "A ty tam chceš jít takhle oblečená?! To snad ne! Honem vezmi si tyhle šaty." "Ne ani mě nenapadne! Tohle si na sebe nikdy nevezmu. Vždyť v nich budu vypadat, jako klaun, který utekl z cirkusu." "No tak Aki nedělej fóry a obleč si to. Koupila jsem je dneska ráno kvůli té oslavě. Tak si je alespoň zkus." Ale mami víš přeci, že šaty nenosím a hlavně tohle není moje barva." "Ale tentokrát si je na sebe vezmeš a nebudu se o tom s tebou hádat!" "Ale mamí já nechci!" "Bez keců. DĚLEJ !!" "Jenom si to vyzkouším Ano? Neslibuju, že si to na sebe vezmu.!" Asi po 10 minutách převlíkání bylo slyšet s Aki pokoje křik. "ÁÁÁ to snad není možný okamžitě to sundavám. Vypadám jak největší ichtil na zemi." "Náhodou ti to moc sluší." "MAMI Sakra uvědom si že je to narozeninová oslava a ne oslava pro dospělé abys mi kupovala takovéhle šaty!!!!" "Hele chceš se líbit nebo?! Tyhle šaty jsou perfektní pro tuhle oslavu. A narovnej se. Prostě v nich půjdeš a nebudeme se o tom bavit." "Ale…." "Žádné ale jdeme!" zavelela Sakura a šlo se.
"Páni Sakuro, Aki vypadáte báječně." Řekla Hinata, když je vítala. "No sice mi chvilku trvalo, než jsem Aki do těch šatů dostala, ale musíš uznat, že jí fakt sluší." "Ano vybraly jsme dobře." "A kdy asi tak přijdou?" "Každou chvilku. Řekla jsem Nobu, aby ho přivedl, jakmile ucítí Aki čakru." "Chytré, takže znamení. Aki soustřeď svou čakru k Nobu." "Dobře…..hotovo." "Dobře každou chvilku přijdou, tak buďte připraveni."
"Nobu, kam to jdeme." "K vám." "Co tam?" "Musím na záchod." (vím blbá výmluva, ale nic jiného mě nenapadloXD) "Fajn. Tak jdem."
"Sakra co je s tím světlem, ještě ráno to svítilo." Aiko se ještě chvilku pokoušel rozběhat vypínač, když se najednou ozvalo: "VŠECHNO NEJLEPŠÍ AIKO" a rozsvítili se svíčky. Aiko byl opravdu šťastný, že na jeho narozeniny přišli i jeho noví přátelé. Podíval se na Aki a oči se mu rozzářili ještě víc.
"Aki?" vzmohl se jen na tohle. "Teda ségra vypadá to, že jsem prohrál sázkuXD Teď dlužím Sasukemu-sama, to že za něj vezmu službu na stráži XD." "Nobu-kun, nerozumím tomu. O co jste se sázeli?" "No já jsem tvrdil, že tě máma do těch šatů nedonutí vlézt, ba že tě nedonutí si je vzít a Sasuke. Sama byl od začátku proti. Tvrdil,že to dikáže a měl pravdu. Sakra to abych se dneka v noci pořádně vyspal protože příští den mám noční XD" "Fajn, tak jsi se pobavil na můj účet. Doufám, že ti teda nebude vadit, když si Aika na chvilku vypůjčíme, protože mu chceme popřát."
Chápu že ten obrázek vypadá celkem dospěla, ale já jsem nic lepšího nenašla XD

Gaasaku část 3

13. března 2008 v 17:46 | kolka |  Ostatní povídky
Dalších pět dní probíhalo tak,že Sakura Gaaru někam zavedla.Bud za přáteli nebo na pěkné místo.Pokaždé byli jinde,ale jedna věc zůstávala stejná.Gaara byl čím dál tím víc štastnější a Sakura taky.Sedmý večer si vzpoměla na Sasukeho,ale tentokrát jí z očí nepadaly slzy,spíš se udivovala jak rychle a lehce na něj zapoměla.Stýskalo se jí po něm.To ano,to si připouštěla,ale nebolelo jí z toho srdce.Nebyla totiž sama.Aby své chmurné myšlenky zahnala,zašla pro Gaaru.Chtěla mu hrozně moc ukázat jedno místo.
,,Pojd rychle,at to stihnem do západu slunce,"pobízela chvátající dívčina nestíhajícího Gaaru.Celí zadýchaní doběhli na vrcholek kopce.At už předtím nemohl Gaara popadnout dech tak ted ho ztratil znova.I když byl kopec cestou strmý,zde na vrcholu byl rovný povrch obklopený hustým malým lesem,který na konci obklopoval maličkou mýtinku ze všech stran svými hustými stromy.Krom jedné strany,na které nebylo nic,jen nepopsatelně nádherný výhled na krajinu pod ní,z níž ho nejvích uchvátilo jezero obklopené skalami a vodopádem.Neodolatelnost tomu přidávalo slunce jenž už klesalo za hory a obloha hrající podzimními odstíny.Gaara nemohl najít slova.Stál tam a díval se do dálky před sebou.Sakura si sedla na samý okraj mýtiny a tudíž i hory.Sledovala krajinu sice už po sté,ale se zaujetím jako poprvé.Gaara si sedl mlčky vedle ní a cítil že mu hoří tváře a srdce buší jako nikdy.Sice nemohl od výhledu odtrhnout oči,ale občas mu to nedalo a koutkem oka pozoroval krajinou zaujatou Sakuru.Seděli tam spolu asi tak hodinu dokud slunce nebylo téměř pryč.Sakura vstala.,,Půjdeme,dokud ještě vidím na cestu jinak se odsud nedostanem"usmála se Saku.Gaara přikývl s pohledem upřeným stále před sebe.Pak se zvedl a vydali se na cestu zpět.
,,Ještě,že jsme šli."uznal Gaara v duchu,když už ležel v pokoji na posteli a naslouchal prudkému dešti bubnující na okno.,,Buch buch"zaklepal někdo na dveře tak hlasitě,až s sebou cuknul.Šel otevřit.V lijáku stála úplně promočená Sakura.Rychle ji zval dovnitř a zabalil jí do osušky.,,Gaaro.proč..proč jsi mi neřekl,že zítra jedete domů?"škytala Sakura přes vzlyky.,,Nechtěl jsem pokazit pěkný večer"odpověděl.I když chtěl odpovědět normálně a klidně,hlas mu nějak přeskakoval.V pokoji byla tma.Avšak pokoj byl téměř pořád osvětlený díky bleskům,které venku šlehaly.Na chvíli se v místnosti rozhostilo ticho,které prohlušoval jenom Sakuřin pláč.Gaara se jí snažil nedotýkat,jelikož pak nad sebou neměl kontrolu.Ale ted..ted jí prostě musel obejmout,uklidnit ji..,,Můžeme se klidně vídat,určitě se brzy uvidíme"konejšil ji.,,Oba víme,že to tak není.Možná se uvidíme za týden,možná za měsíc,za rok za pět nebo taky nikdy.Záleží na tom jak nám bude osud přát"vypravila ze sebe zoufale.Nemohl víc než souhlasit,protože měla pravdu.,,Vlastně tu pro tebe něco mám,ale musíš mi slíbit,že se koukneš až doma"řekla o poznání klidněji.,,Slibuju.",,Dobrá,dám ti to do tašky a nedívat.A..mám na tebe jednu prosbu"promluvila zase se slzami v očích.,,Cokoliv"odpověděl.,,Můžu tu dneska být přes noc s tebou?"Gaara se na ni dlouze zadíval.Byl překvapený,ale rád.Oba si lehli do velké postele a bylo jim dobře,protože si povídali o všem možném.,,Řekni mi něco o sobě"spustila zničehonic Sakura.,,Nemám co říct"odvětil Gaa a at byla sice noc snažil se uhnout pohledem.,,Dobře nebudu tě trápit"zívla Sakura,položila hlavu na jeho hrud a usla.Třebaže Gaarovi vadila jeho nespavost tentokrát byl za ní vděčný.Mohl celou noc bez únavy pozorovat spící Sakuru a hrát si s jejími vlasy.Navzdory tomu,že ráno odjíždí byl pro tuto chvíli štastný.
Saikano

Amazonky vs Sparta 3. díl

11. března 2008 v 21:19 | Kesidy |  Povídky Kess
Tak mě chytla inspirace a napsala jsem další díl Amazonky vs Sparta:) jsem ráda, že se vám povídka líbí:) je z jiného žánru, ale postavy jsou tam stejné, ale přibudou tam i nové:)


Setkání!
"Ach jo proč stále myslíte, jenom na tohle!" Kluci se podívali na Naruta, který byl naštvaný. Sasuke věděl kam tím míří. "Naruto…" Sasuke nestačil dopovědět.. "Vás zajímá jenom jak je zabít, ale ty holky jsou silný! Víte co to znamená?!" "Více práce…" řekl Neji. "NE! Znamená to, že jsou silné a že jsou perfektní!" "Perfektní k čemu?" zeptal se Kiba. "K rozšíření Sparty.." Kluci se na něj podívali úplně vyjeveně. "Nekoukejte na mě tak! Je to pravda jsou skvělý na rozšíření našeho kmenu…" "Naruto ty jsi se zbláznil?!" zařval na něj Neji. "Ne nezbláznil.. Je mi 20 let a chci mít už potomka! Silnýho jako jsem já! Kluka, který bude celý po mně! Už mě nebaví ty slabé holky, které jsou k ničemu! Chci holku, která je silná a bude bojovat a ne holky co když mě vidí, nebo někoho z vás tak se třesou strachy.." Kluci na něj koukali jak na cvoka. "Copak chcete mít syna od nějaké slabé holky?! Chcete potomka co bude slabý?!" Sasuke už toho měl dost. "Nech toho Naruto! Přestaň! Tohle není možné a ty to víš! Ty holky jsou nebezpečné a my je zajmeme a pak je zabijeme!" Naruto byl zticha ale stále si myslel svoje. Ale ať chtěli nebo ne, tak museli nad Narutovi slovy přemýšlet………………………………………………….
Nastal další den.
"Tak Sakuro vstávej musíš jít trénovat!" "Mami no tak! Ještě chvilku…" řekla Sakura a přikryla se dekou a na hlavu si dala polštář. "Nechápu jak můžeš spát tak dlouho!" řekla Tsunade a odešla. Sakura se ještě chvilku převalovala v posteli a pak se posadila a promnula si oči a hlasitě zazívala. Potom jí naskočila husí kůže po celém těle…Sakura si právě vzpomněla na včerejší noc, jak byla s holkami venku u jezera a jak je něco, nebo někdo vyrušil… Říkala si, že to bylo jenom nějaké zvíře, ale část v ní tomu nevěřila…. Rozhodla se, že nebude o tom přemýšlet a rychle vstala upravila se, oblékla a vyrazila za holkami, které na ní určitě už čekaly. "Jdeš pozdě!" křikla na ní Tenten "Já vím, omlouvám se.." "Nemusíš se omlouvat Sakuro stejně tady ještě není Ino!" Sakura si sedla vedle holek a začaly si povídat. Jejich rozhovor, ale přerušila jedna osoba a to osoba byla zákeřná mrcha…ano správně…. "Ahoj ubožačky!" Holky se na ní podívaly nenávistným pohledem. "Karin!" vystartovala na ní Tenten, ale Hinata s Temari jí chytly. Karin se na ně povýšeně podívala. "Nechápu jak se s nimi můžeš bavit Sakuro..jsou to ubožačky a ty, když se s nima bavíš tak jsi stejná jako ony!" Sakura na to nic neříkala jenom měla vražedný pohled. "Karin..víš co..pokračuj v cestě a nekaž nám tak krásný den!" Karin se otočila.. "Ino!" "Jo, správně je vidět, že ti ty brejle pomohly..tak a teď už můžeš zmizet nebo chceš abych ti pomohla?" Karin sebou škubla a raději pokračovala v cestě. Ino se usmála. "Teda Ino ty jí vždycky pěkně naštveš.." Ino se usmála a sedla si k Sakuře. "Co ti je?!" "Nic..jen pořád mi hlavou vrtá jedna věc.." "Jaká?" zeptala se Ino a holky se rychle otočily hlavami k Sakuře. "O to co se včera večer stalo..nedá mi to spát…" "Prosím tě. To bylo jenom nějaké zvíře!" "Ino to jsem si říkala taky, ale nesedí mi to.." "Sakuro ty si myslíš, že to mohli být muži ze Sparty?!" Holky se rychle podívaly na Hinatu. "Si děláš srandu ne?! Co by tady dělali?!" "Nevím Tenten, ale byli to lidi! Použila jsem byakuugan a viděla jsem postavy.." Holky se na ní podívaly s otevřenou pusou. "To jsi nemohla říct dřív! Mohly jsme je dostat!" "Tenten uklidni se..takže jsou tady…a šli po nás…" "To nejspíš jo Sakuro. Co budeme dělat? Ohlásíme to Tsunade?" zeptala se Temari. "Ne! To v žádném případě to by pak zjistila, že jsme neuposlechly rozkaz! A to by jsme nechtěly…" "Sakura má pravdu! Neřekneme to Tsunade, ale půjdeme je najít…a zabít!" "Tenten ty jsi se zbláznila!" Vyjekla na ní Hinata. "Ne, kdepak to je skvělej nápad! Dáme jim co proto!" zakřičela Ino s Temari šťastně. Hinata jenom nervózně čekala na to, co řekne Sakura. "Souhlasím…"…………………………….
Mezitím v jeskyni, už bylo také živo, Sasuke s kluky promýšleli plán jak unést dceru velitelky Amazonek. Jediný kdo jenom seděl a nic nedělal byl Naruto. Sasuke si toho všiml, ale neměl čas se s ním teď zabývat, tak se zase dal to debaty s kluky. Shikamaru to všechno pracně promýšlel a dostávali od něj instrukce………
"Dneska je fakt krásně.." řekla Sakura, když ležela na louce za vesnicí s holkami. "Tak to souhlasím..krása.." souhlasila Ino a dál se věnovala lenošení společně s holkami. Slunce, začalo pražit víc a víc…. "Páni! Tohle je i na mě moc." Řekla úplně zpocená Ino. "Souhlas a co holky se jít vykoupat?" Holky se rychle otočily na Tenten, která ten nápad navrhla. "Jasně!" souhlasily. "Ale co když se tam objeví?!" vyjekla Temari. "Budeme připravený…." Řekl Hinata, která je všechny překvapila.. Usmály se a vyrazily do lesa k jezeru…………………………………………………………………
"Naruto pořád jsi naštvaný?" Naruto se podíval na Sasukeho.. "Ani nevím jestli jsem naštvaný…" Sasuke se zatvářil nad jeho odpovědí a sedl si k němu. "Ony nejsou vhodné…" "Jak to můžeš vědět!" "Vím to! Prostě to není možné, jsou nebezpečné a mají vlastní hlavu a myšlenky, to ženy nemají mít..mají být poslušné a poslouchat nás na slovo.." "Tohle si vážně myslíš Sasuke? Nebo tě nakazil touhle myšlenkou náš pán." Sasuke se zarazil.. "Ne to je můj vlastní názor.." "Můj ale ne! Nezlob se Sasuke, ale já prostě toužím po něčem nové po dívce, která bude mít svou vlastní hlavu." Sasuke nemohl uvěřit, co mu tady říká, ale nestačil mu nic říct, protože se ozval smích… Kluci rychle vyskočili do pozoru.. "Od kaď se to ozvalo?" zeptal se potichu Kankuro, ale na jeho otázku bylo hned odpovězeno, smích se ozýval ze vnitř jeskyně.. "Musí tam být východ nebo možná tajný vchod.." řekl Gaara a kluci s ním souhlasili. "Takže je to tady." Řekl Lee nedočkavě. "Takže nezapomeňte náš plán tu dívku musíme unést ať to stojí co to stojí! Ale musíme, ale počkat, až osloví tu holku…Sakuru." Kluci souhlasně kývli a rychle se řítili do vnitřku jeskyně. Běželi jako o závod, smích se ozýval a byl každou chvíli hlasitější a hlasitější… potom uslyšeli i vodu…vodopád.. Zastavili. "Voda?" zeptal se nechápavě Kankuro. "To bude to jezero, kde jsme je včera potkali…" řekl potichu Gaara. Kluci si stoupli ke stěnám skály a pomalu se přibližovali k vodopádu. Slyšeli šťastné výkřiky a smích… Byli u konce, kde byla pevnina, stále byli v jeskyni, ale bylo tam už jezírko, které vedlo ven. Stáli a koukali na vodu…najednou uviděli obrys postavy něčeho ve vodě, bylo to v hloubce, takže nevěděli co to je. Vytáhli si kunai nože a Sasuke katanu a čekali jak se " to v té vodě" zachová. Najednou to v hloube bylo viditelnější…byla to postava…kluci čekali, jejich srdce se rozbušili radostí až to začne a nebo vzrušením z boje, který bude…ale Naruto ten se nemohl dočkat jak bude silná a jak bude vypadat……Už byla nad hladinou přehodila si vlasy dozadu, protože jí vlasy zakryly oči a pomalu je se smíchem otevřela, ale jako mile je otevřela, její smích z její tváře zmizel…Kluci čekali jak se zachová. Dívka plavala na jednom místě a nespouštěla je z očí. Každého si prohlídla pořádně. Měla v tváři kamenný výraz, ale pak se její výraz změnil v zabijácký……………. Rychle se ponořila do vody. Neji chtěl po ní hodit kunai nůž, ale všichni byli zaskočeni krásou…hlavně NarutoJByl okouzlen jejím nevinným pohledem, který měla, když se vynořila a pak její vražedný a odhodlaný výraz, který říkal mě jen tak lehce nezabijete a ani mé přátelé! Ale hlavně její krása..strašně moc se mu zalíbila..její dlouhé moudré vlasy a její bílé oči. A její ladné pohyby ve vodě.. "Naruto no tak dělej!" zakřičel na něj Sasuke. Naruto se probral a rychle vyrazil za klukama. "Holky! Jsou tady! Připravte se!" zakřičela Hinata. "Jsi děláš srandu." S nezájmem Ino, ale když se z jeskyně vynořili jejich nepřátelé, tak rychlostí světla vyskočily holky na břeh a do rukou si vzali kunai nože, shurikeny.. Kluci zase vyskočili na balvany, které vykukovaly z vody. Koukali na sebe dlouho. Hinata bezpečně vyplavala z vody. Naruto mohl na ní oči nechat. Měla na sobě jenom spodní prádlo..úplně tam málem začal slintat, ale Sasuke do něj šťouchl a Naruto se zase ze své fantazie probral.. Tenten pomalu přišla k Ino a pošeptala jí do ucha… "Doufám, že Sakura přijde brzo.." Před odhalením kluků…. "Jé holky zapomněla jsem si na louce řetízek. Musím se pro něj vrátit, dostala jsem ho od mámi.." "Jo klidně! My nikam nepůjdeme!" křikla na ní Ino a dál se věnovala lenošení ve vodě. …………………………Zpátky v současnosti……
Stáli tam pořád a čekali, kdo první krok udělá…Tenten už to nebavilo a vyskočila do výšky a hodila po nich svoje kunai nože spolu s shurikeny. Kluci jen taktak uhnuli. "To bylo jen taktak!" řekl Kankuro. "Jo jak vidím jsou opravdu dobré.." řekl Lee. "Hmpf tahle je moje!" křikl na ně Neji a šel naproti Tenten. "Hmm sladkej.." "Kdo?!" zeptala se Ino nevěřícně Temari.. "Ten jak má ty vlasy v culíku.." "Myslíš toho jak pořád zívá?!" Temari se usmála… Ino se chytla za hlavu..nechápala to… Temari si vzala svůj vějíř a vystartovala na Shikamara. Ino bojovala s Leem, Choji ten byl hned omráčen od Tenten, když chtěl na ní zaútočit ze zadu..Kankuro byl u Sasukeho a koukal na bojující. Naruto bojoval s Hinatou…no že by bojovali. Hinata měla v ruce kunai nůž a čekala na útok od něj. Naruto se ale usmíval což, jí vyvádělo z míry. "Čemu se jako směješ?!" "Jsi taková jakou jsem si představoval…" "Cože?!" Naruto se usmál. Hinata se namíchla a vylítla proti němu. Naruto si boj užíval, hrozně moc se mu to líbilo. Hinatě, ale ne. Naruto byl tak drzý, že jí plácl po zadku. To Hinata nedokázala zkousnout a dala mu pěstí a sekla ho kunai nožem po obličeji, ale Naruto stačil uhnout, ale i tak mu zanechala na tváři šrám, ale nebyl hluboký… Naruto spadl na zem. Se Sasukem to škublo, věděl, že si Naruto s ní hraje a že se předvádí..a to nebylo nic dobrého. Naruto vstal a šáhl si na tvář, která ho štípala, když uviděl na své ruce krev usmál se. "Jsi opravdu ta pravá…."…. "Sakra!" zakřičel Neji, když málem neuhnul útoku Tenten. "Tak co vzdáš se nebo raději zemřeš!" "Ani jedno!" "Fajn, ale jedno je jasné, já budu ta, co vyhraje!" zakřičela na něj a vyrazili proti sobě. "Tati budeš na mě hrdý! Nezklamu tě!" "Sakra ten kluk je nějakej divnej!" řekla si v duchu Ino. A pokračovala dál v boji… "Tak co Sasuke budeme tady takhle stát nebo jim půjdeme na pomoct?" "Ne, zůstaneme tady.. Nejsem slaboši, abych na jednu holku byli dva!" Kankuro nic na to neřekl, ale štvalo ho, že nebojuje, ale nebyl sám. "Sasuke co mám dělat s Chojim?!" "Kibo odnes ho do vesnice a zůstaň tam s ním..my se vrátíme brzo. Kiba sice nesouhlasil zprvu, ale potom vzal Chojiho do náruče. "Já ho ale neunesu!" Sasuke se podíval na Kankura a na Gaaru. Kankuro to pochopil a šel Kibovi pomoct, ale Gaara to nedokázal pochopit, ale nemohl neuposlechnout rozkat a tam šel spolu s Chojim zmizeli a Sasuke sledoval dál nerušeně boj. Když v tom ze křoví se vynořila dívka, která mu při výskoku z křoví dala pěstí, že od ní odletěl 10 metrů. Všichni přestali bojovat. Kluci nemohli uvěřit tomu, že má takovouhle sílu. Dívky se usmály. Sasuke se pomalu vyhrabal na nohy a setřel si koutek úst od krve a zamračil se. "Za tohle mi zaplatíš!" usmála se.. "To se ještě uvidí!" "Kdo jsi myslíš, že jsi!" křikl na ní Sasuke… "Já?..to ani nechtěj vědět!" Sasuke z ničeho nic zmizel. Sakura se udiveně koukala na místo, kde před chvílí byl. "Sakuro pozor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" zařvala Temari s Hinatou dohromady.. Sakura se podívala nad hlavu a jen taktak se vyhla jeho úderu..Sasuke se postavil a usmál se… "Tak a mám tě!…"

Omlouvám se za chyby, které tam určitě jsou:-) ale snad nebudou tak vážné:) snad se vám i tenhle díl líbil a snad i délka vyhovovala:) děkuju taky za komentíky, které mi píšete k mím povídkám:) a další díl napíšu podle toho jak mooooc si ho budete přát:-D to záleží na vás:)

Amazonky vs Sparta 2. díl

9. března 2008 v 20:11 | Kesidy |  Povídky Kess
2 díl. Amazonky vs. Saprta
"Koho?!" zeptá se Naruto a Sasuke se chytl za hlavu.. "Naruto ty neslyšíš ten smích?!" Naruto se zaposlouchá… "Jo..teď už slyším.." řekl a šibalsky se usmál. "Takže se připravte!" rozkázal Sasuke a všichni si připravili zbraně. "Hej Sasuke! Proč je musíme zabít? Nemůžeme si s nimi trochu pohrát?!" "Ne! Naruto musím se opravit, ty jsi horší než tvůj otec! Jsi úchylnější!" Ale Naruto místo toho aby se naštval tak se usmál. Sasuke se s ostatníma klukama na Naruta koukli a všichni měli chuť ho zabít.. "No promiňte, že vyrušuju, ale máme za úkol najít ty holky tak co kdybychom je šli najít a pak by jsme mohli jít domů….to je otrava…" pronesl..no ví víte kdo:-D. Kluci se na Shikamara otočili. "Správně! Máme úkol..jdeme!" řekl Sasuke a všichni vyrazili za smíchem, který se rozléhal po lese. Konečně se dostali na místo, kde byl smích slyšet. Schovali se za stromy. Sasuke jim dával rukama instrukce, co mají dělat, jediný kdo to nepochopil byl Lee. Myslel si, že na něj Sasuke mává tak mu zamával na oplátku. To už Sasuke málem nerozdejchal. "Bože s kým to tu jsem!" řekl si pro sebe. Přibližovali se blíže a blíže k nim… a poslouchali rozhovor dívek. Byla tma takže viděli jenom obrysy dívek u břehu.. "Sakuro jestli se tvoje matka dozví, že jsme neposlechly její rozkaz tak nás…." "Prosím tě Hinato neboj se!" přerušila jí Temari. Sakura se usmála. "Hinato klid, matka mi nic neudělá ani vám, protože se to nedozví." Hinata se usmála, ale její úsměv byl plný starostí. "Tak a konec vybavování! Jsme tu abychom si zaplavaly!" pronesla Ino a všechny holky si začaly sundávat oblečení. "Křup" "Hm co to bylo?!" zeptala se Hinata vylekaně. Tenten rychle vzala do ruky kunai a hodila ho do křoví. Jen taktak nezasáhla Naruta. "Nelíbí se mi to." Řekla potichu Ino a koukala na místo, kde se ozvalo křupnutí. "Mě taky ne…je to zvláštní…" řekla Temari. "Tak jo holky mizíme!" řekla potichu, ale rázně Sakura a holky jako by se rozplynuly. Sasuke vyskočil s klukama z úkrytu. "Kde je!" zařval Sasuke. "Naruto sakra co děláš! Mohli jsme je mít!" "Promiň Sasuke.." Sasuke zatnul pěst a podíval se rozčileně na místo, kde byly před chvilkou ty dívky. "Měly štěstí.." řekl Lee. Sasuke nic neříkal. Neji se najednou rozešel k místu, kde byl kunai, který hodila Tenten po Narutovi. "Řekl bych, že tyhle holky umí nejenom držet zbraň, ale i používat." Řekl Neji a hodil kunai do stromu. Do stromu, který byl vedle Sasukeho asi dva metry. Sasuke se na něj s klukama otočili. Sasuke si uvědomil, že má Neji pravdu, ale nechtěl to přiznat… "No, ale, co teď budeme dělat? Mám návrh..co třeba jít domů..je to otrava tady být." Kluci se podívali na Sasukeho. "Tak co Sasuke?" Sasuke nic neřekl došel ke kunai, který byl zabodnutý ve stromě a vzal si ho do ruky a podíval se na něj. Kluci nevěděli co s ním je. "Sasuke?" "Nevrátíme se domů! Máme úkol a tak ho splníme!" kluci se na něj podívali a byli rádi…až na Shikamara, ten by se nejraději válel někde pod stromem. "Ach jo, tušil jsem to…" řekl Shikamaru a sklonil hlavu nešťastně. Kdo byl rád byl Naruto a Lee, ty úplně zářili štěstím.. "Můj otec bude na mě hrdý!" pronesl Lee a objevil se mu v očích oheň. Jeho otec byl hádejte kdo:-D ano správně Gai:-D Naruto stál vedle Leeho a začal kroutit nevěřícně hlavou. "Tak jo najdeme si místo, kde se utáboříme..musíme být ale opatrní, protože určitě mají hlídky." Řekl Sasuke a všichni se vydali hledat místo na utáboření. Našli místo, kde byla jeskyně. Tam se utábořili a rozdělali oheň. Sedli si do kolečka kolem ohně a koukali do něj. Nikdo nic neřekl, bylo ticho, jediný co bylo slyšet bylo praskání ohně. "Slyšeli jste tu holku co říkala?" "Jaká?! Buď přesnější Gaaro!" zařval Kiba. Gaara se na něj vražedně podíval. "Myslím tu co mluvila o jejich velitelce…" "To si nám to teda přiblížil!" zamumlal si Kiba. Gaara už chtěl vstát a jednu mu vrazit, ale zastavil ho Kankuro. "Klid bratře! Sedni si a řekni nám co víš.." Gaara svého bratra poslechnul a sednul si. Všichni napjatě poslouchali. "Jde o to, že jedna dívka je dcerou velitelky…." "No a?" pronesl nechápavě Naruto. Sasukemu to došlo, co měl Gaara na mysli. "Ta holka by se nám mohla hodit…Je to velitelky dcera..víte co to znamená!" Konečně do všem došlo až na Naruta, který chvíli přemýšlel a pak mu to docvaklo. "Chceš jako říct, že jí uneseme a budeme s nimi vyjednávat?" Gaara se usmál. "Vyjednávání?! To je na Sasukem, ale když tu holku uneseme tak pak máme ty Amazonky v pasti!" "Výborně Gaaro! Dobře začíná nový plán..unést velitelky dceru a odvést jí k nám tam nám pán řekne, co s ní uděláme.." "Jo, ale jak víme, která dívka to je?" zeptal se Lee. Sasuke se usmál a Gaara taky… a oba řekli najednou… "Sakura.."……………………………………………….
Omlouvám se, že je díl krátký, další se pokusím napsat delší:) snad se vám bude opět líbit:)

Děkujeme mooooc!!!!:-)

7. března 2008 v 14:18 | Kesidy |  Obrázky
Děkujeme moc za to, že se vám naše povídky líbí!:-) jsem ráda, že jste hlasovali v anketě a velmi mě potěšilo, když jsem zjistila, že 102 lidí nám dalo, že jsou naše povídky suprové, skvělé......:) Udělali jste mě, ale určitě i Kolce obrovskou radost:) která bude odměněna:)
Zde je pro vás diplomek:) snad se bude líbit:) Taky se chci omluvit za to, že jsem nepřidala nové díly mích povídek:( takže za to že jste mi udělali takovou radost tak další týden sem dám další díly...možná, že už i v neděli!:) Mějte se hezky vaše Kesidy:)

Kreslení

5. března 2008 v 17:53 | kolka |  Videa
Našla jsem úlně úžasná videa o tom, jak se kreslí postavy z Naruta.Určo se vám budou líbit.
Naruto shippuuden

Sakura shippuuden

Kakashi

Sasuke shippuuden

Itachi

Sasori

Deidara

Sai

Gaara shippuuden

Tobi nebo-li Uchiha Madara

Galerie Kakashiho 2

3. března 2008 v 18:01 | kolka |  Obrázky

Omluvte mě, ale tenhle obrázek jsem sem musela dát XD..................(Kess mě asi zabije XD)
TyjoXD hi...tak takovýhle chlapi se neodmítaj XD