Duben 2008

Dynastie Kioko-recenze

30. dubna 2008 v 18:35 | kolka |  Povídky kolky
Ahojky lidičky, vím, že mě někdo bude nejspíše považovat za blázna, ale rozhodla jsem se napsat další kalitolovku. Sice předešlé dvě hotové zatím nejsou, ale alespoň se možná budete mít na co těšit. K této povídce vám řeknu jen jediné a to, že se zde objeví snad i vám již 2 známé postavy. Doufám, že se vám povídka bude líbit. :o)

Smrt Uchihum nebo ne?! 4 část

28. dubna 2008 v 14:23 | kolka |  Ostatní povídky

Kdo k čertu dokázal takhle Sasukeho zřídit?

Nikdo z nich však neřekl ani slovo. Sasukeho odvedli do vězení kupodivu to byla jedna z mála budov která nebyla porušena. ( asi proto že byla napůl vytesána do skály ) Ve vězení Sasukeho zavřeli do té nejtemnější cely.Sasuke seděl v temném vězení a spřádal plány jak co nejsnáze zjistit nějaké informace o záhadné cizince, jenomže nebyl sám. Také Sakura se stále v mysli vracela na ono místo střetu.Nešla jí do hlavy jedna věc zaútočila na Sasukeho, jako by jí chtěla chránit.Ale kdo to k čertu vlastně je? Kakashi ji jistě dobře zná, ale z toho nikdy nic nedostane a co třeba Tsunade?Ano to je ono pátá Sakuře důvěřuje už několikrát díky tomu získala tajné informace, ta jí určitě poví kdo je ta záhadná Sára.Sakura se tedy rozeběhla ke kanceláři Tsunade.Zaťukala na dveře ale místo obvyklého dále se z nich vyřítila Schizume,ta sdělila Sakuře že musí chvíli počkat, protože Hokage má nějaké tajné jednání a nechce být rušena.Ani já tam být nemůžu postěžovala si Schizune , vyšla na chodbu a zavřela za sebou dveře. Sakura si tedy sedla na bobek vedle dveří a klidně vyčkávala, Schzume se opřela o zeď naproti Sakuře.Ještě byla z útoku celá roztřesená. Sakura si toho všimla a rozhodla se, že jí nějak uklidní. To byl ale dneska den co? Jo to teda byl den,víš měli jsme o tebe strach.O mně vykulila oči Sakura a proč? Copak ty nevíš co se stalo Sakuro? Viděli jsme jak tě Sasuke omráčil a odnesl z Kohony.Á tohle. Jo tohle, chtěli jsme ho zastavit, ale bohužel všude kolem bylo tolik ninjů, že to nebylo možné.Myslela jsem že tě chce unést. Sakura se zamyslela bůh ví co mněl vlastně v plánu. Víš co je divné Sakuro? Ne co je divné.
To že Sasuke vůbec na nikoho nezaútočil jenom tě omráčil a odnesl pryč. Schzumé se najednou zazářili oči. Poslyš Sakuro a co když tě chtěl jenom ochránit, to by bylo romantické co? Sakura si povzdechla.Tak to asi sotva Schzume celou dobu co tu byl jsem mu doslova ležela u nohou a jediné čeho jsem se dočkala byli urážky.Sakura si vzpomněla na jeho nejoblíbenější slova.Jsi otravná, jsi slabá, nestojíš za nic.No já nevím Sakuro, ale lidi se přece mnění ne? Jo Schizune lidi se sice mnění ale ne Sasuke.Sakuře se už o tom nechtělo mluvit a tak se pokusila změnit téma.Poslouchej tam v tom lese na Sasukeho zaútočila nějaká ANBU kunoichi nevíš náhodou, kdo to byl?Kakashi jí říkal Sára . Schzume zbledla, no já ehm…… víš na to by ses spíš měla zeptat svého senseie. Vykoktala Schizume. Jo jenomže z něj nikdo nic nedostane vždyť ho znáš ne.Alespoň mi pověz kdo to je, no ták prosím,prosím jenom pár drobností. Žadonila Sakura.Ale marně Schizume byla neoblomná víš i pro mě je ta Sára tajemstvím a i to málo co o ní vím ti nesmím povědět je mi líto tak už prosím nenaléhej Sakuro. Ta se zvedla k odchodu tak tobě moc děkuju Schizume já už asi půjdu. Když jsem to nedostala z tebe, bude pátá jenom stará času řekla Sakura a otočila se k odchodu, v tu chvíli se otevřeli dveře a z kanceláře Tsunade vyšlo několik lidí.Všichni ANBU ,jeden šel v čele zřejmě velitel za nim další dva jako jeho stráž, poslední však poznala i přesto že měla masku. Byla to ta kunoichi, která se utkala se Sasukem .prošla kolem Sakury ani se na ni nepodívala,zato Sakura ztuhla, ale hned se zase vzpamatovala rozloučila se kvapně se Schizume a vyletěla ven za nimi. Jenomže venku nebylo po ANBU ani stopy. Sakra co jsem si myslela chtít sledovat ANBU nikdo vlastně neví, kde mají základnu dokonce ani Hokage ne. Sakra kam mohli jít zmizet přece nemohli, nebo jo?Sakura se rozhlížela na všechny strany, ale nikdo nikde, všude jenom trosky. Tak tohle mi moc nevyšlo. Sakura se zklamaně šourala městem jako bez duše .Každý, kdo jí potkal na ni vrhal soucitné pohledy, jako na nějakou chudinku. Hm… asi si všichni myslí, že jsem smutná kvůli Saskému a mají z části pravdu Sasuke je tady ve vězení konečně se vrátil.Teda vlastně ho sem přivedli svázaného jako zajatce, ale je tu a to je důležité.Co s ním vlastně teď bude. Vrátí se zpátky k nám do týmu? Nic jiného by si Sakura nepřála, ale co Sasuke vlastně udělá, to nemá ani tušení. Jediné na čem mi záleží je pomsta, a udělám pro to cokoliv,dokud se nepomstím, tak nic jiného nemá smysl. Sakuře se v hlavě opakovali tyto věty neustále dokola. Ano už to mám pokud Sasukemu pomůžu z jeho pomstou, tak už nebude mít důvod odcházet a zůstane už napořád s námi. Sakuře se zrodil v hlavě šílený plán,na nic nečekala a vyrazila ven z Konohy.
Prošla branou aniž by jí kdo zaregistroval, všichni mněli dost své vlastní práce a v celém tom zmatku, to nebyl žádní problém.Rychle se schovala do hustého porostu stromu a vyrazila. Doufala, že už bude daleko, než jí začnou hledat.

V KONOZE
Kakashi, přeje si s vámi mluvit Hokage ! Křičela Schizume na Kakashiho už z dálky, ten se právě vracel z vězení kde zanechal Sasukeho. Dobře už letím, odpověděl a zamířil si to rovnou k budově Hokage . Takže podařilo se mi přesvědčit AMBU, aby se prozatím nezapojovali do výslechu Sasukeho tudíž je to na vašem týmu, dělejte co umíte, ale pokud se vám nepodaří přivést ho k rozumu, pak už vám nebudu moci nějak pomoct je to jasné Kakashi? Vyhrkla pátá bez jakýchkoliv servítek .Kakashi přikývl a vyrazil pro Sakuru a Naruta, cestou uvažoval, jakou taktiku asi zvolit, jenomže Sasuke je dost nevyzpytatelný o tom už ho několikrát přesvědčil. Takže budou muset zkusit prostě úplně všechno co je napadne.Strategie sice nic moc, ale co se dá dělat jiného? Pro začátek zkusí apelovat na jejich přátelství a podle reakce usoudí, co dál.Najít Naruta nebyl vůbec žádní problém, ten kluk je naprosto legendární žrout, takže Iruka a ramen to jistí. Naruto seděl na židličce u pultu a jako vždy se ládoval už nejméně pátou miskou jeho oblíbeného jídla,Kakashi ho v rychlosti seznámil se vším. Takže já půjdu za Sasukém do vězení a ty Naruto zatím najdeš Sakuru a přijdete za námi je to jasné. Jasné sensei , odpověděl Naruto a hned se vydal hledat Sakuru.Nejdřív šel k ní domů, ale tam. Nebyla, ale ani u Ino, ani nikde jinde, hm.. to je divné většinou nemám potíže jí najít, určitě chtěla být po tom všem chvíli sama, ale kde je takové místo?Říkal si Naruto sám pro sebe , ha už to mám určitě je v knihovně ,hned tam vyrazil.
Mezitím Kakashi byl už dávno ve vězení u Sasukeho , ale zatím se nepohnuli ani o kousek kupředu. Sasuke nebyl nikdy moc sdílný, ale tentokrát by se dalo říct, že i ryba by Kakashimu věnovala více pozornosti.Už aby dorazili ty dva modlil se v duchu Kakashi, protože už ho to trochu začalo nudit.Seděli u stolu a jeden na druhého jenom zíral a tak to bylo posledních 10 minut co Kakasimu došli argumenty, na které nedostal vůbec žádnou reakci. Začínal mít pořádní vztek ,uhodil pěstí do stolu.Teď už toho mám opravdu dost Sasuke, copak ty si neuvědomuješ, jak moc Sakuře a Narutovi ubližuješ. Vždyť oni by pro tebe zemřeli, jsou to tvoji přátelé a nikdy v tebe nepřestali věřit, proč to pořád nechceš pochopit, vždyť nikoho jiného už nemáš.Mám svou pomstu to my stačí odpověděl konečně Sasuke . Nic jiného v životě nepotřebuji.Kakashi byl rád že se konečně pohly z místa alespoň trochu, jenomže v ten okamžik do místnosti vletěl Naruto.
Sakura je pryč !!!!!
LUNA 101

SONB 2

26. dubna 2008 v 19:36 | kolka |  Soutěže
Jsem už asi otravná, ale jsme v dalším SONB, mocinky prosíme, abyste nám posílali hlásky děkujeme. XDXDXD

Odkaz zde


Omluva!:-(

26. dubna 2008 v 13:25 | Kesidy |  Povídky Kess
Ahojky je mi líto, že poslední dobou nepřibyly další díly mích povídek, ale nestíhám..přijel mi němec..jde o výměný pobyty takže se mu musím věnovat, ale o prázdninách napíšu další díly povídek a extra dlouhý:-D jestli chcete:-) Jinak ty co jsou přihlášeny do příběhu "Láska mění!" tak ať mi pošlou co nejdřív e-mail, protože jsem se rozhodla, že před tím udělám ještě něco, ale co, tak to vám neřeknu nechtě se překvapit:-)
Doufám, že vám to nevadí, opravdu moc se vám omlouvám
Kess

Sonb

25. dubna 2008 v 22:52 | kolka |  Soutěže
Ahojky lidičky, takže jsme s Kess v další soutěži o nej blog. Jsme tam jako Kesidy a Kolka. Doufám, že nám budete posílat hlásky a předem děkujeme. :o)

Odkaz zde

A tady taky XD klik

A ještě jednou mociky děkujeme.

Touha 5

24. dubna 2008 v 19:52 | kolka |  Povídky kolky
Tak vám nevím, jestli bych neměla dát věkové omezení, ale nepomohlo by to, protože si to stjeně přečtete. Takže jenom říkám, že povídka není vhodná pro děti do 15 let, takže když si to někdo přečtě a bude mu to vadit, tak si nestěžujte. XDXDXD
Rukou jí sjel k nohám a začal jí hladit, ona však sebou cukla a odtáhla se od něj. "To já nemůžu, gomen." "V pořádku, nebudu tě k ničemu nutit." Odpověděl a objal ji kolem ramen. "Dík, že to chápeš. Nemáš hlad?" "Mám, připrav oheň a já dojdu pro ryby." Řekl a dal jí pusu na tvář…..
"Kesidy, jak už jde dlouho pryč?" "Asi tři dny." "Měl bych vám asi něco říct." "A co?" zeptala se dvojčata najednou a Kakashi začal vyprávět….. "Určitě vám to neřekla že?" "No to teda neřekla." Odpověděla Kira. "Ale proč nám to neřekla. Jsme její kamarádky." "To je právě ono, nechtěla aby to někdo věděl, protože čím míň o tom mluví, tím lépe to snáší. Bála se, že jí za to lidé odkopnou, a budou se jí stranit." "A jak to, že to víš ty?" pobídla Kakashiho Kira. "Když se to stalo, tak mi to prozradila její sestra, ještě to ví jeden Anbu. Sára jí chtěla nějak pomoct, ale nejvíce si to chtěla s Richardem vyřídit osobně. A to taky udělala." "A neříkal jsi, že to nikdo jinej neví??? A proč nám to teda říkáš?" "No protože to vysvětluje její chování, nejdříve je šťastná a veselá, ale hned na to je smutná a chce odejít. Chtěla tu nějakej čas pobýt, aby našla nějakou stopu k tomu chlapci, ale vše jí to tu připomíná minulost." "Aha a nepůjdeme jí najít?" "Ne, potřebuje být chvíli sama Kesidy." "Fajn, za chvilku přijdu, jdu do sprchy." Oznámila jim Kira a zmizela.
Když vylezla ze sprchy, všimla si, že má na posteli dopis. Otevřela ho a jemně se usmála. "Fajn takže večer Sasuke." Řekla potichu a sešla ke Kesidy.
Jakmile Itachi přišel s rybami, Nikol je upekla na ohni a snědli je. Pak Nikol vyšla z jeskyně a zavolala Isis. Potřebovala taky trénovat. Itachi to všechno sledoval ze skály. Byla to sestra Sáry!!, stejné pohyby a stejné chování jí usvědčili. Kdyby jen nedostal tak příšernou misi zabít….Ne, nechtěl na to teď myslet, teď ho zajímalo jen jedno….
***************************************************************************
"No tak ségra, kde to vázne?" stěžovala si Kesidy, když se Kira želvím krokem courala k nim. "A proč tam musíme." "Protože jsem Sakuru učil a má narozeniny, je pro mě jako dcera, takže proto, a taky je dobrá kamarádka Nikol." "No tak dobře a do kdy tam budeme?" "Asi do půlnoci, možná déle má přece kulatiny, musí se to pořádně zapít." Kira se zděsila. 'Až po půlnoci, do háje, musím něco vymyslet, abych se odtamtud dostala včas.' "Tak tedy vyrazíme." Zavelel Kakashi a šlo se. Dorazili tam těsně před třetí hodinou a Sakura je uvítala s otevřenou náručí. Kakshi jí představil své nové přítelkyně a docela si Sakura s Kirou padla do oka. Všichni Sakuře popřáli a dali jí dárky a pak se slavilo, pilo a tancovalo.Když se schylovalo k večeru, začínala si Kira vymýšlet v hlavě plán, jak se nenápadně vypařit. Musela na to jít s jednoduchostí, protože by jinak Kess poznala, že chce jít pryč. Prostě řekne,že…. "Umm Sakuro, je mi hrozně trapné a hlavně je mi to líto, ale je mi nějak divně." "Jestli ti nění dobře, tak si tady můžeš lehnout a nechceš prohlídnout?" "Ne je to obyčejná migréna, mívám to často. Dík, že by jsi mě tu nechala, ale radši půjdu domů a zítra se ještě stavím." "A nechceš doprovodit?" "Myslím, že to zvládnu." Řekla Kira a pokusila se o bolestný úsměv. (ta je ale herečka XD) Sakura jí teda doprovodila ke dveřím a když byla Kira dost daleko od jejího domu, zabočila k místečku, kde se měla sejít se Sasukem…….
**************************************************************************
Nikol seděla vyčerpaná na zemi a ztěžka oddechovala. "Tak co, už jsi skončila s tréninkem??" "Ani náhodou." "To tady budeš, ale až do půlnoci." "Tak ať, zlenivěla jsem, dlouho jsem neměla žádnou pořádnou misi, takže se musím občas protáhnout." "Ale pauzu by jsi si dát mohla. Pojď do vody, večer je to nejlepší." Lákal ji Itachi. "Vždyť je to hrozně studené." "Zahřeju tě pojď." Řekl jí a ani nepočkal na odpověď, chytnul ji za ruku a táhl ji za sebou to vody. "Zase budu mokrá, počkej!" "Ne, poběž." Za chvilku byli oba ve studené vodě. "ÁÁ jdu ven, nebo zmrznu." "Nikam, pojď ke mně." Neměla na výběr a tak šla. Byla jí strašná zima a drkotala zubany. "Budeme nemocní." "Ale spolu." Zašeptal jí do ucha a políbil ji. Přitáhla se k němu a její mokré šaty se přilepili k těm jeho. "Itachi, j-je mi zi-zima, p-p-pojďme." Naposledy jí tedy políbil a vylezli z vody. Namířili si to rovnou k jeskyni.
***************************************************************************
Kira seděla na hraně jezírka a máčela si v něm nohy. Čekala už docela dlouho a docela si myslela, jestli to není bouda. Najednou jí ale na klíně přistála rudá růže. Vzala jí do ruky a přičichla si k ní. Voněla nádherně. Pak uslyšela, jak někdo za ní seskočil ze stromu. Zvedla se a otočila. Byl to Sasuke a měl ruku za zády. "Už jsem myslela, že nepřijdeš." Sasuke tedy vyndal druhou růži a protáčel si jí mezi prsty. Při tom se lišácky podíval na Kiru (nevím jestli si umíte Sasukeho takhle představit, ale já ano XD) a podal jí tu růži. Kira se pro růži natáhla, ale Sasuke jí chytil ruku a přitáhnul si jí k sobě. Růži, kterou měl v ruce jí dal do vlasů a se jí podíval do očí. "Promiň, zaspal jsem." "A já jsem si myslela, že nikdo kromě Kakashiho horší výmluvy mít nemůže." Řekla rýpavě Kira a přitom se na Sasukeho usmála. Ten jí odpověděl polibkem Pak jí vzal za ruku a šel s ní blíže k vodě. Opřela se o něj a oba se dívali na právě zapadající slunce. "Sasuke?" "Hn?" "Nevíš něco o nějakým Richardovi?" "No jeden čas jeden Richard chodil s Nikol, ale když jí zabili sestru, už spolu nepromluvili. Ba ne vlastně dokonce dřív. Viděl jsem je spolu každý den, ale pak už ne." "Ty asi nevíš co se stalo že?" "A co se stalo?" "Nikol neodešla z Konohy jenom proto, že jí zabili sestru." "A kvůli čemu ještě?" "Richard jí znásilnil." "COŽE??!!!!!" "Proč mi to neřekla?" "Taky nevím, jen jsem chtěla abys to věděl, když by se ti zdála nějaká jiná." "Já to pořád nemůžu pochopit, Richard jí miloval, proč by jí to udělal? A kde vůbec je? Celej den jsem jí neviděl." "Nevím, dostala nějakou misi." "Aha." Řekl jen a položil Kiru do trávy. Díval se jí do nádherných modrých očí a pomalu jí rozepínal lehkou mikinu co měla na sobě…..
***************************************************************************
"Brr, to byl ale nápad lézt do vody večer a ještě ke všemu v oblečení. Nemám co na sebe." "No mě to nevadí." Hodila na něj zlej pohled a šla si pro deku. Obalila se s ní a sundala si všechno oblečení. Pak ho sebrala a odnesla ven z jeskyně. "A jestli mi to někdo ukradne, tak si mě nepřej." Itachi se jenom uchechtl a udělal to samé. Nikol pak zapálila oheň a sedla si ke stěně skály. Itachi šel k ní blíže pohladil jí po tváři. Byla na něj tak trochu naštvaná, ale místo toho aby na něj křičela si jeho hlavu položila na klín a začala mu hladit vlasy. "Heh, já jsem myslel, že se na mě zlobíš." "Zlobím." "Ale jdi." "Víš co mi vrtá hlavou?" "Co?" "Proč jsi tu se mnou a nejsi na misi." "Na jaké misi?" "Když jsi po mě hodil kunai, tak jsem něco zaslechla, že máš něco udělat, jen nevím co." "Jo tak tahle mise? Ta může klidně počkat." "Jak to?" "No jde o složitou věc, ale počká, protože ty by jsi mi mohla utéct." Řekl a pohladil ji po ruce co měla položenou na jeho hrudi. "A řekni mi ještě něco. Proč jsi vyvraždil celej klan a Sasukeho nechal na živu?" "Jo tak to je na hodně dlouhé povídání." "Ale my máme celou noc." Posadil se a dal jí pusu. " Řeknu ti to ráno." "Dobře." Odpověděla mu a přitiskla ho ke stěně. Sedla si na něj obkročmo a vášnivě ho líbala…..
***************************************************************************
Měla krásně štíhlou postavu a její dlouhé červené vlasy jí dodávali krásu víly. Jemně ji políbil na ústa a chtěl se odtáhnout. Ona ho však nenechala. Chytila ho lehce za košili a přitáhla si ho k sobě. Rozepnula mu zbytek košile a pomalu mu jí sundala. Jeho úžasně vypracované a opálené tělo si prohlédla a rukama si na ně sahala. On jí zajel rukou pod záda a nadzvedl si ji tak, aby se dostal k zapínání podprsenky. Ona rukama pomalinku sjela ke kalhotám a rozepla mu poklopec. Teď už je to na něm. Sasuke převzal svou úlohu velmi vážně. Byli oba nazí a Sasuke si jí pořádně prohlédl. Políbil ji na krk a pokračoval směrem dolů. Zastavil se u ňader a pohrával si s nima, pak pokračoval k bříšku a zase nahoru. Když byl zase u krku, zašeptal jí do ucha. "Jsi tak krásná." A přičichnul si k jejím vlasům. Voněly levandulí. Poté do ní pomalu vnikl a ona vydala tichý sten. Leželi na sobě a tiše oddechovali, když Sasuke najednou přitlačil. Kira se prohnula v zádech a také zakřičela nahlas jeho jméno. Zabořila se mu prsty do vlasů a políbila ho do nich. Jejich sténání se za chvilku proměnilo v jedno……….
***************************************************************************
"Sakuro neviděla jsi Kiru?" "Jo nebylo jí dobře a tak šla domů." "Aha." Kesidy tedy odešla za Kakahim. Poklepala mu na rameno a on se otočil. "Děje se něco zlato?" "Kiře nebylo dobře a tak odešla, půjdu se na ní podívat jestli se jí něco nestalo." "Nemám jít s tebou?" "Ne budu za chvilku zpátky." Řekla mu a dala pusu a odešla.
Když přišla domů, zamířila přímo do Kiřinýho pokoje. Nebyla tam, ale na posteli jí ležel malý dopis. Kira měla ráda soukromí, ale Kesidy se o ní bála a tak si ten dopis přečetla. Stálo zde:
Přijď na naše místo, budu Tě čekat.
Sasuke.
"Tak naší malé holčičce se zachtělo po dobrodružství." Řekla si pro sebe a usmála se. Vrátila se tedy zpátky na oslavu….Kakashimu řekla, že je vše v pořádku, že je Kira ve velmi dobrých rukou…
***************************************************************************
Pomalu z ní sundal deku a poliž ji na ní. Pohrával si s ní jak kočka s myší. Jemně ho kousla a on jí to vrátil. Přesunul se k jejímu krku a vychutnával si každé její cuknutí tělem. Rukama jí lehce roztáhl nohy a zajel do ní. Byla hrozně upjatá. Rukama chytil její ruce a dal je boum nad hlavu. Políbil ji a potichu řekl. "Uvolni se." Jen kývla a zlehka ho políbila. Zajel do ní více a ona zalapal po dechu. Stiskla Itachimu ruce a nahlas vzdychla. Začala pomalu proti němu přirážet, což Itachiho dosti překvapilo a oba začali zrychleně a nahlas dýchat. Když skončili lehl si Itachi na bok a Nikol se k němu přitulila a jeho ruce jí objaly…..
Velmi se omlouvám za chyby, kterých jsem si nevšimla a všimnu si jich až to zveřejním, takže gomen XDXD

Touha 4

22. dubna 2008 v 21:07 | kolka |  Povídky kolky
Takže je tu další díl, ale je zde trochu násilí. Jen chci řícz, že tento díl je spíše o dvou postavách, ale v příště to bude jinak. Taky chci upozornit, že některé argumenty jsou pravé, ale také je něco přibarvené. To co se opravdu stalo, ale nepovím......
Když se vrátili domů, byla Kesidy už dávno na nohou a vařila jim jídlo. "Konečně jste tady, vím, že je pozdě, ale budete jíst?" " Já jo ségra." "Ne děkuju Kesidy, nemám hlad. Jdu si lehnout, bolí mě hlava." "Dobře." Odpověděla dvojčata najednou. "Hele ségra, co sní je?" "Ale nic, takhle se chová od tý doby, co se přihodilo to s Isis." "Aha." "Kesidy a mechtěla by jsi mi náhodou něco říct?" vyzvídala Kira. "A co prosim tě?" "No třeba to, proč máš tričko naruby, Kakashi spí vedle a taky to že jsi právě zrudla. Mě to Nikol řekla, a teď se z toho nevykroutíš, koukej všechno vyklopit."
"Musím o tom zjistit víc, prostě musím." Říkal asi pro sebe Nikol, když si šla lehnout. Ráno se probudila zase velmi brzy. Byla ranní ptáče už od malička. Už večer se rozhodla co udělá, napsala na stůl stručný dopis kam jde a proč a odešla za Narutem do kanclu. "Ahoj Naruto, můžu dál?" "Jasně Nikol, co potřebuješ?" "Dej mi prosím nějakou sólo misi, nebo mě prostě pošli z vesnice a říkej že jsi mi dal misi, potřebuju si pročistit hlavu." "Nemůžu ti dát žádnou sólo misi mimo vesnici, protože všechny mise, které máme jsou velmi těžké." "Tak něco udělej!!!Jsi přece hokage." "Dobře, dobře, ale nelíbí se mi to, na jak dlouho chceš pryč?" "No až poznám, že mi je líp, tak se vrátím." "Fajn, řekněme týden?" "Jo to by šlo." "Takže, prostě když se na tebe bude někdo ptát, tak jsi na sólo misi a ty se za týden vrátíš, ani o den déle." "Dobře měj se, a dík." "Máš za co!!!!" "Vždyť ty by jsi si taky jenom stěžoval."
Nikol už byla daleko od vesnice, když zaslechla trochu známé hlasy. Proměnila se v kočku a potichu se přiblížila. "Ne to neudělám!!" "Ale uděláš, nemáš na výběr." "Počkej, náš rozhovor, již není soukromý." Podotknul jeden muž a hodil kunai do křoví. V tu chvíli z něj jen vyskočila kočka a utíkala na druhou stranu. "Bojíš se koček? Začínáš slábnout. Koukej ze sebou něco dělat a udělej co jsem ti řekl." Dopověděl zdánlivě vedoucí a zmizel. Ten druhý se šel podívat to té kočce, něco mu na ní nesedělo.
Seděla opřená o strom a ránu na ruce od kunaie si snažila vyléčit, nepomohla ani její speciální mast a ani Isis, která jí přispěchala na pomoc. "Zatraceně, proč se to neléčí!!" "No to asi proto, že v tom je jed." odpověděl muž a vyšel od lesu. "Fajn, tak teď můžeš jít odkud jsi přišel." "Dám ti protijed Nikol chceš?" "Ne zvládnu to sama, a jdi pryč nebo budu kontaktovat Konohu Itachi." "Páni, má oči jako kočka a prská jako kočka, opravdu musíš bát z klanu Yuki." "To ty o tom víš a už jdi zvládnu to sama." Isis se ale obrátila k Itachimu a šla si pro lahvičku protijedu. "Hmm ale tvůj jednorožec si to nemyslí." "Isis, já to zvádnu, vrať mu to zpátky." "Ne koukej to vypít, přece jsi viděla, že ani můj roh na to nefunguje." "Fajn, ale to si odpykáš." Vzala si od ní lahvičku a vypila to. "No a už můžeš jít Isis, zvládnu to." "Fajn měj se." Isis odešla a Nikol se začaly klížit oči. Nakonec zaspala. "No, zapomněl jsem ti říct, že tě to uspí……."
"Naruto, Naruto, kde je Nikol." Vlítla do kanceláře Kira a za ní hned Kesidy s Kakashim. "Klid je na misi, chtěla ji." "Ale vždyť, jak jí to vůbec můžeš dát? Co jsi jí dal za misi, jdeme za ní." "Ne, je to sólo mise a zrovna tato je velmi tajná, pro bývalou Anbu nic těžkého." "Fajn Naruto, ale jestli se jí něco stane, tak ti urvu hlavu." Pohrozila mu Kira a nasupeně odešla.
"Ummm, kde to jsem?" "No konečně jsi se probrala, spala jsi celej den a kus noci." Řekl pobaveně Itachi. "Co tu dělám a ještě ke všemu s tebou?" zakřičela na něj a porozhlédla se po celé jeskyni, kde byli schovaní. "No usnula jsi a tak jsem tě sem odnesl." "Jak si to představuješ, jdu hned pryč!" "Prosím drží tě tu jenom ta bouřka." "Kurva." Ulevila si tiše Nikol, ale Itachi ji slišel a pousmál se. "Fajn, než ta bouřka skončí, tak tu hold budu muset vydržet." Zasyčela a sedla si zpátky. Přivolala jednoho ze svých panterů a hladila ho po zádech. Panter, ale poznal, že je jeho paní nervózní a tak s ní telepaticky navázal spojení. "Proč jsi taková nervózní? Snad ne z toho chlápka v tom divném ohozu?" "Prosim tě, Kisu a to jako proč, bych měla být nervózní." "No pokud dobře vidím, tak vypadá jako Sasuke a ty se ještě k tomu červenáš, když se na něj podíváš." "Dej pokoj, nebo půjdeš tam, odkud jsi přišel." "Ale to pravda, líbí se ti." "TAK DOST!!!" zakřičela už Nikol, že to i Itachi slyšel. Kisu na ní jenom skočil a začal jí olizovat. "Ne to si nevyžehlíš Kisu." "Co ti prosim tě udělal, že jsi na něj zlá." "Hele ty se do toho nepleť, nebo ti něco udělám jo?" "Hn? Cože?" "Slyšel jsi snad špatně? Tak dobře, řeknu ti to ještě jednou. NEPLEŤ SE MI DO TOHO NEBO TI NĚCO UDĚLÁM!!!" "Skončila jsi?" "ÁÁÁÁÁ. Ne nebudu se kvůli tobě rozčilovat, za to mi nestojíš!!!" "Tak se nerozčiluj." Odpověděl jí s ledovým klidem Itachi. "Ale stejně se ti líbí, vidím to na tobě." Neodolal Kisu a začal se do ní znova navážet. "Kisu, vzpomeň si na to, když jsem měla kluka posledně!!! To ještě Sára žila, takže mi nějakýho kluka, co se mi líbí, nepřipomínej!" "Dobře, ale nevím jak ty, ale já jdu spát jo?" "Jasný, lehnu si taky jen si vyndám deku z batohu." Nikol se kolem sebe rozhlédla a pak vyplašeně vyběhla ke vchodu jeskyně. "Hledáš něco?" zeptal se jí Itachi. "Jo někde mi tam venku leží batoh a se vším co v něm mám takže to bude všechno mokré!!!!!" "Myslíš tenhle batoh?" "Jo díky." Řekla a vyškubla mu batoh z ruky. Pak ho začala prohlížet, jestli v něm nic nechybí. "Ke to jenom je?" "Co?" "Fotka měla jsem tu fotku!" "No myslel jsem si, že to postrádat nebudeš." Odpověděl ji Itachi a vytáhl fotku z pod pláště. "Dej mi to!!!" "Ho ta holka s hnědými vlasy je ale pěkná." Provokoval dál Itachi. "5íkám ti dej mi to, nebo ti vyškrábu oči." "A kdo to vůbec je." "Moje sestra, jediná vzpomínka, která mi na ní zbyla, takže mi to koukej dát!!!" "No nevím, fotka je to pěkná, ale taky pěkně stará." "To je mi jedno." Už se neudržela a skočila na Itachiho a tu fotku mu sebrala. Bohužel spadla na něj docela nešikovně a nemohla se zvednou, dokavaď jí nepustí. "Pusť mě, mám hned modřiny!" "Fajn." Řekl a zvednul se sní. Čekala, že jí pustí, ale to on neudělal. Přitisknul jí ke stěně skály a podíval se jí přímo do očí. Uhnula pohledem, nemohla se tam dívat, jeho oči byly moc krásné na to, aby se do nich pořádně podívala. "Neuhýbej pohledem, podívej se na mě!" "Ne, pak mě zase uspíš." "Neuspím!" "A jak ti můžu věřit?" "Nemůžeš." "Fajn, ale jestli mi něco uděláš…." "Tak co?" "Uvidíš." "Bodře a teď se na mě podívej a neuhýbej." Nikol teda udělal co se po ní chtělo a podívala se Itachimu do očí. Byly tak krásné, černé až se v nich ztrácela. Pak nastal ten okamžik. Itachi jí políbil, ale ona dostala šok. Vytrhla se mu takovou silou, že to Itachiho odhodilo a utíkala bosa do lesa. Běžela v dešti a nezastavovala se. Běžela v blátě a bylo jí jedno, že je úplně bosa. Když měla ponětí, že je dost daleko, zastavila se. Opírala se o strom, plakala a šeptala. "Ne znova ne, už ne. UŽ NÉÉÉÉÉÉ" zakřičela nakonec a zhroutila se k zemi s obrovským pláčem. "Nikol, co je? Děje se něco?" "Jdi pryč Itachi, nech mě!" "Nenechám, je bouřka a ty tu jen tak sedíš, pojď, prší jako z konve." Řekl a chytil jí za ruku. "Dej mi pokoj!!!" "co jsem udělal?" "Políbil jsi mě?" "No a? Co má bejt?" "Co má bejt?" zopakovala otázku. "Už nikdy, nikdy to nedělej." Zakřičela na něj a dala se znova do pláče. "Proč se to muselo stát zrovna mě?" šeptala. "Proč jsi mě políbil?!!!!" "Vypadala jsi tak roztomile, když jsi se naštvala, líbíš se…." "Dost, slyšela jsem dost, jdi pryč, nechci to slyšet!!" "Co se stalo?" "NIC." Zase se hrozně rozbrečela a omdlela. "Nikol!" rychle jí zvedl ze země a odnesl do jeskyně. Tak jí položil na rozprostřenou deku a šel pro další. Mezitím za Nikol přiběhl i její panter a začal se k ní lísat. Pak Itachi přiběhl i s tou druhou dekou. Viděl, jak se jí její panter snaží vzbudit. Pohladil ho po hlavě a Nikol přikryl. Pak si sedl vedle ní a podíval se jí do obličeje. Byl úplně jiný…..Ona byla jiná, jiná než Sarah, úplně jiná….Pak usnul…
Nikol se zdá sen, teda spíše jsou to vzpomínky…….
"Ne nech mě být, prosím, Richarde já tě prosím!!!!!" "Ty nemáš co prosit, máš jenom děkovat. Děvko jedna." "Nééé nech mě být pomóóc!!!!" "Nikdo tě neuslyší.Je to zbytečný." "Co jsem ti udělala? Proč mi ubližuješ, nééé nech mě být!!!" strčila do něj a utíkala. "Moc dobře víš, že mi neutečeš!!!!!!" křiknul na ní a uhodil ji. Spadla na zem a úst jí tekla krev. Viděla jen jak se k ní naklání, ale pak zavřela oči. "Nikol, Nikol, sestřičko……."
Konec snu
"Nikol vzbuď se." "Nééééé." "Pššt už je to dobré, byl to jenom sen." Řekl jí Itachi a podal jí láhev s vodou. "Ne ty to nechápeš, to nebyl sen. To byla skutečnost. Proč se mi to proboha vrací." "Dojdu zapálit oheň." "Ne! Prosím, nikam nechoď. Já tu teď nemůžu být sama." "Dobře a řekneš mi teda co se ti stalo?" zeptal se jí na rovinu a objal ji kolem ramen. Přitulila se k němu a celá se třásla. "T-to já nemůžu, je to složitý a na dlouho." "Máme času dost." Pobídl ji a opřel se s ní o stěnu. "dobře….stalo se to asi dva dny před tím, než má sestra zemřela. Už ani nevím kolik mi bylo, mohlo mi bejt 13 možná 14 nevím jistě. Už dva roky jsem měla kluka, který, byl stejně jako já u Anbu. Byl starší asi o 4 roky. Jednou k nám přišel, nebylo to nic zvláštního, byl u nás každej den……ale ten den bylo něco jinak…Richard byl jiný. Přišel jako obvykle a sednul si do kuchyně, vařila jsem mu jídlo, protože byl po misi….než jsem to dodělala, tak přišel ke mně blíž a dal mi pusu, ale nezůstalo to jenom u toho…..byla jsem ještě mladá a nechtěla jsem s ním spát a tak jsem mu řekla ne, naštval se na mě a začal na mě křičet něco o tom, že je mu 16 a že jsme spolu už dva roky, tak bych mohla konečně mu nějak odvděčit. Pak mě uhodil a byl mě, nevěděla jsem co dělat, byla jsem v šoku, takže jsem se mu ani neubránila…….pak si pamatuju, jak mě honil po celém domě a křičel na mě, hrozně mi nadával, pak mě uhodil tak, že jsem se už nemohla zvednout a omdlela jsem. Našla mě sestra, bylo to strašné….." "Pokračuj." "Znásilnil mě, milovala jsem ho….Sára se mě ptala kdo mi to udělal, ale já jsem ho nechtěla prozradit, nakonec to ze mě ségra nějak dostala, nevím, jak se jí to povedlo……řekla to Kakashimu a ještě jednomu známému z Anbu, nečekala až ho chytěj a zatknou, našla ho sama a neměla slitování…..Richard poté skončil v nemocnici, na jedno ucho vůbec neslyší a na jedno oko skoro nevidí, přísahal mi, že se pomstí a to já mu věřím, pak mi zabili sestru a já jsem se rozhodla odejít. Nikdy jsem ještě z nikoho takovej strach neměla. Jenom z něho a z Orochimara……" "A co tak najednou? Že jsi si na to vzpomněla?" "Dal jsi mi pusu." "A to ti vadí?" "Víš, už se mi párkrát stalo, že když mi někdo od tý doby dá pusu nebo mi řekne, že mě má rád, tak si na všechno vzpomenu, bojím se, že by to mohlo dopadnout jako minule,nechci aby se to opakovalo." "To naprosto chápu." Znova se rozklepala a přitiskla se k Itachimu ještě víc. "Neboj, pomohu ti." "Ne musím to zvládnout, několik let s tím bojuju a teď to vzdát nehodlám." "Dobře." Řekl jen a přetáhl přes ně deku. Pohladil ji po vlasech a oba usnuli.
Vzbudili ji ranní paprsky slunce, všimla si, že se pořád drží blízko Itachiho. Vzpomněla si na včerejší noc, i na všechno co mu vyklopila, to neví ani Kesidy s Kirou. Otřásla se a přitulila se k němu ještě blíž. Až teď si všimla, že má na sobě Itachi žíněnou košili. "Vždyť to mu musí hrozně vadit?" "A víš, že jsem si na to už zvykl?" "Je promiň, nechtěla jsem tě…" "Ne už jsem nespal." "D-dobře." "A jak ti je?" "Jo je to lepší, nedáš si něco k jídlu?" "Ani ne, půjdu si zaplavat, hned vedle jeskyně je krásné jezírko a už neprší, půjdeš taky?" "No tak jo." Odpověděla mu a pokusila se o úsměv. Itachi ale poznal, že je to úsměv plný bolesti a obav. Chytil ji tedy za ruku a pomohl jí dolů z jeskyně. Byla strmá, ale v noci si toho nevšimla a to jezírko bylo nádherné. Úplně jako z pohádky. Na nic nečekala a skočila šipku do vody. Milovala vodu, když byla malá, tak jí sestra stopovala, jak dlouho vydrží pod vodou. Už tenkrát vydržela neuvěřitelné 3 minuty a 41 vteřin a teď je to určitě daleko více.
Když se Nikol dlouho nevynořovala, začal být Itachi nervózní, skočil za ní a hledal jí pod vodou, nikde nebyla. Pak se vynořil a viděl jí před sebou. "Víš jakej jsem měl strach?" "Já umím plavat." "To už nikdy nedělej." "Fajn." Odvětila mu a čertovsky se při tom usmála. Pak se znova potopila. "Sakra." Zaklel Itachi. Pak na něj skočila ze zadu a svalila ho s sebou pod hladinu. Když vyplavali, začal Itachi nadávat. "Jsi legrační, když jsi nabručeném." Posmívala se mu, to si nenechal ale dlouho líbit. Začali po sobě cákat a potom oba vylezli vysmátí z vody. Nikol ze sebe sundala tričko a šortky, protože skočila do vody oblečená, a lehla si na trávu. Itachi si lehl vedle ní a ona si všimla, že pod jeho žíněnou košilí, měl velmi ošklivé a nezahojené jizvy. Sedla si a podívala se na ně zblízka. "Není to nic hezkého, nedívej se na to." "Nehojí se ti to. Počkej, hned jsem zpátky." Řekla a zmizela v jeskyni, hned se ale vrátila s malou karbidkou v ruce. "Sedni si." poručila mu, on jenom pokrčil rameny a sedl si. "Bude to hodně pálit, ale za chvilku to přejde." "Nemůže to být tak hrozný." "Ale může." Poznamenala a otevřela krabičku s mastí. Pomalu mu začala mazat postižená místa na hrudníku a Itachi sykl bolestí. "Vydrž hrdino, já ti říkala, že to není nic příjemného." "A tím je jako chceš uklidnit. Ještě mi řekni že si s tím mažeš každou ránu a já se půjdu utopit." "ano každou, na tu bolest jsem zvyklá, ale hned se to hojí, teda kromě té rány, kterou jsi mi uštědřil. Musíš mi pak dát složení toho jedu abych tu mast posílila." "Ani tvůj jednorožec to nemohl vyléčit, takže tahle mas i kdybys ji upravila, to nevyléčí." "Ale ano, teď se podívej, mízí to a už to skoro nebolí co?" "Ne je to lepší dík." "Ještě nekončíme, ještě máš jednu na krku." "Ne tam ne." "Ale ano. Vydrž!!!" snažila se opravdu pomalu a jemně, věděla že ta mast je opravdu zákeřná…. "Dej hlavu víc nahoru, ať se tam dostanu." Udělal to, ale bolest byla silnější a tak dal hlavu zase dolů, byli přímo u sebe. Bál se, aby se nestalo to co minulou noc, ale touha byla silnější. Nakonec jí políbil, čekal že ho odstrčí, ale ona jeho polibek obětovala. Slané. Plakala, ale pořád ho neodstrčila. 'Třeba všichni chlapi nejsou stejní. Musím se z toho vyhrabat.' říkala jsi v duchu a chytila se ho kolem krku. On jí vzal do náruče a odnesl jí do jeskyně. Položl jí tam na rozprostřenou deku (promiňte, že se opakuju XD) a……..

Touha 3

20. dubna 2008 v 21:18 | kolka |  Povídky kolky
Takže další díl nové povídky, je kratší, ale snad se bude líbit. A jsou v něm dvě překvápka. Jedno pro Kesidy a to druhé pro Kiru. :o)
"Nikol, jsi v pořádku?" "Já jo, spíš ty. Neudělal ti Sasuke nic?" "Ne dobrý, pojď půjdeme." "No vlastně jsem tě hledala, abych ti něco řekla." "Jo a co?" "No.." "Tak už začni!" Nikol přeběhl po tváři škodolibý úsměv. "No přišla jsem domů, otevřela jsem dveře a co nevidím, Kesidy na zemi a na ní leží Kakashi a líbají se. Docela mě i mrzelo, že jsem vyrušila, takže si teď spolu zajdeme někam na jídlo, abychom je nerušili." "Fajn, tak jo." Odpověděla Kira a obě se zasmáli.
Kakashi šel pomalu do kuchyně, nevěděl co jí má říct, nebo jak se zachová. "Ehm..Kesidy?" "Ano?" "Omlouvám se." Kesidy se na něj povídala tázavým pohledem. "A za co?" řekla a šla směrem k němu. "No za to, co se teď stalo." "Hlupáčku." Řekla a sundala mu masku. "A už ani slovo." A políbila ho. Moc dobře znala svou sestru a Nikol a věděla, že se venku zdrží dost dlouho. Kakashi Kesidy chytil kolem pasu a přešel s ní dva pokoj e do své ložnice. Položil jí na postel a pohladil jí po tváři. Podíval se na ní s otázkou v očích. "Opravdu?" "Řekla jsem už ani slovo?" tím ho už úplně umlčela, pak ho ale chytla podtočila ho pod sebe. Opět se k němu sehnula a jemně ho políbila. Kakashi si jazykem vyžádal vstup a ona pootevřela rty.Nechal si mezi prsty protékat prameny jejích dlouhých, rudých vlasů, ale pořád ji líbal. Cukla s sebou když se dotkl její šíje a vzápětí zjistil, že je pro ní toto místečko velmi citlivé. Poté znovu převzal vládu a překulil ji pod sebe. Knoflíček po knoflíčku jí začínal rozepínat blůzku. Nakonec ani na jednom nezůstal kousek oblečení a leželi na sobě nazí. On si jí jednou rukou přidržoval a druhou jí hladil po celém těle a ona se rozplývala nad jeho jemnými doteky. Ještě nikdy nepoznala muže jako je Kakashi, ano, samozřejmě, že párkrát měla přítele, ale Kakashi byl úplně jiný. Na muže, tak známého byl citlivý a jeho polibky nebyly provokativní, ale s láskou. Nepřestávali se mazlit, nýbrž naopak. Když jí líbal na krku, tak si ho Kess jednoduše přitáhla. Poté do ní vnikl. Ona sladce zasténala a prsty se zaryla do polštáře. Vykřikla jeho jméno, když do ní zajel hlouběji, ale on jí vrazil dlouhý polibek. Jejich těla o sebe třela a pohybovala se do rytmu rumby. Ani jeden nechtěl, aby to skončilo. Užívali si to, jako by to bylo pro oba poprvé. Když vyvrcholili, tak chvíli ještě zůstali na sobě ležet a líbali se. Poté si položila hlavu na jeho hruď a spokojeně usnula. On jí ještě chvíli hladil na zádech, ale pak je oba přikryl a zaspal taky.
"Ahoj Naruto. Takže jsi přišel." "Ano a kde máte Kesidy." Zeptal se. "No asi někde s Kakashim." Opověděla Kira. "Jak někde, jsou doma a…" "A? Nikol, dopověz to." "Hele nebudu jim zasahovat, do soukromého života, prostě jsou tam spolu, jasný a necháme je spolu." "Aha." Řekl a uchechtl se. "A Naruto, zůstaneme tu déle." "Opravdu?" zeptal se. "Opravdu?" zopakovala hned jak papoušek Kira. "Opravdu! Kesidy tu stejně bude chtít zůstat a já si musím něco ověřit." "Aha, a co Kira?" "No myslím, že Kiru odsud nikdo prozatím nevyžene. Nemám pravdu?" "Ano, líbí se mi tu." Opověděla Kira a podívala se na Nikol vražedným pohledem. "Kiro pojď půjdeme na dízu." "A kam?" "Tady kousek, koukala jsem na to dneska, když jsem tě šla hledat. Je to ve stylu maškarního, převlečení jsou jen muži." "Fajn, tak jdem."
"Páni, tady je to bezva." "No a podívej na ty hezký kluky, v ještě hezčích maskách." "To je fakt." "Hele jeden jde rovnou k tobě. A má moc hezkou masku." "Smím prosit?" "Nikol, co mám udělat, já neumím ploužáky." "To je jedno, on tě povede. Že mám pravdu?" "Ano." Odpověděl neznámý muž za maskou. Nikol ale ten hlas někoho připomínal, jen si nebyla jistá. "No tak Kiro, jdi!!" řekla nakonec a strčila do ní. Kira to jen tak, tak vybrala, aby nenapálila do toho maskovaného muže. "Tak jdem?" zeptal se. "Jasně." Opověděla s úsměvem a odešli.
"Ahoj Nikol, nevěděl jsem, že tu budeš. Jdeš tancovat?" "Ahoj Kotetsu, jasně." "A kdo to tancuje s Kirou?" "No já myslím, že vím kdo to je……"
"No…ehm…jak se jmenuješ?" zeptala se Kira. "Já myslel, že to poznáš sama." "No někoho mi připomínáš, ale nejsem si jistá." "No a co si myslíš.?"
"Fakt si to myslíš?" "Ne já to vím! Určitě je to on. Ty jsi ho neslyšel, a podívej na ty pohyby, je to on, prostě je." "Nikol já ti nevím, neměli bychom to říct Narutovi?" "Ne, nepřišel za Narutem, přišel za Kirou." "A jsi si tím, teď opravdu jistá?" "Samozřejmě, že jsem! Kotetsu nepochybuj pořád." "Fajn, fajn, ale co budeme dělat?" "Zatím nic. Uvidíme co se bude dít."
"Sasuke, jsi to opravdu ty?" "Konečně jsi si toho všimla, ale nemluv tak nahlas, nerad bych, aby tu o mě někdo věděl." "Proč jsi přišel? Proč jsi na mě dneska zaútočil a proč jsi mě tenkrát zachránil?" "Tady má někdo moc otázek." "No tak na ně opověz." "Přišel jsem abych tě viděl, zaútočil jsem na tebe, abych zjistil zda jsi se zlepšila a zachránil jsem tě jenom proto, že tě chtěl Kabuto použít na pokusy. A to se mi nelíbí." "A proč jsi mě chtěl vidět?" "No to ani sám nevím." "Fajn, tak teď mě nech." "Nepustím tě." "Proč ne? Pusť mě Sasuke. Co jsem ti udělala." "Nic a teď pojď se mnou." "Ne!" "Pojď a nic se ti nestane."
"Kam zmizela Kira? Kotetsu? Jen jsem se otočila a ona je pryč." "Nevím, jdeme jí najít." "Jestli jí Sasuke něco udělá, tak bude mít co dělat se mnou a s Kesidy." "Najdeme ji, neboj."
"Kam to jdeme Sasuke. No tak odpověz mi." "Uvidíš a pojď." Odpověděl ji a táhnul ji za sebou. "No tak! Buď mi řekne, kam to jdeme, nebo se otočím a jdu pryč." "To bych ti neradil." Řekl jí tvrdě a ještě zrychlil tempo. Konečně se zastavil. "Co je?" "Peset, chtěl jsem abys tohle viděla." Odhrnul trs trávy a Kira na spatřila ráj. Úplněk ozařoval malé jezírko a to jeho zář rozdávalo dál celé oáze. I když byla už tma, tak na tomto místě bylo pořád světlo. Byla to krása a Kira chtěla jít blíže, ale Sasuke jí zastavil. "Co je?" "Ne, teď tam nesmíš." "Proč?" "Podívej se. Vyplašila bys je." A opravdu. Kira zatajila dech, když viděla jak od lesa přibíhá stádo jednorožců.
"Musím to říct Nikol." "Ne! Ne to nesmíš, pochytali by je." "Ale Nikol už jednoho jednorožce ochočeného má." "No to je jedno, oni stejně za chvilku odejdou a objeví se tu zase až příští úplněk. Prostě je nech volně běhat." "No jasně,ale podívat by se mohla." Už se zvadala, ale Sasuke byl rychlejší. Stáhnul jí k sobě a políbil. "Nikam nechoď. Rozumíš?" "Dobře." Řekla a sklopila oči. Sasukemu to bylo líto, ale nemohl dopustit, aby je někdo pochytal. Chytil tedy Kiru za ruku a táhnul jí za sebou. "Co to děláš? Neříkal si že je nesmíme vyplašit?" "Jo tak buď potichu." Po chvíli plížení se dostali, tak blízko, že by se jich mohli klidně dotknout. Sasuke se otočil na Kiru, byla hrozně krásná, když jí oči zářili jako malému dítěti. Kira pak obrátila svůj zrak na Sasukeho a jejich pohledy se střetli. Sasuke pohladil Kiru po tváři a pak se k ní přiblížil. Byly od sebe sotva pět centimetrů. Poté se políbili. Sasuke pomalu položil Kiru do trávy a rukou jí sjel k nohám. Krátké šaty, které na sobě měla, jí vyhrnul tak, aby se pod ně dostal. Poté se z jejích úst vydal ke krku a pokračoval dál.do výstřihu. Kira slastí zavzdychala. Sasuke se potom pomalu posadil a Kiru si k sobě přitáhl. Sundal jí, jemu překážející šaty a začal jí znova líbat.
Nebylo třeba slov. Oba si uvědomovali, jaké to může mít následky. V tu chvíli si všimli obrovské záře, která vycházela od jezera. "Co je to?" "Další věc, kterou jsem ti chtěl ukázat. Takhle vždycky odcházejí. Podívej." "To je Isis." "Kdo?" "To je jednorožec, kterého Nikol zkrotila." "Je to jejich vůdkyně. Ta vždycky přichází jako poslední, napije se a pak všichni odejdou." "To je úžasný." "Ano je." Řekl nakonec a objal ji. Když všichni odešli a světlo uhaslo, slyšeli ti dva jakýsi křik. "Kiro, KIRO!!!" "Zatraceně." "Ještě se uvidíme Kiro." Pověděl ji a naposledy políbil. Když odešel, tak se Kira oblékla, lehla si ještě do trávy a přemýšlela co se stalo. Když jí konečně Nikol s Kotetsuem našli, nemohli uvěřit, že si tady jen tak leží. "Kiro nastalo se ti nic?" "Ne a mělo by?" "Kde je Sasuke?" "Pryč. Neboj Nikol nic mi neudělal." "Jen aby. Tak se zvedni půjdeme, Kesidy s Kakashim na nás už určitě čekají." "Dobře, jdeme. A Nikol?" "Ano?" "Neříkej Kesidy, že jsme dneska potkali Sasukeho." "Ale Kiro, to já musím, je to kamarádka a tvá sestra, musí to vědět. Obě bychom mohly utratit její důvěru." "Prostě jí to neříkej, až bude vhodná chvíle, řeknu jí to sama." "No…tak dobře."

Na život a na smrt část 12 předposlední díl

20. dubna 2008 v 21:09 | Kesidy |  Povídky Kess


"Co tu děláš?!" "Ahoj Sakuro..no Tsunade mě poslala za vámi, že prý vám mám pomoct." "My tvojí pomoct nepotřebujeme!" řek naštvaně Sasuke. Kibor ho ale ignoroval. "No tak vítej u nás!" řek Gaara, ale hned se vrátil ke Kankurovi. "Která byla zabita tentokrát?!" "Další jonin..jmenovala se Leila Abakana bylo jí 22 let." "Jestli to takhle půjde dál tak v Suně zůstanou jenom muži!" "Neboj se Gaaro mi toho zmetka najdeme a zabijeme ho!" řekl Naruto a Sakura se hned přidala. "Zlámu mu všechny kosti v těle!" řekla a podívala se na Gaaru. "Zaplatí za to!" Sasuke přišel k Sakuře a chytnul jí za rameno. Kibor se na něj překvapeně podíval. Sasuke se jenom usmál. "No tak děkujeme za pozvání Kazekage, ale už se musíme jít připravit." Gaara se na něj podíval. "Dobře! Buďte opatrní.." Všichni se na Gaaru usmáli dokonce i Sasuke a odešli z jeho domu. "Snad budou mít štěstí." Řekl Kankuro a Gaara se na něj podíval a pak se podíval zpět na jeho odcházející přátelé. Kakashi šel ve předu a četl si knížku, za ním šel Naruto za ním Kibor a za ním Sakura a vzadu za všemi Sasuke. Sasuke nespustil oči z Kibora, stále ho hlídal..hlídal spíš teda Sakuru. Kibor si všiml, že ho Sasuke sleduje tak zrychlil a přišel k Sakuře. Ta byla znervózněla, když viděla jak se k ní Kibor blíží, ale stále šla ve svém tempu. "Ahoj Sakuro.." "Ahoj.." řekla Sakura s nezájmem. "Víš chtěl jsem se ti omluvit za to jak jsem se k tobě choval. Byl jsem hlupák. Ovládnul mě vztek." "…Vylekal jsi mě.." "Vím a už se to nestane! Sakuro prosím vrať se ke mně!" a chytnul Sakuru za ruku. Sasuke když to viděl tak málem vybouchnul vzteky.. "Kibore…" "Sakuro prosím…chodili jsme spolu tak dlouho…přece mě znáš víš jaký jsem! Sasukeho neznáš vrátil se sem nedávno a navíc když přišel tak se začaly objevovat ty mrtvé dívky.." "Kibore snad si nemyslíš, že Sasuke?!" "Já si nic nemyslím…Tsunade mě poslala, abych vám přišel pomoct, ale hlavně abych sledoval Sasukeho Uchihu!" "Proč mi ale o tom Tsunade neřekla?!" "Nejspíš ví, že mám pro Sasukeho slabost, jako Naruto a Kakashi..ti taky nic neví.." Sakura se nenápadně podívala na Sasukeho. Sasuke si jejího pohledu všiml..byla v něm nejistota..a strach, obava. "No nic Sakuro půjdu za Kakashim aby mi řekl, co má v plánu." "Jo..zatím.." řekla potichu Sakura začala přemýšlet nad slovy Kibora. Došli na náměstí. "Tak jo bando..já a Naruto se půjdeme porozhlédnout ke škole, ke stánkům a projdeme prostě celé západní území… a ty Sakuro s Kiborem a Sasukem se půjdete porozhlédnout na východ." "Hai!" křikli a zmizeli. Naruto s Kakashim byli zrovna u školy. "Kakashi sensei?!" "Hm?!" "Proč člověk tohle dělá?!" "To nevím Naruto…" "Myslíte si, že Sakura je taky v nebezpečí?!" "Ne, Sakura je silná a navíc jí chrání Sasuke a Kibor." Naruto se uklidnil, Kakashi měl pravdu Sakura je v bezpečí…………………………………………………………………………. Sakura šla ve předu a za ní šel Kibor a pak Sasuke. Byly na východním území a tam bylo prázdno…lidi zde nebydleli, protože je to území, které je daleko od ninjů… Sakura se zastavila když viděla ruiny domů.. "Bože.." Kibor k ní přišel.. "Staré město." "Cože?!" zeptal se nechápavě. "Ty jsi o tom neslyšel?!" "Ne fakt jsem o tom neslyšel!!!" odpověděl Kiborovi Sasuke naštvaně. Kibor se usmál. "Tady byla dříve Suna..ale pak se přestěhovali na západ." "Proč?" "Víš Uchiho..na vesnici zaútočili nájemní ninjové a pomalu zavraždili všechny vesničany…" "A co ninjové?!" "Nikdo tu nebyl..byla to past…všichni ninjové i s Kazekágem šli na pomoct vesnici Vodopádů, ale když tam přišli tak tam bylo asi jenom 50 nájemných ninjů….dalších 1250 zabijáků šlo do Suny.." "Ti co se neschovali tak zemřeli…Když Kazekáge přišel s ninjami viděli jenom spoušť…" "Aha to jsem nevěděl.." řekl Sasuke a sklopil oči. Sakura se na něj otočila.. "Nevěděl jsi o tom…žil jsi jenom ze své bolesti.." "Jak to myslíš?!" zeptal se podrážděně Sasuke. "Asi tak Uchiho..Ty jsi byl malý hajzl, který si myslel, že je jediný kdo zažil bolest…A podívej se co zažila Suna…Ale ty jsi se nestaral o jiné, ale jenom o sebe…" "Zapakuj to!!" vyjel na něj Sasuke a vytahoval si už katanu. Kibor si vytahoval katanu taky. Sakura chytla Kibora za rameno. "Kibore dost! To jsi přehnal!" "Ale Sakuro ty víš, že je to pravda co jsem teď řekl! Dyť ty sama jsi mi to řekla, když jsi přišla k ANBU." Sasuke doufal, že špatně slyší. Sakura se naštvaně podívala na Kibora a pak na Sasukeho.. "Jo řekla…ale na to není teď čas porozhlédneme se tady.." řekla. "Tak fajn já půjdu nalevo a ty Sakuro jdi rovně a ty Uchiho jdi napravo." Řekl Kibor a šel nalevo. "Sasuke já.." "To stačí Sakuro! Raději nic neříkej!" řekl naštvaně Sasuke a odešel napravo. Sakuře se do očí nahrnuly slzy, ale pak se rozešla. Sasuke šel a místo toho aby se kolem sebe koukal tak se mu přehrával předešlí rozhovor... "Asi tak Uchiho..Ty jsi byl malý hajzl, který si myslel, že je jediný kdo zažil bolest…A podívej se co zažila Suna…Ale ty jsi se nestaral o jiné, ale jenom o sebe…" "Zapakuj to!!" "Kibore dost! To jsi přehnal!" "Ale Sakuro ty víš, že je to pravda co jsem teď řekl! Dyť ty sama jsi mi to řekla, když jsi přišla k ANBU." ………….. "To je fakt moc hezký, že si tohle o mě myslela…co myslela! Myslí!" řekl a kopnul do kamene. "kř…" "Co to?!" Sasuke se otočil a jediný co viděl byl stín, který zmizel…Sasuke vytáhl katanu a postavil se do bojové pozice…. "hmm asi jenom náká krysa…" řekl Sasuke a pokračoval v cestě…
Sakura byla na starém náměstí..bylo zaváté pískem. Všude bylo pohozeny různé věci. "Křup" Sakura se podívala a zrovna šlápla na něco, skrčila se a vyhrabala věc z písku. Byla to malá panenka, která měla na sobě zaschlou krev. Je tu už asi 10-11 let od toho incidentu, ale tak krev zůstala. Sakura položila panenku zpět na zem a rozešla se. "Hmm copak tady dělá taková to slečinka sama?" Sakura se otočila, ale nikdo tam nebyl. "Hledáš mě?!" Sakura se znova otočila, ale nikde nikdo. "Jsem tady!" Sakura se otáčela za hlasem, ale vždy tam nikdo nebyl. Sakura nevěděla co má dělat. To místo jí nahánělo místo a teď ještě ten hlas. Ten však pak utichl a Sakura si oddechla, otočila se. "Mám tě." "Whááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Sakuřin hlas se rozlehl po celém starém městě. Bylo to jako ozvěna..Pořád dokola se to opakovalo, její křik. "Sakuro!" vykřikl Sasuke a běžel za hlasem, ale ozvěna ho mátla. Jednou se to ozvalo támhle a pak na druhé straně, pak zase na támhleté straně. Sasuke ztrácel naději a hlavně trpělivost. Bylo to jako začarovaný kruh. Jako by se její křik vůbec neměnil a stále přehrával. Sasuke se zastavil a začal se soustředit……………………………………………………………………………………………………
"Kdo..kdo jsi?!" "Tvoje noční můra…"…………………………………………………………..
Naruto s Kakashim šli zpět ke Gaarovi. "Hej Naruto!" ozvalo se za nimi. "Kakashi sensei!! Naruto!!" Otočili se. "Jsme tu na příkaz Tsunade." "Cože?!"…………………..
"Takže jsi to ty! Ten co zabíjí ty dívky!" "Jo…jsem…" "Proč to děláš?!" "Protože mě to náramně baví!" Sakura se na něj podívala vražedně. "Kdo jsi??!" "Už jsem ti to říkal..Tvoje noční můra!" Ten chlap nebo podle hlasu spíš kluk, byl velkej jako Sasuke. Jeho obličej byl pokrytý jizvami, které hnisaly. Byl to strašný zápach. Ten kluk byl podle všeho psychopat. "Jak se jmenuješ?! A odkaď jsi!" "K čemu?! Když zemřeš." "To se ještě uvidí!" řekla a zaútočila na něj. Hodila po něm kunai nože a shurikeny. "To je vše co umíš?!" "Jestli chceš víc tak můžu! Není problém!" řekla a začala dělat pečetě. "Hm konečně to bude zajímavé…" "Sigon Honotojo no jutsu!" (vymyšlené jutsu) vykřikla Sakura a zmizela. Usmál se.. "Víš tohle jutsu je dobré, pokud…." Sakura se objevila za ním a probodla ho. "Pokud to jutsu neznáš.." ozvalo se za ní. A odhodil Sakuru 100 metrů od sebe. Sakura letěla velkou rychlostí a zády napalovala do ruinách. Zastavila jí až 10 zeď. Sakura spadla na zem a v pusy jí vytekla kaluž krve. Spadla na zem a zkoušela dýchat ale vycházelo z ní jenom sípění. Muž se k ní pomalu přibližoval. A Sakura konečně začala dýchat. Došel k ní. "Víš co..už mě nebaví hned oběť zabít..Tebe si vychutnám..tvoje bolest bude moje potěšení!" řekl a kopl jí do břicha. Sakura bolestí zatnula zuby a pěst. Nevydala ze sebe ani hlásku. Chytnul jí pod krkem a zmáčknul jí ho. Sakura ho chytla za ruce a začala mu je drtit. Pustil jí. "Ty děvko!" a dal jí pěstí. Sakuřina hlava se otočila a napálila hlavou do zdi. "Zhebni!" zařičel na ní. Sakura celá od krve se sesunula na zem. "Tohle je tvůj konec..Sakuro…"………………………………
"Jak to myslíte, že vás poslala Tsunade?!" "No poslala.." "A proč vás neposlala s Kiborem?" "S Kiborem?!" "Jo s Kiborem.." Jeden s ANBU se otočil na druhého a něco mu pošeptal. "Co se tu děje?!" zeptal se Kakashi. "Ten muž co jste ho viděli nemohl být Kibor.." "Proč?!" "Protože Kibor už není ANBU, byl vyloučen za agresivní chování." Řekl druhý ANBU. "Ale byl to on Kibor!" "Tak to máme potíže!" ……………………………………………………………………………………………….
"Sakra! Takhle jí nenajdu!" Sasuke pořád bloudil. "Co když to je…genjutsu?!" a měl pravdu. "Kai!" řekl a objevilo se pravé místo, kde je. Rychle se rozeběhnul za Sakurou. Cestou potkal Kakashiho s Narutem a s dvěma ANBU. "Sasuke!" "Co se děje Naruto nemám čas! Sakura je v nebezpečí!" "My víme a víme kdo to dělá!" "Kdo?!" Naruto se nadechl.. "Kibor!" "Cože?!" "Celou dobu to byl on! Je agresivní, ale když byl se Sakurou tak byl v klidu..když ho ale opustila tak se naštval a začal vraždit dívky v jejím věku, protože mu přeskočilo a myslel si, že každá dívka je špatná, ale on je ten co je špatnej! Přeskočilo mu z toho, že ho Sakura opustila a začal dívky nenávidět!" řekl jeden z ANBU……………………………………………………….Sasuke vylítl jako střela, že ho Naruto a ani Kakashi s ANBU nemohly dohonit. Sasuke na místo, kde se měli rozejít. "Kam teď Sasuke!" řekl udýchaný Naruto a za ním byl Kakashi a ANBU. "Měla jít rovně!" řekl. "Dobře!" řekl Naruto a všichni se tam rozeběhli………..
"Sakuro tolik toužíš vědět kdo jsem?! Tak se podívej..naposled." řekl a svůj obličej se mu přeměnil. "K-Ki-Kibore?!" "Správně! Doufám, že teď trpíš jako já! Sbohem Sakuro!" "P-proč……………………………………………………………………………………
Sasuke doběhnul na náměstí a viděl jí tam Sakuru. Ležela na zemi a on měl pocit že mu praskne srdce. Jeho oči se rozšířily a začal se klepat. Rychle k ní běžel. "Sakuro!!" Naruto s Kakashim a s ANBU doběhli po chvilce za ním. "Sakuro…" pošeptal Naruto, když viděl jak Sasuke zvedá její bezvládné tělo. "Néé Sakuro prosím! Sakuro!!!" "Kakashi musíme Kibora najít!" "Dobře jděte.." řekl se smutným hlasem Kakashi a ANBU zmizeli. Naruto se pomalu přibližoval k Sasukemu. V Narutových očích byly slzy došel k Sasukemu a k Sakuře. Byla celá od krve a její obličej byl modrý. Na krku bylo vidět, že jí škrtil. Měla otevřené oči. Sasuke jí svíral ve svém náručí a stále opakoval její jméno. Podíval se na ní. Na její pohled. Její oči byly vyhaslé. Její oči vždy zářily, ale teď už ne. Sasuke jí oči zavřel a na Sakuřin obličej padaly velké slzy. Kakashi po chvilce se došoural k nim. "Sasuke musíme jít. Vezmi Sakuřino tělo a odneseme zpět do Konohy. Tam jí pochováme.." Sasuke nic neřekl. Vzal její bezvládné tělo a šel. Naruto byl v šoku, stále koukal na místo, kde před chvílí ležela. Když došli do Suny, tak se tam na ně všichni koukali. Lidi vycházeli z domů a koukali co se stalo. Byl slyšet šepot. "Další oběť…" lítalo ze strany na stranu. Za chvíli se objevil Gaara s Kankurem a uviděli to. Zhrozili se. Gaara přišel k Narutovi. Sasuke se nezastavoval. Dál šel do Konohy. "Naruto je mi to líto." Řekl Gaara a Kankuro. Naruto se na něj se vděkem podíval a rozešel se za Sasukem. Kakashi řekl Gaarovi, že tu jsou ještě dva ANBU, takže mu nahlásí co se stalo a pak odešel. Cesta byla dlouhá a ani jeden z týmu nepromluvil. Sasuke se stále koukal před sebe a na Sakuru. Její tělo bylo chladné i přes slunce, které hřálo. Došli do vesnice. Opět každý se podíval co se děje a kdo to je. Vzduchem se hemžilo věta. "To je Sakura Haruno! Je mrtvá!"………………………..
Tsunade byla v kanceláři a podepisovala papíry. "Tsunade!" vlítla do kanceláře Shizune. "Co se děje!" křikla na ní Tsunade. "Jde o Sakuru!" "Co je s ní?!" zeptala se, se strachem. "Je mrtvá!" Tsunade ihned vylítla z kanceláře a běžela ven. Tam jí uviděla. Sasuke tam stál přede dveřmi s ní v náručí. Tsunade myslela, že se na místě zhroutí. Přišla k Sasukemu a pohladila s třesoucí rukou Sakuru. Sklonila hlavu. "Sasuke prosím odnes Sakuru dovnitř." Sasuke neopověděl a odnesl Sakuru. Tsunade tam zůstala stát. Naruto jí přešel a následoval Sasukeho. Kakashi se zastavil u Tsunade. "Kdo to udělal?!" zeptala se. "Kibor.." řekl Kakashi a šel za ostatníma. Sasuke Sakuru položil na stůl a koukal na ní. Naruto svou ruku opřel o jeho rameno a společně koukali na Sakuru. Sasuke se nahnul k Sakuře a políbil jí. "Já tě pomstím Sakuro! Přísahám!"..........................


Láska mění:) informace

20. dubna 2008 v 15:20 | Kesidy |  Povídky Kess
ahojky:) takže tady jsou informace, které mi budete muset vyplnit a poslat na e-mail..kdo mi to na e-mail nepošle, tak bude nahrazen někým jiným..dávám vám 14 dní...
1)Jméno a přijímení
2) Věk, váha, výška (věk musí být v limutu, který byl u hodností dán)
3) jak vypadáš (popsat nebo poslat fotku samo, že jak chceš vypadat v anime:-D)
4) tvoje zájmy
5) tvoje povaha
6) od kaď jsi
7) tvoje minulost
rozhodla jsem se, že techniky vám vymyslím podle sebe..snad vám to nebude vadit..

můj e-mail je: Kesidy7@seznam.cz

Amazonky vs Sparta část 9

19. dubna 2008 v 19:15 | Kesidy |  Povídky Kess
Tak tady je další díl..zítra zveřejním další díl Na život a na smrt:-)
Sasuke chytnul Sakuru za pusu a pořádně jí zmáčknul , že Sakura nemohla ze sebe vydat ani hlásku. "Co si sakra myslíš! Jsi jenom slečinka, která měla štěstí, že se narodila do urozeného rodu! Ale jsi stejná jako všichni ostatní!" Sakura se mu koukala do očí a v jejích očích byla nenávist..jak toho kluka nesnášela! Nejraději by mi kunaiem probodla srdce, ale věděla, že nemá šanci..………………………….
"O Kesidy?! Proč o ní?!" "Takže jsi její sestra…no podívejme se…" řekl Kakashi a prohlídl si jí. Kira z něj dostala strach..ten jeho pohled byl nesnesitelný, ale nedala to na sobě znát. "Víš, že mi tvá sestra vzkazuje, že pokud se tě dotknu jenom jedním prstem tak mě prý zabije." "Kesidy?! To že řekla?! To sotva!" "Proč? Vy snad nemáte dobré sesterské vztahy?" "To fakt nemáme…" Kakashiho tohle velmi zajímalo.. "Proč ne?!" "A jako proč tě to zajímá?!" "Protože mě zajímá všechno, co se týká Kesidy!"………………………………………………………………………………………………
Naruto šel po schodech nahoru do ložnice, kde byla Hinata. Došel tam a otevřel dveře, Hinata stála u okna a po tvářích jí tekly slzy. Naruto zesmutněl a opřel se o zeď a čekal až na něj Hinata promluví. Čekal asi 10 minut a už mu to přišlo jako věčnost takže promluvil první. "Ty se na mě zlobíš?" ale žádná odpověď. "Hinato…" řekl a přišel k Hinatě a zezadu jí objal. Hinata se mu, ale z obětí vyprostila. "To se mnou nebudeš mluvit?!" Hinata se na něj naštvaně podívala a šla ke dveřím. Naruto se naštval. "Hinato! Já za to nemůžu!" "Tak něco udělej!" "A co mám jako udělat?! Postavit se Spartě?!!" "Jo! Třeba! Cokoliv! Ten kluk Shikamaru je s tebou! Souhlasí, že ten boj je k ničemu!" "Ty jsi se zbláznila Hinato! To nemá cenu! Nemáme šanci postavit se proti Spartě!" "Ale s námi ano!" "Cože!" Hinata k Narutovi přiběhla a chytla ho za ruce a koukala se mu do očí. "Naruto spoj se s námi Amazonkami! Společně se Shikamarem je zničíme! Zničíme Spartu!" "Hinato, zapomněla jsi, že i já jsem Sparťan!" "Ale…" Naruto nenechal Hinatu domluvit práskl dveřmi a odešel. Hinata tam zůstala stát s pusou otevřenou a smutně si oddechla a posadila se na postel a přemýšlela jestli nemá odejít………………………………………………………………………………………………
"Au to bolí nechte mě být! Vy ubožačky!!!!!" "Kdepak dostaneš to co si zasloužíš!" řekla Ino a začala jí rvát vlasy. Temari jí zase lámala ruku, Tenten nohu a Kolka ta jí sebrala brýle. "Od kaď ho znáte?!" zeptala se Kesidy a Tsunade se nadechla, ale v tom uslyšely obě dvě. "Auuuuu!!!!!!!!!!!!!!!! Nechte mě být!! Pomóc!!!!" rychle vylítly z ošetřovny ven… "Co se to tu sakra děje?! Co to má znamenat?!" Holky se podívaly, kdo to je..byla to Tsunade. "Paní..my..my.." Karin vstala. "Tyhle holky jsou blázni bez důvodu mě napadly paní! Já jsem jim vůbec nic neudělala, jenom jsem se procházela a ony na mě zaútočily!" "Ty náno!" křikly na ní holky a vrhly se na ní znovu. Tsunade to sledovala s velikou žílou na čele, která jí zrovna vylezla. Kesidy se nadechla a přišla k děvčatům a oddělila je od sebe. Kolka která držela brýle je vyhodila do výšky a spadly k nohám Kesidy. Dívky se seřadily Tsunade jim dala veliké kázání a hlavně Ino, Temari, Tenten a Kolkce. Karin byla ušetřená, protože to nasvědčovalo tomu, že opravdu byla nevinná. "Takže se to už nebude opakovat! Je vám to jasný?!" "Ano je paní.." "Fajn." Řekla Tsunade a vyrazila do svého domu. Karin se oprášila a s usmála se a pak zvedla hlavu a všimla si.. "K-k-Kesidy?!" "Jak jsi mi to řekla?!" "P-promiňte sensei!" Kesidy k ní přišla. "Vím co jsi zač Karin! Takže mě neoklameš! Dávej si na mě pozor! Jsi nejhorší moje žačka, takže si moc nevyskakuj!" řekla Kesidy a otočila se a šla do svého domu. Dívky to sledovaly velmi pobaveně, ale Karin se to nelíbilo tak na Kesidy vyplázla jazyk, ale i když Kesidy byla otočená zády, tak to viděla(já mám oči všude:-D) zastavila se. Karin měla v tu chvíli srdce v krku. Temari, Ino, Tenten a Kolka to sledovaly napjatě a čekaly co se stane. Všechny doufaly, že jí Kesidy dá pěstí, že odlítne 100 metrů, nebo že jí Kesidy pošle ke Sparťanům..Kesidy se ale jenom otočila a zůstala stát. Pak si všimla brejlí, které byly u jejích nohou. Usmála se a pravou nohu nadzvedla a pak jí položila na zem. Zakřupalo to a Karin se sesunula k zemi. Její brejle byly na placku! Dívky dostaly záchvat smíchu a Karin měla na krajíčku. Kesidy se na ní podívala a jediný co řekla bylo "Hups." A odešla domů. Holky se pobaveně sebraly a odešli s posměšným výrazem na tváři na trénink. "Tak za tohle mi zaplatíte!" řekla Karin a vzala si do ruky brýle……………………………………………………………………………..
Naruto šel po cestě a přemýšlel co mu Hinata dneska řekla. Stále mu to vrtalo hlavou. "Hej Naruto!" Naruto se otočil a viděl.. "Ahoj Shikamaru…Kibo co ty tu děláš?!" "Ahoj Naruto jenom jsem teď Shikamarovi řekl, že máme dalšího vězně..a to další Amazonku." Řekl Kiba a usmál se. Naruto vykulil oči. "A koho?!" "Jednu z nich…nevím jak se jmenuje, ale je to fakt fešanda…ty Amazonky jsou ale kus! Bože a tahle je taková dračice…Netrpělivá, přesně můj typ.." Shikamaru se na Naruta podíval a ten pochopil co Shikamaru má v plánu, ale zakroutil hlavou ať mlčí. "No nic půjdu se na ní podívat.." řekl nadšeně Kiba a zmizel…………………..
Sasuke jí pustil a postavil se. Sakura se nadechla a rukou nabrala hlínu. "Tak vstávej půjdeme zpět!" Sakura jak vstala tak mu hodila hlínu do očí. Sasuke byl ale rychlejší a otočil se. Sakura rychle utíkala pryč. Když se Sasuke otočil tak Sakura byla od něj asi tak 5 metrů. Rychle se za ní rozeběhnul. Sakura běžela jak nejrychleji mohla neotáčela se za sebe, stále koukala jenom před sebe. Sasuke běžel za ní a stále si něco brblal. "Že já jsem Kakashiho poslechl..Já tu holku nesnáším! Kdybych mohl tak jí zabiju!" Už jí doháněl. Sakura se dostala do lesa. Rychle vyskočila na strom a schovala se za něj. Sasuke přiběhl k lesu. Podíval se na les. "Sakra!" řekl a vběhl do lesa. Vytáhl katanu a šel po stopách, které jeho vězeň zanechal. Sakura se vydýchávala a připravovala se na útok.. Konečně došel tam kam Sakura chtěla. Sasuke se zastavil a porozhlédl se, protože na to místě končily stopy. Sakura zaútočila, srazila ho na zem. Sasuke to nečekal a jak ho Sakura srazila tak mu vylítla katana do vzduchu. Sakura na něm seděla obkročmo a Sasukeho katanu chytla do ruky a dala jí k Sasukeho krku. "Hni se a zemřeš!" řekla a postavila se na nohy. Sasuke poslechl. Sakura se usmála, ale v tom něco zachrastilo a Sakura se otočila, co to bylo a Sasuke toho využil a podkopl Sakuře nohy vzal si kunai do ruky a lehl si na Sakuru. Tentokrát Sasuke položil kunai Sakuře ke krku. "Nějak se nám to prohodilo…" řekl posměšně Sasuke. "No neřekla bych.." řekla Sakura a v tom ucítil Sasuke svojí katanu opřenou na svých zádech.. "Tohle se tímhle víc komplikuje.." řekl Sasuke a Sakura se vítězně usmála. "No moc se nesměj..Já se nevzdám.." "To já taky ne!" řekla Sakura jasně. "Tak to tu budeme asi hodně dlouho..Mě to nevadí..já ležím docela pohodlně." Řekl a čekal Sakuřinu reakci.. "No taky si nestěžuju dá se to zvládnout.." řekla zase Sakura. Jejich srdce bušily velikou rychlostí a stále si koukaly do očí. "Jsi si vědomá, že takhle tu budeme dlouho..jestli se nevzdáš." "No asi jo..když ty se nevzdáš.." Sasuke se musel usmát..Sakura se ale usmála taky. Podívali se na sebe s úsměvem. "To jsi pořád takováhle?" "Asi ano.." "Co se to děje?" "Co myslíš?" "Proč tě nezabiju, když mám možnost.." "To samé si říkám i já.." řekla Sakura a podívala se na Sasukeho.. "Je to špatně..takhle to nemá být.." "Nemá..ale je.." Sasuke jí kunai nůž přitlačil ke krku. Sakura v tu chvíli, chtěla udělat to samý, ale Sasuke jí vyrazil katanu z ruky. Sakura se začala vzpírat a tak jí Sasuke chytnul ruce a zablokoval jí tak, že se nemohla pohnout. Její oči zase vyzařovaly nenávist. Mohl z ní slézt ale neudělal to..Sakura se stále snažila svoje ruce uvolnit. Sasuke se k ní naklonil a pošeptal jí do ucha. "Ty se opravdu nevzdáváš.." "Nikdy!" Sasuke se jí podíval do očí a pak se už neudržel a políbil jí. Sakura se vzpírala a snažila se něco říct a v tu chvíli ji Sasuke strčil jazyk do pusy. Sakury pevná vůle pomalu vyprchávala a i sama podlehla tomu co se teď odehrávalo. Nechala se unášet a to samý i Sasuke. "Sasuke?!" Sasuke rychle vylítl do pozoru. Sakura vyskočila taky. "Na-Naruto?! Shikamaru?!" "Tak tohle bych nečekal.." řekl Shikamaru a Naruto byl zaskočený právě tím, co teď viděl. "Kluci…já …já vám to vysvětlím!" řekl Sasuke.. "V klidu Sasuke mi tě chápeme.." "Jak to myslíte?!" "Stalo se nám to samé.." "Cože?!" "Sasuke tady to řešit nebudeme…pojď s semnou a i s touhle holkou…" "Sakura! Jmenuji se Sakura!" " Jo jasně promiň…takže se Sakurou ke mně domů..promluvíme si.." Sasuke váhal ale pak se rozešel za klukama a Sakura šla vedle něj…. Nikdo si nevšiml, že je někdo sleduje …"Koukám, že ssse vše rychle otáčí proti mně…..Musssím to změnit, jinak moje vláda bude u konce.."…………………..
"Proč tě tolik zajímá moje sestra…Počkej ty jsi od AKATSUKŮ! Proti vám bojovala na severní straně našeho území." "Hm chytrá…jo přesně tak..a můžeš hádat, od koho mám tu jizvu přes oko…správně od tvé sestry a to oko není moje, ale mého přítele, kterého zabila její kamarádka, kterou jsem potom zabil!" "Kesidy neměla kamarády…jak ta její kamarádka vypadala.." "No…na to, že to byla její kamarádka tak vypadala, že jí bylo přes 30. Červené vlasy…modré oči…štíhlá..vlastně by se dalo říct, když nad tím teď přemejšlím, že si byly hodně podobné a byla to jejich velitelka…" Kira vylítla proti Kakashimu, ale zastavily jí mříže. "Ty hajzle!!!!!!" Kakashiho překvapilo její chování. "To nebyla její kamarádka!!! Ale naše matka!! Ty jsi zabil naší matku!!! Ty hajzle! Nenávidím tě!!" Kakashi byl zaskočený… "Neměla zabít mého přítele!" "Byla válka!" "Ano byla! Takže na co si tu teď stěžuješ zemřela v boji!" "Kesidy tě měla zabít!" "Bude mít tu šanci.." "Cože?!" "Ona má o tebe strach…vyměním jí za tebe a konečně si s ní vyřídím účty!!" "To si myslíš, že bude souhlasit?! Ty jí neznáš!" "Neznám..ale zkusím to…když nebude souhlasit, tak zemřeš.." řekl Kakashi a odešel z věznice. Kira tam stála a pak sjela o mřížích dolů na zem a začala brečet………………………………………………………………….
Naruto otevřel dveře a vešel dovnitř. "Naruto proč jsem sem měl jít?!" zeptal se Sasuke a Sakura jenom sledovala rozhovor společně se Shikamarem. "Počkej a uvidíš.." řekl záhadně Naruto. Sasuke se podíval na Sakuru a ta nechápala stejně jako on. Pak byly slyšet kroky a pak se objevila štíhlá postava. Sakura zalapala po dechu. "Hinato!!" křikla a běžela k Hinatě, které když jí uviděla tak jí běžela naproti. "Sakuro!" "Hinato! Tak žiješ!" "Ano žiju.." řekla Hinata a v očích měla slzy. "Počkej Naruto ty jsi tu držel Amazonku?!" "Jo přesně tak Sasuke držel…" řekl Naruto a přišel k Hinatě a ta ho chytla kolem pasu. "Ale teď už jí tu nedržím…já miluju jí Sasuke…a ona mě! Jsem schopný udělat cokoliv!" Sakura na to koukala překvapeně jako Sasuke.. "No Sasuke nekoukej na mě tak! Dyť jsem tě načapal se Sakurou jak se s ní líbáš..a kdybych tam nepřišel se Shikamarem tak nevím jak by to skončilo." "Co..to..nebylo tak jak to vypadalo!" "Ale Sasuke to vyprávěj někomu jinýmu.." řekl Shikamaru a Sasuke ho probodl pohledem. Sasuke si nechtěl přiznat to co asi začíná cítit k té protivné dívce. "Sasuke? Halo?!" Sasuke se na něj podíval co po mě chceš Naruto?! Já odvedu tu holku zpět do cely a pokud se Amazonky nevzdají tak zemře!" Sakura se na něj podívala s bolestí a otočila hlavu pryč, aby Sasuke neviděl, že brečí. "Já…" "Sasuke no tak..dyť k ní něco cítíš!" "Já….ne nic k ní necítím a ty Naruto jsi můj kamarád a proto ti dávám dva dny abys ses téhle holky zbavil…nebo tě nahlásím!" řekl Sasuke a chytnul Sakuru za ruku a odtáhl jí pryč z Narutova domu. "Sakuro!!!" křikla Hinata a chtěla za ní běžet, ale Naruto jí zastavil. "Hinato nech toho..prosím." Hinata se na Naruta podívala a pak ho objala a začala brečet. Shikamaru si nešťastně oddechl a odešel pryč. Cestou do věznice Sakura nepromluvila a ani Sasuke. Dal jí do cely a podíval se na ní. Její pohled vyzařoval bolest a tu Sasuke nemohl unést, a proto raději odešel pryč. Sakura si pak všimla Kiri, která ležela na zemi. "Kiro! Kiro!" Kira se na Sakuru podívala.. "Sakuro.." řekla smutně.. "Co se stalo udělal ti ten chlap něco.." "Ne..nic…jenom jsem zjistila, že to byl on, kdo zabil mojí matku.."……………………………………………………………………………………
Kesidy šla právě od Tsunade a mířila si to rovnou domů. Myšlenkami byla mimo. Došla domů a šla se umýt. Hodila přes sebe ručník a obalila se jím a svoje červené dlouhé vlasy si rozpustila. Vešla do pokoje. "No koukám, že Itachi měl pravdu.." Kesidy se zarazila.. "Ten hlas.." Její oči se rozkmitaly a její srdce se málem zastavilo.. Pomalu se otočila.. "Ty!" řekla vztekle ano byl to on Kakashi.. "Jak jsi se sem dostal?!" "Docela jednoduše.." řekl. Kesidy si vzala do ruky kunai nůž. "Myslím, že nejsi na boj oblečená.." řekl a Kesidy po něm kunai hodila. Kakashi uhnul jen taktak, protože o palec a měl by ho v hlavě. "Být tebou tak bych se uklidnil, protože jestli se neuklidníš tak zemře tvá milovaná sestřička…" "Neublížil si jí, že ne!" "Ne…mám pro tebe nabídku.." "Nabídku a jakou?!" "Vyměním tvojí sestru za tebe!" "Cože?!" "Jo jestli máš svojí sestru ráda, tak se za ní obětuješ ne?" Kesidy nic neřekla. Kakashi k ní přišel a podíval se na ní. "Vyrostla jsi.." Kesidy se na něj chladně podívala. "Proč bych jí měla za ní obětovat?!" Kakashi se k ní nahnul a pošeptal do ucha. "Protože je to tvoje jediná příbuzná.." řekl a Kesidy ho chytla pod krkem. Její oči byly plné bolesti. "Vím, že jsem ti zabil matku..ale ona zabila mého přítele…" "Já se ale pomstím…" "Budeš mít tu možnost…když se vyměníš za svojí sestru.. Zítra ve 12 přesně na hranici Sparty a Amazonek a to sama.." řekl a vyskočil ven oknem. Kesidy koukala na místo, kde před chvílí byl. Teď se musela rozhodnout…………………………………………………………………….
Naruto seděl u krbu a koukal do ohně. Hinata si k němu sedla a opřela se mu o rameno. "Hinato…Sasuke má pravdu.." "Cože?!" "Není to možné, ne když jsem sám proti Spartě…" "Nemusíš být sám!" "Sparta je můj domov…" "Ale Naruto!" "Hinato…zítra prosím než přijdu domu tak ať už tu nejsi." Řekl Naruto a odešel z domu. Hinata na něj koukala zaraženě. Měla pocit, že v ní teď něco zemřelo..Vstala otevřela dveře a vydala se nazpět k Amazonkám……………………
"Hej Sasuke!" "Hm? Co je Kabuto?!" "Máš jít za pánem.." řekl a zmizel. Sasuke se nadechl a vyrazil za Orochimarem. "Volal jste mě pane?!" "Ano..pojď dál…" řekl a Sasuke ho poslechl a vešel dovnitř. "Co potřebujete?" "Změna plánu Sssasssuke….rozhodl jsssem sssse, že sss Amazonkami není možno vyjednávat…a proto dceru jejich paní zabijeme!"…………………………………………………………………….

Touha 2

19. dubna 2008 v 13:13 | kolka |  Povídky kolky
Takže dávám jsem další díl nové povídky, nevím jestli se teda moc líbí, ale slíbila jsem to Kess a Kiře, takže tady je další díl XD
"Uchiha Itachi?" "Hatake Kakashi! Kolik je to let? 12?" "Ty.." "Promiňte, rád bych zůstal, ale nemohu sbohem." "Jako nikam nejdeš dokavaď tě držím, tak se ani nepohneš!" "O málem bych zapomněl." "Co?" "Ne nedívejte se mu do očí…."
"Zatraceně co se stalo?!" zeptala se Kira. "No bezva ségra, zase si ho nechala pláchnout. "Víš co, dej mi pokoj!" "No tak počkejte, vy dvě, nemůžete být chvilku v klidu?!" Okřikla je Nikol. "Isis, co se přesně stalo?" "Já nevím, taky jsem byla pod genjutsu, ale u něčeho si nejsem moc jistá." "Jo a u čeho?" "Neříkal náhodou něco o tom, že už kdysi jednorožce zkrotil?" "Jo zmínil se o něčem takovém. Proč? Víš o tom něco?" "Myslím, že jo. Před několika lety se v naší dimenzi začal vyprávět příběh, o záhadném chlapci co zkrotil jednorožce. Nikdo kromě panny nás zkrotit nedokáže a tenkrát jsme to považovali za výmysl, ale teď jsem toho důkazem." "A jak mi to pomůže?" "No stalo se to v den té tragédie." "A to mi říkáš až teď?" "Měli jsme to za mýtus." "Fajn, tak dík, ještě tě dneska zavolám, teda jestli s námi nechceš jít na vyhlášení kageho." "Ne myslím, že půjdu domů a že jim řeknu, co se tady stalo." "Dobře, můžeš jít." "Tak pojďte, ať tam nepřijdeme pozdě, Nikol, můžeme?" "Jistě, jdeme."
"Všechny vás vítám, tímto chci konečně na veřejnosti prohlásit, že odstupuji z funkce hokage a jmenuji jím nového a schopnějšího člověka." Prohlásila nahlas Tsunade stojící na balkóně. "Tak a teď prosím přivítejte vašeho nového obránce."
V tu chvíli Naruto vyskočil na zábradlí balkónu a zakřičel. "Ode dneška jsem váš nový hokage, Rokudaime hokage. Naruto Uzumaki, TOMU VĚŘTE!!" všichni se začali smát a tleskali. Potom se Kakashi, Kesidy, Kira a Nikol vydali za Narutem, aby mu poblahopřáli. "Můžeme dál?" zeptala se Nikol. "Jistě a kdo…Nikol?" "Ahoj Naruto." A tak si zase povyprávěli a představili se. "Takže Naruto, dneska povinně na Ramen jasný?!" "Na to se mě nemusíš ptát dvakrát, na to si udělám čas vždycky." Řekl Naruto a zazubil se. Všichni už odcházeli až na Kiru. "Na tak ségra, jdeš?!" "Já hned přijdu." "No copak je Kiro, potřebuješ něco?" "No já jen, že jsi se zmínil o tom svém kamarádovi, jak utekl. Nemůžeš mi o něm něco říct?" "Jistě, ale proč?" "No jen mě to zajímá." "Dobře. Takže, už je to opravdu hodně let. Sasuke odešel z vesnice za Orochimarem." "Orochimarem? To snad ne?" "Ty ho znáš?" "No jasně, to přece on zabil Sáru. A jak se Sasuke jmenoval dál?" "Uchiha." "On je bratr Itachiho?" "Ano." "A jak Sasuke vypadal, mám takový dojem, že ho znám."
"Tak se podívej, novější fotky nemám, tenkrát jsme byli genini a jsou to fotky z naší první opravdové mise. Toto je Sakura a tady je Sasuke. Už je to dávno." Kira byla úplně mimo, byl to ten kluk, ano určitě to byl on. Nebyly pochyby. "Kiro? Kiro! Jsi v pořádku?" "Jo jasně, promiň jen jsem byla trochu mino. Tak dík a já už půjdu. Určitě na mě čekají." "No ale říkala jsi, že ho možná znáš." "Ne to není on, jenom jsem si to myslela, ale není to on. Promiň. Ještě se dneska uvidíme, měj se." "Dobře."
Kira vyšla z Narutovi kanceláře a byla plně zabraná do svých vzpomínek….
FLASHBACK
"Prej jsem slabá, cha já jim ukážu." Vztekala se Kira a šla rovnou do lesa na své místečko, kde obvykle trénovala. I tentokrát to nezůstalo bez tréninku. Otec jí řekl, že se neubrání ani kočce, to přehnal!!! Však ona mu ukáže!!! Trénovala dlouho do večera, už se začalo stmívat a Kira byla unavená. Rozhodla se že už půjde domů, když na ní někdo zaútočil. Byla vysílená po tréninku a neměla vůbec žádnou čakru. Tomu člověku do obličeje neviděla, ale bylo jí jasně, že přítel to nebude. Postavila se tedy do bojové pozice a snažila se, aby na ní nebylo vidět, jak moc je vysílená. Ten ninja mumlal něco o tom, že je dcerou váženého klanu a že půjde s ním, ale to Kiru nezajímalo. Kdyby nebyla vysílená, tak by se po něm hned vrhla, ale takhle byla schopna po něm hodit jen shurikeny. "To je všechno co umíš holčičko?! Tak to bude snadné." Ale nebylo, jako zázrakem, se před Kirou objevil chlapec, mohlo mu být tak 15 (poznámka autora: Kiře bylo 14) a postavil se tomu neznámému ninjovi. "Sasuke co tady chceš!" "Rozhodně ne to co ty a teď koukej vypadnou, než si ublížíš." "Vtipné, chceš snad tuhle princezničku chránit?! Jak dojemné, abych se nerozbrečel." "A dost!!!!" Sasuke se proti neznámému ninjovi vrhl a za chvilku ležel přepadlík na zemi. "To tě naučí, zahrávat si s kým nemáš. To jsem zvědav, jak to vysvětlíš pánovi!" řekl omráčenému muži Sasuke a pak se otočil na Kiru. "Omlouvám se co můj parťák způsobil, už se to nestane." Řekl a odešel. "Počkej!" křičela za ním Kira, ale už bylo pozdě, odešel. Nikomu o tom neřekla, stejně by jí nikdo nevěřil……
KONEC FLASHBACKU
"No konečně Kiro, co ti tak dlouho trvalo." " Jo promiňte." "Tak co holky, dáte si se mnou skleničku?" "Já ne." Řekla Kira. "Já taky ne, stačilo mi to včera, běžte s Kess sami." Řekla a mrkla na Kakashiho Nikol. Ten se však zamračil, ale bylo vidět, jak se mu pomalu vybarvují tváře do červena. "Tak teda jdem." Řekl nakonec a s Kesidy odešel. "Nikol, co jsi mu nakukala? Celej zrudnul." "To víš, no. Vypadá to, že má Kess nápadníka. Jenom musíme zjistit, jestli se jí Kakashi také líbí." "No tak na to si odpovíme sami ne?" řekla Kira a obě se začali smát. "Tak Kiro, chceš tady provést, nebo se projdeš sama." "Ne díky zvládnu to sama." Řekla s úsměvem. "tak dobře, já jdu k bráně. Jak jsem včera klukům slíbila, pak se uvidíme jo?" "Jasně." A rozešli se. Nikol si to zamířila, přímo za Izumem a Kotesem (nevím jak se to skloňuje) a Kira šla na opačnou stranu. Došla si to až k místu kde se setkali s Itachim a sedla si tam k vodě. Pak ale uslyšela praskot větví. Otočila se, ale nikoho neviděla. "Asi to byl jenom vítr." Řekla si pro sebe, ale pak to slyšela znova a bylo to hlasitější. Otočila se a zase nic. Už jí to připadalo podezřelé a tak se zvedla a rozhodla se, že odejde. Když v tom…..
"Opravdu?" "Ano a když jsme byly ještě malé, tak mě přivázala k posteli lanem z čakry." Smála se Kesidy, když vyprávěla Kakashimu Kiřino a své dětství. "Do dneška je praštěná, ale je to moje sestra. I když to tak nevypadá, tak se máme hrozně rády a nikdy bychom se navzájem nenechaly ve štichu." "No jasně, tak to má být.A jak jste se seznámily s Nikol?" "No, asi před 7 lety přišla do Suny. Nikoho tam neznala a tak nás Gaara požádal, protože jsme stejného věku, jestli bychom jí nemohli všechno tady ukázat. Přišla nám jako fajn holka a tak se z nás staly přítelkyně. Opravdu nerozlučné." "To je dobře, vypadá to, že už tolik nemyslí na minulost, i když nevím." "Kakashi, kolik je hodin?" "No bude pět pryč." "To je dost měli bychom se vrátit, nebo bůh ví co moje sestra provede." "Tak jdem."
"Kiro, Nikol? Jste tady?" "Asi ještě nepřišli, no co jsou dospělé." "Taky pravda." Bohužel nebo bohu dík, Kakashi ztratil rovnováhu když zavíral dveře (to má z toho chlastuXD) a spadl na Kesidy. Ležela pod ním a bála se i dýchat. "Je, promiň." Řekl Kakashi a byl rudej až za ušima. Kesidy mu chtěla něco říct, ale nemohla. Jako by jí v krku vyschlo a břiše měla motýly. Kakashi na tom nebyl o moc lépe. Myslel, že mu snad srdce vyskočí z hrudi. Ne on nemyslel, nemohl, protože pořád ležel nad "bezmocnou" dívkou. Konečně se pohl, chtěl se zvednou, aby se Kess taky zvedla, ale jeho tělo udělalo pravý opak. Kakashi se sehnul ke Kesidy ještě víc a políbil ji. Nejdříve jen letmo, ale pak, když se Kesidy probrala z docela příjemného šoku, obtočila si ruce kolem jeho krku a přitáhla si ho k sobě víc. Jejich letmý polibek se proměnil ve vášnivý a nezůstalo by to jenom u toho kdyby někdo neotevřel dveře. XD
"Co chceš? Kdo jsi?" křičela Kira. "A já jsi myslel, že mě ráda uvidíš. Hn….. No jsem tu proto abych si tě přezkoušel, minule jsi byla po tréninku unavená, ale teď se nemáš na co vymlouvat." "Co? Kdo jsi?" neznámý si sundal kapuci a Kira po 6 letech spatřila svého tehdejšího zachránce. "Sasuke Uchiha? No ne? Musíme za Narutem." Vychrlila na něj, čapla ho za ruku a táhla ho za sebou. Konečně se Sasuke probral a zastavil se tak prudce, že to s Kirou trhlo. "Kam si myslíš, že jdeš!" "No přece za Narutem, dneska je už z něj hokage a víš jak tě moc rád uvidí?" "To je hezké, ale já nikam nejdu a ty taky ne!" "jak to myslíš, poroučet mi nemůžeš!" "Kdybych tenkrát nebyl poblíž, tak tě Kabuto zabil. Takže teď chci vidět, jak jsi se zlepšila." "Ani náhodou, nejsem sebevrah!" "No ale nemáš na vybranou."
"Eh…no promiňte, tak já zase jdu jo? Jen pokračujte." Řekla Nikol a v hloubi duše se hrozně radovala. "Ne Nikol, nemusíš nikam chodit." Řekla Kesidy. "V pohodě, jdu najít Kiru." Řekla a znova se usmála. Když zavřela dveře, dostal Kakashi s Kesidy obrovský výbuch smíchu. "No tak fajn Kakashi, udělám nám něco k jídlu." Řekla Kesidy a odešla do kuchyně.
"Kiro, Kiro! No kde může bejt?!" říkala si Nikol pro sebe, pak ale zašla do lesa. Slyšela rány, jako boj. Hned se tam rozběhla. Kira ležela na zemi a nadávala jako straka. "Hn, jsem si myslel, že se alespoň trochu zlepšíš…" chtěl ještě něco, ale najednou ležel na zemi a něm stál panter. Krásný černý panter, znal ho. "Ahoj Kisu, dlouho jsme se neviděli, ty kluku jeden nezbednej. Ty jsi ale vyrostl. Takový malý kotě jsi byl…" "Dost!" zakřičela Nikol, když sbírala Kiru ze země. "Co se tady stalo Kiro." "Ale, ale nazdárek Nikol, hned ti to vysvětlím, ale nemohla by jsi mě už konečně pustit? Nechci tvému oblíbenu zvířátku ublížit." "Sa-Sasuke? Kisu pusť ho." Nařídila. Panter udělal, jak mu bylo nakázáno, ale hned se zase vrátil zpátky a Sasukeho povalil znovu a začal ho olizovat. "Ale no tak, to stačí." Když se Sasuke konečně vyhrabal z pod velké kočky, podíval se na Nikol. "Já jsem si říkal, co dělá tak daleko od domova a ona je tu s tebou." "Sasuke neviděli jsme se minimálně sedm let a já se tě chci na pár věcí zeptat." "Jo a na jaké." Bylo vidět, že je mu to jedno. "Tak zaprvé, jak jsi mohl Sasuke, já myslela, že jsme byli přátelé a ty jsi se přidal k tomu hadovi." V jejím hlase byl znít náznak hysterie (no jo já jsem hysterka od maličkaXD) "Jak jsi mohl, po tom co udělal. Zabil mi sestru, copak jsi na to zapomněl? A co tvá silná slova, která byla, že to jen tak nenecháš? To byly taky jenom lži?" "Nebyly, ale bez něj bych nikdy nemohl Itachiho porazit." "Chceš být snad stejný jako je on? Jako je ten slizkej, odpornej had?" "To je moje věc, já jsem přišel jen, abych tuto slečinku vyzkoušel a už budu muset jít. Mejte se." Řekl a zmizel. "Počkej!" volala ještě Nikol "Co víš o Itachim." Řekla už potichu a sesunula se k zemi……
No tam mě docela políbila můza a myslela jsem si, že bych možná ještě zítra mohla zveřejnit další díl, ale nevím kolik lidí tuho povídku čte a jestli to vůbec bude za to stát. :o)

Smrt Uchihum nebo ne?! 3 část

19. dubna 2008 v 12:26 | kolka |  Ostatní povídky
Omlouvám se že jsem to sem nedala dříve, ale úplně jsem na to zapoměla, takže se ješět jednou omlouvám autorce i všem ostatním.
Sasuke zase ležel na zemi. Kunoichi se usmála pod svou maskou a ironicky prohodila. "No copak Sasuke, přece si to jen tak nenecháš líbit ne?!........ dosáhla přesně toho čeho chtěla, Sasuke začal zuřit. Pomalu vstal a vztekle zařval .. "To teda nenechám! Ať jsi, kdo jsi, tak zemřeš." "Máš pravdu, ty nevíš kdo jsem."odpověděla ANBU. To už ale Sasuke na nic nečekal a zaútočil na ni,v očích u zase zářil Sharingan a obrovskou rychlostí se k ní přibližoval, jenomže těsně před ní zmizel a objevil se za ní, což očekávala a útok odrazila. Tak jako ten další a znovu a pořád dokola. ANBU kunoichi se začínala dost nudit. Zato Sasuke byl tak rozzuřený, že pomalu nebyl schopen uvažovat .Další útok, tentokrát se mu jeho protivnice nevyhnula, ale odrazila jej. "No tak Sasuke, tohle na mě neplatí. "Víš zkus něco lepšího." provokovala. To Sasukemu moc na síle nepřidalo, ztrácel koncentraci, zatím co se ona vítečně bavila.Sakura seděla opodál a na nic se nezmohla, jenom na ty dva zírala. Sasuke je tak silní a přesto si s ním ta kunoichi jenom pohrává jako kočka s myší.Kdo to k čertu je? Kladla si tu otázku už po několikáté, ale na odpověď nemohla přijít. "Hmm.... tak se zdá, že mi už nic jiného nepředvedeš co? Sasuke Uchiho, tak to skončíme co říkáš?!"ANBU se postavila do útočné pozice a vyčkávala až se připraví i Sasuke. Zhruba minutu tam oba proti sobě stáli a vyčkávali. Sasuke byl připraven na útok. Ať je jakkoliv silní, teď mu jde o život a on to dobře ví. Zaútočila. Vyrazila jako blesk proti němu a udělala několik znamení ruky, v ten okamžik zmizela, Sasuke jí měl svým Sharinganem odhalit, ale nestalo se tak..Pomalu se začal zvedat vítr. Pořád se kolem sebe rozhlížel, ale nic neviděl. Sakura zavřela oči, věděla že je zle, že je to určitě ta osoba o které mluvil Kakashi v kanceláři páté.
Vítr se změnil a zesílil. Náhle se ze zemně pod Sasukem vynořila ruka chytla ho za nohu a obrovská rána následovaná oblakem prachu.Sakura se nezmohla vůbec na nic, ale její vnitřní já řvalo na celé kolo "…....nééééééééééé.........." Sakura se ani nepohnula, oblak prachu se zatím začal pomalu usazovat a ona spatřila dvě osoby jedna ležela na zemi a ta druhá stála nad ní a u krku mu držela katanu.V tu chvíly Sakura vyskočila na nohy a rozeběhla se k nim "….néé!!!!!!!!! ….." křičela . Když byla tak dva metry od nich se zastavila a znovu padla na kolena, "Prosím ne prosím." "Je mi to líto děvče, ale jinak to nejde." ledově jí odpověděla aniž by se na ní podívala a napřáhla se k poslednímu uderu.V ten okamžik je konečně našli Kakashi a Naruto. "Sáro ne!!" Řval Kakashi, zastavila ránu jen několik milimetru od Sasukého krku. "Neměl jsi sem chodit Kakashi, nechtěla jsem, aby jste to viděli, ale teď už je pozdě, jste tu, je mi to líto, nechci vám působit bolest, ale nejde to jinak." "Sáro né!"zopakoval Kakashi "To nesmíš udělat." "Nesmím? Já musím." Tím na toto téma ukončila hovor a její pozornost se opět obrátila na Sasukého, "Bude to rychlé buď bez obav." ,řekla Sasukemu spíš ironicky, nežli konejšivě ( no upřímně koho by tohle ukonejšilo že)
Ted to teprve Sakuře docvaklo. Sára tak jí přece řekl Kakashi před budovou hokage Řekl jí Sáro a ne Sakuro a u hokage mluvil zase o ní, ano to je ona. "Dala jsi nám přece měsíc."vykřikla Sakura. To ANBU zmátlo, ale né jenom jí také Kakashiho. "Jak to k čertu ví?" mumlal si pro sebe, ale to je teď jedno. Kakashi se ujal slova "Má pravdu Sáro, dala jsi nám přece měsíc vzpomínáš? ANBU si povzdechla a kousek poodstoupila od otřeseného Sasukeho, ale svou zbraň měla stále u jeho krku.Sasuke ovšem nebyl jediní, kdo neměl ani ponětí o co tu jde. Naruto tam stál a jenom sledoval dění okolo něj, neměl ani páru o čem to tu všichni mluví, naštěstí ho nenapadlo vpadnout do dění okolo sebe nějakou připitomělou otázkou, jak to mněl ve zvyku.Sára si volnou rukou sundala ANBU masku.Kakashi ji konečně spatřil, po tolika letech se jí opět mohl dívat do tváře, ale její ledové oči ho vůbec nepotěšili, nebylo v nich vůbec nic, byla jako kámen. Krásná jak očekával, ale i krásný kámen je jenom kámen. Na tváři se jí objevilo něco, co se dalo pojmenovat ironickým úsměvem. "No když jsem vám dala měsíc, tak ho máte mít, já své slovo držím Kakashi , ale abys neřekl, že jsem proti vám tak"................ puf.........a byla pryč.Zůstal tu však Sasuke . To už ale Naruto nezvládl bít zticha. "Co to k čertu mnělo znamenat".Nikdo mu, ale neodpověděl,ani nemohl protože v zápětí následovala další otázka. "Hele a co mnělo jako znamenat to její, abys neřekl, že jsem proti vám tak?"....... Kakashi přistoupil k Sasukemu a pomohl mu na nohy v zápětí ho otočil zády k Narutovi.Ten si teprve teď všiml, že má Sasuke svázané ruce "A svázal ho asi, kdo no co myslíš Naruto?" ,konstatoval suše sensei. Naruto se už radši na nic neptal, viděl, že na jeho otázky tu asi nikdo nemá náladu, přesto hlavou mu vrtalo kdo to asi je.Tuto otázku si však nekladl jenom Naruto, ale i Sasuka. Ten ovšem dobře věděl že je zbytečné se ptát, alespoň ne v tuto chvíli. "Naruto vezmi Sasukeho do našeho apartmá ve vězení prosím, potřebuju si tu ještě něco ujasnit se Zakutou, doženeme vás ano?" "Ale sensei.." "Žádné ale Naruto, udělěj co říkám." "Ano pane." Odpověděl Naruto a vedl Sasukeho směrem do Konohy. "Ták Sakuro, tak to vypadá, že tu někdo odposlouchává cizí rozhovory, že je to tak ?" Sensei prosím nezlobte se na mně, já nechtěla poslouchat za dveřmi, nikdy to nedělám."Sakura sklopila hlavu "Nevím co mně to napadlo, já nejsem taková, věřte mi prosím." "No Sakuro protentokrát to přejdu, ale už nikdy se to nesmí opakovat ano, poslouchat za dveřmi se pro ninju nehodí jasné." " Jasné sensei, přísahám, že se to už nikdy nebude opakovat." "To doufám a teď půjdeme za těma dvěma, než se ještě přihodí něco dalšího. Byl to dnes velice náročný den co Sakuro?" " To teda byl mistře." povzdechla si Sakura a její vnitřní já dodalo , "A ten den bohužel ještě zdaleka nekončí."Sakura a Kakashi dohonili Naruta a Sasukeho Kousek před Konohou, ani jeden z nich nepromluvil, šli tiše, všichni byli ponořeni do vlastních myšlenek.Nejvíce však Sasuke . "Kdo to k čertu by?."Nikdy o nikom podobném neslyšel "ale já si to zjistím."říkal si Sasuke pro sebe "hmm.... nebyl by moc velkej problém Narutovi pláchnout, ale potom bych nezjistil, kdo byla ona. Sakura jí zřejmně zná jistě to je to správné řešení ,ve vhodný okamžik jistě nebude problém to z ní vytáhnout.Takže se teď nechám do Konohy odvést jako hodný pejsek."Sasuke se pousmál "No bude to rozhodně lepší, než se tam plížit po nocích a riskovat odhalení. Orochimaru už mně stejně nic nového nenaučí.Jestli teda vůbec ještě žije."
Ta poslední myšlenka ho napadla v tom okamžiku, když došli k tomu co kdysi bývalo branou Konohy.Sakura se zastavila a zůstala udiveně zírat na to co kdysi bývalo vzkvétajícím městem.Okamžitě začala očima hledat všechny své přátelé.Kiba společné s Akamaru seděli vyčerpaní u brány,o kousek dál stála Hináta vedle ní Shino,asi o 50 metru od nich se troskami prodíral omlácený Lee se svým týmem a senseiem, Schikamaru, Ino a Chouji stáli na střeše domu teda spíš rujny a Tsunade s Jirayivou stáli vítězoslavně na hradbách Konohy. Sakura si oddechla, všichni jsou v pořádku, jak se zdá, sice pomláceni, ale hlavně živí.Když je všichni zpozorovali začali civět jejich směrem, ale nebyla to Sakura, kdo přivolal tolik pozornosti nýbrž Sasuka. Když kolem nich procházeli, otázka v jejich očích byla zřejmá. "Kdo k čertu dokázal takhle Sasukeho zřídit?"
Luna

Amazonky vs Sparta díl 8

18. dubna 2008 v 22:04 | Kesidy |  Povídky Kess
Amazonky vs Sparta díl 8
Další díl je tady..chtěla bych poděkovat všem co se jim tento příběh líbí..píšu ho pro vás…taky chci poděkovat Rinn za krásný diplomek, který mi udělala za tuhle povídku…moc ti děkuju a teď k příběhu……

"Kde to jsem?..co se stalo?….." "Á tak jsi se konečně probrala.." "Hmm! Ty!" Sasuke Sakuře nic neřekl, jenom jí pustil na zem. "Au! Jak se opovažuješ!" Sasuke se na ní podíval.. "O promiňte paní…Já jsem zapomněl, že jste urozená!" Sakura vstala a vylítla proti Sasukemu, ten už ale byl v bezpečí. "Sakra pust mě z té odporné cely!!!" "Budeš si muset počkat…" Sakura se zarazila. "Co s semnou chcete dělat?!" "Dá se s tebou dělat spousta věcí…" řekl Sasuke a lišácky se usmál, ale pak si uvědomil, co to řekl. "Ty odporný prase!!! Dotkni se mě a já tě zabiju!! Já zbraně nepotřebuju abych tě zabila!!" Sasuke se přiřítil k cele. Myslel si, že Sakura se ho bude bát a že uhne, ale ona kdepak! Stála tam jako přibitá. Sasuke se chytnul mříží a chtěl na ní hodit zlý a chladný pohled. Ale nevyšlo mu to. Místo toho měl co dělat, aby svojí hlavu ubrzdil. Zastavil jí kousek, kousíček…malilinkatý kousíček od hlavy Sakury. Měli oba dva vražedný pohled v očích, který si vyměňovali, ale pak když se Sasukeho hlava zastavila kousíček od Sakury, tak měli spíše pohledy vyjevený, ale pak se zase na sebe zadívali vražedně. Ale Sasukeho pohled se pak změnil. Její oči…ty smaragdově zelené oči…tak strašně moc se mu líbily. Sakura si všimla, že jeho pohled na ní se změnil. Uhla svým pohledem. Sasuke se dostal z toho očarování a otočil se k ní zády. Sakura využila situace a mřížemi protáhla ruce a chytla Sasukeho pod krkem. Ten byl nepřipravený. Tohle opravdu nečekal. Snažil se dostat z toho smrtelného sevření, ale nešlo to..ale pak "Pust ho slečinko!" Sakura se podívala ke dveřím.. uviděla muže s maskou přes obličej..jo správně byl to Kakashi a vedle něj stál mladí s dívkou v náručí. Sakura hned poznala že je to "Kiro!!" vykřikla a pustila Sasukeho, který byl málem celý modrý. "Pust jí!!! Kiro!!" Sasuke se vyškrábal ze země a postavil se obličejem ke Kibovi a ke Kakashimu. "Kdo je zase tohle?! Další slečinka?!" Kakashi se usmál.. "Další vězeň.." Sasuke se otočil na Sakuru. "O byli jsme tak hodní, že jsme vám sehnali společnost, aby jste tu měla pohodlí…" "Sklapni! Nebo tě příště zabiju!" "Tak takovou šanci už nedostaneš!" řekl a odešel z věznice. Kiba položil Kiru do vedlejší cely a zamknul jí. "Co s ní tak zacházíš?! Měl jsi s ní říznout! Je to jenom ubohá …" "Dost Kakashi přestaň.." Kakashi se otočil, kdo mu to skočil do řeči. "Itachi?!" Itachi se usmál.. "Ani nevíš jakou cenu má pro tebe tahle holka…"………………………………………………………………………………………….
"Ťuk, ťuk!" ozvalo se zaklepání, ale nikdo se nehlásil, že je doma. "Hmm, kde Naruto může jenom být?!" zeptal se sám sebe Shikamaru. Zkusil zatáhnout za kliku a dveře se otevřely. Shikamaru vešel dovnitř a.. "Naruto!" Naruto se v tu ránu probudil.. "Shikamaru!" Shikamaru stál s otevřenou pusou..Načapal Naruta s tou holkou(my víme, že je to Hinata, ale Shikamaru ne:-D).. "Na-Naruto..co to má znamenat?! Zbláznil jsi se?! Dyť je to Amazonka!!" řval na něj nechápavě Shikamaru. Naruto se postavil a hodil na sebe kalhoty a přišel k Shikamarovi.. "Shikamaru..já jí ale miluju.." řekl Naruto bez problému.. "C-c-cože?! Ty-ty miluješ amazonku?! Ty jsi se zbláznil Naruto!" Naruto se nadechl.. "Shikamaru jmenuje se Hinata a milujeme se..vím je to nepřítel, ale …prostě jí miluju.." Shikamaru na něj koukal jak na cvoka, ale pak se na jeho obličeji objevil smutek a sednul si ke stolku, co tam měl Naruto. Naruto si k němu přisednul a Hinata se mezitím oblékala. "Shikamaru co se děje?" "Naruto chápeš co se stane až to zjistí Sasuke a pán?!" "Sasuke je přítel pochopí to…" "Naruto jako by jsi neznal Sasukeho! Je chladný a Amazonky nesnáší!" Naruto se podíval na Shikamara.. "Co se děje Shikamaru?!" Shikamaru se na Naruta podíval .. "Víš já…já…." Naruto čekal až se Shikamaru vymáčkne.. Shikamaru si všiml jeho pohledu.. "Víš..já…taky se mi libí..jedna amznk…" "Co kdo se ti líbí?!" zeptal se Naruto znova, páč poslednímu slovu nerozuměl. "Že se mi taky líbí jedna z těch amznk.." Naruto se na něj nechápavě podíval.. "Říkám že se mi taky líbí jedna z těch amazonek!!" vykřikl na něj a Naruto na něj koukal s otevřenou pusou.. Pak jí zavřel, ale pak jí zase otevřel:-D "Jo a která?" ptal se ho lišácky Naruto.. "Ta se kterou jsem bojoval.." řekl potichu. "Eh tu jsem asi neviděl.." "Myslí Temari.." řekla Hinata. Kluci se na ní podívali.. "Temari?" zeptal se Naruto. "Ano..jmenuje se Temari." Řekla s úsměvem Hinata a sedla si Narutovi na klín. Shikamaru se podíval na stůl.. "Vážně hezké jméno.." řekl potichu Shikamaru a usmál se. Hinata se podívala na Naruta a usmáli se na sebe. "Jo a Shikamaru stalo se dneska něco důležitého?" zeptal se Naruto. Shikamaru se probral ze svých myšlenek.. "No vlastně jo.." řekl a podíval se na Hinatu. "A co?!" zeptal se Naruto. "No Sasuke přivedl, teda spíš přinesl tu Sakuru…" řekl Shikamaru. "Cože?!" vyjekla Hinata a vylítla na nohy. "A je v pořádku?!" Shikamaru se na ní podíval.. "Jo je..zatím.." "Jak zatím! Co s ní chcete udělat?!" "Bude tady držena tak dlouho dokud se její matka s Amazonkami nevzdá a pokud se nevzdají tak zemře." Řekl Shikamaru a Hinata se zamračila a rychle se podívala na Naruta. "To nemůžu dovolit!" řekla Hinata a vyrazila ke dveřím, ale Naruto jí chytnul za ruku. "Nemůžeš jí pomoct! Je to nebezpečné a navíc nemáš šanci je hlídaná.." "Ale!" "Žádný ale! Hinato ty nikam nepůjdeš!" řekla vážně Naruto a Hinata se mu vymanila ze sevření a běžela nahoru do ložnice.. Naruto se zoufale nadechl a Shikamaru se na něj podíval.. "Sakra proč vůbec proti sobě bojujeme?!" zeptal se naštvaně Naruto.. "Taky by mě to zajímalo, proč ten boj vlastně začal..No nic Naruto já půjdu.." řekl Shikamaru a šel ke dveřím. U dveří se zastavil "A neboj se..nikomu nic neřeknu." Řekl a zmizel. Naruto se usmál a pak se vydal za Hinatou…………………………………………………….
"Kde to jsem?" "Jsi v cele ." řekla Sakura. Kira se probrala a sedla si na postel, kam ji Kiba položil. "Sakuro!" vyjekla a vylítla k ní, ale mříže jí zastavily.. "Sakuro tak jsi v pořádku.." řekla Kira celá šťastná. "Jo jsem..ale nevím na jak dlouho.." řekla smutně.. "Jo já vím vyslechla jsem ten rozhovor..když tě ten kluk přinesl na základnu.." Sakura se zamračila. "O něm mi raději nemluv…bych ho ááh!! Zabila!" řekla naštvaně Sakura. "A kde jsou ostatní?! A jak tě vlastně chytly?!" "No já jsem se sem dostala s Kolkou a.." "A?! A co Kesidy?!" "No víš…já jsem šla bez jejího souhlasu.." Sakura se na ní podívala jako na blázna.. "No…máš kuráž..ta až tě najde tak tě zabije.." řekla Sakura a Kiře se objevil na tváři úsměv, který spíš ale vypadal jako tik.. "Jestli se odtud dostanem.." řekla Sakura a sedla si na postel a Kira udělala to samé…………………………………………………………………………………
"Jak to myslíš, že se máme vzdát?!" zařvala Tsunade.. "No prostě mi to tak řekl..jeden z nich..Pokud chcete vidět svojí dceru na živu tak se máme vzdát." Řekla Kesidy a Tsunade se chytla za hlavu. "Co mám dělat?!" řekla Tsunade a podívala se na Kesidy.. "Nevím..musíte se rozhodnout sama…" řekla Kesidy a vydala se ke dveřím.. "Prý utekla tvoje sestra?" "Ano utekla a zajali ji jako Sakuru a Hinata je také nezvěstná..takže jsou všechny tři určitě zajaty.." "A to nemáš strach o svou sestru?" zeptala se váhavě Tsunade. Kesidy se zarazila.. "Varovala jsem jí..ale neposlechla mě..teď za to pyká.. (řekla chladně ) Navíc pokud se mám rozhodnout mezi Amazonkami a sestrou tak jsem pro…" nestačila to doříct..vběhla do komnaty Shizune celá udýchaná. "Tsunade! Amazonky se bouří!" Tsunade vylítla ze židle a vyrazila ven a za ní Shizune.. Kesidy zůstala stát a zatnula pěstí a vyběhla ven za Tsunade………………………………………………………………………………..
"Proč je ta holka pro mě důležitá?! Co to meleš Itachi?!" Itachi se usmál a sednul si do místní hospody s Kakashim. "Tak spusť!" "Fajn..dobře.." řekl Itachi a napil se zrovna přineseného vína. "Ta holka je sestra někoho koho chceš najít…" Kakashi na něj koukal zamyšleně a Itachi pokračoval. "A dneska jsem i tu dotyčnou osobu viděl.." Kakashi se na Itachiho podíval. "Kesidy.." Itachi nic neřekl, ale Kakashimu stačila odpověď jeho usměv. "Ty jsi jí viděl?! A kdy?!" "No bylo to když jsi běžel na základnu s Kibou a s tou její sestrou….Pak se mi vmísila do zajímavého boje(při téhle větě se Itachi zasněně usmál, ale hned se probral a pokračoval dál) Zesílila…a je to fakt kráska…Takový vyžle to bylo, když jsi s ní tenkrát bojoval, ale teď..hmm dal bych si říct..Jo a řekl jsem jí o tobě, že na ní stále myslíš." "Cože?!" "No nekoukej na mě takhle Kakashi.." "A co ti řekla.." "Že ona na tebe taky.." Kakashi se zarazil. "Jo a pak ti vzkazuje, že jestli se dotkneš prstem její sestričky tak tě prý zabije.." Kakashi Itachiho poslouchal, ale byl zahleděn do stolu, ale jeho uši bedlivě naslouchaly. Pak z ničeho nic vstal a odešel. "Hej Kakashi!" ale Kakashi ho nevnímal, Itachi si vzdychnul… "No jo..teď to teprve bude zajímavé…třeba budu mít šanci bojovat s tou holkou….Takhle nás vyrušit to nebylo hezké.." řekl a napil se. Kakashi si to rovnou mířil do věznice a zrovna potkal Sasukeho jak tam míří taky. "Á Kakashi kam jdeš?" "Do věznice.." "Jo tam jdu taky..mám tam vězně.." řekl Sasuke trochu naštvaně. "Hm tu následnici trůnu co?" "Jo…milostslečinku..co si o sobě myslí to je děs!" Kakashi se musel usmát…Sasuke si pořád něco brblal a pak vešli dovnitř. Sakura s Kirou když uslyšely jak se otevírají dveře, tak rychle vstaly a koukaly se kdo to je. Sakura nahodila hned otrávený obličej, když uviděla Sasukeho a když Sasuke viděl její otrávený obličej tak se na ní zamračil. Kira je chvilku sledovala a pak se podívala na toho muže co stál vedle Sasukeho. "Sasuke potřebuju abys tuhle slečinku vzal na procházku…potřebuju si něco vyjasnit." Sasuke se na Kakashiho zaraženě podíval, ale pak kývl a otevřel celu. Sakura couvla až dozadu a Sasuke k ní přišel. "Vypadni!!" "Od tebe rozkazy neposlouchám!" řekl jasně a chytl jí za ruku, ale Sakura ho kopla do rozkroku a Sasuke odpadl bolestí a Sakura utíkala k východu, ale Kakashi jí čapnul za vlasy. "Sakuro!!" vykřikla Kira. Sasuke se sesbíral ze země a vztekle šel k Sakuře. "Ty mrcho!" řekl vztekle a vrazil jí jednu. Sakura tou ranou odvrátila tvář na stranu, ale pak se znova podívala na Sasukeho a plivla na něj. "Ty hnusný odporný pse!" Sasuke byl v obličeji úplně rudý a chtěl jí znova jednu vrazit.. "Ale bratříčku uklidni se..takhle se nemůžeš chovat k tak důležité návštěvě.." "Itachi.." "Tak Sasuke jdi protáhnout tuhle slečinku a já si promluvím s támhletou.." řekl Kakashi a Sasuke odešel se Sakurou. "Kiro!!" "Sakuro!!" "Nechte jí být!!!" Když Sasuke za s sebou táhl Sakuru, která chtěl jít za Kirou k Sakuře přišel Itachi. "Neboj se nic smrtelného se jí nestane.." řekl a Sakura se zarazila a zmizela se Sasukem z věznice. "Itachi..nech nás o samotě.." řekl Kakashi a Itachi se usmál a odešel taky… Kira se podívala na Kakashiho. Kakashi stál a koukal na ní zamyšleným pohledem..
"O co mu jde?!" zeptala se sama sebe Kira.. Kakashi přišel ke mřížím. "A my si teď spolu promluvíme…."………………………….
Tsunade vyšla ven z budovy. "Co se tady děje?!" křikla na hádající se bojovnice. "Paní jde o to, že unesli vaší dceru! Musíme se vzdát!" "To rozhodnu já sama!" křikla Tsunade.. "Vím mojí dceru unesli, ale chtějí za její život, to, že se vzdáme!" "Cože?! To ne…" řekly bojovnice. "Nemůžeme se vzdát.." Tsunade se otočila na Kesidy, která to řekla. "Jo a co uděláme?! Nemůžeme přece nechat aby jí zabili! A navíc unesli i tvojí sestru a HInatu!" zakřičela na ní jedna bojovnice a Kesidy jí probodla pohledem, že hned bojovnice sklapla. "Sakuru i Kiru zachráníme!" řekla Tsunade a všichni souhlasily. "Budeme bojovat! My se nevzdáme! Tento boj už je dlouhý a trvá staletí! Přece to nevzdáme!" řekla opět Tsunade a všechny bojovnice zakřičely "Anooooo!!" Jediná Kesidy stála vzadu opřená o zeď a sledovala rozhovor. Tsunade se na ní otočila. "Jdeme se podívat na Kolku a na ostatní tvoje žačky." Řekla a Kesidy kývla a vydala se za ní. Temari, Ino a Tenten stály u ošetřovny a vyptávaly se Kolky. "A je Sakura v pořádku a co Kira a neviděla jsi Hinatu? A kolik jich bylo? A s kým jsi bojovala?!" "No tak holky nechte jí!" řekla Tsunade a holky přestaly. "Paní.." Tsunade se na ně usmála. "Nechte nás tu s Kolkou o samotě." Holky neměly na vybranou a odešly pryč z ošetřovny. "Tak Kolko teď nám řekni co se všechno stalo." Řekla Tsunade a Kolka začala vyprávět, to jak se dostaly nepozorovaně na základnu, jak viděly Sakuru, ale že Hinatu nespatřily a jak potkaly AKATSUKI a poslední, že viděly jejich pána. Tsunade se zamračila. Kesidy si všimla, že ho zná. "Dobře Kolko můžeš jít." Řekla Tsunade a sedla si na lehátko. Kolka se uklonila a odešla za holkami. Kesidy stála a sledovala Tsunade. Ta si jejího pohledu všimla. "Vy ho znáte?!" "Koho?!" "Jejich vůdce?!" "Ano..znám.." řekla Tsunade a zesmutněla…………………………………………………………………………
Ino s Temari a Tenten zrovna řešily, co se bude dít..a jak je na tom asi Sakura s Kirou a jestli je Hinata na živu. "Bude válka! To že unesli Sakuru to nebude bez odezvi." Řekla Temari. "Ooo kdyby se nebavila s váma, tak by se tohle nestalo.." "Karin.." řekla naštvaně Tenten a už si vytahovala kunai, ale Ino jí zastavila. "Ty!" Karin se otočila, kdo to je..byla to Kolka pěkně napěněná.. "O další ubožačka! Kde máš tu svojí kamarádku Kiru? Oo ona vlastně je taky pod zámkem u Sparťanů.. další ubožačka stejná jako vy!" řekla Karin ale to už holky nevydržely a pustily se do ní:-D…………………………………………………………………………………………………….
"O čem mluvit?!" "O jedné osobě.." "O které?!" "O osobě, které na tobě záleží.. o tvojí sestře..Kesidy.."
"Sakra pust mě ty hnusáku!" Sasuke už to nedokázal vydržet to její stálé stěžování a nadávání tak jí shodil na zem. Sakura spadla a hned zase spustila. "Ty tupče! Co si o sobě myslíš?!" "Co ty si o sobě myslíš?! Jsi jeno holka?! Pochop to!" "A ty zase to, že jsi hnusný, odporný pes!" "Jo? No tak to bych neřekl, každá dívka by byla šťastná, kdybych jen pohledem o jednu zavadil byla by štěstím bez sebe.." řekl sebevědomě Sasuke, ale Sakura jeho sebevědomí zase shodila, začala se totiž nahlas smát. "Ty, ty...ty! Jsi vážně ubohý! Kdo by chtěl takovýho.." nestihla to doříct, protože.....


Touha 1

18. dubna 2008 v 18:06 | kolka |  Povídky kolky
Tak jo našla jsem si dneska čas a napsala vám první díl nové povídky. Bude to kapitolovka, protože je to na hodně dlouho. XD
"Tak co holky, jak se vám líbil film?" zeptala se černovlasá dívka úsměvem na rtech. "Jo byl fajn, byl mnohem lepší než ten co vybírala Kess." Rýpla si Kira. "Hej ségra to si odpusť." Ozvala se Kesidy, ale hned na to všichni tři vybuchly smíchem. "Jo Nikol, máš vymyšleno kde jako budeme spát? Jsme dost daleko od naší vesnice a já venku spát nehodlám." "No jo princeznička se ozvala." Řekla s úšklebkem Kesidy. "Jo mám. Do Konohy to není zas tak daleko. Tak hoďku cesty. I když s vámi dvěmi to bude trvat déle." "Hele!" ozvala se dvojčata najednou. "No když si máknete, tak to stihneme, ještě za svítání, tak honem, kdo bude poslední, ten půjde na rande s jedním fešákem." (poznámka autora: myšleno s ironií a zaměřeno na LeehoXD.) Děvčatům to připadalo podezřelé a tak raději zrychlily.
V Konoze
"Izumo, Kotetsu tak ráda vás zase vidím." "Nikol? Jsi to ty?" "Jasně že je Kotetsu! Zdá se však úplně nemožné, po 7 letech." Mezitím, co se tihle tři vítali, za branami Konohy byl slyšet křik dvou běžících dívek. "Á jsem tu první." Zařvaly obě najednou. "Kde jste takovou dobu. No nic, protože jste tu byly obě stejně, tak budete mít rande obě." "Ježiš a s kým prosim tě." Řekla otráveně Kira. Nikol jenom zvedla ukazováček a namířila ho na dva muže v zelené kombinéze. Izumo a Kotetsu leželi na zemi v křečích břicha nemohli popadnout dech. "To si děláš srandu ne?" řvaly obě najednou. "Ne." Řekla Nikol a začala se tlemit taky. Izumo se konečně uklidnil a pak se slzami v očích řekl. "Tak vypadá to, že tu asi dlouho nezůstanete co Nikol." A začal se znova smát. "No to teda nezůstanem! Podívej se na ně!" "Já vím a pro si myslíš že tito dva místní vešáci jsi to štrásujou rovnou k vám?" Chtěla jim ještě něco říct, ale musela se bránit dvou rudovlasým holkám. "Tak jo, tak jo. Já to rande teda odvolám." Řekla a začala se smát. "Fajn teď se cejtím mnohem líp. Kde budeme spát?" "No u mě." "Ty tu máš pořád ještě dům?" "Jo ale jaksi v něm už asi někdo bydlí. Jen nevím kdo, ale to nebude problém zjistit. Určitě nás tam nechá přespat, je tam spousta volných pokojů. Kotetsu nevíš kdo tam teď bydlí?" "To vím zcela jistě, včera jsme tam měli mejdan, jen nevím jestli to tam Kakashi už stihl uklidit." Řekl a uchechtl se nad myšlenkou jak Kakashi uklízí. "Kakashi? Opravdu? To musíme hned za ním. Dlouho jsem ho neviděla. Tak zatím kluci, zejtra přijdu a budu vyprávět." "Co to bylo za kluky?" zeptala se Kesidy. "No jsou to zdejší hlídači, ale většinou je uvidíš, jak u brány spí. Dneska to bylo zázrak že byly vzhůru." "Aha a kde máš teda dům, já jsem už utahaná a chci ještě do sprchy." "Kiro řekl ti už někdo, že když budeš dlouho buzerovat, tak se ti to vymstí?" "Ne proč?" "Tak fajn, tak ti to říkám teď já. Jestli mě budeš pořád buzerovat, tak ti dám pod peřinu jednoho ze svých hadů." "ÁÁ snesu i pavouka ale hada ne! Ne já už budu hodná." "Předstírám, že s tebou nejsem příbuzná, takhle se chová 20letá holka?" "No to nevím, ale klidně si to předstírej, málokdo ti uvěří. Jsme dvojčata nezapomeň na to! Rozezná nás jen málo lidí!" "Fajn už na sebe neštěkejte, jsme tady." Trojice dívek se zastavila a dívala se na obrovský dům. "Tak tady jsi žila?" "Ano, když jsem před mnoha lety utíkala se sestrou a záhadným chlapcem ze Zpívající země, tak nás tady v Konoze přivítal moc milý muž. To jméno do smrti nezapomenu, protože to on mě a mé sestře dal útočiště.Kashimi Yonato. (vymyšlené jméno) Když Kashimi zemřel, tak nám to vše odkázal abychom měli se sestrou kde žít. On nás učil jak používat naše schopnosti, aniž by o nich všechno věděl." "A co ten chlapec? Co se stalo s ním?" "Kiro, tak to já nevím. Tenkrát mi bylo asi osm a sestře deset. Ten chlapec nás doprovodil až k bránám Konohy a pak se nás ujal náš mentor. Ani nevím jeho jméno, mohl být tak o dva roky starší než moje sestra. Někdy si říkám, že je škoda, že jsem na něj v té době nepřipíchla vysílačku, abych ho později mohla vyhledat a poděkovat mu za všechno. No konec řečí, jdeme dovnitř ať se seznámíte s Kakashim, ale bacha má moc rád knížky." KLEP KLEP "Monééént!" KLEP KLEP "Sakra moment! Člověk si už ani knížku dočíst nemůže." BUCH BUCH BUCH "No jo vždyť už jdu! Kdo to zase ksakru je!" Kakashi otevřel naštvaně dveře a už chtěl něco říct, ale jen stál s otevřenou pusou. "N-Nikol?" "Nazdárek Kakashi dlouho jsme se neviděli viď? Můžeme dál, nebo tu budeš venku stát s námi?" "Jo jasně pojďte." Řekl a podrbal se na hlavě. "Takže chtěla bych ti představit své dlouholeté přítelkyně. Kiru Kioko a Kesidy Kioko. Kiro, Kesidy, toho je Hatake Kakashi. "Moc mě teší." "Nás také." Odpověděla mu s úsměvem Kesidy. "Kakashi, chtěla jsem se tě zeptat, jestli bychom tu nemohli pár nocí zůstat. Byly jsme v kině a do Suny je to daleko." "No jasně v pohodě, je to přece tvůj dům. Tak pojďte ukážu vám pokoje." "No konečně už se těším." Kakashi se uchechtl. "Kakashi co to taky bylo včera za mejdan?!" "Eh…jak to víš?" "Izumo a Kotetsu tě napráskali, jinak bych se to stejně asi dozvěděla podle toho bordelu." "No tak jo oslavovali jsme, jen tak trochu." "Jo a co jste oslavovali? Teda jestli to není tajemství." Řekla Kira. "No já myslím, že si na to do zítřka počkáte." "TAK TO TEDA NE!" vykřikla trojice najednou. "No dobře, Naruta zítra ohlásí jako nového hokageho a tak jsme to oslavovali." "Opravdu? A co se stalo s Tsunade." "Nic, jen jí to nebaví. Nedivím se jí. Takže tady budete mít celý patro pro sebe. Pokoje jsou pro vás doufám dost velké a v každém je koupelna." "Hurá konečně!" zakřičela Kira a vběhla do prvního pokoje na patře. "Ehm..to je tvoje sestra Kesidy?" "Jo a oběma nám je 20. umí se chovat jako dospělá, ale prostě je vždycky bude střeštěná." "To si bude rozuměn s Narutem." "To je pravda. A dík Kakashi, že nás tu necháš. Moc dlouho se tu nezdržíme, ukážu to tu holkám a pak zase vyrazíme." "A nedáte si se mnou skleničku?" "Tak jo." "Nikol klidně, ale jsem unavená, možná zítra nezlobte se." Řekla Kesidy, ale vzápětí toho litovala. "Ale my si dát můžeme, že jo Nikol?" "Jasně hned s tebou něco velmi důležitého proberu."
"No a co je teda tak důležitého?" "No pamatuješ si na ten den, kdy jsem se tu se sestrou objevila?" "No trochu jo, proč?" "A víš něco o tom chlapci co přišel s námi? Já vím že jsi u toho asi nebyl, když jsme přiběhli, ale možná ti něco Kashimi řekl." "Nikol je mi to líto, ale o žádném chlapci nevím, ale vím, že Kashimi měl asi dva roky před tvým příchodem tým. Jiné děti, které znal si nevybavuji." "A nevíš koho měl v týmu?" "Náhodou to vím, mě bylo v tu dobu asi 15. Měl v týmu dva chlapce a jednu dívku. Tu dívku si moc nevybavuju, jen jak vypadala jméno vůbec, ale jeden z chlapců se jmenoval Manabu Soko a ten druhý…" "No, do toho!" "Uchiha Itachi." "Není to ten co vyvraždil celej klan?" "Ano je a mám takovej dojem, že to bylo ten den nebo den před tím než jste přišli." "A ty si myslíš, že by to mohl být on?" "Já nevím a vůbec, jak to že tě to tak najednou zajímá?" "No když už tady nějakej ten čas zůstanu, tak jsem si myslela, že bych se konečně mohla vzchopit a začít po něčem pátrat. Moc dobře víš, že když mi Orochimaru zabil zbytek mojí rodiny, mou sestru, nezbylo ze mě vůbec nic. Teď jsem v Suně našla přátele a rozhodla jsem se že ho nenechám, jen tak zabíjet." "Dobře a pamatuješ si alespoň trochu toho chlapce?" "No měl na sobě plášť a běžel přede mnou a sestra za mnou.Pršelo, a byla hrozná tma a my jsme pořád běželi v kuse. Když jsme se zastavili, tak jsme se jenom napili a běželi znova. Pak si vzpomínám, že ten chlapec na sobě měl jakousi vestu, jo asi to byla vesta, kterou jsem stejně jako ty nosila v Anbu, ale na víc si nevzpomenu. Do obličeje mu vidět nebylo." "A Sarah ti o něm nikdy nic neřekla." "Ne, když jsem se jí ptala, tak mi řekla, že ho neznala, ale nikdy jsem jí nevěřila. No a pak jsem na to časem zapomněla." "Dobře, alespoň něco víme. Třeba bych ti mohl nějak pomoct, ale bude to chtít Isis!" "No ale to budu muset nejdříve trénovat, protože jak dobře víš, tak se hned splaší. Je silná, ale ostatní zvířata jí nahánějí hrůzu." "Chápu, tak zítra po vyhlášení Kageho půjdeme do lesa a zkusíme trénovat." "Jasně, holky půjdou s námi, mají kekei genkai, známé pod názvem Kinyukan (vymyšlené: má znamenat zlaté oko)." "To jsou ti, co ovládají magnetismus?" "Jo, jo a určo budou chtít pořádně protrénovat své schopnosti." "No a řekni mi něco o Té Kesidy." "Páni, tady se nám někdo zamiloval, já jsem si to myslela hned, jak jsi otevřel." "Co to říkáš?!" "Jsi zamilovanej SENSEI XD!" "Noto teda nejsem!" "Moc dobře víš, že mě neoklameš! Telepatie je někdy odporná věc! Teda u lidí, u zvířat mi to nevadí." "No jasně, to by se mi taky líbilo, si jenom prostřednictvím mysli povídat s Isis." "No, hele už je pozdě, asi si půjdu lehnout, v kolik je zítra ta ceremonie?" "Okolo třetí hodiny." "Fajn, tak to ráno řekni holkám." "Budu hádat, budeš venku s Isis?!" "Ty jo na první pokus. XD To víš no, musí si zvykat v jiném prostředí, nemůže si na mě zvykat jen v přeměněné podobě. Musí si zvyknout, že existují jiné bytosti." "Dobře, tak si jdi teda lehnout, uvidíme se zítra." "Doubrou Kakashi a přemýšlej o tom co jsem ti řekla."
Zazvonil budík a Nikol už byla na nohou. "Fajn jak znám Kakashiho, tak nesnídá, ale holky budou chtít snídani. A asi by bylo ode mne kruté to nechat na Kakashim." Připravila tedy plný stůl jídla a odešla. Došla do lesa k malému rybníčku a vyvolala svá zvířata. Jako mávnutí kouzelným proutkem se před ní objevili tři panteři, kočka a sokol. Seznámila je s úkolem, který je nyní čekal. "Hyouton: Isissai no jutsu." Vše okolo začalo zářit a sněžit a před Nikol se objevil krásný bílý jednorožec."Ahoj Isis, jen klid, to jsem já Nikol." "A proč vypadáš, tak odlišně!?" "Moc dobře víš, že jsem člověk, nemůžu se před tebou věčně přeměňovat, do podoby, kterou jsem tě zkrotila. A chci ti představit, pár zvířat. Buď v klidu, protože oni ti nic neudělají." "Chápu a ty něco ode mne potřebuješ že?" "Ano, teď bychom trénovali tvou plachost a pak by jsi se mnou šla hledat toho chlapce, jak jsem ti už vyprávěla." "Ano vím, říkala jsi že pomohl Sarah a tobě." "Ano a chtěla bych mu za to poděkovat."
Na druhém konci lesa.
"Katon:Gouryuuka no jutsu." Vše okolo vzplálo a s hroznými křiky vyletělo několik vran. Pak se ale ozval daleko horší zvuk, byl to zvuk koně, hodně mocného a silného koně. Maskovaný muž na nic nečekal a běžel k místu, kde se to stalo.
Zpátky u jezera.
"Isis, proboha uklidni se, byly to jenom vrány. ÁÁÁÁÁ." "Pomoc mi Nikol." "Musíš se nejdříve uklidnit!" Isis, ale udělal pravý opak, zhrozila se ještě víc a i když se jí snažila Nikol co nejlépe uklidnit, nebylo to nic platné. Isis se postavila na zadní a Nikol shodila. "Holka proboha, uklidni se." Už to vypadalo opravdu špatně, když Nikol ležela na zemi, ale šťestí bylo na její straně. Bylo to opravdu těšně. Maskovaný muž přiběhl včas. "Hou, hou, To bude dobré, pšššt." Podařilo se mu jednorožce uklidnit a Nikol nemohla věřit svým očím. "Jsi v pořádku?" Zeptal se neznámý. "A-ano, dík." "Omlouvám se." "Za co?" "To já vyplašil ty vrány." " V pořádku, ale jak jsi jí zkrotil? To není možný." "Já nevím, ale už jsem jednou jednorožce krotil." "Aha, a jak se jmenuješ?" "Ehm…no já už bude muset jít." "Ale jak ti mám teda poděkovat, když ani neznám tvé jméno." "Tak neděkuj." "NIKOL, NIKOL, JSI V POŘÁDKU?" "Jo jsem v pohodě, proč?" "Slyšeli jsme Isis a….kdo jsi?" "Zachránil mě a Isis zkrotil." "Jo a kdo je to?" "Nevím." "Takže sbohem." "Počkej." "Kinyukan!" "Sakra proč se nemůžu hnout?!" "Kesidy můžeš?" "Jistě." Kesidy napřáhla ruce a magnetickými vlákny v ruce mu sundala kapuci. Nikdo nemohl věřit svým očím, že spatřili……..

Naruto shippuudem movie

18. dubna 2008 v 13:26 | kolka
Na jedné stránce jsem našla zajímavý článek, sice nevím jestli je to pravda, ale posuďte to sami. Zdroj zde
Naruto má šťastný den protože jde na misssi společně s Nejim , Leem a Sakurou.Jejich úkol je ochránit Shion , která Narutovi předpovídá smrt Naruto to ale nebere vážně......nakonec se Naruto stratí. Najde ho skupina lidí , která má k němu a slabším lidem než jsou oni nepřátelskou povahu. Naruto je nutí odejít a začne s nima bojovat. Naruta propíchne nějakej démon a spadne do velkého tmavého dolu ale ještě předtím mu spadne ninjovská čelenka z jeho hlavy. Sakura , Lee a Neji kteří Naruta hledají nakonec najdou jeho čelenku a taky známky bitvy + část Narutovy krve. Uvěří že to nepřežil. Vracejí se do Konohy bez Naruta.Potom postaví malý hrob s vytesaným Narutovým jménem a na kraj náhrobku přivěsí jeho čelenku. Sakura u Narutova hrobu přísahá že se pomstí lidem , kteří Naruta zabili. Lee a Neji souhlasí se Sakurou.Zatím předpokladaně mrtvý Naruto se díky síle Kyuubi rychle uzdravuje.... Jednou se Naruto zvládá vrátit.Lee a Neji bojujou proti některým zlým lidem.Sakura nakonec bojuje proti muži který je velitelem lidí kteří bojují s Leem a Nejim.Jsou po chvíli poraženi.Na posledni chvíli se před Nejim a Leem oběví 4 ohnivé ocasy od Kyuubiho je to Naruto který se trochu v Kyuubiho proměnil....porazil pár nepřátel a za chvíli byl zase normální....Sakura , Lee a Neji nevěří svým očím Naruto žije...A všichni se vrácejí společně do Konohy.

Touha-recenze

18. dubna 2008 v 10:53 | kolka |  Povídky kolky

Příběh o šesti lidech, o šesti naprosto rozdílných lidech. O třech mužích a třech ženách. O třech sharinganech a třech nerozlučných přítelkyní. O třech zamilovaných párech. Příběh o dvou bratrech a dvou sestrách. A příběh o neobyčejném muži a ženě.

Tak asi takto bych v rychlosti popsala novou povídku, která se mi zrodila v hlavě. Pořád nevím jestli to bude jednorázovka, nebo kapitolovka. To se teprve uvidí. Pokud se nebudu muset moc učit, tak už možná o víkendu bude nová povídka na stránkách.

Jak se kreslí Naruto

17. dubna 2008 v 20:28 | kolka |  Videa
Takže jsem zase našla nějaký videjka JAK SE KRESLÍ NARUTO, ale tentokrát jsou daleko lepší. No a protože se mi to tolik líbilo, tak jsem přemluvila tátu a on mi ten program stáhnul. Sice s tím vůbec neumím, páč jsem na takovýhle věci lempl, ale to je fuk. XDXD


Vyhodnocení:-)

17. dubna 2008 v 18:37 | Kesidy |  Povídky Kess
Ahojky takž tady jsou ti, co budou v povídce...jo ještě potřebuju jednoho genina tak jestli má někdo zájem tak ať napíše:-)

takže tady jsou:
Rinny
Temari-fan
Lin Uchiha
Rika
Thea-san
Skatelost
hina
Majisek
Kimm-chan
Kate
Dominika
Niki n

Blahopřeju:-) zítra nebo pozítří vám napíšu co potřebuju aby jste mi napsaly:-)

Kess

Moje výtvory 2

15. dubna 2008 v 23:20 | kolka |  Moje výtvory
Takže lidi dostala jsem nápad. Jestli se vám moje výtvory líbí a chtěli byste nejaký přímo vám věnovaný, máme možnost si o něj napsat. Takže pokud bude někdo chtít, napište do kmentářů koho byste chtěli nakreslit a já s Kess vám to namalujeme. Ale prosím hlavně nebudte vtipní, jakojedna má kamarádka, která než věděla co znamená hentai to chtěla nakreslit. Takže uporoznuju, že hentai nekreslíme. XDXDXD