Září 2008

Lidičky!...

23. září 2008 v 17:51 | Kess |  Povídky Kess
Takže už jsem to tu jednou psala, ale stále jsou tu tací co píšou k mým povídkám komentáře, kdy přidám další díl! Další díly už sem nepřibydou! Páč mám svůj vlastní blog, kam dávám své staré i nové povídky..takže naposledy píšu adresu!:-Dwww.kesidy-san.blog.cz
Arigato Kess
PS: Toto je článek pro lidi, co čtou moje povídky..pro ty co je nečtou a nelíbí se jim tak ať to nečtou!:-)

a ještě Lovesakurka upozornila a to jí mooc děkuju:-) je další kolo SONB takže kdo nám fandí ať nám hlásne arigato:-) zde:-)

Touha 15

21. září 2008 v 10:25 | kolka |  Povídky kolky
Lidičky tak jsem se dostala po dlouhý době ke compu a Adydy mi seřvala, jak to že není Touha. Tak dobře napsala jsem kousek, ale je to krátký páč nestíhám. Pokusím se na intru to dopsat a pak o víkendu zveřejnit další díl, ale nic neslibuju. Jinak ještě upozornuju, že to není napsaný podle mých představ, takže je to docela ofláklý.

Gomen! Aishiteru 12

19. září 2008 v 20:44 | kolka |  Ostatní povídky
Itachi běžel lesem, cesta mu ubíhala rychle. NAjednou pod stromem uviděl člověka. Celého zkrvaveného. Seděl a zavazoval si rány. Itachi vzal do ruky šuriken a přiblížil se. Najednou uviděl že to je bratr. Přišel k němu a zvedl mu zklopenou hlavu.. Zhrozil se. Sasuke se na něho bolavě podíval... A okamžitě vyletěl na nohy... POstavil se do bojové pozice... Okamžitě se mu zatočilo v hlavě a omdlel... Itachi jen zůstal stát a nechápal...
*************************
Sakura tam ležela nahá na černé posteli, semtam na černém povlečení byl červený mráček. Snažila se stočit do klubíčka. Madara na ni omámeně koukal...... Sakuře už docházely síly. Nechtěla se nechat..... Bránila se. Ale čim víc se bránila tim víc ji chtěl. ''Sakuro... Tak už přestaň! Chcu aby sis to užila! NEchcu tě týrat!'' Sakura se na něho vyjeveně podívala. Nechápala co teď řek.... Madara ji chytl za ruce. Dal ji je nad hlavu.. Obkročmo si na ni sedl amy nemohla kopat nohama a koukal na ni. POlíbil ji něžně na šíji. Zachvěla se. Bylo ji to odporné ale zároveň příjemné. Začal ji líbat, hladit. Najednou ji a nechprobleskl před očima Itachi. ''Pusť mně!'' Zařvala s skopla ho ze sebe. Madara na ni koukal jako sůva z nudlí. Sakura se pokusila postavit. Podlomily se ji kolena. Spadla na madaru který se ji pokusil zachytit. ''Je mi zle....'' Řekl potichu a celá zbělala. Neslyšel ji ale jakmile zbělala docvaklo mu to. Vzal ji na ruce a vyběhl i s ní z pokoje. Namířil si to na záchod. když tak doběhnul Klekl si s ní a hlavu ji namížil do záchodu. Sakura okamžitě začala zvracet. Madara si oddychl že to stihl, nebyl by totiž rád kdyby mněl všechen ten obsah na sobě. Sakura jenom sklíčeně seděla a zvracela. Když už se ji přestalo chtít zvracet, Opřela se o stěnu a chytla si nohy. Hlavu si položila na kolena a začala brečet. Madara se na ni díval. Poté vstal a šel pro něco pryč. Když se zanedlouho vrátil donesl ji kimono. Sakura tam pořád seděla ve stejné poloze. ''Myslím že už je pozdě na potomky'' Řekl si Madara v duchu a kimono ji podal. Sakura si ho nepřesvědčivě oblíkla. Madara ji vzal znova na ruce a šel s ni do kuchyně.
*****************************************************************************************************
''Shizume......'' ''Ano Tsunade-sama??'' Odpověděla ustaraně Shizume. '' Mám o Sakuru strach. Jak tu byla naposled před misí, všimla sem si že je nějaká jiná, rozzářená jako začínající maminka.'' Vyblekotala Tsunade. ''T-t-tsunade-sama vy si myslíte že je těhotná??'' Vyhrkla Shizune. ''Obávám se že ano.'' Odpověděla zbrkle Tsunade.
Lidičky omlouvám se že je to tak krátké ale poslední dobou sem velice zaneprázdněná takže Gomen!!

Cindy


Láska je válka Kapitola 3- Nastav?!?!

19. září 2008 v 20:41 | kolka |  Ostatní povídky
Ten polibek byl ještě lepší než si kdy představovala. Líbal skvěle! Poté co zlomil polibek, snažila se vzpomenout co říkala….Jasně! Neřekl jí na co myslel! "Ummmmm….. už řekneš mi co je s tebou? Zašeptala. Zdálo se, že ho neotravovalo, že se zeptala, protože odpověděl "přemýšlel jsem o Itachim…" "Jak to myslíš o Itachim?" "Je to dlouhý příběh. Řeknu ti to! Slibuju, že ti všechno řeknu zítra ráno, OK? "Dobře, ……odpověděla, jak se zonvu rozešli. Nachvíli mezi nimi bylo ticho. Byl v rozpacích z polibku? Nebo ten polibek byl opravdu jen proto aby sklapla? To opravdu nevěděla? "Hej, neměla už by si jít za Tsunade?" "Kolik je?" "Čtvrt na osm." "Co? To už je tolik?" "Jo." Odpověděl a přidal trochu do kroku. "Podle mapy, by to mělo být tady." Řekla Sakura. "K." "Dobře, přepokládám, že se uvidíme zítra. Měj se." "Sakuro?" "Ano?" "Uvidíme se zítra v Ichiraku ramen. Platí?" "OK……" "Dobře, uvidíme se zítra." Rozloučili se. Bez polibku. Bez Objetí. Ani si nepodali ruce. Možná, že jí opravdu políbil jen proto aby sklapla. Když vešla do kanceláře Tsunade, Kakashi a Naruto už tam byli. Tsunade jim něco potřebovala říct. "Jsem si jistá, že se vy tři divíte proč jste tady?" "Hai." Řekli současně. "Je to Sasuke. Informace, které jsem od něj dostala, byly dost překvapující a…." "Má to co dočinění s Itachim"? Skočila jí do řeči Sakura. "Vlastně, ano. Zjistil, že…..no……. Itachi nezabil jejich rodiče." "Cože?" Zeptal se v nevíře Naruto, "Jasně že je zabil Sasuke ho přece viděl!" "To je ten problém. Věřil tomu co viděl. Orochimaru chtěl nejsilnější sharingan z klanu a tak vybral Itachiho. Orochimaru vyvraždil klan a když Itachi přišel domů, použil animační jutsu aby to vypadalo, že to udělal on. Zbytek už víte." "Ten hajzl!" Klel Naruto. Jak jim to jen mohl udělat? Sakuře se chtělo brečet. To muselo být pro Sasukeho těžké zjistit to. Proto byl tak zamyšlený……. "Dobře, jestli je to pravda, tak proč mu Itachi řekl ať ho nenáviďí?" "Podle Sasukeho chtěl, aby byl silnější než on, aby mohl porazit Orochimara, protože kdyby byl stejně silný jako on neporazil by ho. Sasuke je velmi zklamaný, protože šel po špatné osobě." "To hodně vysvětluje." Řekla nesrozumitelně Sakura, připomínalo jí to jak spolu předtím mluvili. "Promiň Sakuro?" "Nic. Jen jsem se zamyslela….." Když se Tsunade dívala na nějaké dokumenty, nikdo nehovořil. "Během čtyř dnů, řekla když konečně našla to co hledala. Tým Kakashi půjde na jejich první misi. Popíšu vám ji později, ale do té doby budete se Sasukem trénovat, aby byl připravený na misi. Souhlasíte?" "Ano madam!" Řekli všichni najednou, už zase.>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> WOW! NEUVĚŘITELNÉ! ITACHI BYL NEVINNÝ? SASUKE ODEŠEL S VELKOU ZÁTĚŽÍ! SASUKE BUDE NA TÉTO MISI RISKOVAT SVŮJ ŽIVOT, ALE NERISKUJE TAKÉ SVOJE SRDCE? TO SE DOZVÍTE PŘÍŠTĚ!

Babu


Láska je válka Kapitola 2: Náhlé štěstí

13. září 2008 v 21:08 | kolka |  Ostatní povídky
Wow, Sakura se hodně změnila v posledních letech. Už nevypadá jako stejná malá zaláskovaná holka, která jím byla posedlá. Vyrostla. Ve více směrech.
Ah můj bože, opravdu zkoumal Sakuru?! Měl by se přestat soustředit na ní a začít si prohlížet vesnici.
"A také přidali Tsunadinu tvář."
"Uh, Sakuro? Víš kde je Naruto?"
"Asi, s Hinatou a Kibou. Proč?"
"Potřebuju ho vidět a-" Zastavil se a přemýšlel co řekla, "říkala si s Hinatou a Kibou?"
"Jo, proč?"
"Je něco mezi ním a…." odmlčel se, "nevadí, kde by měli být?"
"Nejspíš v Ichiraku ramen."
"Starý stejný Naruto…." Řekl vzpomínajíc jak tam často viděl Naruta vysedávat,
"Dobře…."
"Dobře co!?"
"Jdeme!"
"Počkej, Sasuke!" zakřičela zatímco ji uchopil za ruku a prakticky přetáhl přes ulici.
Poté, co si uvědomila, že jeho prsty byli zamčené kolem jejích, zčervenala. Všiml si toho a usmál se, možná ta malá zaláskovaná holka není úplně pryč. A kdo ví, možná to bylo dobře.

Byli už tři odpoledne, když dorazili do Ichiraku ramen. A Naruto se jako obvykle hádal s šéfkuchařem.
"Yo Naruto?" Zakřičel Sasuke
Naruto se rozhlížel kolem sebe odkud vycházel hlas.
Když zjistil, že je to Naruto široce se usmál.
"Ty vole, co ti tak dlouho u babičky Tsunade trvalo? Vždyť jsi tam byl přes devět hodin! Řvala na tebe?"
"Jo úplně nejvíc!" Oba se zásmali
"Naruto ty už jsi Sasukeho viděl?"
"Jo, já jsem byl jedním z těch, kteří ho potkali u brány."
Kecali pár hodin. Sasuke byl mnohem víc přátelštější než dříve.
Přemýšlela proč.
Proč se chová jinak? Proč se vrátil do Konohy a proč zírá na její zadek???……..
WTF! Zíral na její zádek! Bylo to nepříjemné a zároveň uvolňující.
Divný co?
"Děje se něco Sasuke? zeptala se a snažila se nevnímat jeho zírání, ale stále byla celá rudá.
"Nic……" řekl a podíval se jinam.
"Ale no tak. Na něco myslíš."
"Starej se o sebe!" Zakřičel na ní.
Bylo chvíli ticho.
"Promiň, nechala jsem myslet svou zvědavost za sebe, " řekla.
"Myslím, že jsi s tím nikdy nepřestala."
"Víš co? Možná bych se mohla starat sama o sebe kdyby ses ty přestal zajímat o můj zadek!"
Sasuke byl opravdu překvapený, že na něj křičela. Nikdy na něj nekřičela. Docela se mu líbilo jak jí naštval.
"Promiň, o něčem jsem přemýšlel." omluvil se Sasuke.
Sakura mlčela.
"Nechtěla jsi ' něco říct '?" Zeptal se.
"Ne, protože pak bych se nestrala o sebe."
"Omluvil jsem se."
"Jo, omluvil jsi se, že jsi na mě křičel! Křičela. "Ale je ti líto, že jsi mě opustil? Mrzí tě, že jsem kvůli tobě plakala? Je ti líto, že jsi mě uhodil a nechal na té staré lavičce? Jsi…."
Náhle ji v polovině věty zastavil dlouhým polibkem.
Dobrý bože! Udělal to co jsi si celý život přála, dotknout se jeho rtů. Co jsem to vlastně říkala. Hádali se? Nemohla si vzpomenout. Myslela jen na ten polibek.
Polibek plný náhlého štěstí……

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
WOW, TO BYLO NEČEKANÉ CO? BYL TO POLIBEK KVŮLI TOMU ABY SKLAPLA, NEBO K NÍ CÍTIL NĚJAKÉ NÁHLÉ CITY?????
BYLO TOHLE TO O ČEM PŘEDTÍM PŘEMÝŠLEL?
TO SE DOZVÍTE PŘÍŠTĚ!!!

BABU


Láska je válka Kapitola 1: Sasukeho návrat= Jiná Sakura

6. září 2008 v 16:28 | kolka |  Ostatní povídky
Máme zde novou pisatelku. Tohle je její první povídka a já si myslím, že první kapitola je určitě zajímavá. :o)
Lady Tsunade, Chtěla jste mě vidět?" Zeptala se Sakura.
"Sakuro je ti teď šestnáct. Bylo kolem poledne a Tsunade, požádala Sakuru aby přišla, protože pro ni měla misi D-rank. Sakura byla skutečně překvapená, protože byla chunnin a byl to víc než rok kdy měla D-rank misi.
"Sakuro mám pro tebe velmi jednoduchý úkol. Myslím že ho můžem nazvat nově příchozím, protože už dlouho nebyl v Konoze.
"Vy mě chcete poslat na nějakou výpravu? Promiňte mi Hokage, ale to je opravdu hrozná mise. Proč to mám udělat-"
"Lady Tsunade je tady! Vyrušil je Shikamaru a zároveň toho litoval když viděl Sakury zlý pohled.
"Sakra Sakuro! Nesnáším když se na mě takhle díváš! Je to tak protivný! Nedivím se, že ty a Ino jste nejlepší přátelé!" Stěžoval si Shikamaru.
"Radši mě nesrovnávej s ní ty lenochu"
Najednou jí bodlo v zadní části hlavy. Věděla kdo jí takhle udeřil, vrátila svůj zájem zpátky k Tsunade.
"Haruno soustřeď se na popis mise!"
"Ano, Lady Tsunade." Odpověděla Sakura.
"Shikamaru, ať vejde!" Přikázala Tsunade.
"Ano, madam!" Řekl Shikamaru a přešel ke dveřím.
"Tak kdo je to já předpokládám, že to bude doprovázení---"
Ona byla znovu vyrušena zaklepáním na dveře.
"Shikamaru , nemůžutě ani tě vidět snažím se vyslechnout---" její hlas se zlomil když uviděla kdo stál ve dveřích.
To nemůže být! Musím mít halucinace! To nemůže být on! To je jen moje naděje! Já na něj jenom znovu myslím! To je ono! On nemůže být…
"Sasuke, hodně věcí se tu změnilo od té doby co si odešel, tak Sakuro běž a ukaž mu okolí! Rozumíš, Sakuro?….Sakuro?"
Ona byla kompletně ohromená. To byl opravdu on. A ona mu měla ukázat okolí? Jo, když dřív neomdlí!
Moc se nezměnil. Má stejně rozcuchané vlasy, ale je to hodně dlouho. Má stejné oči, ale teď v nich má jiný odraz. Ona na mě nemůže jen ukázat prstem!
"SAKURO!!!!!!!!"
"Omlouvám se, Tsunade!"
"Říkala jsem, že mu máš ukázat okolí a kde bude bydlet."
"Mám pokyny v kapse." Sasuke konečně promluvil. Bože, jeho hlas byl hlubší a ještě víc záhadný než předtím. Jak přežila ten den? Jak přežila tu hodinu???
"V pořádku, to je všechno!" Tsunade konečně skončila.
"Pojďme! Řekla Sakura s falešným nadšením.
"Počkejte!" Zastavila je Tsunade , "Sakuro vrať se sem pak, dobře?"
"Ano madam!" Řekla Sakura a vykročila ze dveří a Sasuke ji následoval.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
VYDRŽÍ SAKURA CELÝ DEN SE SASUKEM? CO JE OPRAVDU JINÉ NA SASUKEM? MOŽNÁ K NÍ NĚCO CÍTÍ? VÍ NARUTO O TOM ŽE SE SASUKE VRÁTIL?
TO SE DOVÍTE PŘÍŠTĚ!
Babu