Prosinec 2008

Jako jiný člověk

30. prosince 2008 v 22:51 | kolka |  Povídky kolky
Takže lidičky nová povídka. Dvě osoby si jí vůbec nezaslouží číst. Mají jedinný šťěstí, že chci aby si to přečetli i jiní lidé. Prosím okomentujte to páč nevím, zda se mám dál snažit....

Procházela se vesnicí,kterou od svého odjezdu před pěti lety neviděla. Byla jiná. Nikdo si jí nepamatoval, takže na ní všichni jenom vyjeveně zírali. Povzdechla si…tohle nechtěla, ale copak mohla jinak?

Došla před onen dům. V tom domě se toho tolik stalo. Poznala, že zde už nikdo dlouhou dobu nežije. Zavřela oči a vzpomínala. Na jeho úsměv, na jeho vlasy a na jeho nádherné černé oči.
Jedna nezbedná slza jí stekla po líci, ale rychle jí setřela. Anbu přece nepláčou! Je docela i ráda, že zde už nikdo nebydlí, alespoň se sem může znovu nastěhovat……..

Otevřela dveře a musela si zakrýt oči, aby se přes všechen ten prach mohla trochu dívat. Odhodila svůj batoh s pár věcma na postel a nasadila si masku.

V kágekanclu

"Sasuke jak dlouho ti to mám vysvětlovat? Nemůžu povolat Sakuru zpátky do vesnice bez svolení šéfa Anbu a bez jejího samého." "Ale Tsunade, Naruto se bude ženit a chce jí tam mít! To není kvůli mně, mě je ukradená, ale Naruto ne!" "Tak si zajdi k Anbu sám. Já víc udělat nemůžu. Dopis jsem tam napsala,ale už je to týden a žádná odpověď." "Fajn!" řekl jen a praštil dveřmi. "Sasuke, Sasuke proč mi tvrdíš, že je ti putna, když jí každou noc vyhlížíš?" říkala si pro sebe. "Nedáme si skleničku sensei?" ozval se velmi známý ženský hlas. "Ráda."

"Sakuro, odlož už konečně masku." "Dobře ale jen na chvilku." "Dostala jsi můj dopis?" "Ano, ale nejsem tady jen kvůli tomu." "A kvůli čemu tedy?" "Chtěla bych se vrátit nadobro, ale nechci upoutat moc pozornosti. Zatím si mě lidé moc nevybavují a to mi vyhovuje. Mám totiž stále nevyřízené účty u Anbu, nechtějí mi dát volnost, ale to je nyní vedlejší. Sensei, potřebovala bych nějaké krytí." "I před Narutem a Sasukem?" "Před těma hlavně, až nastane správný čas, tak jim všechno řeknu sama, ale….." "Chápu tě Sakuro.Chceš stále bydlet ve svém starém domě?" "Chtěla bych." "Dobře vyhovím ti, budeš mít jinou totožnost i odlišný vzhled, ale žádám tě o laskavost." "Jakou?" "Mohla by jsi nastoupit opět do nemocnice, máme málo schopných doktorů….." "Samozřejmě, míň toho ani po mě nemůžete chtít, alespoň se začnu vracet do starých kolejí."

Od Tsunade vyšla nyní úplně jiná žena. Neměla na sobě už masku. Vlasy měla černé jako uhel a spadaly jí až pod zadek. A obličej? Úplně jiný. Oči hnědé barvy a malá růžová ústa. Konečně se cítila volná. Byla stejně krásná jako ve své normální podobě, ale teď už to nebyla Sakura Haruno, ale Arika Tokime!

Ze všeho nejdřív musela domů uklidit. Ale to jí vůbec nevadilo. Měla elánu, že by jej mohla rozdávat. Lítala po domě jako hadr na holi a ještě si u toho stihla zpívat. Zpívala s velkým elánem písničku od Katy Pery -Hot'n'Cold-. Lidé co okolo procházeli, se většinou usmáli a pokračovali dál ve své cestě. Ale jedna osoba to s úsměvem nepřešla. Zrovna, když Arika uklízela v kuchyni a měla rádio puštěné pěkně nahlas, procházel Sasuke s batohem na zádech. Nemohl uvěřit svým očím. Ještě před hodinou a půl tu nikdo nebyl a teď? Tančila po domě nějaká lesní víla a uklízela jako splašená. Rozhodl se, že se na tohle musí podívat zblízka. Vyskočil na strom a pozoroval co se bude dál dít. Nemusel čekat dlouho. Oná žena vyběhla z domu na zahradu a tam se zarazila. Všechno bylo zarostlé. A jí se to nechtělo sekat. Rozhodla se, že půjde za Ino do květinářství a poseká to zítra. Otočila se a chvíli stála nehnutě. Spatřila totiž na stromě osobu jí tak známou. Nemohla se prozradit tím, že na něj zavolá jménem. Udělá to jinak. "Hej ty tam na tom stromě! No na tebe mluvím! Jestli na mě nepřestaneš civět, tak ti jenu ubalím a pak mi tu ještě posekáš ten trávník!! Je ti to jasný?" "Csss to tak ." utrousil Sasuke. To ale nečekal, že se objeví za ním a skopne ho ze stromu na zem. "Tak ty nepřestaneš? Fajn! Vezmi si sekačku a ať je to hotový než se vrátím, jinak si tě najdu!" s tím odešla ven ze zahrady. Sasuke se zvedl ze země a mířil si to za ní.

Dohonil jí těsně před květinářstvím. "Co tady děláš?! Nemáš mi náhodou posekat trávník?!" "Nejsem tvůj sluha, tak se mnou tak nezacházej. Mám na tebe pár otázek." "To seš snad reportér boco? Nic ti neřeknu. Leda za ten trávník!" "Fajn platí." "Dobrý den, co si budete přát?" uvítala je s přátelským úsměvem Ino. Sakuru tak mrzelo, že nemohla svou nejlepší kamarádku obejmout. "No něco co rychle roste a nepotřebuje to moc péče." Oplatila jí Sakura úsměv. Sasukemu to nedalo a musel si rejpnout. "Tak co třeba kaktus?" "Seš fakt vtipnej!" opáčila mu Arika uraženě a Ino se zasmála. "Sasuke buď o tý lásky a nech to na mě." "Hm" obvyklá odpověď. "Tohle byste mohla vyzkoušet." Řekla Ino a podala jí pytlík semínek. "Děkuju." "A Sasuke pro co jsi přišel ty?" už se nadechoval ,ale Arika byla rychlejší. "Pro nic, leda tak pro benzín do sekačky, dneska se mi totiž pan Sasuke stará o trávník." Jen to dořekla chytila Ino záchvat smíchu. "Tak to se přijdu podívat. Kde vůbec bydlíte?." "V Sakuřiným domě." Zabručel Sasuke a vyšel ven z krámu. Arika se rozloučila s Ino, ta slíbila, že se po práci přijde podívat. "No že jdeš! Do noci na tý zahradě trčet nebudu!" "Tak přijdeš další den znova." "To asi nepůjde, nemám tolik času, možná mě bude Tsunade na něco potřebovat." "To se dá lehce zařídit. Dnes posekáš to, co stihneš a já ti u Tsunade zařídím dost dlouhou dovolenou na to, abych stihnul celou zahradu." "Ty jedna…" "Cože? Že by se ve větru odrážely odpovědi na tvé otázky?" uzemnila ho. "Fakt bezva!" "Jde se!"

Dorazili k domu a Arika se zarazila. "To jsem už zase nechala otevřený dveře?" Sasuke jen zavrtěl hlavou a řekl. "Se pozvu alespoň na kafe, než ti začnu dělat otroka." a vešel do dveří. Ten dům mu toho tolik připoměl. Byl se Sakurou šťastný, ale ona se rozhodla. Sklonil hlavu a odešel do kuchyně. Díval se z okna a padal do vzpomínek. Arika prošla kolem něj, ale on to ani nezaregistroval. Připravila tedy vodu na kafe a něco k tomu aby se neřeklo. Pak vše položila na stůl a čekala až se Sasuke konečně otočí. Tak ho chtěla obejmout, ale nemohla. Kdyby to udělala, zradila by sama sebe. "Země volá Sasukeho, země volá Sasukeho. Halo pane proberte se." a zatřasla s ním. "Hej co blbneš vždyť jsem vzhůru." "Jo to určitě a já jsem ta co ti v noci nedá spát. Koukej si sednout na zadek a vypít si to kafe, páč za chvilku je tma a ať máš alespoň něco hotovo." vychrlila na něj a při tom se usmívala. "Fajn, ale já mám otázky." "Tak sem s nima, ale dělej."

"Takže za prvé....Jak se vůbec jmenuješ?" "Arika Tokime, ale přátelé mi říkají Ari." "Fajn Ari za druhé....odkud jsi?" "Moment, kde máš zápisníček pane reportér? To máte takovou sloní paměť, že si to nemusíte psát?" zavtipkovala Arika, že se i Sasuke jemně usmál. "Neodbočuj od tématu a odpověz." "Fajn, fajn, jsem z Vodopádové vesnice. Máš ještě nějaké otázky?" "Jo, máš rodinu? Sourozence rodiče? Manžela nebo přítele?" Arika měla skloněnou hlavu takže jí neviděl do očí, když ale hlavu zvedla měla oči skleněné. "Stačí když ti řeknu, že nemám nikoho? Ani přátelé, ani rodinu....." Sasukeho to zarazilo. Najednoumu jí bylo líto. "Omlouvám se, to jsem nechtěl." "Nemohl jsi to vědět." "Proč jsi teď tady?" "Protože chci začít nový život." "Už tě dneska nechám, nebudu tě nutit o tom mluvit. Vidím, že ti to není příjemné." Arika dostala zase tu svojí náladu. "Tak se tady moc nevykecávej a mazej na zahradu." "Ještě jsem nedopil." bránil se Sasuke. "Neboj se Sasánku kávičku ti uložím do mrazáku, pak jí jenom ohřejeme." ušklíbnul se. "Tady dneska někdo spal v automatu na vtipy." "Mýlíš se a neznáš mě,já jsem taková pořád." zazvonil zvonek. Arika šla otevřít dveře, věděla kdo tam bude. "Jen pojď dál, Sasuke zachvilku začne." "Bezva, přinesla jsem k tomu popcorn." obě se naráz zasmály.

"To si snad ze mě dělate srandu, já nejsem žádná telka, abyjste se u toho tahle cpaly!" "Pokračuj chceme vědět jak to skončí. Kdopak asi vyhraje? Sasánek nebo sekačka?" "Sázím pajcku na sekačku." zasmála se Ino a dál sledovala, jak Sasuke zápasí se sekačnou......

Ikimono Gakari

23. prosince 2008 v 13:25 | kolka |  Videa


A VIDEO NA KONEC XDXDFestovní FanFikce

23. prosince 2008 v 12:53 | kolka |  Soutěže
Na stránkách, které pravidelně navštěvuji se už před nějakou dobou objevil tento banner. Podívejte se co dál, je to velmi zajímavé XD kdybych neměla tolik práce tak taky soutěžím XD

Animefest tady!!!!Život za život 11

19. prosince 2008 v 17:51 | kolka |  Ostatní povídky
Sasuke seděl na dřevěné podložce na zemi, na které obyčejně spával. Koukal do země a vočích se mu leskli zbytky sharinganu, který neúmyslně zapl , když chtěl Sakuru zabít. Seděl nazemi a přemýšlel. Opravdu to byl on? Opravdu to byl Sasuke, kdo chtěl Sakuru zabít ? Ještě deset minut před tím , než jí objal, než objal to křehké,drahocenné, rozchvěné tělo, ho dopadající kapky Sakuřiných slz tolik boleli, tak proč ? Zachoval si klidnou tvář, ale pokaždé, když se něco vyhlo z jeho plánu, někdo mu odporoval, když se stalo něco co nečekal, byl rozrušený a obyčejně odešel z bojiště nebo mlčel a přemýšlel co říct, ovšem jen s kamenně ledovou tváří. Mockrát uvažoval, jestli se vrátí do Konohy, ale copak mohl nechat toho zločince volně na svobodě. Celé jeho dětství, celý jeho klan , který měl rád, byl mrtví, už se nikdy nevrátí. Sasuke si doposud nepřipustil, že mu jeho máma už nikdy neřekne pravou podstatou věcí a přitom nebude cítit její vůni, nepřipouštěl si , že už nikdy nebude usilovat o otcovu přízeň, něco muselo být špatně a to zjistí až zabije Itachiho. Najednou se Sasukemu zastavil dech, srdce mu přestalo tlouct, měl furt stejnou tvář a opatrně si chytil hruď. Něco se stalo..

,,a-ano prosím " řekla pořád rozrušená Sakura, když jí Kakashi nabízel horký čaj. Naruto už se celkem uklidnil, ale Sakura doposud nemohla pochopit , proč políbila svého nejlepšího přítele. Nikdy si nemyslela, že příjde den kdy políbí Naruta. Shannarooo ! Křičela Inner a Sakuře jen cukalo obočí nad levým okem. Sakura už se domluvila s Kakashim , že je všechno vpořádku a opravdu bylo, Sakura se cítila mnohem lépe, cítila, že jí ještě furt někdo potřebuje a že takhle nikdy nezůstane Sama, má Naruta a ten jí nikdy neopustí. Noc byla klidná. Sem tam se zachvěly stromy v návalu nového větru, semtam zahoukala sova. Sakura se mačkala k dece. Kakashi každou chvíli vstal a po 5 minutách přišel zpět, nejspíš se rozhlížel po okolí, jestli knim někdo nejde, nebo je někdo nešpehuje. Byla zhruba půlnoc, vnedaleké vesnici odbyla věž 3mi údery právě 12 hodinu. Sakura nemohla spát. Naruto se rozvaloval na dece hned vedle Sakury a Kakashi měl na zavřených víčkách namalované oko. Nehorázně chrápal , takže opravdu nebylo poznat , že spí. Sakura se rozhodla, že se trochu projde po okolí aby se trochu unavila. Když vešla do hlubšího lesa, objevila se u ní postava. Cítila, že to byl on.. Sasuke.

Sasuke přišel ze stromu blíž do svitu měsíce. Sakura si ho prohlížela, ale ani ne nenávistně, ani ne zoufala, koukala na něj jako na člověka. Nikdo nic neříkal. Po chvilce si začala Sakura pro všechny případy hromadit v ruce tuny chakry, Kdyby jí chtěl obtěžovat. Sasuke se ani nepohnul, ani nemrknul, jen jí koukal do očí. Vychutnával si její nejistotu. Sakura , když cítila, že je vše připraveno, zamračila se a zaútočila naněj. Sasuke furt poklidně stál. Sakura se napřehovala a zastavila se těsně před jeho obličejem. Sasuke se furt nehl a koukal se Sakuře do očí. Sakura nemohla ucuknout pohledem, pak to uviděla, červenou skvrnu a zem se pod ní propadla kamsi doneznáma. Propadla, jeho očím. Sasuke hledal její nejhorší vzpomínku. Tu vzpomínku, která jí nejvíc ubližuje. Našel jí...

,, Sasuke !! Nechoď pryč, pomůžeme Ti , zvládneme to společně, chci Ti pomoct, je to hrozná představa , když vidím někoho odcházet zmého života a vědět , že už ho nikdy víc... "

Genjutsu přestalo. Sasuke byl viděšenější víc než Sakura. Měl furt kamennou tvář, ale odstoupil o dva kroky do zadu a zkoumavě si prohlížel Sakuru , jako kdyby se jí snažil vytáhnout z hlavy , proč zrovna tohle je její nejhorší vzpomínka. Cítil se provinile, proč zrovna teď ? Je to dávno, měl je vůbec opustit měl opustit, tu osobu, díky , které tu teď stojí a chce jí zabít ? Nezapadalo to, nezapadalo to všechno, všechny jeho plány měli obroušený vroubky a ne a ne do sebe zapadnout. Sasuke přistoupil k Sakuře blíž a zase jí obejmul . Sakura nereagovala. ,, Nemusíš mě už ani zabíjet, jsem bodnutá ze vnitř" odstoupila od Sasukeho Sakura, takže jí byl nucen pustit. ,,Sakuro..." hlesl úplně jinýmtonem než před tím. Byl to úplně jiný hlas, furt stejně chladný, ale takový ten odhodlaný, ten , který měla Sakura tolik ráda. ,, I kdyby si se teď omluvil.. " řekla Sakura a položilamu ruku na tvář. Když jí ruka sjela dolů na jeho srdce, měl na tváří řeznou ránu ,, zpravilo by to asi tolik, jako kdybych ti teď tenhle škrábanec vyléčila" řekla skoro vzlykajícím hlasem Sakura a držela ruku na jeho srdci, které tepalo o sto šest. Sakura chtěla mít furt ten pocit, ten pocit , že má Sasukeho srdce ve svých rukou...


Smrt Uchihum nebo ne?! 14. část

15. prosince 2008 v 8:02 | kolka |  Ostatní povídky
"Sasuké! Sasuké!" Řval Naruto letíc po lese ."Sakra kde jsi Sasuké." "Tady ty troubo," ozvalo se za Narutem a ten v okamžiku dostal zásah a letěl pěkných pár metrů vzduchem.Ale okamžitě se zvedl. "Tak to jsi teda přepísk zmetku teď dostaneš." Zařval Naruto na svého protivníka.
"Hm to se ještě uvidí kdo komu nařeže" odpověděl vísmněšně Saské a ti dva se do sebe pustili hlava nehlava.
"Okamžitě toho nechte vy dva nebo vás praštím!!!!" Řvala Sakura dobíhajíc ty dva. Ale ani výhružka bolestivé smrti ty dva nezastavila. Doběhla je a zařvala "chováte se jako malí fakani, taková blbost muže napadnout jenom vás dva."
"Ale notak Sakuro na tom není přece nic špatného, já chci trénovat v lese a Saské u řeky, nemůžem se dohodnout tak to za nás vyřeší malé přátelské utkání".Snažil se Naruto vše vysvětlit.
Sakura zavrtěla hlavou." Proto se nemusíte hned prát, stačí si přece hodit korunou"
"Jo jenomže to by nebyla taková legrace, noták Sakuro nebuď tak úskoprs……….. "Sasuké to už nedořekl protože k němu pohotově přiskočil Naruto a zacpal mu pusu se slovy "Sasuké zmlkni."
Sasuké se nechápavě podíval na Naruta ale ten se díval s hrůzou jiným směrem. Podíval se teda stejným směrem a nevěřil tomu co vyděl, Sakura vypadala jako bůh pomsty.Stála tam se zatatíma pěstma a v očích šílenství. "Tak podle tebe jsem úzkoprsá?Já tě zabyju!!!"Zařvala vzteky bez sebe a vrhla se na Saského . Ten pochopil že je zle a radši vzal nohy na ramena. Sice by nebyl problém se s ní utkat ale Sakura je teď ve stavu kdy by po něm šla jako ohař a on jí nechtěl ublížit. Jenomže Sakura se za ním začala honit a aby toho nebylo málo tak za nimi letěl Naruto který řval." Sokuro on to tak nemyslel! Sasuké okamžitě se jí omluv!"Sasuké si s tou myšlenkou sice chvíli pohrával ale její výraz mu napověděl že by ho zabyla dřív než by stačil cokoliv povědět.
Konečně se ozvalo známé puf a oběvil se Kakashi." Promiňte mládeži ale přes cestu mi přeběhla černá .. hej co blbnete?" Kolem něj jako první proběhl Sasuké. Úsměv od ucha k uchu" dobrej sensei." Jako druhá prolétla Sakura a řvala "Sasuké já tě zabyju! "No a poslední Naruto který řval" Sakuro né!""Co se to tu sakra děje?!" Zahromoval Kakashi a Naruto k němu přiběhl." Šéfe problém Sakura chce zabít Sasukého."" Ale proč Naruto?" Zeptal se Kakashi. "No protože jí Sasuké řekl že je úzkoprsá,"odpověděl Naruto. Ale v tom se Sakura zastavila, otočila se na Naruta a ráznými kroky se rychle přibližovala s úmyslem praštit toho blonďatého ukecánka tak že stráví zbytek svého života v kotrmelcích. Jenomže těsně před ním jí zastoupil cestu Kakashi. Pořádně si ji prohlédl od hlavy až k patě a dokonce si zvedl pásku z oka, prohlížel jí takto dobrou minutu, nakonec se otočil na Naruta a řekl." podle mě jsou Sakuřiny proporce v naprostém pořádku Naruto."Sakura se zatvářila spokojeně a uklidnila se. A Naruto se Sasukém si oddechli." Ták a ted bychom mohli konečně začít s tréninkem co vy na to?" Ale ti dva začali nesouhlasně kroutit hlavami. "Nemůžeme začít s tréninkem Kakashi my už jsme dávno začali," zachechtal se Naruto a mrštil po Sasukém rasengan, ten však uhnul a na oplátku Narutovi věnoval několik schurikenu. Naruto se jim bez potíží vyhnul,a zařval na Saského "to je všechno co umíš ty nádivo?!" Bitka se mohla rozjet naplno.
Kakashi se Sakurou je pozorovali a jen kroutili hlavami. Sakura si neodpustila tichou poznámku,"jak malí kluci."
"Ale noták Sakuro jen je nech mají jenom radost že jsou zase spolu, copak ty nejsi ráda že je tým zase kompletní?"Čekal kladnou odpověď a proto ho dost překvapilo když Sakura nesouhlasně zavrtěla hlavou. "Nejsi ráda?" Zeptal se překvapeně. Sakura si povzdechla "jistě že jsem ráda že je Sasuké zpátky ale v jednom se mýlíte mistře, tým není kompletní pokud vím jeden člen nám chybí. "Odpověděla Sakura smutně a zadívala se do dálky.Dobře věděl o kom mluví ale netušil že se Sára a Sakura tak zblížili. Sakura se najednou jako-by vzpamatovala, přestala civět do dálky a bez jediného slova se vrhla ke svým týmovým partnerům Ti se k ní oba připojili a Kakashi jen sledoval tichou mimiku jejich rozhovoru. Nejdříve vrtěl hlavou Naruto a Sasuké přikyvoval a potom se celá scéna obrátila ale nakonec kývli na souhlas všichni tři a zmizeli.Kakashi je sice mohl odposlouchávat Scharinganem ale něco mu říkalo že se to i bez tak brzy dozví.
" Pověs mi laskavě jednu věc. Jak tě uspokojí fakt že mučíš někoho kdo neví ani to jak se sám vlastně jmenuje , natož to kdo jsi ty a proč to vlastně děláš?" Itachi pokrčil rameny" nemněla ztrácet pomnět,její problém a vůbec co že ti na tom tak záleží Kisamé." Kisamé se zavrtěl nervózně v židli" nezáleží, jenom se mi to zdá dost ujeté i na tebe. ""Jsi nějakej chytrej né" odpověděl itachi.
Kisamé se zaculil" sákra ta ti ale musela nakopat prdel že máš na ni takovej vztek."
"Tak dost Kisamé už mně nebaví to poslouchat co mám jako podle tebe udělat?!"Vztekle řval Itachi.
"No já nevím……………… co takhle jí nechat jít?"
Itachi se praštil rukou do čela" no to je přeci nápad já jí pustím a ona se za dva nebo tři roky vrátí a zkusí to znovu,ty poslouchej nepraštil ses náhodou do tý sví rybí kebule? Nechápu proč se jí tolik zastáváš."
"Nezastávám já jen ale nic."Kisamé se zavrtal do svého pláště a už radši nic neříkal ale stejně se mu to nelíbilo. Né že by byl nějaká cíta a nebo se dal dokonce na pokání ale mučit bezbrannou dívku bylo dost silné kafe i na něj. Jenomže na druhou stranu musel uznat že nechat ji jít by byl opravdu moc velký risk.
Itachi má pravdu Sára musí zemřít.

luna101

Život za život 10

14. prosince 2008 v 14:37 | kolka |  Ostatní povídky
Už viděli první proužky denního světla, které způsobilo pootevřené víko. Sakura se usmála a záměrně zavadila o roh, který míjeli, aby je nalákala na sebe. Chybělo jim asi 25 metrů, než se dostali k dřevěnému víku. Víko se ale najednou ještě víc pootevřelo a denní světlo osvítilo tvář mladého muže s červenýma očima. Sakura a Naruto se zastavili. Na Naruta letělo několik kunaiů a byl nucen se vzdálit od Sakury. Před Naruta se postavil Juuga se Suigetsem a za Sakuru doskočila Karin. (Takže si to zopakujem... vzadu byl naruto před ním Suigetsu a Juuga o pár metrů blíž stála Karin, před ní otočená zády Sakura a ta se dívala na Sasukeho , který byl u víka... jsem ráda , že si rozumíme x) ) ,,proč tu ste" zeptal se tichý chraptivý hlas a nebylo slyšet nit jiného než Sakuřin zrychlený dech. ,, copak to nechápeš Sasuke? chceme Tě zpátky ! za žádnou cenu nechci aby si šel do nějaký zpropadený věznice, ale pokud se střetneš se svým bratrem a prohraješ všechno bude ztraceno !! celý život, celá konoha bude zruinovaná !" křičel na něj Naruto. Sasuke se zamračil a tytam byl za Narutem. Naruta to nepřekvapilo. Sasuke mu držel Katanu u krku a rentegenoval ho sharinganem. ,,nic nechápeš jako vždy" promluvil do ticha Sasuke.
Sakura nervozně přešlapovala na místě. ,, copak ...Sa-ku-ro" řekla Karin , vzala kunai do ruky a sdoměním , že jí hned zabije se rozmáchla. Sakura uhla a koukala na ní se zamračeným pohledem. Karin se usmála a upravila si brýle.
Naruto poklesl s hlavou a měl ztížený výraz. ,, ne Sasuke.. to ty nic nechápeš.. jako vždy" řekl Naruto . Sasuke se zamračil a sdělal mu Katanu z krku. ,, zmizte" řekl a kráčel pryč. ,, cože ?" řekl naráz tým Hebi. ,, nechte je jít, nebo mi snad chcete odporovat ?" otočil se přez rameno Sasuke a vrhl na ně svůj upřený pohled. ,, ještě se uvidíme" řekla Karin , schovala kunai a odskočila spolu s Juugem a Suigetsem za Sasukem. Naruto zatínal ruku vpěst. Pochviíly se otočil ,, Sasuke.. chci stebou bojovat" Sasuke se zastavil a le neotočil se. ,, splň svůj dávný slib" řekl zase hlubokým hlasem naruto a jakoby se ho snažil obarvit na modro svým zrakem. Sasuke zavřel oči a otočil se. ,, svůj slib splním, ale až toho budeš hoden " řekl Sasuke , zase se otočil a kráčel dál. ,, sasuke.." špitla Sakura a po tvářích se jí kutáleli slzy. Jakmile jí jedna upadla z oka pod tíhou byla hned na zemi. Sasuke se opět zastavil a zamračil se. Nikdy svému týmu nechtěl ublížit a nikdy nechtěl aby jen jeden znich trpěl. Měl srdce v krku když slyšel že Sakura pláče. ,, vrať mi ten život.. vrať to štěstí " říkala neustále neslyšně Sakura. Klepali se jí nohy a koukala do země. Sasuke držel ruku vpěst. Sklonil hlavu a zavřel oči. Když je otevřel už vnich neměl sharingan. ,, oplať mi tu službu, kterou jsem ti kdysi dávno prokázala! dej nám za to aspoň trochu štěstí do našeho života, vždyť my chcem jenom ..." křičela na něj, ale slzy jí přemohli a hlas utichl. Koukala se jak jde kní. Koukala se na jeho vlídnou tvář. Udělala krůček k němu. Chvíli zaváhal a pak jí obejmul. Sakura se smutně usmívala a mačkala mu tričko. Její všechna naděje ale zhasla když uslyšela cinknutí čepele. Naruto stál za ní a držel jí kunai na zádech kam Sasuke mířil svou katanou. Sakuře se rozšířili zorničky. Když si uvědomila oč jde koukala se do Sasukeho ledových očí. Zase si vnich hrál Sharingan. Sakura zatla ruku v pěst. odstoupila od něj a dala mu facku. Ruku si pak přitáhla ke hrudi a koukala na něj s uslzenýma očima. Sasuke měl otočenou hlavu dostrany a na tváři červenej flek. Zavřel oči a zase sklopil hlavu. ,, Sakuro... chtěl jsem Ti dát štěstí.. odmítáš ho, potom o něj nežádej" řekl Sasuke zase se otočil a odkráčel už nadobro pryč do tmy. Sakura si klekla a koukala se na Naruta. Naruto jí po chvíli objal, vzal jí do náruče a vedl jí zpátky.

,,ještě se potkáme" konstatoval domordovaný Kabuto, když zjistil , že se jeho dva učni vracejí. Kakashi si klekl na jedno koleno a oddychoval. Byl rád, že nemá větší zdravotní problémy, kterých se od Kabuta tolik obával. Z lesla se kreslila Narutova silueta. ,, co se jí stalo ?" zeptal se Kakashi , když viděl, že jí naruto nese v náručí a Sakura se kouká někam mimo a křečovitě se ho drží. ,, to ten Sasuke... ne to ten muž co jako Sasuke vypadal " řekl Naruto a opatrně předal Sakuru Kakashimu, který ju pložil na zem a koukal se jestli nemá nějaká zranění. ,, nemá ani jedno měnší zranění, ale myslím , že má velkou psychickou újmu.. jeto něco Naruto, jako když ti vezmou něco kvůli čemu chceš žít" řekl znalecky Kakashi. ,, musíme se vrátit vtomhle stavu už nic nezmůžeme." ,, vždyť jsme ani nic neudělali" řekl naoplátku Naruto a byl do posledních nervů rozčílený jako pes. ,, když si pospíšíme stihneme Tsuande před týdenní výpravou do písečné na slet čarodějnic" řekl ještě Naruto a vzal Sakuru na záda. Ta se ho zase ochotně chytla kolem krku a přehrávala si psolední momentky.. Za tak dlouhou dobu viděla Sasukeho a on jí chtěl za předstíranou útěchou zabít. Nemohla to pochopit, jeho slova.. jak se choval, proč jí chtěl zabít ? Věděla, že on by nikdy své přátelé i kdyby byl sebevíc rozčílený, nezabil. Sakura zavřela oči a za chvíli usnula.

Probudila se u nějakýho jezera. ,, Sakuro ? Sakuro ? Už si vzhůru ?" skláněl se nad ní Naruto .,, jo.." hlesla Sakura a posadila se Naruto tím teda byl nucen se posadit naproti ní. ,, je ti líp ?" překvapil jí otázkou. Sakura rozpačitě kývla.,, víš.. myslím si že se to všechno zlepší" řekl moudře Naruto a zasněně se koukal do dálky. Sakura se usmála a koukala se na jeho optimistický výraz. Bylo jí sním dobře.. Naruto se na ní podíval. Sakura neuhýbala pohledem. Opatrně se k ní natáhla a zlehka se dotkl jejich rtu špičkami svých prstů. Po tom se kní nahnul celý a jemně se dotkl jejich rtů temi svými. Sakura se nějak nebránila, zavřela oči a spolupracovala sním. Chytil jí jednou rukou kolem boku ,, ehm, našel sem nějaký dřevo" odkašlal si Kakashi a dělal , že kouká jinam. ,, ano ano" posadili se oba do pozoru a celý červení koukali na Kakashiho, kterej znich měl i značnou radost.
http://republika.pl/blog_vs_3788317/5030860/tr/__narusaku_22___by_elisae_by_sakunaru_1_.jpg

Život za život 9

12. prosince 2008 v 17:36 | kolka |  Ostatní povídky
Další dílek od Astrid :o)

Život za život 8

12. prosince 2008 v 17:35 | kolka |  Ostatní povídky
Sakura s dlouhým vzdychem vyšla z budovy Hokage.. Naruto byl ale taky zamyšlený.. už to nebyl ten ufňukanej kluk co si na všechno stěžoval. Tohleto bral vážně a připadalo mu to na ho.. ,, doprdele Sasukeho nedostaneme tak ani tak .. buď půjde do věznice nebo ho budeme muset zabít.. Kakashi sensei nejde stímněco udělat?" máchal rukama Naruto histericky,, Obávám se , že ne Naruto.. Sasuke se prohřešil zradou listové a tak nebude přijat bez trestu.. Sasuke je ale sasuke a on do věznice nepůjde ani kdyby neměl na výběr" řekl Kakashi a zmizel. Sakura měla zamyšlený pholed , ale ať myslela jak myslela na nic nepřišla. Ničili jí jen dvě slova, která si nemohla zopakovat.. Tsunade řekla už zítra.. jak se na tohle tým 7 může za tak krátkou dobu psychycky připravit sakra? klela Sakura a bez nějakého slova k Narutovi odešla.. Naruto šel k Ichiraku ramen, ale pak zjiastil , že nemá ani chuť a tak jen prošel a šel někam dopryč.. ,, pokud ssasuke nepůjde na 6 let do věznice budete ho muset zabít" ,, až budeš silnější vyzvu Tě na boj " ,, Naruto doveď ho zpět.. doveď Sasukeho zpět " Naruto se zastavil.. měl plno myšlenek v hlavě a plno slibů , které dal a má je v plánu dodržet.

o Den později
Kakashi kupodivu stál už u brány konohy sbalený a ani si nečetl. Čekal na své zbývající žáky. Sakura přišla na vteřinu přesně i když stím moc nepočítala, nemohla spát.. Naruto přišel hned po ní a tak mohli vyrazit.. ,,Co máme poslední zprávy byl viděn kolem vesnice Vodopádu a po té zvuku.. " ,, kdy byli ty zprávy dodány ?" ,, před půl rokem " řekl vážně Kakashi a Naruto an něj zůstal čumět.. Skákali z větve na větev.. Sakura byla myšlenkami úplně jinde takže nepochitila co její sensei říká. Byli už jen 2 míle od vesnice skryté Vodopádem.. Kakashi byl přesvědšený , že tam získají nějaké informace a po dlouhé cestě naberou sílu.. Naruto se Sakurou se šli najít a Kakashi sbíral informace.. ,, jdeme .. objevil se tu nějaký gang před 4 týdny .. Sasuke nebude dál než ve vedlejší zemi " Naruta to moc neuklidnilo a Sakuru taky ne.. čím byli kněmu blíž tím byla nervoznější.. uběhli už 4 dny.. Chytali furt samé informace , ale žádné přesně.. po týdnech se doba zkracovala a Kakashi měl furt dobrý odhad s pomocí čmuchálků (stopovacích psů x ))) ) . Dorazili do vlnkové vesnice , kde už žádnou stopu nepobrali a tak se rozhodli den tu zůstat.. fupsík ztratil stopu a ke všemu neví přesně jestli to je Sasukeho stopa.. ,, nemáte volné pokoje? " opakoval větu recepční ,, spíše nemám žádné pokoje , nějaké monsturm nám zničilo zadní část budovy a je v rekonstrukci" upřesnila recepční. ,, monstrum ? jaké monstrů ?" zablískalo se Kakashimu v očích .. Sakura s Narutem byli venku a čekali. ,, někdo tvrdí , že to byla nějaká ještěrka druzí obrovský had, ale vy jistě nevěříte ani jednomu že ?" zasmála se recepční.,, to rozhodně ne" usmál se Kakashi a vyšel ven. ,, před nedávnem tu udělal pohromu orochimaru.. Sasuke by měl být podle všeho sním, nemáme na výběr musíme jít dál nebo nám uniknou.. " řekl Kakashi.. Sakura s Narutem kývli a vydali se na cestu..

U Sasukeho..
,, proč jdou s námi ?" řekl tiše Sasuke a koukal se na 3 členy za sebou.. V předu byl Orochimaru Kabuto se Sasukem. ,, budou tvůj budoucí Tým Sasuke.. " oblíznul se Orochimaru.. Sasuke už nic neřekl a přemýšlel zd je pro něj pomsta důležitější než jeho vlastní život... za chvíly tu myšlenku zahnal stím , že jen pomsta je jeho opravdový život a dál nad tím nepřemýšlel.. ,, tady dnes budeme trávit noc.. býval jsem tu před rokem , všichni si myslí , že své úkryty už po odchodu nepoužívám , ale opak je pravdou " zasmál se Orochimaru a vklouzl do menších dřevěných dvěří. Všichni šli za ním a zabydleli se.. Karin, suigetsu a Juugo měli svůj pokoj a Sasuke měl jiný.. Orochimaru se s bláznivým úsměvem zamčel ve svém pokoji a vedle něho Kabuto s nableštěnýma brejličkama s tentýž úsměvem .. konečně zase mohl míchat lektvary a bomby , které vybuchují dřív než on sám chce.. prostě blázen..

Z5 u našich přátel :D
Kakashi s Narutem a Sakurou právě opustili vlnkovou zemi a vydali se do země hadů ( vymyšlená ) nedaleko vesnice skryté v mlze. Druhý den tam konečně došli.. ,, bude tady cítím to" řekl fupsík a zmizel i sostatními čmucháky. Kakashi zbystřil ,, mějte se napozoru možná už ví , že jsme tu " řekl Kakashi a šelpomalu městem. Sakura mrkla jednou za minutu aby náhodou nepřišla o nějaký pohyb.. Furt měla tížívý pocit , že jí někdo sleduje ( čemuž pravda nebyla) měla často sucho v puse a nemohla se ani pořádně najíst.. Naruto na tom tak zle nebyl... jedl pil a dělal vše při starém s naivní myšlenkou , že se Sasuke rád vrátí do listové i kdyby ho měli zatknout...
Astrid

Smrt Uchihum nebo ne?! 13 část

8. prosince 2008 v 8:52 | kolka |  Ostatní povídky
Další úžasný dílek od Luny

máš na modeling???? Test!!!!

6. prosince 2008 v 13:51 | kolka |  Ankety:)

XDXDXD Jako lidi dneska jsem se dobře nasmála XDXD tak jsem jen tak projížděla netem a narazila jsem na test, zde se můžeš stát modelkou/modelem. XDXD Dám vám to sem,a le nikdo se nenechejte odradit, je to až přehnaný XDXDXD mě všichni říkaj, že bych mohla na modeling (já si to o sobě nemyslí) a tady mi vyšlo, že v žádným případě XDXDXD Jako je to fakt jen pro zasmátí,, ne aby jste se toho chytili a všecho vzdali, šichni můžou pózovat před foťíkem!!!!!! XDXD

Odkázek Tu

A nezapomeňte do komentářů napsat co vám vyšlo já vám to taky napíšu XD


Tady je odpověď

15 let, to je ideální doba začít s modelingem (samozřejmě pokud splňuješ další předpoklady). Musí s tím však souhlasit i tvoji rodiče.

172 cm je asi minimální přijatelná výška pro modelku, která chce najít uplatnění v kvalitní modelingové agentuře v Čechách, ale pouze pokud máš opravdu zajímavý vzhled. Ale vzhledem k tvému věku možná ještě povyrosteš.

Pokud nemusíš držet žádné drastické diety, aby sis udržela svých 53 kilogramů, pak je vše ok (jinak si zahráváš se svým zdravím - modeling není všechno).

93 cm v prsou je na klasický modeling docela dost. Ale může to být někdy i přednost.

65 cm v pase je na modeling moc.

94 cm v bocích je na modeling moc.

Pleť "v dobrém stavu" je jedním s dobrých předpokladů pro modeling.

Na barvě pleti v modelingu nezáleží, tj. světlá pleť je pro modeling dobrá jako každá jiná barva pleti.

"Kvalitní" vlasy jsou pro modeling dosti důležité, resp. je to pro model výhoda.

V podstatě nezáleží na tom, jakou má model barvu vlasů, důležité je mít hlavně zdravé vlasy.

Samostatnost resp. schopnost se o sebe postarat je pro modeling velmi důležitá vlastnost.

Komunikativnost resp. schopnost se domluvit, vyjednat si, co je třeba, je další ve světě modelingu velmi důležitá vlastnost

Cílevědomost jedním ze zásadních předpokladů pro úspěch v modelingu. Bez cílvědomosti to prostě nikam nedotáhneš a v modelingu tuplem.

Bez dobrého orientačního smyslu se model neobejde. Dostat se včas na určené neznámé místo, kde se koná přehlídka, focení nebo casting je totiž denním chlebem modelů.

Angličtina je asi nejdůležitějším jazykem (nejen) v modelingu. Pokud ji zvládáš velmi dobře, máš velké plus.

Umět francouzsky není až tak důležité a to ani když by tě lákala Paříž. Důležité je zvládnout aspoň nějaký světový jazyk (nejlépe angličtinu:) a pokud tě práce přivede do Francie, francouzsky se pak stejně naučíš raz dva.

Umět se domluvit německy je dobré, ale pro model je více příležitostí v Paříž, Itálii, Asii, USA a tam se německy nemluví.

Umět italsky není až tak důležité. Důležité je zvládnout aspoň nějaký světový jazyk (nejlépe angličtinu:)

Umět španělštiny není až tak důležité. Důležité je zvládnout aspoň nějaký světový jazyk (nejlépe angličtinu:)

Nevadí, že nemáš žádné zkušenosti s modelingem. Pokud na to máš, všechno se naučíš. Důležité je na sobě pracovat.

Absolvování "škol modelingu" resp. modelingových kursů je obvykle pro budoucí uplatnění bez velkého významu. Buď na modeling máš a všechno se stejně praxí naučíš nebo na modeling nemáš a pak ti stejně žádná škola nepomůže. A pokud je řeč o placených školách a kursech modelingu, tak je to v podstatě jen vyhazování peněz.

Žádný certifikát pro modely samozřejmě nepotřebuješ, takže to, že žádný nevlastníš je naprosto ok. Žádný certifikát ti kariéru v modelingu ani práci nezajistí.

Jak říkám docela jsem se nasmála XDXDXD

Smrt Uchihum nebo ne?! 12 část

6. prosince 2008 v 13:15 | kolka |  Ostatní povídky
A další dílek od Luny, kterej mi dneska poslala.............

Smrt Uchihum nebo ne?! 11 část

6. prosince 2008 v 13:09 | kolka |  Ostatní povídky
Opavdu se omlouvám Luně za to, že jsem na tenhle dílek zapoměla, nevím jak se to mohlo stát, ale stalo fakt ještě jednou gomen. :o)