Únor 2009

The School feeling and love 1 - Nový začátek

28. února 2009 v 12:10 | kolka |  Ostatní povídky
Lidičky, přibyla nám nová spisovatelka (Nanaho Uchiha) a i nová povídka, přeju příjemné čtění

P.S. Komu vadí vymyšlené postavy, tak ať to nečte. (vzkazuje autorka)


U nás na intru XD

22. února 2009 v 20:49 | kolka |  Videa
Lidičky s touhle nádherou se s vámi prostě musím podělit XD, na Vánočním večírku byly opravdu nádherný scénky XD, ale takhle byla upa asi nej XDXDXD. Tihle dvě "paka" nám udělali takovouhle show i před vychovatelkama XDXD Takže....................takhle se u nás paří XDXD (jinak oni to zpívaj oba na živo XD)


Život za život 16

13. února 2009 v 17:46 | kolka |  Ostatní povídky

Byly to dva dny po příchodu týmu 7 z té mise. Kakashi ihned informoval Tsunade a ještě to bylo spolu s radou v řešení...


Smrt Uchihum nebo ne?! 16 část

7. února 2009 v 14:22 | kolka |  Ostatní povídky

"Ani omylem !!!!!"
"Ale babčo Tsunade, mi přece musíme něco udělat.Nemůžeme tu jenom tak sedět a čekat už je to moc dlouho musíme alespoň zjistit co se stalo, nechte nás jít notááák."
Hokáge praštila pěstí do stolu," tak zaprvé mi nebudeš říkat babčo a za druhé nikam nepůjdete je ti to jasné Naruto!!!"
"Ale mistře prosím," vložila se do hovoru Sakura.
"Ne ,ne, a ještě jednou ne",zařvala Hokáge tak hlasitě že se zatřásli i Hlavy hokágúů nad Konohou.
Naruto načuřil pusu, "jestli nás nepustíte tak prostě zdrhnem."
" Tak to si můžeš zkusit a uvidíš jak s tebou zatočím Naruto."
"Mněla bys je nechat jít Tsunadé, "ozvalo se náhle za Hokáge. "Juraia?" Ozvalo se téměř sborově,a neústupní Naruto se okamžitě chopil šance. "Jo,jo nechte nás jít. "Tsunadé začínala mít neblahé tušení že jí stejně nakonec přemluví a když se za Juraiou oběvil i Kakashi tak zcela rezignovala.
"Tak dobře "řekla nakonec.
"Ale ty Juraio půjdeš s nimi," zavelela.
"Ale,ale" ,začal se vykrucovat Juraia.
"Žádné ale,když jsi se do toho míchal tak jdeš s nimi je ti to jasné Juraio." Tsunadé si povzdechla," bůh ví co všechno na vás čeká ,AKATSUKI jsou až příliš silní a já chci mít jistotu že Kubbi zůstane tam kde je."
"Noták babčo Akatsuki se přece už dost dlouho o nic nepokusili," začal Naruto.
Hokáge ho však přerušila , "jo já vím Naruto že se už dlouho o nic nepokusili ale to neznamená že na tebe zapomněli takže si dávejte pořádného majzla jasan?.........
Tak týme Kakashi váš úkol je jasní. Jděte a zjistěte co se stalo se Sárou ale to si pamatujte jen zjistit, jak se zapletete do nějakého nesmyslného boje tak vás stáhnu z kůže je vám to jasné?" Vyhrožovala Tsunadé a dívala se přitom na Sasukého. Ten jen tiše kývnul a vyšel s ostatními z kanceláře Hokáge.
"Tak fajn všichni vyrážíme" zavelel Juraia a okamžitě se vydali na cestu. Jenomže hned za bránou Konohi skončili. Protože nemněli ani tušení kde by vlastně mněli začít pátrat. Jenomže potom si Kakashi vzpomněl že když šli pro Sakuru tak mu Sára řekla že je v blízkosti i Itachi a pokud chtějí najít Sáru tak jim stačí najít jeho.Takže bude zřejmě nejednoduší začít hledat právě tam. Bylo rozhodnuto a tím Kakashi v doprovodu Juraii se vydali na cestu.

Sára se snažila ze všech sil udržet Itachiho aby neupadl a nezarazil si tak kůl ještě hlouběji do těla.Udělala přesně to co jí řekl, až na jednu malou drobnost.
At si říká co chce a je k ní jakkoliv krutý, ona ho tam prostě zemřít nenechá vezme ho sebou za každou cenu, vždyť on je teď jediní kdo ji zná a hlavně je jediní koho zná Sára, nikdo jiní tu není a ona ho potřebuje.
Sára vlekla bezvládné Itachiho tělo dlouhou chodbou a i přes to že se snažila nadělat co nejméně hluku , znenadání uslyšela něčí kroky které se rychle přibližovali. Sára věděla že je zle otočila se za hlukem a čekala až jí i jejího společníka najdou a Bůh ví co jim udělají ale v ten moment ji něčí ruka chytla z pásek kalhot a i s Itachim ji bleskurychle vtáhla do tajné místnosti. Sára se najednou ocitla v temné místnosti.
"Jen klid ani se nehni a všechno bude v pořádku," zašeptal Sáře do ucha cizí hlas.
Sára se ani nepohla a když kolem nich procházeli kroky útočníků pro jistotu zadržela i dech FBI ji neprozradil.
Mněli štěstí zůstali neprozrazeni. Sára musela chvíli počkat až si zvykne na tmu v místnosti a potom si mohla konečně prohlédnout svého zachránce.
"Kisammé,, vydechla úlevou když spatřila známou tvář Itachiho společníka. "Koukám že jsem dorazil akorát včas že slečno Sáro,"řekl s úsměvem ale když si všiml jak moc je Itachi zranění jeho úsměv zmizel.
"Není to dobré musíme ho hned ošetřit nebo zemře," zašeptal Kisammé.
"Já souhlasím ale nevím jak ho ošetřit, jestli jsem někdy něco takového mněla tak jsem to zapomněla stejně jako všechno ostatní, podotkla s lítostí v hlase Sára."
Kisammé však věděl co dělat netrvalo dlouho a Itachi bil ošetřen. Sára jen seděla a nevěřícně zírala na ohromného hromotluka jak bleskurychle a zároveň velice opatrně vyjímá svému partnerovi ze zad zabodnutí kůl a vzápětí mu ránu ovazuje.
Když bila práce ukončena položil Kisammé svého partnera na přikrývku a otočil se k Sáře.
"Ted od vás madam budu něco potřebovat," řekl směrem k Sáře když vše dokončil.Sáře se rozzářili oči byla Šťastná že muže nějak pomoct ale v zápětí ji přepadla panika.
"Já teď musím odejít musím zjistit kdo a proč nás vlastně napadl a pokud možno nahlásit vše našemu liederovi, takže se budete muset postarat o Itachiho vi slečno."
"Já ?Já ale nevím jak! "Spustila Sára.
Ale Kisammé nepřipouštěl žádnou námitku, "je to jednoduché prostě zůstaňte s ním, musí bít v teple a suchu dokud se neprobere potom už se o vše postará on sám, já se vrátím nejdéle za dva dni."
"Až za dva dni ? A co když se neprobere co když zemře co mám dělat potom," panikařila Sára.
"Probere se, Itachi by se tak snadno nevzdal jasné?!!" Vykřikl na Sáru Kisammé zděšen představou že jeho partner zemře.
Sára zmlkla už se na nic neptala věděla že to nemá smysl a taky si všimla strachu v Kisammého očích a uvědomila si jak moc má o svého partnera veliký strach.
Možná ani on sám si neuvědomoval jak moc mu na Itachim záleží ale Sára si toho všimla a tak Kisammému slíbila že tu zůstane at se děje co se děje a udělá vše co bude v jejích silách abi Itachimu pomohla.
Kisammé se uklidnil a dal Sáře ještě několik drobných instrukcí, potom se s ní rozloučil a odešel.
Sára zase zůstala sama. Vlastně né, tentokrát nezůstala sama zůstal tu s ni Itachi, i když jen v bezvědomí.

LUNA

Pro Riky-chan

7. února 2009 v 13:54 | kolka |  Spřátelené blogy

SB....... Tenhle je lidičky dneska poslední, příští vílend dodělám zbytek, teď už nemám čas doufám, že to chápete..........Pro Sango

7. února 2009 v 13:50 | kolka |  Spřátelené blogy

SB


Pro Niku

7. února 2009 v 13:49 | kolka |  Spřátelené blogy

SB
Pro Kiwy

7. února 2009 v 13:44 | kolka |  Spřátelené blogy

SB


Život za život 15

6. února 2009 v 20:48 | kolka |  Ostatní povídky
Sakura se koukala do jeho černých očí které směřovaly někam do protější zdi...