Reguiem for dream 4

29. května 2009 v 18:30 | Kesidy (kolka) |  Povídky Kess
ANO ANO ... VIDÍTE DOBŘE NÁZEV ČLÁNKU... Keidy mi už před nějakou dobou poslala tento díl její povídky, doufám, že to je čtvrtej díl, když tak mě opravte....ale teď je tu otázka, proč se tato povídka neobjeví u Kess na stránkách.....nu odpověď je jednoduchá....Kesidy nemá moc času se o blog starat a tak ho zrušila nebo pozastavila..nevím jistě xD jak jsem napsala již do jednoho komentáře, je toho na střední opravdu hodně a hlavně teď když jsou ty maturity..tak se vám za všechyn středoškoláky omlouvá za nedostatek času a málo věnování se blogu....jinak nevím jak to bude, jestli Kess pak blog zase obnoví nebo bude zveřejňovat články tady...pak dám vědět......a teď PŘEJU HEZKÉ ČTENÍ xD (kolka)

P.S. pod prexem je už všechno od Kess :o)

Ano!!! Je to takXD Když už píšu tuhle povídku…tak muheheXD se to trochu pozměníXD Hlavní postavy: Kesidy a Kira Sarutobi, Arwen Kawashi, Nikol Yuki, Amira Ryuuna a the best Togira UzumakiXD a Pogo:-)... víc prostoru pro nejbližší lidičky;-)

Gang na vrcholu slávy
"Jak to myslíš?!" Kesidy se naštvaně podívala před sebe. Bylo vidět, jak to v ní vře. "Copak Kess? Nejsi snad ráda?" Kesidy si položila dlaň na čelo. "Uf…poslední dobou toho bylo moc…" říkala a dívala se na zem. "Jsi v pořádku?" zeptala se strachem Arwen. Podívala se na papíry, co měla Kesidy a vzala jí papíry. "Huh? Plný počet měl jenom jeden student…Kesidy ty jsi byla jediná, kdo test…." Kesidy na ní hodila, ale vražedný výraz. Asuma si vzal papír s výsledky. "Kakashi vidíš to…jsi nejlepší." Řekl a poplácal přítele po zádech. Kesidy se narovnala, podívala se na Kakashiho a sebrala papír bratrovi. "Nalep to prosím Arwen na nástěnku…já si něco musím vyřídit." Arwen souhlasila i když jí to bylo divný, Kesidy si takhle ráno nic nezařizovala, protože takhle brzo ve škole ještě nikdy snad nebyla.

"Kdy už se sakra dozvíme ty výsledky!!!!" šílel Togira ve třídě, kde měli nařízeno zůstat. "Určitě se nám někde vysmívají ty dvě holky, co nás měli na starost…šel z nich strach…" řekl nešťastně Naruto. Všichni kluci se na něj podívali a pak v jejich společné představivosti to viděli… "Zákeřný smích!!! Těch dvou holek a jejich zabijácké pohledy…" všichni z nich se dostali do deprese… "No tak! Co to sakra děláme! Musíme si přece věřit! Test se dá udělat mnoha způsoby…" vykřikl aktivně Deidara a všichni se na něj podezřele podívali… "Deidaro…ty jsi ten test vyplnil jako sportku, že jo?" zeptal se ho Kiba.

"Etó…ehm…"
"Jsi beznadějný případ…" vzdychl si Itachi. "Musíme jenom čekat a doufat, že se brzo jedna z těch dívek zjeví a řeknou nám, kdo se kam zařadil." Řekl Kiba a upravil si své brýle… Měl pravdu…nezbývá jim nic jiného než čekat. "Nevím…pro mě to bude jistě klidné čekání, ale co chudák náš krásný princ Sasuke." Utahoval si z něj Deidara, Togira se hned s Narutem přidali. "Karin jistě využije situace." Řekl Togira a podíval se provokativně na Sasukeho. "Můžeš jí zabásnit…" řekl Naruto a pak dostali záchvat smíchu… Sasuke stál zády k nim. Měli štěstí, že neviděli jeho obličej, protože z něj šel strach.

"Asumo…už víš, co budeš mít za hodiny?" zeptal se ho Kakashi.
"Zatím ne. Co ty?"
"Doufám, že něco, kde nebude tvoje sestra…"
"Mám pocit, že s tím si dělat problém nemusíš."
"Hm? Proč?"
"Kesidy nechodí moc často do školy."
"Všiml jsem si, že je drzá na učitele…zažil jsem to na svou kůži."
"Neviděl jsem jí 7 let, co jsem byl v Suně…než jsem odjel do Suny, byla kouzelná…Co se za tu dobu stalo s jejím chováním nevím."
"Hm… Kde máš Kurenai?"
"Třídí učitelské bedny, které přišli ze Suny… Dozvěděl jsem se, že tu každý budeme mít své vlastní kabinety."
"Co bys čekal od Dreamu… Škoda, že už nebudeme spolu v kabinetě…budou mi chybět ty naše historky…" řekl upřímně Kakashi. Asuma ho poplácal po zádech. "Historky si budeme vyprávět furt…" řekl mu Asuma a došli na zahradu, kde si Asuma zapálil cigaretu.
Vdechl tabák z cigarety. "Jedno je, ale jisté…budeme mít o dost vyšší plat." Řekl a vyfoukl dým. "Alespoň jedna pozitivní věc." Zabrbal Kakashi a vytáhl si Icha, Icha…

Arwen lepila výsledky na tabuli, jak jí Kesidy požádala. Podívala se na výsledkový papír a projela si ho. "Gaara…" řekla potichu, to jméno jí něco říkalo a pak se jí vybavily vzpomínky… To je ten kluk, co mu ukázala záchod. Usmála se. Tak se dostal do její třídy a patří mezi nejlepší z těch, co test napsali… Už se nemohla dočkat, až zjistí, jaké jsou jeho schopnosti….
"Tsunade-sama…už jste vymyslela, jaký trest jí uložíte?" Tsunade se napila saké a podívala se vážně na Shizune a zákeřně se usmála. Shizune dostala tik do oka. "Skvělý trest Shizune…přímo báječný…" rozplývala se ředitelka nad svým geniálním trestem. "Zavolej mi sem Asumu Sarutobiho a Kakashiho Hatake…řeknu jim o svém trestu…" "Ha-hai!" souhlasila Shizune a rozeběhla se jít hledat.
"Kiro…jsi špinavá, stalo se něco?" Kira ignorovala otázku Nikol, která by jí stejně nevnímala, protože zase malovala něco na plátno. "Něco ti vrtá hlavou?" zeptala se jí Nikol znovu. "Ne." Zalhala. "Vím, že lžeš…ty lhát totiž vůbec neumíš." Řekla Nikol aniž by se na ní podívala. Kira přimhouřila oči. "Fajn jde o toho idiota, co na mě spadl." Řekla otráveně. "Hm? Tak přece…líbí se ti?"
"NE!!!!!!"
"Dobře, tak o co jde?"
"Je to idiot."
"Vážně? A to jsi posoudila, když na tobě ležel?"
"COŽE?!!!! Jak to víš?!!"
"Sedím tady u okna…vidím všechno, co se děje venku." Řekla aniž by se opět na Kiru podívala. Kira hodila nechápavý výraz. Dyť furt jenom čumí na to plátno před sebou.
"Agh…co kreslíš?" nadhodila nový téma.
"Obraz."
"Nepovídej." Řekla Kira s tikem v oku. Do třídy přišla Amira zcela vyčerpaná. "Jééé Amirka!!!!!" vykřikla šťastně Kira a skočila jí kolem krku. Chudák, málem jí uškrtilaXD. Amira si sedla na židli. "Necítím ruce…necítím ruce." Říkala si nešťastně. "Rozlepila jsi letáky po celé škole?" ptala se jí aktivně Kira. "Ano…přitom jsem tam potkala jednoho kluka z tý Suny…" "Fakt?!" zeptala se nadšeně Kira a najednou se u nich objevila Nikol, která se tam objevila se židlí a se svým podstavcem na plátno, aniž by si jí někdo před tím všiml, že to stěhuje k nim… Amira s Kirou se na sebe podívali… "Je děsivá…" řekly obě dvě. "No tak nám pověz o tom klukovi Amiro." Řekla Nikol a dál kreslila. (už je to vážně divnýXD)
"Nic se nestalo, jenom když jsem to lepila, tak se objevil za mnou a vyptával se mě na klub. To je všechno." Řekla Amira a podívala se na Kiru a… Obě dvě zaznamenaly, že Nikol už vedle nich není. Byla zase na svém starém místě. Obě dvě na ní hodily vražedný pohled.
"Jak se vůbec těšíš do klubu?" zeptala se Amiri Kira.
"Moc! Ani nevíš jak." Řekla upřímně. "Ty se tam taky objevíš ne?" zeptala se Kiri. "Jasně, že jo! Nenechám si přece ujít tu soutěž!" "Ty se nezúčastníš?" "Ne…rozhodla jsem se ještě počkat." "Máš ještě čas. Bude to až v pátek…což je za dva dny." "Myslím, že si to nerozmyslím… Amiro jdu se převléct do náhradní uniformy, abych tuhle špinavou hodila do prádelny! Ten debil mi jí umazal!" vykřikla Kira nekontrolovatelně a pak se usmála na Amiru a rozešla se pryč.
"Tohle chcete, aby byl trest?" ujišťoval se Asuma.
Tsunade souhlasně kývla.
"Nevím jestli…" začal Kakashi. Tsunade praštila do stolu. "Je to perfektní trest! Přímo geniální!"
"Kdy se to dozví?" zeptal se Asuma. Tsunade se na něj podívala.
"Jak se vyhlásí výsledky…A to bude za půl hodiny." Řekla Tsunade vážně. "Kde je vůbec ten perverzní ředitel Jiraiya?" zeptala se Tsunade s tikem v oku. "Bývalý ředitel se šel podívat po okolí…říkal něco o hledání inspirace." Začal říkat Asuma a všem bylo jasné, kam ji šel hledat… -dámské lázně-XD
Jiraiya byl ředitelem v Suně a s Tsunade se rozhodli řídit společně školu Dream, samozřejmě Tsunade bude mít hlavní a poslední slovo…takže vlastně Tsunade bude jediná řídit tuhle školuXD
"Nyní se odebereme do třídy, kde jsou všichni naši nový studenti…je čas na vyhlášení výsledků." Řekla Tsunade a všichni se zvedli ze židlí a rozešli se do učebny.
Učebna…spíš to byla taková obrovská místnost, pro různé projevy…prostě mega obrovská místnostXD
"Hotovo?" zeptala se Kesidy Arwen se kterou se potkaly na chodbě. "Kde jsi byla Kess?"
"Šla jsem si něco zařídit." Arwen pochopila, že jí to nejspíš neřekne. Došli k učebně, kde byli všichni nováčci. Střetli se tam s Tsunade a spol. "Dobrý den ředitelko Tsunade." Pozdravila vychovaně Arwen a Tsunade se na ní usmála. Její úsměv se vypařil, když se střetla s pohledem Kesidy. Mezitím se tam objevili i ostatní učitelé. Nový i ti z Dreamu. Shizune otevřela dveře a ve třídě nastalo ticho. Všichni se zvedli, aby přivítali učitelé a ředitelku. Tsunade se na ně všechny podívala a dala jim povel, aby se posadili. Působila na ně velmi příjemně.
Kesidy předstoupila s výsledky před nováčky. A učitelé si sedli za ní na připravené židle.
"Nyní se dozvíte, jak jste dopadli v testu. Bylo překvapení…neříkám, že milé… že ve vašich řadách se našli tací, kteří se dostali do Skupiny A. Není jich zase tak moc, takže žádná sláva… Bohužel, nebo spíš bohudík, jsou tu i takový, kteří neuspěli." Kesidy za sebou uslyšela výstražné zakašlání, samozřejmě to bylo zakašlání od Tsunade. "Ááá je po mě!" řekl deprimovaně Deidara a hlavou spadl na lavici. Kluci se na něj soucitně podívaliXD takže s nezájmemXD
" Do třídy C se dostali…." Kesidy mluvila jména lidí, kteří se dostali na nejhorší stupeň. Všichni pozorně poslouchali. Dál pokračovala třída B… Kluci napjatě poslouchali, jestli tam jsou nebo ne. Nebyly…upadali do depresí, protože ta dívka vůbec neřekla, kdo ho vůbec neudělal… "A teď….třída A…tam se dostali…(podívala se do papíru a zamračila se…kluci hodili nešťastný výraz…nahlas polkli) Nejlepší byl Hatake Kakashi, který se ukázal jako náš nový učitel takže se to nepočítá." Řekla podrážděně a Tsunade začala drtit svou tužku, kterou hned zlomila. "Takže k věci ať to máme už za sebou." (hlavně, aby byl konec, protože mě Arwen nahání, abych jí už poslala tenhle dílXD) "Jsou to… Itachi a Sasuke Uchiha, Sasori, Gaara Sabaku, Naruto a Togira Uzumaki, Kiba Inuzuka, Hidan, Pein, Sai, Rock Lee, Neji Hyuuga (…na všechny si teď nevzpomenu, ale ti důležití tam jsouXD) dále Deidara …tito dosáhli výsledků, které byli nad limit…přesně na limitu, takže tedy nejhorší skočili dvě dívky a to Karin a Mika…" dořekla Kesidy a podívala se před sebe. Kluci byli jako v sedmém nebi. Karin s Mikou byly naštvaný, že z nich udělala ty nejhorší z Áčka. "Pokud se chcete podívat na své výkony jsou vystavané na nástěnce." Řekla Arwen. "To je od nás vše….můžete…" nedořekla Kesidy, protože jí do řeči skočila Tsunade. "Můžou odejít všichni kromě těch, co se dostali do třídy A." řekla a podívala se na Shizune, která se rozeběhla ven z učebny. Kesidy se na ní překvapeně otočila. "O co jde?!" zeptala se nahlas Arwen. "Netuším, co ta babizna má v úmyslu." řekla naštvaně Kesidy a čekala, co ze sebe ta baba vymáčkne.
Studenti, co nebyli v Áčku, odešli z učebny. Nastalo opět ticho. Učitelé byli také překvapeni tím, co chce Tsunade sdělit. "Co se děje ředitelko Tsunade?" zeptala se Anko, která seděla v učitelském křesle vedle Iruki. "Jde o důležité sdělení." Řekla tajemně ředitelka. Dveře třídy se otevřeli a v nich se objevila Shizune a za ní se objevily děvčata z Áčka. Kesidy se zamračila. Tsunade předstoupila před nováčky a před třídu A. "Nováčci, toto je třída A se kterou budete ve třídě. Ale nejenom to…za chování jedné z těchto studentek, jsem se rozhodla, že udělím trest, ne jenom jí, ale každé z nich." "Cože?!" vydali ze sebe dívky z Áčka. Podívaly se na Kesidy. Ta stála v klidu vedle Tsunade. Jako by se jí to netýkalo. "Každá z děvčat dostane na starost dva chlapce, nebo dvě dívky…a bude jim pomáhat a říkat jim důležité informace." Všichni byli z ticha. Zcela překvapeni, něčím takovým.
Kesidy se podívala na Kiru, která si vyměňovala vražedný pohled se Sasukem Uchihou. "Proto jsem připravila papírky se jmény nováčků…aby si dívky mohli vylosovat chlapce nebo dívky, o které se budou starat. Začneme s Kesidy…" řekla Tsunade a ta se na ní otočila a vytáhla si první papírek. Ukázala ho Tsunade. Všichni kluci se začali modlit, aby si nevytáhla jejich jméno. "Naruto Uzumaki." Řekla Tsunade a ten zkameněl. Znovu šáhla a vytáhla papírek. "Áh…chudák ségra." Řekla Kira a Sasuke se na ní podíval. "Ona je její sestra?!!" Sasuke si sedl na židli a schoval se a modlil se, aby si nevytáhla jeho. "A Sasuke Uchiha." Řekla Tsunade a Kesidy se usmála a podívala se na Tsunade. "Ani nevíte, jak jsem Vám vděčná ředitelko Tsunade za tento trest. Slibuji vám, že vás nezklamu a že se o tyto dva studenty budu starat…" řekla, podívala se na ty dva a zákeřně se usmála. Ti dva se na sebe podívali a pomalu se nešťastně rozbrečeli. Amira si vytáhla: Shina a Kibu, Arwen: Peina a Togiru, Kira: Gaaru a Itachiho, Nikol: Deidaru a Saoriho… a je tu nová postava (vymyšlenáXD ale důležitá) Naoko - (holka z Áčka, která je protivná a všechny jí nesnášíme) si vytáhla Karin a Miku. Bylo jasné, že se ty tři hned skamarádí a že nastane něco nového…
Pein s Gaarou byli zklamaní, že se sice nedostali tam kam chtěli, ale i tak byli rádi, že dopadli takhle, protože mohli dopadnou i hůř…
Ale jak to tak bývá ne všechno jde podle plánů… netuší, co jsou dívky z Áčka a jaké tajemství má každá z nich…

Příště:
Soutěž v Srdcové sedmě…nová přátelství a nová nenávist. Tsunade zuří…

Omlouvám se za chybyXD ale tak jako chvátala jsemXD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ajdalenka25 ajdalenka25 | Web | 29. května 2009 v 22:08 | Reagovat

Stejně sÉgře nikdy nezapomenu to jak blog zrušila,tak nečekěne,neinformovaně,prostě z ničeho nic a hotovo.Je to strašně nefér vůči jejím čtenářům,kteřé její povídky milují a i kvůli mě xD vždit já málem upadla do deprese.Navíc většina těch čtenářu na ní nemá icq,takže se s jejími povídkami může rozloučit nadobro a tím si aj zmenčila okruh rýpačů na nové díly o většinu xD takže se ted může aj flákat,ta...ta xD zlá osoba.Protože mi přece víme i prostřednicvím tebe Nikolko xD že ten kdo je na střední ale totálně kalí na blog,ale ona mohla na sebe něco nechat na památku,třeba povídky na jejím blogu,páč ona přece zvládá školu s přehledem xD.Má jen jediný štěstí že ty povídky jsou pořád tááááák úžasné a skvělé!Jinak už bych jí asi vážně něco udělala xD

2 shizue shizue | 30. května 2009 v 14:51 | Reagovat

noooo super :-D ale prečo si ho rušila stčilo pozastavit ne?!?! ale kawaiiinkaaa

3 Kesidy Kesidy | 30. května 2009 v 16:19 | Reagovat

Nikol já tě zabiju! Tohle jsi neměla zveřeňovat!!!!!!!!!!!!!XD Já ti to poslala jenom, aby jsi si to přečetla! NIc víc!XD SakraXD Další díl už ti nepošluXD Jsi zláááááXd

a pro ségru: k tomu zrušenému blogu.... jsem prostě zláXD to už by jsi měla vědětXD

4 saky saky | 30. května 2009 v 21:16 | Reagovat

Awojky…. Já a kamrádka jsme se domluvili,že běsme udělala virtuální konohu,kde budeš moc plnit mnoho misí a různých věci… přihlásíš se tam pomocí  přihlášku kterou najdeš tu…. http://naruto-in-life.blog.cz/0905/registrace-rozcestnik můžeš se přihlásit na dobrou stranu(Konoha) a také na zlou stranu,která se snaží zničit Konohu. Ta strana se jmenuje Darkasuki . Ale na jakou stranu se dáš ,tak to ej tvoje věc….. tak hestli chceš se přihlaš…..

5 kolka kolka | E-mail | Web | 30. května 2009 v 23:02 | Reagovat

Ha Pimpulko MĚ nezastrašíš xD a já ti dám, že to nemám zveřejňovat, nic takovýho jsi mi nenapsala takže jsem to sem dala xD smůla Kess xDxD

6 Kesidy Kesidy | 31. května 2009 v 10:24 | Reagovat

Jsem poučená další díl už neuvidíšXD

7 ajdalenka25 ajdalenka25 | Web | 31. května 2009 v 11:50 | Reagovat

Kesidy:To si řekla i mě xD ale Nikol má pravdu,nic o zveřejnováni jsi nenapsala,mohly jsme to zveřejnit klidně všechny xD abysjme neměly reputaci zlých osob co nechají na holičkách čtenáře ale jako ty co je zachrání xD

to je přece tak logické sestričko xD

8 Kesidy Kesidy | 31. května 2009 v 14:51 | Reagovat

ah má milovaná sestřičko až budeš na icq zase škemrat, abych ti něco postala ...nestane se takXD a máte toXd končím s váma:-P

9 kolka kolka | E-mail | Web | 31. května 2009 v 15:39 | Reagovat

Jo jo jasně vydírat umíme každá xD Neboj Pimpulko zablokuju ti přístup na tyhle stránky a neuvidíš Touhu a ani nic jinýho xD

10 Tima-chan  ティマーちゃん Tima-chan ティマーちゃん | Web | 31. května 2009 v 15:59 | Reagovat

ahoj.... pls. hlásni pro mě jsem tam jako TIMA KAMISHIRO : http://sakurahearts.blog.cz/0905/sono-1-kolo#komentare
arigatoo

11 ajdalenka25 ajdalenka25 | Web | 31. května 2009 v 16:39 | Reagovat

Ceeeeeeeeeeeeeee xD já a škemrat?:D to se umíš ale pěkně vyjadřovat čsštinou sestřičko když se snažíš lidi umlčet xD marně.

12 Kesidy Kesidy | 31. května 2009 v 16:58 | Reagovat

nesnažim se o nic...vyhrožování na mě neplatí a zablokuj si blog jak chceš, mě to z míry nevyvede...protože jsem co? Zlá, zlá, zlá;-)

13 Kiwy your sb-priatelka Kiwy your sb-priatelka | Web | 31. května 2009 v 22:59 | Reagovat

for Kess: Kess můžu jen jednu menší otázečku ty budeš psát už jen o těch tvých nej postavách a ty ostatní vypálkuješ? Jen abych tam nečekala svoje jméno , mě to ani moc neva vím , že se líp píše o lidech které znáš líp a chceš jim udělat radost to chápu já jen abych si to ujasnila . A ještě něco škoda , že si ho zrušila , ale doufám , že po úspěšné maturitě a přijímačkách na vyšku (pokud budeš chtít jít) si zase nějakej ten blog uděláš! A přeju hodně štěstí k maturitě určo ho budeš potřebovat tvoje kiwy♥

14 Kiwy your sb-priatelka Kiwy your sb-priatelka | Web | 31. května 2009 v 23:00 | Reagovat

for kolka: zlato nevím jestli si nenapsla schválně a nebo si to jen nepřečetla , ale dělala jsem třídění sb a ty si se mi nezapsala já jen pro pořádek mi pl napiš jak to bude ju nebudu se zlobit pokud mi napíšeš , že už nechceš být mím sb , ale hlavně něco napiš ju abych věděla co a jak moc díky tvoje kiwy♥

15 Amira Amira | Web | 1. června 2009 v 17:23 | Reagovat

citala som :D a bolo to perfektneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! som sklamana, že som nedostala do opatery niekoho ineho -fnuk* ale tych dvoch čaká teror MUHAHAAAA!!! :D ja si chcem vymeniiiiiiit!! lebo inak pride Kira o náhradu za Sasukeho :D noo co mam k tomu ece povedat.. tesim sa na dalsi diel???? XD.. to je hadam jasne!!!! a to cim skor!! lebo tato poviedka sa normalne hlta ocami.. ked sa raz zacitam, tak sa neodtrhenm pokial som neni na konci stranky a ptm nadavam, že je už koniec XD.. je to len stvrta kapitola, ale je to UZASNE!!! takze pokraaaaacko :D

16 LoveSakura LoveSakura | Web | 2. června 2009 v 8:16 | Reagovat

super díl!!a konečně vím něco o tom,co se stalo s Kess a jejím blogem,protože mi to hodně dlouho ukazuje,že neexistuje,ikdyž tedka se zase obnovil a vymazalo s emi Kess ICQ,takže jsem se nemohla zeptat přímo jí a jinak hodně štěstí Kess u maturity !!

17 Nikol-chan Nikol-chan | E-mail | Web | 5. června 2009 v 18:11 | Reagovat

ahojky....nechceš spriateliť???

18 Aoy-chan-Sbénko,které tě má moc,moc,moc ráda!!!♥♥ Aoy-chan-Sbénko,které tě má moc,moc,moc ráda!!!♥♥ | E-mail | Web | 25. června 2009 v 17:10 | Reagovat

Sugoi!!!!!!!!Já jsem taky nevěděla,co se stalo,páč jsem neměla čas chodit na počítač a pak když jsem mohla fuč a tvůj blog byl pryč.Tak aspoń vím co se stalo :o)

19 naomitoko naomitoko | E-mail | Web | 10. ledna 2010 v 15:48 | Reagovat

To bylo krásný. Prosím lidi, potřebovala bych, abyste mi ohodnotili první dílek mé první povídky. NA - http://naomitoko.blog.cz
Mockrát všem děkuju.

20 Lucie Lucie | E-mail | 1. května 2018 v 14:59 | Reagovat

Ahoj Kesidy,

Četla jsem tvé díly povídky “Na život a na smrt”. Je to super čtení. Na anime jsem koukala jako malá holka a teď se k povídkám zase vracím.
Chci se zeptat jestli by byla možnost najít zbytek k pokračování teto povídky. Jelikož jak jsem si přečetla tvůj blog je zablokovaný a k povidkam už se nedostanu.
Díky Lucka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama