Chycená 2

4. září 2009 v 17:30 | kolka |  Ostatní povídky
Moc se omlouvám Babu, ale i čtenářu této povídky....nedostala jsem se přes týden na net abych to mohla zveřejnit...teda dostala, ale na velmi velmi pomalej a byla jsem líná čekat než mi něco naběhne xD...tak se ještě jednou omlouvám a přeju příjemné čtení u povídky CHYCENÁ


Další ráno rychle sbalili stany. Sakura vstala o pár minut později a rozhlédla se okolo sebe. Když Suiegetsu sbalil svůj stan promluvil.

"Ránko třešňový kvítku, hezká modřina."

Sakura skoro zapomněla na všechen strach a pohmoždění na krku, které ji způsobil včera Sasuke. Sasuke se překvapeně podíval na velké modřiny na celém jejím krku. Byly velké a fialové, stejně jako malý hrůzostršný šrám vedle nich. Nechtěl si to připustit, když viděl jaké škody jí způsobil, cítil se vinen. Přesto zahnal emoce a začal skládat svůj stan. Všichni přestali, když od Sakury uslyšeli výkřik. S údivem sledovali, jak otočila hlavu na stranu a zelená záře proudící z její ruky uzdravovala modřiny a šrám.

Když to dokončila, podívala se na ty čtyři, kteří na ni zírali.

"Takže ty jsi Medic?"

Zeptala se Karin s mrzutostí v hlase. Sakura kývla a otočila se k Sasukemu, k jejímu překvapení na ni zíral. Po chvilce otálení a zírání si do očí ostatních, se Sakura probudila z transu.

"Hey…Sasuke můžu se podívat na tvou ruku prosím…"

Zvednul svou ruku. Sakura se kousla do rtu, vytáhla mu rukáv k zápěstí, odhalujíc kůži a vysící ruku. Jemně přilložila ruku na jeho předloktí a začala ho léčit. Sasuke mohl cítit jak v něm proudí její chakra. To přimělo jeho žaludek s sebou cuknout. Pokračoval v pozorování léčení. Sakuře divoce bilo srdce. Ignorovala úžasný pocit z toho, že se ho dotkla tak jemně a soustředila se na to co dělá.

O chvíli později dokončila spojování svalů v jeho ruce a ustoupila o krok dál. Cítila se vinna, že mu působila bolest celou noc a podívala se na něho s omluvou v očích.

"Teď by to mělo být už dobré Sasuke."

Pohnul rukou, tím dal najevo své poděkování, příliš to nebolelo a teď je to zafixované. Kývl a otočil se zpět ke svému stanu, bez toho že by se obtěžoval poděkovat. Ostatní byli zticha, když je sledovali, cítili se jako by přerušili něco soukromého. Karin zírala na Sakuru jako by ji chtěla zabít. Za tohle tě dostanu ty mrcho, Sasuke bude můj!

Den byl dlouhý, protože cestovali nepřetržitě v čase, téměř se nezastavili. Sasuke zůstal vedle Sakury, byla s nima neustále. Řekl si, že vedle ní musí být, aby nemohla utéct, ale z nějakého důvodu věděl, že na tom bylo něco víc. Chtěl být vedle ní. Snažil se ignorovat city, ale nemohl je potlačit. Sakura si myslela, že on je stále ten jediný a bylo to docela příjemné, měla taky jiné důvody, jako třeba, po tom všem ho stále milovala.

"Pojďme si udělat přestávku, potřebuji si odpočinout."Suigetsu se zastavil a sedl si na větev, popadnouc jeho kanistr s vodou. Juugo, Sasuke a Sakura ho napodobili.

"Jsi tak líný Suigetsu! Všechno je to kvůli tomu pitomému meči." Karin stála otrávená na větvi před nima, s rukama založenýma v kříž.

"Dobře je těžký, ale už toho máme za sebou dneska hodně tak to nekomplikuj Karin a jen si na chvíli odpočiň."

"Proč bych mě-

"Přestaňte se hádat!" Přerušil ji Sasuke.

"Hmph."

Otočila hlavu na stranu a sedla si vedla Suigetsa.

"Zajímalo by mě, jak dlouho bude trvat než ho najdeme."

"No zatím nemáme žádný nápad o tom kde by mohl přebývat nebo kde je sídlo Akatsuki, mohlo by to trvat dlouho." Vyštěkla Karin.

"Na tom nezáleží. Budeme hledat dokavaď ho nenajdeme." Řekl Sasuke zírajíc do dálky. Sasuke zaregistroval, že Sakura sedí vedle něho. Na nic nemyslel dokud mu to nedocvaklo, Počkat…co když o něm něco ví…, Sasuke se na ní podíval a hluboce se jí zadíval do očí. Polkla a rychle odvrátila pohled hledajíc kousek kůry na větvi, trochu ho to pobavilo.

"Sakuro."

Všichni se podívali překvapeně na ty dva co řeknou. Neodpověděla mu pouze přestala zkoumat kůru.

"Víš něco o Itachim?"

Polkla a podívala se na Sasukeho, zajímalo ho jestli mu řekne všechno co ví. "Možná."

"Co víš?"

Byli zaujatí převážně, protože ona, kunoichi, která vypadala na mírného shinobiho nějak věděla o jednom z nejhledanějších Shinobi na světě.

"Dobře zaprvé jestli ho chceš potkat musíš být s Narutem."

"Kdo to sakra je?" zeptal se Suigetsu.

"To blonďaté děcko ze včerejška." Řekla otráveně Karin z nedostatku jeho pozornosti.

Sakura byla tolik koncetrovaná na Sasukeho odpověď, že se neobtěžovala vysvětlit jim to.

"Proč tohle říkáš?"

"No myslím, že bude lepší když ti to řeknu." Nadechla se a začala vysvětlovat. "Pravděbodobně víš, že Itachi patří k Akatsuki. No Akatsuki se snaží dostat všechny Jinchuuriki nebo Bijuu, nevím přesně proč."

"Co je to Bijuu?" zeptal se Juugo.

Překvapená, že promluvil, ale nezajímala se o to a odpověděla, "Bijuu je schránka pro Jinchuurikiho. Je devět Jinchuuriki, každý má různý počet ocasů podle kterých jsou pojmenované."

"Počkej nejsou Jinchuuriki ti zvířecí démoni, kteří mají nezvykle hodně chakry." Zeptala se Karin.

"Ano, Naruto je jeden z Bijuu stejně jako Garra z písku."

"Kdo?" zeptal se Suigetsu. Sakura ignorovala jeho otázku, protože věděla, že toho nebude vědět ještě hodně.

"Každý z Akatsuki má přiděleného určitého Jinchuurikiho, kterého má chytit a přivést zpět, a tak se stalo, že Itachi měl přiděleného Kyuubiho nebo jinak řečeno Naruta."

"Sakuro kde si naposledy viděla Itachiho?"

Kousla se do rtu a podívala se mu do očí, "Sasuke, viděla jsem ho několikrát v posledních několika měsících, ale neměl na sobě nic podobného a ani jsem ho nikdy nezahlédla na stejném místě. Jen se ukázal a my jsme byli nuceni s ním bojovat, je velmi silný."

"Dobře potom když si po něm šla tak nám můžeš říct něco co by nám ulehčilo boj s ním." Odpověděl Suigetsu.

Sakura se na něho podívala, "proč bych vám měla něco říkat?"

"Protože bych ho mohl zabít mnohem snadněji." Řekl Sasuke.

Podívala se do jeho symetrických očí Sasuke jestli s ním budeš bojovat nechci abys něco udělal…špatně…

"Nějaká informace by mohla pomoct." Řekl Juugo.

Polkla, přerušila pozorování kůry, pohrávala si s tím už dost dlouho. "Uchiha Itachi je typ shinobiho zaměřený na genjutsu, který používá pokročilou formu doujutsu, která se jmenuje Mangekyou Sharingan."

"Co je sakra tohle?" zeptala se Karin.

"Mangekyou Sharingan je pokročilá forma Sharinganu a dostat se z něho je velmi komplikovaný úkol."

"Cože úkol? Zvládl bych to já?" zeptal se Suigetsu.

Sakura vypadala otráveně z jeho nevšímavosti, "ne ty nemůžeš, jenom Uchiha by to mohl zvládnout, ale většina to nezvládla, jak už jsem řekla, možná."

"Dobře potom jaká je podmínka?" zeptala se Karin.

"To doopravdy není důležité , co je důležité je co se stane když na tebe Itachi použije Tsukuyomi."

"Co je Tsukuyomi?" zeptal se Juugo.

Podívala se na Sasukeho vzpomínajíc na to jak byl v nemocnici tak dlouho jen díky Tsukuyomi.

"Je to silná technika používaná, aby zlomila nepřítelovu podstatu. Když na tebe použije Tsukuyomi, dostaneš se do jiného světa nebo dimenze, kde nemůžeš kontrolovat sám sebe nebo tvoje okolí. Jsi pak 72 hodin mučen… Přesto problém s Tsukuyomi je fyzický a mysl ti nemůže říct, že to není opravdové nebo že to nebylo 72 hodin, v realitě to trvá pouze jednu sekundu. Takže po jedné sekundě strávené v Tsukuyomi ostatní okolo tebe jsou v pohodě a ty jsi zmrzačený. Můžeš předpokládat, že to bude obtížné jestli se potom nedá bojovat."

"Zatraceně! Ten týpek umí tohle?!" zeptal se Suigetsu.

Sakura kývla, "přesto používáním Mangekyou Sharinganu hodně riskuje."

Sasuke byl mnohem víc zaujatý než předtím. Předtím tam nebyly vepsány žádné známky dojmů nebo rizik.

"Jako co?" zeptal se.

"No když použiješ Mangekyou Sharingan vezme mu to hodně chakry, takže když ho bude používat hodně dlouho, rychle příjde o všechnu chakru nebo mu způsobí škodu. No a je to doujutsu a to znamená že je to velké zatížení na rohovku očí…a no…"

"Co Sakuro?" zeptal se Sasuke.

Odmlčela se, "Sasuke, Itachi pomalu slepne."

Byl touto informací trochu překvapený. Zíral na ní než vstřebal to co mu řekla. Odvrátil pohled na zem a znovu přemýšlel.

"Skvělý! To znamená, že dostat ho bude lehčí!" řekl Suigetsu.

Karin a Juugo seděli a přemýšleli stejně jako Sasuke. Karin se pokradmu dívala na kunoichi s růžovými vlasy sedící na druhém konci větve, je opravdu chytrá…

"Měli bychom se pohnout, pojďme!" řekl Sasuke a najednou si stoupl.

Ostatní kývli a o sekundu později skočili pryč. Sakura si stoupla.

"Sakuro."
"Ano Sasuke?"

Otočil se k ní a zíral dolů do jejích zelených očí, "Arigato."Postavila se rovněji když uslyšela co řekl. Najednou jeho hlas byl jako by byl mladší přišel do její mysli a byl ozvěnou za ní. Sakura polkla a kývla. "Není zač Sasuke."

Později se pohli, Sasuke po Sakuře a pokračovali jako minulou noc. Sedli si okolo ohně a znovu čekali až se uvaří ryby. Černé silné mračno se zatáhlo nad jejich hlavami.

"Asi bude pršet to je špatné máme pouze jeden přístřešek a stěží se tam vejdou stany." Komentoval Suigetsu a podíval se na oblohu. Juugo se postavil a začal rozbalovat spacáky a tiše se posadil do stanu.

Sakura vzhlédla a uviděla záblesk letící dolů v dálce, dnes bude chladná noc a teplota už taky klesla. Sasuke jí pozoroval jak se tiše chytla za kolena a přitáhnula si je k sobě.

"Lidi, doufám, že máte dobrou deku, protože dnes v noci bude chladno." Komentovala Karin k nikomu konkrétnímu a vzala si rybu.

"Sasuke budeš dneska znovu spát venku? Umrzneš." Vzdorovala Karin.

Sakura to pochopila, ach ne, jeden nebo druhý Sasuke nebo já budeme spát venku ale…Když bude spát venku potom se nachladí, a tak budu spát venku já, ale…Podívala se na něj, jedl svoji rybu a neodpovídal. Byla bych raději kdybych spala venku, tak by nemohl nic chytit.

Juugo dokončil přístřešek, sedl si a vzal si svou rybu, "Sasuke, když budeš spát venku nachladíš se."

"Na tom nezáleží, nemůžu ho Sakura vyléčit?" zeptal se Suigetsu. Sakura se na něho podívala s viditelným překvapením. To bylo poprvé co jí oslovil jménem a zatřásla hlavou, "ne, naneštěstí Medic nemůže léčit virusi. Jsou trochu jiné než otevřené zranění, jedy, vnitřní krvácení a pořezání. Virusi se můžou léčit pouze s časem, odpočinkem a lékem."

Sasuke se neobtěžoval s odpovědí místo toho pokračoval v jídle. Začalo pršet takže šel každý spát. Karin byla první, která nabídla Sasukemu, že se s ním podělí o kousek stanu. Zavrčel na ni se zhnuseným výrazem, ignorovala jeho reakci a šla do svého stanu. Suigetsu a Juugo šli spát hned po ní. "Doufám, že se nenachladíš Sasuke."

Řekl Suigetsu předtím než zavřel svůj stan. Sasuke šel ke svému stanu a otevřel ho čekajíc na Sakuru,stejně jako minulou noc. Sakura pomalu vstala zírajíc na zem jak šla. Možná bych mohla…

"Sasuke, jestli chceš můžu spát venku. Když půjdeme po Itachim a ty se nachladíš mohla by to pro tebe být nevýhoda, nemyslím-

"Ne Sakuro, teď jdi dovnitř." Svěsila hlavu, podívajíc se dolů na jeho nohy stojící naproti jejím. Cítila déšť dopadající na vršek její hlavy a pak se na něho podívala. "Potom nepotřebuješ deku?"

Na chvíli se odmlčel dívajíc se na ní, cítil kapky deště na nose a mrknul. "Budu v pořádku Sakuro, teď jdi spát" Poražená kývla a šla do stanu poslouchajíc jak zip jede nahoru. Povzdechla si a potom co si zula boty se přikryla. Překvapilo ji, že tam bylo o jednu deku víc. To si sem dal ty, Sasuke? Cítila se vinná, že byla v jeho posteli a dekách, kdyby mi důvěřoval mohl by tu být aspoň se mnou? Venku zahřmělo a přehlušilo všechen hluk od deště. Přístřešek kryl stany, takže byla udržovaná v suchu, ale přesto nemohla spát. Sasuke prosím vydrž.

Někdy uprostřed noci Sakuru probudilo hlasité hřmění. Sedla si svírajíc deku v ruce. Zaspala jsem? Mohla slyšet jak silně pršelo, venku musí lít. Zatřásla se zimou Sasuke jsi v pořádku? Její mysl běhala na obrátky, chtěla vědět jestli je v pořádku nebo jestli mu bylo teplo. Počkat! Co když šel ke Karin do stanu a on jen nechtěl aby o tom ostatní věděli? Cítila záplavu žárlivosti v jejím žaludku přemýšlejíc o možnostech. Myslela ještě dál a zatřepala hlavou, nikdy na co to myslím, Sasukeho by nikdy nezajímala holka jako ona. Znovu zahřmělo, lehla si zpátky na bok, přikryla se obouma dekama, aby jí bylo teplo. Nebo by mohl? Povzdechla si přemýšlejíc nad možnostmi když uslyšela zvuk zipu. Rychle si sedla sledujíc jak Sasuke vešel do stanu a sundal si boty rychle zapínajíc zip za sebou.

Otočil se k ní tváří, voda odkapávala ze všech částí jeho těla. Sakura byla šokovaná, že ho vidí, ale jeho objevení bylo mnohem víc překvapující. "Sasuke jsi promočený!"

Jeho vlasy byly splihlé a odkapávali na jeho kůži. Jeho oblečení vypadalo těžce od vody a on se trochu třásl. Sakura nemyslela na to co dělá, prostě zahrabala ve svém batohu vytáhnouc ručník a pohnula se blíž k němu.

"Sasuke musíš se svlíknout z toho oblečení nebo zmrzneš!"

Stále se třesoucí kývnul bez toho, že by něco namítal. Sakura byla tolik rozptýlená, že ho zahřeje, že její vnitřní hlas křičel radostí, že nebyl s Karin a v podstatě byl s ní. Sasuke si přetáhnul přes hlavu košili. Sakura ho chvíli sledovala hypnotizovaná tím, že si sundal košili. O chvíli později zjistila, že na něho zírá a odvrátila tvář, aby mu dala aspoň nějaké soukromí, přesto, že to tam bylo tak malé. Sakura cítila jak jí začaly hořet tváře potom se zaměřila na jeho košili. Vzala ji z jeho rukou a šla do vstupu vyždímat ji. Po tom co z ní dostala co nejvíc vody mohla, dala ji na místo kde by neměla být v cestě.

Obrátila se tváří zpátky k němu, vzala ručník a dala ho kolem jeho ramen. Měla tendenci se o něj starat jako kdyby byl pacient, který potřebuje, aby byl co nejvíc suchý. Jediný problém byl, že si nemohla pomoct, ale všimla si jeho dobře stavěného těla a perfektní definice. Byl štíhlý a silný, když mu pomáhala tváře ji nepřestávaly hořet. Po tom co vysušila vrchní část jeho těla, vzala ručník a přiložila ho na krk. Začala masírovat vršek jeho hlavy, aby mu vysušila vlasy. Sasuke se na ní podíval, byla jen pár palců před ním když si na něco vzpomněl.

FLASHBACK

"Mami?" Když malý Sasuke dokončil svou koupel, vběhl doprostřed domu a hledal svou matku nesouc svůj ručník v rukou, jeho vlasy byly stále mokré.

"Mami?"

"Tady Sasuke."
Sasuke běžel do obýváku najít svou matku sedíc u ohně jak si četla knížku. Jeho otec a Itachi byli na misi a Sasuke ji měl jen pro sebe.

"Tady jsi mami, hledal jsem tě."

"Sasuke pojď sem prosím."

Šel ke své mamince usmívajíc se na ní. Vzala ručník z jeho rukou a přiložila mu ho na krk a začala mu masírovat vršek hlavy, aby mu usušila vlasy. Červenajíc se na ní podíval s otráveným výrazem.

"Mami, to je v pohodě."

"Ne to není Sasuke, potřebuješ si vysušit vlasy, kdybys to neudělal nastydl bys."

"Jsem uvnitř, jak bych mohl něco chytit?"

"Protože tvoje hlava je studená, ta ti bere teplotu z těla a když bude chladná noc, tak nemáš šanci." Dala pryč ručník a usmála se dolů na svého červenajícího se syna.

"To je lepší Sasuke, teď si můžeš sednout vedle mě jestli chceš."

"Un!"

END FLASHBACK

Zíral dolů do zelených očí jen pár palců před ním pozorujíc její soustředění. O chvíli později sundala ručník z jeho hlavy a položila ho kolem něj.

"To je lepší Sasuke."

Až potom zjistila jak blízko jsou u sebe a cítila jak její tváře hoří. Podívala se na něj silně se červenající. "Hey Sasuke, ty se stále třeseš. Možná by ses měl něčím přikrýt."

Kývnul a lehnul si zvednouc dvě deky a přikryl se něma. Sakura sledovala jak se stále třásl. Sasuke, aspoň ti teď bude tepleji. Následovala ho a přikryla se dekami vedle něho a snažila se být tak daleko jak to jen šlo. Rozhlédla se okolo a zjistila, že je to tu veliké akorát pro jednoho takhle byla jejich těla u sebe blíž. Mohla cítit jak se za ní stále třese. Povzdechla si a chtěla mu něco říct když ucítila jak se kolem ní uzavřela ruka a přitáhla si jí blíž k sobě.

Zmrzla. Normálně když jí někdo udělal takovou věc praštila ho a řekla mu ať se ztratí, ale tohle bylo jiné, to byl Sasuke kdo jí to udělal. Mohla cítit jeho dech na svém krku to ji rozchvívalo.

"Zima?"

"Ummm…n-ne opravdu."

"Tak proč se třeseš."

Těžce polkla, "n-netřesu."

Dlouho nikdo nic neříkal. Sakura se cítila neohrabaně, ale mohla cítit, že jeho třesení se zklidňuje, pocit jeho holé kůže za ní ji způsobyl, že její mysl se začala toulat, snažila se svoje myšlenky zahnat, ale prohrála svou bitvu když její vnitřní já zasáhlo. "Hej…..Sasuke?!"

"Hn."

"Je ti teď tepleji?"

Mohla cítit jak za ní kývnul, "aa." Vzdychla si, neuvědomila si, že ji stále držel a uvolnila své tělo domnívajíc se, že ji pustí. Dlouho se nic nedělo a on ji stále držel blízko u sebe. Sakura otevřela oči překvapená, že jí ještě nepustil. Nadechla se a chtěla se ho zeptat, ale zarazila se za sebou uslyšela rytmické oddychování. Už usnul? Usmála se brajíc jeho ruku, která odpočívala na jejím pasu. Sasuke dobře se vyspi…Miluji tě.

Zavřela oči šťastná, že ji stále drží. Sakura usnula usmívajíc se, cítila se tepleji, tak se mohla vyspat.

Příští ráno Sakura otevřela oči, podívajíc se na stěnu stanu. Promnula si oči, když si vzpomněla co se stalo minulou noc. Podívala se dolů doufajíc, že uvidí Sasukeho ruku omotanou kolem jejího, ale našla jenom prázdné místo. Dotkla se toho místa a zjistila, že je stále horké. Možná jen vstal. Sedla si mnouc si oči a potom se protáhla. Slyšela zvuk praskajícího ohně venku a rozhodla se vstát.

Sasuke právě dokončil sušení jeho košile na ohni a vzal si ji, když uslyšel zvuk zipu přehlušující oheň. Vzhlédnul a uviděl růžovou hlavu s rozcuchanými vlasy jak vykoukla z jeho stanu a dál ji sledoval jak lezla ven. Stoupla si, jejich pohledy se setkaly. Cítila jak její tváře hoří vzpomínajíc na minulou noc. Bylo mi tak teplo když měl svoje ruce okolo mě. Udělala krok zjistíc, že už měl na sobě svou košili a že už byla suchá. Vyčistila si krk, "Sasuke."

"Hn."

Byla naproti ně mu, její tvář byla rudá, dívala se stranou. Obrátila svůj pohled na něho a podívala se mu do očí.

"Hele o minulé noci já-

Náhle se zarazila, když uslyšela zip a oba dva se podívali kdo to je.

"No vypadá to, že vy dva už jste vzhůru." Suigetsu vylezl ze stanu, šel přímo do neurčita. Sakura polkla a podívala se zpátky na Sasukeho s chápavým pohledem. Oba vypadali, že pochopili že tahle chvíle není nejlepší, a proto kývla na souhlas, otočila se na podpatku a začala balit stan, Sasuke ji následoval.

Karin a Juugo se vynořili z jejich stanů a o pár minut později už je balili. Znovu se seřadili a pokračovali ve stopování, takže nemohli být sledování.


"CO MYSLÍŠ TÍM, ŽE ŘEKL ŽE JI ZABIJE?!" Tsunade si stoupla opírajíc si ruce těžce proti stolu, začínal zuřit. Naruto a Kakashi stáli na druhé straně stolu dávajíc jí detaily o misy. Kakashi se konečně dostal k části o Sasukeho výhružce, že zabije Sakuru když po něm znovu půjdou.

"NARUTO!"

"Hai."

"Znáš ho nejlíp. Myslíš, že by to Uchiha udělal?"

Naruto se podíval na zem, vzpomínajíc na chladný výraz Sasukeho, jak tiskl choulostivý krk Sakury. "Tak to opravdu netuším Tsunade-no-baa-chan." Řekl tiše. Od té doby co Sasuke zajmul Sakuru se Naruto nechoval jako předtím. Teď byl celou dobu klidný a zadumaný. Dokonce neřekl ani slovo o Ramenu. Kakashi se o něho bál, ale věděl proč je takový a opravdu nevěděl co by na to měl říct.

Tsunade na druhé straně stolu soptila. Milovala Sakuru jako svou vlastní dceru a nelíbila se jí předstva, že by ji zabil silný, uprchlý shinobi, jedno co věděla, že ho Sakura stále milovala, to bylo jediné co jí na ní rozčilovalo. Stiskla desku stolu cítíc jak dřevo praská. Kakashi a Naruto se podívali na její ruce a ustoupili o krok dozadu.

Tsunade potřebovala dostat svoji učednici zpět, nemohla zůstat s Uchihou a jeho týmem násilníků, to by bylo příliš nebezpečné, bylo tam spousta neřízených faktorů, neměla o něm jedinou zmínku, ale věděla po čem jde, Uchiha Itachi. Věděla, že Sakura po něm předtím už několikrát šla, ale když byla s Kakashim a Narutem věřila, že situace bude lepší. Problém byl v tom, že nemohla důvěřovat Uchihovi, zvlášť když řekl, že ji zabije. Dokonce Naruto, člověk, který ho zná nejlíp, neví jestli blafoval nebo by to vážně udělal.
"NO DOBRÁ! Už vím co uděláme!"

BABU
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 shizue.blog.cz-ShizueSB shizue.blog.cz-ShizueSB | 4. září 2009 v 18:50 | Reagovat

ale to trvalo!xD

2 Babu Babu | 5. září 2009 v 12:48 | Reagovat

To jo no xD Ale slibuju že tedˇuž to půjde rychle za sebou ;-)

3 Mitsuki Nomiya Mitsuki Nomiya | Web | 6. září 2009 v 21:03 | Reagovat

moc pěkné :D honem please další :D až bude další písněte mi někdo na blog :D =3

4 niigata niigata | Web | 8. září 2009 v 15:24 | Reagovat

waa to bolo uzasne :D

5 skatelost108 skatelost108 | E-mail | Web | 8. září 2009 v 20:14 | Reagovat

hje super povídka!!:)prosím at už to jde rychleji:)

6 Naomi-san Naomi-san | Web | 10. září 2009 v 22:08 | Reagovat

ooooooooooo to bylo prostě sugoi :D doufám, že brzy bude přídavek wiiii

7 Niky Niky | 12. září 2009 v 2:13 | Reagovat

oooo suuuper:) rychlo dalsi dielik:P

8 sasi-chan sasi-chan | Web | 19. září 2009 v 20:41 | Reagovat

Spřátelíš???

9 Akiko/Aoy hytsugaya Shinigami a upír-Sb Akiko/Aoy hytsugaya Shinigami a upír-Sb | Web | 21. září 2009 v 20:03 | Reagovat

Ahoj super dílek jenom jsem ti chtěla říct,že je u mě třídění Sb trošku mě mrzí,že jsme Sbénka a vůbec na můj blog nechodíš.....chápu,že je škola a tak,ale na tohle by se čas udělat mě.....ukončím to 23.9 což je za 1 den a pár hodin byla bych ráda kdyby jsi se zapsala....

10 Michiko chan Michiko chan | Web | 22. září 2009 v 15:22 | Reagovat

Ahoj tak to je skvělá povídka. Já nemam ráda sasusaku ale tohle je vážně úžasné už se těším na další.

11 Yemma-Kasagayaki Yemma-Kasagayaki | 7. listopadu 2009 v 18:20 | Reagovat

aaaaaa .... veľmi sa mi to pááááčiloooo .... Veľmi dobrá poviedka ---- :)

12 dlwnek dlwnek | 13. února 2010 v 15:55 | Reagovat

nááádhera jedna z nejlepších :)

13 kte byuu je demon a ne schranka mas to naopak ty hloupa kte byuu je demon a ne schranka mas to naopak ty hloupa | 29. září 2011 v 21:00 | Reagovat

jinak pekny

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama